Polonia Nysa - Stal Brzeg: statistika utakmice
Polonia Nysa protiv Stal Brzeg: forma, golovi i ključna statistika
O ovoj utakmici
Polonia Nysa je igrao protiv Stal Brzeg u ligi 3 Liga Group 3 (Poljska). Utakmica je odigrana 19. kolovoza 2026.. Konačni rezultat: 3:2.
Trenutačna forma
Polonia Nysa: 0-2-1, 0,67 bodova po utakmici. Stal Brzeg: 1-2-0, 1,67 bodova po utakmici.
Statistika golova
Polonia Nysa postiže 1,00 i prima 2,00 golova po utakmici. Stal Brzeg postiže 2,33 i prima 1,00. Prosjek lige: 3,09 golova.
BTTS i Over/Under
BTTS: Polonia Nysa 67%, Stal Brzeg 100%. Over 2.5: Polonia Nysa 67%, Stal Brzeg 33%. Razina lige: BTTS 63%, Over 2.5 60%.
xG, udarci i posjed
xG po utakmici: Polonia Nysa 1,45, Stal Brzeg 1,64. Udarci po utakmici: Polonia Nysa 8,3, Stal Brzeg 10,0. Prosječan posjed: Polonia Nysa 36%, Stal Brzeg 37%.
Prvo i drugo poluvrijeme
Polonia Nysa: vodstvo na poluvremenu 33%, golovi u drugom poluvremenu 0,33. Stal Brzeg: vodstvo na poluvremenu 33%, golovi u drugom poluvremenu 1,67.
Golovi po minutama
Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 31-45+ (2) za Polonia Nysa i 31-45+ (2) za Stal Brzeg. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.
Kontekst lige
3 Liga Group 3: 3,09 golova po utakmici, BTTS 63%, Over 2.5 60%.
Međusobni omjer
U bazi nema dostupnog odgovarajućeg uzorka međusobnih susreta.
Arhivirana analiza prije utakmice
Ova je analiza pripremljena prije početka utakmice. Zaključci se temelje samo na informacijama dostupnima prije utakmice i ne uključuju konačni rezultat ni statistiku nakon utakmice.
Opća analiza utakmice
Stal Brzeg trenutačno je u osjetno boljoj formi: u posljednjih pet utakmica nije poražena, ostvarivši 3 pobjede i 2 remija, dok je Polonia Nysa pretrpjela 3 poraza. Gosti su u tom razdoblju postigli čak 18 pogodaka, odnosno više od dva i pol puta više od 7 golova domaćina, a pritom su primili samo 3, naspram 12 koliko ih je primila Polonia. U cijeloj sezoni Stal ima gol-razliku 7:3 nakon tri utakmice i još nije izgubila nijednu, dok je Polonia postigla 2 gola, a primila 5. Domaćini su u jedinoj utakmici odigranoj na svom terenu remizirali, ali su u prosjeku primali 2 gola po susretu, što uz napadačku formu Stali ide u prilog uspjehu momčadi iz Brzega. Remi je i dalje realan zbog kratkog razdoblja dostupnih podataka i dva remija gostiju u sezoni, no prednost u učinkovitosti i obrani jasno upućuje na ishod 2.
Pogledajte statistički pregledBTTS – hoće li obje momčadi zabiti?
Signal za golove obje momčadi podupire visoku vjerojatnost za BTTS u posljednjih pet utakmica: Polonia Nysa bilježila ga je u 80% susreta, a Stal Brzeg u 60%, uz ligaški prosjek od 67%. Polonia je u tom nizu primala čak 2,4 gola po utakmici, što jasno povećava izglede raspoložene Stali, koja je postizala prosječno 3,6 pogodaka. I domaćini bi trebali pronaći put do mreže jer na svom terenu postižu prosječno 2,33 gola, upućuju 5,5 udaraca u okvir gola i ostvaruju xG od 1,64. Oprez je potreban zbog vrlo dobre nedavne obrane Stali, koja je u pet nastupa dopuštala samo 0,6 gola po utakmici, no slaba obrana Polonije i ofenzivni učinak domaćina i dalje daju blagu prednost scenariju BTTS – Da.
Pogledajte BTTS statistikuOver/Under – analiza golova
Najjači signal je više od 1.5 gola, jer je Polonia u posljednjih 5 utakmica prosječno postizala 1.4 gola, ali je primala čak 2.4, što utakmice čini izrazito otvorenima. Stal Brzeg u vrlo je dobroj napadačkoj formi: u posljednjih pet utakmica postigao je 18 golova, odnosno prosječno 3.6 po utakmici, uz samo 0.6 primljenih golova. Više od 2.5 gola postignuto je u 100% posljednjih pet utakmica Polonije i u 60% utakmica Stala, dok su obje momčadi postigle pogodak u 80%, odnosno 60% tih nastupa. Procijenjenih 2.70 gola također ostavlja realnu mogućnost za više od 2.5 gola, no granica 1.5 pruža znatno veću sigurnosnu marginu zbog ograničene količine kompletnih sezonskih podataka za gostujuću momčad.
Pogledajte Over/Under statistikuHT/FT – scenarij poluvremena i konačnog rezultata
Stal Brzeg je neporažena u posljednjih pet utakmica, uz prosjek od 3,6 postignutih i samo 0,6 primljenih golova, dok je Polonia Nysa u istom razdoblju postigla 1,4 gola, a protivnicima dopustila 2,4. Gosti su pobijedili u 60% tih susreta i remizirali u preostalih 40%, dok su domaćini izgubili 60% utakmica, osvojivši samo 0,8 bodova po susretu. Na poluvremenu je Polonia gubila u 50% posljednjih nastupa, a Stal je vodila u 33%, što podupire scenarij vodstva gostiju već nakon 45 minuta. Nakon odmora razlika je još izraženija: Stal postiže prosječno 1,67 gola i prima 0,33, dok Polonia postiže samo 0,5, a prima 1,75 gola. Stoga je najizgledniji scenarij vodstvo Stali na poluvremenu i zadržavanje pobjede do kraja utakmice.
Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremenaPo poluvremenima
Statistika utakmice
Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?
Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.
Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?
Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.
Kvaliteta udaraca
| Polonia Nysa | Stal Brzeg | |
|---|---|---|
| Preciznost (udarci u okvir) | 36% | 33% |
| Kvaliteta prilika (xG po udarcu) | 0.17 | 0.16 |
| Realizacija (golovi po udarcu u okvir) | 0.33 | 0.70 |
xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.
* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.
Forma momčadi— tko je u boljoj formi?
Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.
Stal Brzeg je 149% bolji u kategoriji forma u posljednjih 5.
0.67 bodova / utakmica - Polonia Nysa · 1.67 bodova / utakmica - Stal Brzeg
Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?
Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.
Stal Brzeg je 133% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.
1 golova / utakmica - Polonia Nysa · 2.33 golova / utakmica - Stal Brzeg
Stal Brzeg je 100% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.
2 golova / utakmica - Polonia Nysa · 1 golova / utakmica - Stal Brzeg
Polonia Nysa postiže pogodak u 67% utakmica (2 od 3 utakmica), dok Stal Brzeg ima Clean sheet u 0% utakmica (0 od 3 utakmica).
Stal Brzeg postiže pogodak u 100% utakmica (3 od 3 utakmica), dok Polonia Nysa ima Clean sheet u 0% utakmica (0 od 3 utakmica).
Koliko često postižu barem...
Koliko često primaju barem...
* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.
Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?
Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.
Obrasci golova
BTTS i broj golova
Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?
Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.
Cijela utakmica – usporedba momčadi (Over)
Over / Under - Polonia Nysa
Over / Under - Stal Brzeg
1. poluvrijeme
2. poluvrijeme
Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?
Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.
Prije poluvremena (1. poluvrijeme)
Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)
Polonia Nysa — rezultati drugog poluvremena
Vodi na poluvremenu u 33% utakmica i pobjeđuje u 0%. Ponekad gubi vodstvo nakon poluvremena.
Prima 0.7 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.
Stal Brzeg — rezultati drugog poluvremena
Vodi na poluvremenu u 33% utakmica i pobjeđuje u 33%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.
Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.
| 1. poluvrijeme | 2. poluvrijeme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 1.33 | 0.33 |
| Postignuti golovi / utakmica | 0.7 | 0.3 |
| Primljeni golovi / utakmica | 0.7 | 1.3 |
| Prosječan broj golova u utakmici | 1.3 | 1.7 |
| 1 gol | 67% | 100% |
| 2 gola | 33% | 67% |
| 3 gola | 33% | 0% |
| Clean sheet | 33% | 0% |
| Bez gola | 67% | 67% |
| Gol-razlika | 0 | -3 |
| 1. poluvrijeme | 2. poluvrijeme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 1.33 | 2.33 |
| Postignuti golovi / utakmica | 0.7 | 1.7 |
| Primljeni golovi / utakmica | 0.7 | 0.3 |
| Prosječan broj golova u utakmici | 1.3 | 2.0 |
| 1 gol | 100% | 67% |
| 2 gola | 33% | 33% |
| 3 gola | 0% | 33% |
| Clean sheet | 33% | 67% |
| Bez gola | 33% | 33% |
| Gol-razlika | 0 | +4 |
* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.
Golovi po minutama— kada padaju golovi?
Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.
Najopasniji u minutama 31-45 (2 goals). Najviše primaju u 46-60 (2). Bilanca kasnih golova (76–90): -1 - završne faze su slabost.
Najopasniji u minutama 31-45 (2 goals). Najviše primaju u 0-15 (1). Bilanca kasnih golova (76–90): +2 - dobivaju završne faze.
* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.
Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?
Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.
Profil utakmice
Polonia Nysa
Stal Brzeg
* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.
Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?
Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige 3 Liga Group 3.
Momčadi u odnosu na ligu
| Polonia Nysa | Liga | Stal Brzeg | |
|---|---|---|---|
| Prosječan broj golova u utakmici | • 3.00 | 3.09 | ▲ 3.33 |
| Obje momčadi zabile | ▲ 67% | 63% | ▲ 100% |
| Min. 3 gola (Over 2.5) | ▲ 67% | 60% | ▼ 33% |
| Clean sheetovi | ▼ 0% | 21% | ▼ 0% |
| Gol prije poluvremena | ▲ 67% | 60% | ▲ 100% |
| Gol nakon poluvremena | ▲ 100% | 80% | ▼ 67% |
^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.
Postave i događaji igrača
Potvrđeni starteri, zamjene i zabilježeni događaji igrača za ovu utakmicu.
Domaća momčad
Gostujuća momčad
Ostali zabilježeni igrači
Tijek utakmice
Golovi, kartoni i zamjene poredani kronološki.
- Stal BrzegGolEryk Sobków
Česta pitanja
Koji je bio rezultat utakmice Polonia Nysa protiv Stal Brzeg?
Utakmica lige 3 Liga Group 3 završila je rezultatom Polonia Nysa 3:2 Stal Brzeg. Potpuna statistika utakmice, pregled po poluvremenima i međusobni omjer dostupni su na ovoj stranici.
Što statistika golova pokazuje prije utakmice Polonia Nysa protiv Stal Brzeg?
Polonia Nysa prosječno postiže 1,00 golova po utakmici, a Stal Brzeg 2,33. Prosjek lige 3 Liga Group 3 iznosi 3,09 golova, a Over 2.5 javlja se u 60% utakmica. BTTS se javlja u 67% utakmica momčadi Polonia Nysa i 100% utakmica momčadi Stal Brzeg.
Kakva je aktualna forma momčadi Polonia Nysa i Stal Brzeg?
U posljednjih pet utakmica Polonia Nysa ima 0 pobjeda, 2 remija i 1 poraza (0,67 bodova po utakmici). Stal Brzeg ima 1 pobjeda, 2 remija i 0 poraza (1,67 bodova po utakmici).
Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice Polonia Nysa protiv Stal Brzeg?
Statistika utakmice ovdje je javno dostupna, a potpuna analiza klađenja i preporučena prognoza u aplikaciji NoFluffPicks.


