Poljska - 3 Liga Group 3Podaci aktualni na dan 15. listopada 2026.

Polonia Nysa - Karkonosze Jelenia Góra: statistika utakmice

Obrazloženje:

Potpuna analiza i tip u aplikaciji

Pogledajte analizu klađenja, tip, Value Bet i potpuno obrazloženje ove utakmice.

Pogledajte analizu i tip

Polonia Nysa protiv Karkonosze Jelenia Góra: forma, golovi i ključna statistika

O ovoj utakmici

Polonia Nysa igra protiv Karkonosze Jelenia Góra u ligi 3 Liga Group 3 (Poljska). Utakmica je zakazana za 16. listopada 2026..

Trenutačna forma

Polonia Nysa: 2-0-3, 1,20 bodova po utakmici. Karkonosze Jelenia Góra: 3-0-2, 1,80 bodova po utakmici.

Statistika golova

Polonia Nysa postiže 1,08 i prima 2,00 golova po utakmici. Karkonosze Jelenia Góra postiže 1,08 i prima 0,75. Prosjek lige: 2,85 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Polonia Nysa 58%, Karkonosze Jelenia Góra 25%. Over 2.5: Polonia Nysa 67%, Karkonosze Jelenia Góra 25%. Razina lige: BTTS 55%, Over 2.5 54%.

xG, udarci i posjed

xG po utakmici: Polonia Nysa 1,27, Karkonosze Jelenia Góra 1,87. Udarci po utakmici: Polonia Nysa 4,3, Karkonosze Jelenia Góra 9,2. Prosječan posjed: Polonia Nysa 24%, Karkonosze Jelenia Góra 31%.

Prvo i drugo poluvrijeme

Polonia Nysa: vodstvo na poluvremenu 33%, golovi u drugom poluvremenu 0,50. Karkonosze Jelenia Góra: vodstvo na poluvremenu 33%, golovi u drugom poluvremenu 0,50.

Golovi po minutama

Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 61-75 (4) za Polonia Nysa i 16-30 (4) za Karkonosze Jelenia Góra. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.

Kontekst lige

3 Liga Group 3: 2,85 golova po utakmici, BTTS 55%, Over 2.5 54%.

Međusobni omjer

Prije ove utakmice bilo je dostupno 2 prethodnih međusobnih susreta: 0-0-2. Prosjek golova 4,00, BTTS 50%.

Prije utakmice

Kvote 1X2

(-)
(-)
(-)

Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?

Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.

Polonia NysaKarkonosze Jelenia Góra
1.08Postignuti golovi / utakmica1.08
Polonia NysaKarkonosze Jelenia Góra
2Primljeni golovi / utakmica0.75
Polonia NysaKarkonosze Jelenia Góra
Polonia NysaKarkonosze Jelenia Góra
24%Prosječan posjed31%
Polonia NysaKarkonosze Jelenia Góra
2Udarci u okvir / utakmica3.42
Polonia NysaKarkonosze Jelenia Góra
Polonia NysaKarkonosze Jelenia Góra

Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?

Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.

4.33Udarci po utakmici9.17
Polonia NysaKarkonosze Jelenia Góra
2Udarci u okvir3.42
Polonia NysaKarkonosze Jelenia Góra
25%Realizacija udaraca11.8%
Polonia NysaKarkonosze Jelenia Góra
24%Posjed31%
Polonia NysaKarkonosze Jelenia Góra
1.27xG za1.87
Polonia NysaKarkonosze Jelenia Góra
1.54xG protiv1.74
Polonia NysaKarkonosze Jelenia Góra

Kvaliteta udaraca

Polonia Nysa: KontranapadačkaKarkonosze Jelenia Góra: Uravnotežena
Polonia NysaKarkonosze Jelenia Góra
Preciznost (udarci u okvir)46%37%
Kvaliteta prilika (xG po udarcu)0.290.20
Realizacija (golovi po udarcu u okvir)0.540.32

xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.

Forma momčadi— tko je u boljoj formi?

Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.

Karkonosze Jelenia Góra je 50% bolji u kategoriji forma u posljednjih 5.

1.2 bodova / utakmica - Polonia Nysa · 1.8 bodova / utakmica - Karkonosze Jelenia Góra

Polonia Nysa
LLWLW
Raspodjela sezonskih rezultata
25% W17% D58% L
Sezona (P-N-I)
3-2-7
0.92 bodova / utakmica · gol-razlika -11
Posljednjih 5 (P-N-I)
2-0-3
1.20 bodova / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
1-1-4
Posljednjih 5 kod kuće
1-0-4
WLLLL
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.2Primljeni golovi: 1.4xG: 1.38xG protivnika: 1.18BTTS: 60%Over 2.5: 60%
Karkonosze Jelenia Góra
WLWLW
Raspodjela sezonskih rezultata
42% W25% D33% L
Sezona (P-N-I)
5-3-4
1.50 bodova / utakmica · gol-razlika +4
Posljednjih 5 (P-N-I)
3-0-2
1.80 bodova / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
0-1-4
Posljednjih 5 u gostima
0-1-4
DLLLL
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.4Primljeni golovi: 1.0xG: 1.77xG protivnika: 1.72BTTS: 20%Over 2.5: 20%

Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?

Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.

Karkonosze Jelenia Góra je 167% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

2 golova / utakmica - Polonia Nysa · 0.75 golova / utakmica - Karkonosze Jelenia Góra

Profil zabijanja momčadi Polonia Nysa: neujednačeno

Polonia Nysa postiže pogodak u 67% utakmica (8 od 12 utakmica), dok Karkonosze Jelenia Góra ima Clean sheet u 50% utakmica (6 od 12 utakmica).

Profil zabijanja momčadi Karkonosze Jelenia Góra: vrlo snažno

Karkonosze Jelenia Góra postiže pogodak u 58% utakmica (7 od 12 utakmica), dok Polonia Nysa ima Clean sheet u 8% utakmica (1 od 12 utakmica).

13Postignuti golovi (sezona)13
Polonia NysaKarkonosze Jelenia Góra
24Primljeni golovi (sezona)9
Polonia NysaKarkonosze Jelenia Góra
3.08Prosječan broj golova u utakmici1.83
Polonia NysaKarkonosze Jelenia Góra
6Postignuti golovi (posljednjih 5)7
Polonia NysaKarkonosze Jelenia Góra
7Primljeni golovi (posljednjih 5)5
Polonia NysaKarkonosze Jelenia Góra

Koliko često postižu barem...

67%1 gol58%
Polonia NysaKarkonosze Jelenia Góra
25%2 gola25%
Polonia NysaKarkonosze Jelenia Góra
17%3 gola17%
Polonia NysaKarkonosze Jelenia Góra
0%4 gola8%
Polonia NysaKarkonosze Jelenia Góra

Koliko često primaju barem...

92%1 gol50%
Polonia NysaKarkonosze Jelenia Góra
75%2 gola25%
Polonia NysaKarkonosze Jelenia Góra
25%3 gola0%
Polonia NysaKarkonosze Jelenia Góra
8%4 gola0%
Polonia NysaKarkonosze Jelenia Góra

* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.

Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?

Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.

25%
Karkonosze Jelenia Góra - BTTSBTTS – postotak utakmica u kojima su obje momčadi zabile.3 od 12 utakmica
55%
Prosjek lige

Obrasci golova

25%BTTS na poluvremenu8%
Polonia NysaKarkonosze Jelenia Góra
8%BTTS u oba poluvremena8%
Polonia NysaKarkonosze Jelenia Góra
17%Zabijali u oba poluvremena17%
Polonia NysaKarkonosze Jelenia Góra

BTTS i broj golova

50%Min. 3 gola i BTTS17%
Polonia NysaKarkonosze Jelenia Góra
17%Min. 3 gola bez BTTS-a8%
Polonia NysaKarkonosze Jelenia Góra
60%BTTS – zadnjih 520%
Polonia NysaKarkonosze Jelenia Góra

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?

Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.

Cijela utakmica – usporedba momčadi (Over)

1. poluvrijeme

83%Min. 1 gol prije poluvremena50%
Polonia NysaKarkonosze Jelenia Góra
25%Min. 2 gola prije poluvremena25%
Polonia NysaKarkonosze Jelenia Góra
17%Min. 3 gola prije poluvremena17%
Polonia NysaKarkonosze Jelenia Góra

2. poluvrijeme

92%Min. 1 gol nakon poluvremena75%
Polonia NysaKarkonosze Jelenia Góra
75%Min. 2 gola nakon poluvremena8%
Polonia NysaKarkonosze Jelenia Góra
17%Min. 3 gola nakon poluvremena8%
Polonia NysaKarkonosze Jelenia Góra

Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?

Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Karkonosze Jelenia Góra je 20% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

1.25 bodova / utakmica - Polonia Nysa · 1.5 bodova / utakmica - Karkonosze Jelenia Góra

Polonia Nysa — stanje na poluvremenu
33% vode25% izjednačeno42% gube
Karkonosze Jelenia Góra — stanje na poluvremenu
33% vode50% izjednačeno17% gube

Prije poluvremena (1. poluvrijeme)

1.25Bodovi po utakmici (1. poluvrijeme)1.5
Polonia NysaKarkonosze Jelenia Góra
0.58Zabijeni golovi (1. poluvrijeme)0.58
Polonia NysaKarkonosze Jelenia Góra
0.67Primljeni golovi (1. poluvrijeme)0.33
Polonia NysaKarkonosze Jelenia Góra
1.25Prosjek golova (1. poluvrijeme)0.92
Polonia NysaKarkonosze Jelenia Góra
33%Clean sheet prije poluvremena75%
Polonia NysaKarkonosze Jelenia Góra
58%Bez gola prije poluvremena67%
Polonia NysaKarkonosze Jelenia Góra

Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)

0.67Bodovi po utakmici (2. poluvrijeme)1.5
Polonia NysaKarkonosze Jelenia Góra
0.5Zabijeni golovi (2. poluvrijeme)0.5
Polonia NysaKarkonosze Jelenia Góra
1.33Primljeni golovi (2. poluvrijeme)0.42
Polonia NysaKarkonosze Jelenia Góra
1.83Prosjek golova (2. poluvrijeme)0.92
Polonia NysaKarkonosze Jelenia Góra
8%Clean sheet nakon poluvremena58%
Polonia NysaKarkonosze Jelenia Góra
58%Bez gola nakon poluvremena58%
Polonia NysaKarkonosze Jelenia Góra

Polonia Nysa — rezultati drugog poluvremena

8% W42% D50% L
15
Bodovi na poluvremenu
7
Golovi na poluvremenu
-1
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
8
Bodovi u drugom poluvremenu
-10
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.25
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva76%

Vodi na poluvremenu u 33% utakmica i pobjeđuje u 25%. Ponekad gubi vodstvo nakon poluvremena.

Obrana nakon poluvremena+0.7

Prima 0.7 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.

Karkonosze Jelenia Góra — rezultati drugog poluvremena

42% W25% D33% L
18
Bodovi na poluvremenu
7
Golovi na poluvremenu
+3
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
18
Bodovi u drugom poluvremenu
+1
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.50
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva127%

Vodi na poluvremenu u 33% utakmica i pobjeđuje u 42%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena+0.1

Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.

Polonia Nysa — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici1.401.20
Postignuti golovi / utakmica0.40.8
Primljeni golovi / utakmica0.41.0
Prosječan broj golova u utakmici0.81.8
1 gol80%80%
2 gola0%80%
3 gola0%20%
Clean sheet60%20%
Bez gola60%40%
Gol-razlika0-1
Poluvrijeme: 40% vode - 20% izjednačeno - 40% gube
2. poluvrijeme: 20% pobijedili - 60% izjednačeno - 20% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 2
Karkonosze Jelenia Góra — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici1.601.80
Postignuti golovi / utakmica0.60.8
Primljeni golovi / utakmica0.40.6
Prosječan broj golova u utakmici1.01.4
1 gol60%100%
2 gola20%20%
3 gola20%20%
Clean sheet60%40%
Bez gola60%40%
Gol-razlika+1+1
Poluvrijeme: 40% vode - 40% izjednačeno - 20% gube
2. poluvrijeme: 60% pobijedili - 0% izjednačeno - 40% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 20% - Ukupno golova na poluvremenu: 3

* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.

Golovi po minutama— kada padaju golovi?

Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.

Polonia Nysa
ZabijenoPrimljeno
2
1
0-15
3
4
16-30
2
3
31-45
2
5
46-60
4
5
61-75
0
6
76-90

Najopasniji u minutama 61-75 (4 goals). Najviše primaju u 76-90 (6). Bilanca kasnih golova (76–90): -6 - završne faze su slabost.

Karkonosze Jelenia Góra
ZabijenoPrimljeno
1
2
0-15
4
0
16-30
2
2
31-45
0
0
46-60
4
2
61-75
2
3
76-90

Najopasniji u minutama 16-30 (4 goals). Najviše primaju u 76-90 (3). Bilanca kasnih golova (76–90): -1 - završne faze su slabost.

* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.

Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?

Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.

Profil utakmice

2.46
Procijenjeni golovi
napad protiv obrane protivnika
0.9 : 1.5
Procijenjena raspodjela golova
domaći : gosti
86%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosjek lige
42%
Obje momčadi zabile (BTTS)
prosjek sezona obje momčadi
+63%
Derbi-učinak
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
39%
Procjena BTTS-a
prema učestalosti zabijanja obje momčadi
14%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 7 utakmica
0-1
Najčešći raspon golova
napad protiv obrane s obje strane

Polonia Nysa

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
-0.27
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
-0.65
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
+2.8 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
-0.19
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
-0.46
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
64%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
171%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
+0.28
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
-0.1
Kasni golovi
0% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 15% postiže se u prvih 15 minuta.
0%

Karkonosze Jelenia Góra

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
+0.13
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
+0.20
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-6.3 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
-0.79
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+0.99
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
92%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
45%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
+0.30
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
-0.1
Kasni golovi
15% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 8% postiže se u prvih 15 minuta.
15%

* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.

Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?

Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige 3 Liga Group 3.

Momčadi u odnosu na ligu

Polonia NysaLigaKarkonosze Jelenia Góra
Prosječan broj golova u utakmici▲ 3.082.85▼ 1.83
Obje momčadi zabile▲ 58%55%▼ 25%
Min. 3 gola (Over 2.5)▲ 67%54%▼ 25%
Clean sheetovi▼ 8%25%▲ 50%
Gol prije poluvremena▲ 83%71%▼ 50%
Gol nakon poluvremena▲ 92%80%▼ 75%

^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.

2.85
Prosjek golova po utakmici
55%
Obje momčadi zabile
54%
Min. 3 gola (Over 2.5)
25%
Clean sheetovi
1.68
Domaći golovi / utakmica
1.17
Gostujući golovi / utakmica
+44%
Prednost domaćeg napada
+30%
Prednost domaće obrane
+24%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cijela liga)
71%
1 gol
32%
2 gola
10%
3 gola
3%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cijela liga)
80%
1 gol
46%
2 gola
22%
3 gola
8%
4 gola

Međusobni susreti

Nedavni susreti (2): Polonia Nysa 0 - 0 - 2 Karkonosze Jelenia Góra. Prosjek golova 4.00, obje momčadi zabile u 50% utakmica.

Karkonosze Jelenia Góra
3 : 1
Polonia Nysa
Polonia Nysa
0 : 4
Karkonosze Jelenia Góra

Česta pitanja

Kada igraju Polonia Nysa i Karkonosze Jelenia Góra?

Polonia Nysa igra protiv Karkonosze Jelenia Góra 16. listopada 2026. u ligi 3 Liga Group 3. Točno vrijeme početka u vašoj vremenskoj zoni prikazano je pri vrhu stranice utakmice.

Kakav je međusobni omjer Polonia Nysa i Karkonosze Jelenia Góra?

U posljednjih 2 međusobnih utakmica Polonia Nysa je pobijedio 0 puta, Karkonosze Jelenia Góra 2 puta, a 0 utakmica završilo je neodlučeno. U tim utakmicama prosječno je bilo 4,00 golova, a obje momčadi dale su gol u 50% njih.

Što statistika golova pokazuje prije utakmice Polonia Nysa protiv Karkonosze Jelenia Góra?

Polonia Nysa prosječno postiže 1,08 golova po utakmici, a Karkonosze Jelenia Góra 1,08. Prosjek lige 3 Liga Group 3 iznosi 2,85 golova, a Over 2.5 javlja se u 54% utakmica. BTTS se javlja u 58% utakmica momčadi Polonia Nysa i 25% utakmica momčadi Karkonosze Jelenia Góra.

Kakva je aktualna forma momčadi Polonia Nysa i Karkonosze Jelenia Góra?

U posljednjih pet utakmica Polonia Nysa ima 2 pobjeda, 0 remija i 3 poraza (1,20 bodova po utakmici). Karkonosze Jelenia Góra ima 3 pobjeda, 0 remija i 2 poraza (1,80 bodova po utakmici).

Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice Polonia Nysa protiv Karkonosze Jelenia Góra?

Ovu stranicu koristite za usporedbu brojki iza utakmice Polonia Nysa protiv Karkonosze Jelenia Góra. Otvorite aplikaciju NoFluffPicks za analizu klađenja, prognozu, Value Bet i obrazloženje.