Poljska - 1. LigaStadion im. Edwarda SzymkowiakaPodaci aktualni na dan 16. listopada 2026.

Polonia Bytom - Chrobry Głogów: statistika utakmice

Obrazloženje:

Potpuna analiza i tip u aplikaciji

Pogledajte analizu klađenja, tip, Value Bet i potpuno obrazloženje ove utakmice.

Pogledajte analizu i tip

Polonia Bytom protiv Chrobry Głogów: forma, golovi i ključna statistika

O ovoj utakmici

Polonia Bytom igra protiv Chrobry Głogów u ligi 1. Liga (Poljska). Utakmica je zakazana za 17. listopada 2026.. Stadion: Stadion im. Edwarda Szymkowiaka.

Trenutačna forma

Polonia Bytom: 1-4-0, 1,40 bodova po utakmici. Chrobry Głogów: 1-2-2, 1,00 bodova po utakmici.

Statistika golova

Polonia Bytom postiže 1,50 i prima 1,70 golova po utakmici. Chrobry Głogów postiže 1,10 i prima 1,20. Prosjek lige: 2,71 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Polonia Bytom 70%, Chrobry Głogów 40%. Over 2.5: Polonia Bytom 60%, Chrobry Głogów 30%. Razina lige: BTTS 55%, Over 2.5 51%.

xG, udarci i posjed

xG po utakmici: Polonia Bytom 1,72, Chrobry Głogów 1,47. Udarci po utakmici: Polonia Bytom 14,6, Chrobry Głogów 12,5. Prosječan posjed: Polonia Bytom 53%, Chrobry Głogów 52%.

Prvo i drugo poluvrijeme

Polonia Bytom: vodstvo na poluvremenu 20%, golovi u drugom poluvremenu 0,90. Chrobry Głogów: vodstvo na poluvremenu 30%, golovi u drugom poluvremenu 0,70.

Golovi po minutama

Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 61-75 (5) za Polonia Bytom i 76-90+ (5) za Chrobry Głogów. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.

Kontekst lige

1. Liga: 2,71 golova po utakmici, BTTS 55%, Over 2.5 51%.

Međusobni omjer

Prije ove utakmice bilo je dostupno 2 prethodnih međusobnih susreta: 2-0-0. Prosjek golova 1,50, BTTS 0%.

Prije utakmice

Kvote 1X2

(2.01)
(3.44)
(3.44)

Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?

Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.

Polonia BytomChrobry Głogów
1.5Postignuti golovi / utakmica1.1
Polonia BytomChrobry Głogów
1.7Primljeni golovi / utakmica1.2
Polonia BytomChrobry Głogów
53%Prosječan posjed52%
Polonia BytomChrobry Głogów
4.9Udarci u okvir / utakmica3.4
Polonia BytomChrobry Głogów

Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?

Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.

14.6Udarci po utakmici12.5
Polonia BytomChrobry Głogów
4.9Udarci u okvir3.4
Polonia BytomChrobry Głogów
10.3%Realizacija udaraca8.8%
Polonia BytomChrobry Głogów
53%Posjed52%
Polonia BytomChrobry Głogów
1.72xG za1.47
Polonia BytomChrobry Głogów
1.58xG protiv1.64
Polonia BytomChrobry Głogów

Kvaliteta udaraca

Polonia Bytom: NapadačkaChrobry Głogów: Uravnotežena
Polonia BytomChrobry Głogów
Preciznost (udarci u okvir)34%27%
Kvaliteta prilika (xG po udarcu)0.120.12
Realizacija (golovi po udarcu u okvir)0.310.32

xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.

Forma momčadi— tko je u boljoj formi?

Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.

Polonia Bytom je 40% bolji u kategoriji forma u posljednjih 5.

1.4 bodova / utakmica - Polonia Bytom · 1 bodova / utakmica - Chrobry Głogów

Polonia Bytom
DDDDW
Bez poraza u posljednjih 5 utakmica
Raspodjela sezonskih rezultata
20% W60% D20% L
Sezona (P-N-I)
2-6-2
1.20 bodova / utakmica · gol-razlika -2
Posljednjih 5 (P-N-I)
1-4-0
1.40 bodova / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
1-4-0
Posljednjih 5 kod kuće
1-4-0
WDDDD
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 0.8Primljeni golovi: 0.6xG: 1.47xG protivnika: 1.63BTTS: 40%Over 2.5: 20%
Chrobry Głogów
WDDLL
Raspodjela sezonskih rezultata
30% W30% D40% L
Sezona (P-N-I)
3-3-4
1.20 bodova / utakmica · gol-razlika -1
Posljednjih 5 (P-N-I)
1-2-2
1.00 bodova / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
2-1-1
Posljednjih 5 u gostima
2-1-1
WWDL
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 0.6Primljeni golovi: 1.4xG: 1.50xG protivnika: 1.73BTTS: 20%Over 2.5: 20%

Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?

Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.

Polonia Bytom je 36% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

1.5 golova / utakmica - Polonia Bytom · 1.1 golova / utakmica - Chrobry Głogów

Chrobry Głogów je 42% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

1.7 golova / utakmica - Polonia Bytom · 1.2 golova / utakmica - Chrobry Głogów

Profil zabijanja momčadi Polonia Bytom: vrlo snažno

Polonia Bytom postiže pogodak u 80% utakmica (8 od 10 utakmica), dok Chrobry Głogów ima Clean sheet u 20% utakmica (2 od 10 utakmica).

Profil zabijanja momčadi Chrobry Głogów: neujednačeno

Chrobry Głogów postiže pogodak u 50% utakmica (5 od 10 utakmica), dok Polonia Bytom ima Clean sheet u 30% utakmica (3 od 10 utakmica).

15Postignuti golovi (sezona)11
Polonia BytomChrobry Głogów
17Primljeni golovi (sezona)12
Polonia BytomChrobry Głogów
3.2Prosječan broj golova u utakmici2.3
Polonia BytomChrobry Głogów
4Postignuti golovi (posljednjih 5)3
Polonia BytomChrobry Głogów
3Primljeni golovi (posljednjih 5)7
Polonia BytomChrobry Głogów

Koliko često postižu barem...

80%1 gol50%
Polonia BytomChrobry Głogów
50%2 gola30%
Polonia BytomChrobry Głogów
10%3 gola10%
Polonia BytomChrobry Głogów
10%4 gola10%
Polonia BytomChrobry Głogów

Koliko često primaju barem...

70%1 gol80%
Polonia BytomChrobry Głogów
60%2 gola20%
Polonia BytomChrobry Głogów
20%3 gola10%
Polonia BytomChrobry Głogów
10%4 gola10%
Polonia BytomChrobry Głogów

* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.

Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?

Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.

55%
Prosjek lige

Obrasci golova

40%BTTS na poluvremenu10%
Polonia BytomChrobry Głogów
20%BTTS u oba poluvremena0%
Polonia BytomChrobry Głogów
20%Zabijali u oba poluvremena30%
Polonia BytomChrobry Głogów

BTTS i broj golova

60%Min. 3 gola i BTTS20%
Polonia BytomChrobry Głogów
0%Min. 3 gola bez BTTS-a10%
Polonia BytomChrobry Głogów
40%BTTS – zadnjih 520%
Polonia BytomChrobry Głogów

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?

Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvrijeme

70%Min. 1 gol prije poluvremena70%
Polonia BytomChrobry Głogów
40%Min. 2 gola prije poluvremena20%
Polonia BytomChrobry Głogów
40%Min. 3 gola prije poluvremena10%
Polonia BytomChrobry Głogów

2. poluvrijeme

70%Min. 1 gol nakon poluvremena70%
Polonia BytomChrobry Głogów
40%Min. 2 gola nakon poluvremena30%
Polonia BytomChrobry Głogów
40%Min. 3 gola nakon poluvremena10%
Polonia BytomChrobry Głogów

Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?

Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Chrobry Głogów je 44% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

0.9 bodova / utakmica - Polonia Bytom · 1.3 bodova / utakmica - Chrobry Głogów

Polonia Bytom — stanje na poluvremenu
20% vode30% izjednačeno50% gube
Chrobry Głogów — stanje na poluvremenu
30% vode40% izjednačeno30% gube

Prije poluvremena (1. poluvrijeme)

0.9Bodovi po utakmici (1. poluvrijeme)1.3
Polonia BytomChrobry Głogów
0.6Zabijeni golovi (1. poluvrijeme)0.4
Polonia BytomChrobry Głogów
0.9Primljeni golovi (1. poluvrijeme)0.6
Polonia BytomChrobry Głogów
1.5Prosjek golova (1. poluvrijeme)1
Polonia BytomChrobry Głogów
30%Clean sheet prije poluvremena60%
Polonia BytomChrobry Głogów
60%Bez gola prije poluvremena60%
Polonia BytomChrobry Głogów

Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)

1.6Bodovi po utakmici (2. poluvrijeme)1.3
Polonia BytomChrobry Głogów
0.9Zabijeni golovi (2. poluvrijeme)0.7
Polonia BytomChrobry Głogów
0.8Primljeni golovi (2. poluvrijeme)0.6
Polonia BytomChrobry Głogów
1.7Prosjek golova (2. poluvrijeme)1.3
Polonia BytomChrobry Głogów
50%Clean sheet nakon poluvremena50%
Polonia BytomChrobry Głogów
40%Bez gola nakon poluvremena60%
Polonia BytomChrobry Głogów

Polonia Bytom — rezultati drugog poluvremena

40% W40% D20% L
9
Bodovi na poluvremenu
6
Golovi na poluvremenu
-3
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
16
Bodovi u drugom poluvremenu
+1
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
0.90
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva100%

Vodi na poluvremenu u 20% utakmica i pobjeđuje u 20%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena-0.1

Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.

Chrobry Głogów — rezultati drugog poluvremena

30% W40% D30% L
13
Bodovi na poluvremenu
4
Golovi na poluvremenu
-2
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
13
Bodovi u drugom poluvremenu
+1
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.30
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva100%

Vodi na poluvremenu u 30% utakmica i pobjeđuje u 30%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena0.0

Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.

Polonia Bytom — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici0.602.20
Postignuti golovi / utakmica0.00.8
Primljeni golovi / utakmica0.40.2
Prosječan broj golova u utakmici0.41.0
1 gol40%60%
2 gola0%20%
3 gola0%20%
Clean sheet60%80%
Bez gola100%40%
Gol-razlika-2+3
Poluvrijeme: 0% vode - 60% izjednačeno - 40% gube
2. poluvrijeme: 60% pobijedili - 40% izjednačeno - 0% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 0
Chrobry Głogów — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici1.201.00
Postignuti golovi / utakmica0.20.4
Primljeni golovi / utakmica0.60.8
Prosječan broj golova u utakmici0.81.2
1 gol40%80%
2 gola20%40%
3 gola20%0%
Clean sheet80%40%
Bez gola80%60%
Gol-razlika-2-2
Poluvrijeme: 20% vode - 60% izjednačeno - 20% gube
2. poluvrijeme: 20% pobijedili - 40% izjednačeno - 40% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 1

* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.

Golovi po minutama— kada padaju golovi?

Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.

Polonia Bytom
ZabijenoPrimljeno
1
2
0-15
3
2
16-30
2
5
31-45
1
3
46-60
5
1
61-75
3
4
76-90

Najopasniji u minutama 61-75 (5 goals). Najviše primaju u 31-45 (5). Bilanca kasnih golova (76–90): -1 - završne faze su slabost.

Chrobry Głogów
ZabijenoPrimljeno
0
3
0-15
1
0
16-30
3
3
31-45
2
2
46-60
0
2
61-75
5
2
76-90

Najopasniji u minutama 76-90 (5 goals). Najviše primaju u 0-15 (3). Bilanca kasnih golova (76–90): +3 - dobivaju završne faze.

* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.

Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?

Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.

Profil utakmice

2.75
Procijenjeni golovi
napad protiv obrane protivnika
1.4 : 1.4
Procijenjena raspodjela golova
domaći : gosti
101%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosjek lige
55%
Obje momčadi zabile (BTTS)
prosjek sezona obje momčadi
-45%
Derbi-učinak
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
40%
Procjena BTTS-a
prema učestalosti zabijanja obje momčadi
10%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 10 utakmica
0-1
Najčešći raspon golova
napad protiv obrane s obje strane

Polonia Bytom

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
+0.14
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
-0.34
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-1.1 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
-0.22
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
-0.12
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
102%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
137%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
+0.20
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
+0.3
Kasni golovi
20% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 7% postiže se u prvih 15 minuta.
20%

Chrobry Głogów

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
-0.17
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
+0.07
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-1.7 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
-0.37
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+0.44
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
89%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
82%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
-0.20
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
+0.3
Kasni golovi
45% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 0% postiže se u prvih 15 minuta.
45%

* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.

Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?

Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige 1. Liga.

Momčadi u odnosu na ligu

Polonia BytomLigaChrobry Głogów
Prosječan broj golova u utakmici▲ 3.202.71▼ 2.30
Obje momčadi zabile▲ 70%55%▼ 40%
Min. 3 gola (Over 2.5)▲ 60%51%▼ 30%
Clean sheetovi▲ 30%25%▼ 20%
Gol prije poluvremena▼ 70%75%▼ 70%
Gol nakon poluvremena▼ 70%77%▼ 70%

^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.

2.71
Prosjek golova po utakmici
55%
Obje momčadi zabile
51%
Min. 3 gola (Over 2.5)
25%
Clean sheetovi
1.47
Domaći golovi / utakmica
1.24
Gostujući golovi / utakmica
+19%
Prednost domaćeg napada
+16%
Prednost domaće obrane
+10%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cijela liga)
75%
1 gol
33%
2 gola
14%
3 gola
2%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cijela liga)
77%
1 gol
41%
2 gola
19%
3 gola
9%
4 gola

Međusobni susreti

Nedavni susreti (2): Polonia Bytom 2 - 0 - 0 Chrobry Głogów. Prosjek golova 1.50, obje momčadi zabile u 0% utakmica.

TS Polonia Bytom
2 : 0
MZKS Chrobry Głogów
MZKS Chrobry Głogów
0 : 1
TS Polonia Bytom

Česta pitanja

Kada igraju Polonia Bytom i Chrobry Głogów?

Polonia Bytom igra protiv Chrobry Głogów 17. listopada 2026. u ligi 1. Liga na stadionu Stadion im. Edwarda Szymkowiaka. Točno vrijeme početka u vašoj vremenskoj zoni prikazano je pri vrhu stranice utakmice.

Kakav je međusobni omjer Polonia Bytom i Chrobry Głogów?

U posljednjih 2 međusobnih utakmica Polonia Bytom je pobijedio 2 puta, Chrobry Głogów 0 puta, a 0 utakmica završilo je neodlučeno. U tim utakmicama prosječno je bilo 1,50 golova, a obje momčadi dale su gol u 0% njih.

Što statistika golova pokazuje prije utakmice Polonia Bytom protiv Chrobry Głogów?

Polonia Bytom prosječno postiže 1,50 golova po utakmici, a Chrobry Głogów 1,10. Prosjek lige 1. Liga iznosi 2,71 golova, a Over 2.5 javlja se u 51% utakmica. BTTS se javlja u 70% utakmica momčadi Polonia Bytom i 40% utakmica momčadi Chrobry Głogów.

Kakva je aktualna forma momčadi Polonia Bytom i Chrobry Głogów?

U posljednjih pet utakmica Polonia Bytom ima 1 pobjeda, 4 remija i 0 poraza (1,40 bodova po utakmici). Chrobry Głogów ima 1 pobjeda, 2 remija i 2 poraza (1,00 bodova po utakmici).

Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice Polonia Bytom protiv Chrobry Głogów?

Ova stranica objašnjava statistički kontekst: formu, međusobni omjer, golove, BTTS i Over/Under. Prognoza, Value Bet i potpuno obrazloženje dostupni su u aplikaciji NoFluffPicks.