Njemačka - 3. LigaPreußen-StadionPodaci aktualni na dan 15. listopada 2026.

Preußen Münster - Rot-Weiss Essen: statistika utakmice

Preußen Münster protiv Rot-Weiss Essen: forma, golovi i ključna statistika

O ovoj utakmici

Preußen Münster je igrao protiv Rot-Weiss Essen u ligi 3. Liga (Njemačka). Utakmica je odigrana 9. listopada 2026.. Stadion: Preußen-Stadion. Konačni rezultat: 3:3.

Trenutačna forma

Preußen Münster: 2-1-2, 1,40 bodova po utakmici. Rot-Weiss Essen: 3-2-0, 2,20 bodova po utakmici.

Statistika golova

Preußen Münster postiže 1,71 i prima 1,86 golova po utakmici. Rot-Weiss Essen postiže 1,86 i prima 1,29. Prosjek lige: 3,27 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Preußen Münster 86%, Rot-Weiss Essen 57%. Over 2.5: Preußen Münster 71%, Rot-Weiss Essen 43%. Razina lige: BTTS 63%, Over 2.5 66%.

xG, udarci i posjed

xG po utakmici: Preußen Münster 1,31, Rot-Weiss Essen 1,79. Udarci po utakmici: Preußen Münster 10,6, Rot-Weiss Essen 15,9. Prosječan posjed: Preußen Münster 47%, Rot-Weiss Essen 51%.

Prvo i drugo poluvrijeme

Preußen Münster: vodstvo na poluvremenu 0%, golovi u drugom poluvremenu 0,86. Rot-Weiss Essen: vodstvo na poluvremenu 29%, golovi u drugom poluvremenu 1,00.

Golovi po minutama

Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 16-30 (4) za Preußen Münster i 16-30 (4) za Rot-Weiss Essen. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.

Kontekst lige

3. Liga: 3,27 golova po utakmici, BTTS 63%, Over 2.5 66%.

Međusobni omjer

U bazi nema dostupnog odgovarajućeg uzorka međusobnih susreta.

Arhivirana analiza prije utakmice

Ova je analiza pripremljena prije početka utakmice. Zaključci se temelje samo na informacijama dostupnima prije utakmice i ne uključuju konačni rezultat ni statistiku nakon utakmice.

Opća analiza utakmice

Preußen Münster ima blagu prednost zahvaljujući domaćem terenu: u tri domaće utakmice nije izgubio, postigavši u prosjeku 2 gola, dok Rot-Weiss Essen u gostima postiže prosječno 1,33 gola i ondje je pobijedio samo jednom. Domaćini su učinkovitiji i pred protivničkim vratima — realiziraju 21% udaraca na domaćem terenu, u usporedbi s 10% gostiju u gostima. Ipak, Essen zauzima 3. mjesto i nije izgubio nijednu od posljednjih pet utakmica, pobijedivši u tri, dok je Münster u tom razdoblju slavio dvaput i primio čak 11 golova. Gosti u gostima stvaraju prilike veće kvalitete, uz prosječni xG od 1,59, naspram 1,25 koliko domaćini bilježe na svom terenu, ali pritom primaju u prosjeku 2 gola po utakmici. Ta obrambena ranjivost ide u prilog domaćinima, premda dobra serija Essena znači da su remi i pobjeda gostiju i dalje realni ishodi.

Pogledajte statistički pregled
BTTS – hoće li obje momčadi zabiti?

Preußen Münster postiže u prosjeku 2,25 gola kod kuće i nije odigrao nijednu domaću utakmicu bez postignutog gola, dok Rot-Weiss Essen u gostima prima u prosjeku 2,0 gola, pa je vrlo vjerojatno da će domaćin zatresti mrežu. Gosti u prosjeku postižu 1,33 gola u gostima, a njihov xG iznosi 1,59, što im daje realne izglede za odgovor. U posljednjih 5 utakmica Münster je primao u prosjeku 2,2 gola, dok je Essen postizao 2,0 gola, što dodatno ide u prilog pogotku gostiju. Obje su momčadi postigle pogodak u 80% posljednjih 5 utakmica domaćina i u 60% utakmica gostiju, iako 50% utakmica bez primljenog gola Münsteru kod kuće smanjuje pouzdanost prognoze. Sveukupno, ovi pokazatelji upućuju na to da je vjerojatniji scenarij BTTS „da” (obje momčadi postižu pogodak).

Pogledajte BTTS statistiku
Over/Under – analiza golova

Preußen Münster postiže u prosjeku 2,25 gola kod kuće, dok Rot-Weiss Essen u gostima prima 2,00 gola, što domaćinima daje čvrstu osnovu za postizanje pogotka. I gosti bi mogli pridonijeti ukupnom broju golova: u posljednjih pet utakmica postizali su u prosjeku 2,00 gola, dok je Münster primao 2,20. Prognoza od ukupno 3,15 golova blizu je ligaškog prosjeka od 3,27, premda su domaćini kod kuće premašili granicu od 2.5 gola u samo 25% utakmica. Zato je više od 1.5 gola bolji izbor od viših granica: dovoljna su dva pogotka, a obje momčadi imaju jasne izvore prilika za njihovo postizanje.

Pogledajte Over/Under statistiku
HT/FT – scenarij poluvremena i konačnog rezultata

Neriješen rezultat na poluvremenu najvjerojatniji je ishod jer je Rot-Weiss Essen na poluvremenu imao neriješen rezultat u sve 3 gostujuće utakmice, a Preußen Münster u 2 od 4 domaće utakmice. Nakon poluvremena prednost domaćina trebala bi biti izraženija: kod kuće tada postižu prosječno 1,25 golova, dok gosti u gostima primaju prosječno 1,33. U prilog konačnoj pobjedi Münstera govori i 75% domaćih pobjeda te prosječno 2,25 postignutih golova, naspram 2,0 gola koliko Essen prima u gostima. Napadački potencijal domaćina potvrđuje xG od 1,95, dok obrambenu ranjivost gostiju pokazuje xG njihovih protivnika od 1,77. Neizvjesnost povećava dobra forma Essena, koji nije izgubio nijednu od posljednjih 5 utakmica, no spoj čestih neriješenih rezultata gostiju na poluvremenu i prednosti domaćina nakon njega najviše upućuje na neriješen rezultat na poluvremenu i pobjedu Münstera.

Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremena

Po poluvremenima

2 : 0
1. poluvrijeme
1 : 3
2. poluvrijeme

Statistika utakmice

42Posjed (%)58
Preußen MünsterRot-Weiss Essen
11Udarci8
Preußen MünsterRot-Weiss Essen
9Udarci u okvir5
Preußen MünsterRot-Weiss Essen
1.62xG1.13
Preußen MünsterRot-Weiss Essen
7Korneri4
Preußen MünsterRot-Weiss Essen
40Opasni napadi36
Preußen MünsterRot-Weiss Essen
14Prekršaji12
Preußen MünsterRot-Weiss Essen
2Kartoni3
Preußen MünsterRot-Weiss Essen

Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?

Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.

Preußen MünsterRot-Weiss Essen
1.71Postignuti golovi / utakmica1.86
Preußen MünsterRot-Weiss Essen
1.86Primljeni golovi / utakmica1.29
Preußen MünsterRot-Weiss Essen
Preußen MünsterRot-Weiss Essen
47%Prosječan posjed51%
Preußen MünsterRot-Weiss Essen
3.86Udarci u okvir / utakmica5.14
Preußen MünsterRot-Weiss Essen

Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?

Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.

10.57Udarci po utakmici15.86
Preußen MünsterRot-Weiss Essen
3.86Udarci u okvir5.14
Preußen MünsterRot-Weiss Essen
16.2%Realizacija udaraca11.7%
Preußen MünsterRot-Weiss Essen
47%Posjed51%
Preußen MünsterRot-Weiss Essen
1.31xG za1.79
Preußen MünsterRot-Weiss Essen
1.49xG protiv1.24
Preußen MünsterRot-Weiss Essen

Kvaliteta udaraca

Preußen Münster: KontranapadačkaRot-Weiss Essen: Napadačka
Preußen MünsterRot-Weiss Essen
Preciznost (udarci u okvir)37%32%
Kvaliteta prilika (xG po udarcu)0.120.11
Realizacija (golovi po udarcu u okvir)0.440.36

xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.

Forma momčadi— tko je u boljoj formi?

Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.

Rot-Weiss Essen je 57% bolji u kategoriji forma u posljednjih 5.

1.4 bodova / utakmica - Preußen Münster · 2.2 bodova / utakmica - Rot-Weiss Essen

Preußen Münster
LWWDL
Raspodjela sezonskih rezultata
43% W29% D29% L
Sezona (P-N-I)
3-2-2
1.57 bodova / utakmica · gol-razlika -1
Posljednjih 5 (P-N-I)
2-1-2
1.40 bodova / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
1-2-0
Posljednjih 5 kod kuće
1-2-0
DWD
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.6Primljeni golovi: 2.2xG: 1.36xG protivnika: 1.34BTTS: 80%Over 2.5: 80%
Rot-Weiss Essen
DWWWD
Bez poraza u posljednjih 5 utakmica
Raspodjela sezonskih rezultata
57% W29% D14% L
Sezona (P-N-I)
4-2-1
2.00 bodova / utakmica · gol-razlika +4
Posljednjih 5 (P-N-I)
3-2-0
2.20 bodova / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
1-1-1
Posljednjih 5 u gostima
1-1-1
LDW
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 2.0Primljeni golovi: 0.8xG: 1.68xG protivnika: 1.19BTTS: 60%Over 2.5: 40%

Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?

Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.

Rot-Weiss Essen je 9% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

1.71 golova / utakmica - Preußen Münster · 1.86 golova / utakmica - Rot-Weiss Essen

Rot-Weiss Essen je 44% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

1.86 golova / utakmica - Preußen Münster · 1.29 golova / utakmica - Rot-Weiss Essen

Profil zabijanja momčadi Preußen Münster: snažno

Preußen Münster postiže pogodak u 86% utakmica (6 od 7 utakmica), dok Rot-Weiss Essen ima Clean sheet u 43% utakmica (3 od 7 utakmica).

Profil zabijanja momčadi Rot-Weiss Essen: vrlo snažno

Rot-Weiss Essen postiže pogodak u 86% utakmica (6 od 7 utakmica), dok Preußen Münster ima Clean sheet u 0% utakmica (0 od 7 utakmica).

12Postignuti golovi (sezona)13
Preußen MünsterRot-Weiss Essen
13Primljeni golovi (sezona)9
Preußen MünsterRot-Weiss Essen
3.57Prosječan broj golova u utakmici3.14
Preußen MünsterRot-Weiss Essen
8Postignuti golovi (posljednjih 5)10
Preußen MünsterRot-Weiss Essen
11Primljeni golovi (posljednjih 5)4
Preußen MünsterRot-Weiss Essen

Koliko često postižu barem...

86%1 gol86%
Preußen MünsterRot-Weiss Essen
57%2 gola43%
Preußen MünsterRot-Weiss Essen
29%3 gola14%
Preußen MünsterRot-Weiss Essen
0%4 gola14%
Preußen MünsterRot-Weiss Essen

Koliko često primaju barem...

100%1 gol57%
Preußen MünsterRot-Weiss Essen
43%2 gola29%
Preußen MünsterRot-Weiss Essen
29%3 gola14%
Preußen MünsterRot-Weiss Essen
14%4 gola14%
Preußen MünsterRot-Weiss Essen

* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.

Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?

Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.

63%
Prosjek lige

Obrasci golova

86%BTTS na poluvremenu14%
Preußen MünsterRot-Weiss Essen
0%BTTS u oba poluvremena0%
Preußen MünsterRot-Weiss Essen
57%Zabijali u oba poluvremena14%
Preußen MünsterRot-Weiss Essen

BTTS i broj golova

71%Min. 3 gola i BTTS43%
Preußen MünsterRot-Weiss Essen
0%Min. 3 gola bez BTTS-a0%
Preußen MünsterRot-Weiss Essen
80%BTTS – zadnjih 560%
Preußen MünsterRot-Weiss Essen

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?

Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.

Cijela utakmica – usporedba momčadi (Over)

1. poluvrijeme

100%Min. 1 gol prije poluvremena43%
Preußen MünsterRot-Weiss Essen
86%Min. 2 gola prije poluvremena29%
Preußen MünsterRot-Weiss Essen
29%Min. 3 gola prije poluvremena29%
Preußen MünsterRot-Weiss Essen

2. poluvrijeme

86%Min. 1 gol nakon poluvremena71%
Preußen MünsterRot-Weiss Essen
29%Min. 2 gola nakon poluvremena57%
Preußen MünsterRot-Weiss Essen
0%Min. 3 gola nakon poluvremena43%
Preußen MünsterRot-Weiss Essen

Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?

Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Rot-Weiss Essen je 175% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

0.57 bodova / utakmica - Preußen Münster · 1.57 bodova / utakmica - Rot-Weiss Essen

Preußen Münster — stanje na poluvremenu
0% vode57% izjednačeno43% gube
Rot-Weiss Essen — stanje na poluvremenu
29% vode71% izjednačeno0% gube

Prije poluvremena (1. poluvrijeme)

0.57Bodovi po utakmici (1. poluvrijeme)1.57
Preußen MünsterRot-Weiss Essen
0.86Zabijeni golovi (1. poluvrijeme)0.86
Preußen MünsterRot-Weiss Essen
1.57Primljeni golovi (1. poluvrijeme)0.29
Preußen MünsterRot-Weiss Essen
2.43Prosjek golova (1. poluvrijeme)1.14
Preußen MünsterRot-Weiss Essen
0%Clean sheet prije poluvremena86%
Preußen MünsterRot-Weiss Essen
14%Bez gola prije poluvremena57%
Preußen MünsterRot-Weiss Essen

Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)

1.86Bodovi po utakmici (2. poluvrijeme)1.71
Preußen MünsterRot-Weiss Essen
0.86Zabijeni golovi (2. poluvrijeme)1
Preußen MünsterRot-Weiss Essen
0.29Primljeni golovi (2. poluvrijeme)1
Preußen MünsterRot-Weiss Essen
1.14Prosjek golova (2. poluvrijeme)2
Preußen MünsterRot-Weiss Essen
71%Clean sheet nakon poluvremena43%
Preußen MünsterRot-Weiss Essen
43%Bez gola nakon poluvremena43%
Preußen MünsterRot-Weiss Essen

Preußen Münster — rezultati drugog poluvremena

57% W14% D29% L
4
Bodovi na poluvremenu
6
Golovi na poluvremenu
-5
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
13
Bodovi u drugom poluvremenu
+4
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
0.57
PPG prije poluvremena
Obrana nakon poluvremena-1.3

Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.

Rot-Weiss Essen — rezultati drugog poluvremena

43% W43% D14% L
11
Bodovi na poluvremenu
6
Golovi na poluvremenu
+4
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
12
Bodovi u drugom poluvremenu
0
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.57
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva197%

Vodi na poluvremenu u 29% utakmica i pobjeđuje u 57%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena+0.7

Prima 0.7 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.

Preußen Münster — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici0.401.80
Postignuti golovi / utakmica0.80.8
Primljeni golovi / utakmica1.80.4
Prosječan broj golova u utakmici2.61.2
1 gol100%100%
2 gola80%20%
3 gola40%0%
Clean sheet0%60%
Bez gola20%40%
Gol-razlika-5+2
Poluvrijeme: 0% vode - 40% izjednačeno - 60% gube
2. poluvrijeme: 60% pobijedili - 0% izjednačeno - 40% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 80% - Ukupno golova na poluvremenu: 4
Rot-Weiss Essen — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici1.801.80
Postignuti golovi / utakmica0.81.2
Primljeni golovi / utakmica0.00.8
Prosječan broj golova u utakmici0.82.0
1 gol40%60%
2 gola20%60%
3 gola20%40%
Clean sheet100%40%
Bez gola60%40%
Gol-razlika+4+2
Poluvrijeme: 40% vode - 60% izjednačeno - 0% gube
2. poluvrijeme: 40% pobijedili - 60% izjednačeno - 0% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 4

* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.

Golovi po minutama— kada padaju golovi?

Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.

Preußen Münster
ZabijenoPrimljeno
2
5
0-15
4
3
16-30
0
3
31-45
1
0
46-60
2
0
61-75
3
2
76-90

Najopasniji u minutama 16-30 (4 goals). Najviše primaju u 0-15 (5). Bilanca kasnih golova (76–90): +1 - dobivaju završne faze.

Rot-Weiss Essen
ZabijenoPrimljeno
1
0
0-15
4
0
16-30
1
2
31-45
0
2
46-60
3
3
61-75
4
2
76-90

Najopasniji u minutama 16-30 (4 goals). Najviše primaju u 61-75 (3). Bilanca kasnih golova (76–90): +2 - dobivaju završne faze.

* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.

Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?

Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.

Profil utakmice

3.36
Procijenjeni golovi
napad protiv obrane protivnika
1.5 : 1.9
Procijenjena raspodjela golova
domaći : gosti
103%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosjek lige
72%
Obje momčadi zabile (BTTS)
prosjek sezona obje momčadi
-100%
Derbi-učinak
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
74%
Procjena BTTS-a
prema učestalosti zabijanja obje momčadi
2%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 50 utakmica
0-1
Najčešći raspon golova
napad protiv obrane s obje strane

Preußen Münster

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
-0.18
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
+0.03
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
+1.3 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
+0.40
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
-0.37
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
101%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
117%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
-0.17
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
0.0
Kasni golovi
25% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 17% postiže se u prvih 15 minuta.
25%

Rot-Weiss Essen

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
+0.55
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
+0.02
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-0.2 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
+0.07
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
-0.05
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
117%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
76%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
+0.20
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
+0.1
Kasni golovi
31% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 8% postiže se u prvih 15 minuta.
31%

* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.

Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?

Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige 3. Liga.

Momčadi u odnosu na ligu

Preußen MünsterLigaRot-Weiss Essen
Prosječan broj golova u utakmici▲ 3.573.27▼ 3.14
Obje momčadi zabile▲ 86%63%▼ 57%
Min. 3 gola (Over 2.5)▲ 71%66%▼ 43%
Clean sheetovi▼ 0%20%▲ 43%
Gol prije poluvremena▲ 100%81%▼ 43%
Gol nakon poluvremena▲ 86%77%▼ 71%

^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.

3.27
Prosjek golova po utakmici
63%
Obje momčadi zabile
66%
Min. 3 gola (Over 2.5)
20%
Clean sheetovi
1.69
Domaći golovi / utakmica
1.59
Gostujući golovi / utakmica
+6%
Prednost domaćeg napada
+6%
Prednost domaće obrane
+2%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cijela liga)
81%
1 gol
44%
2 gola
23%
3 gola
11%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cijela liga)
77%
1 gol
44%
2 gola
29%
3 gola
10%
4 gola

Postave i događaji igrača

Potvrđeni starteri, zamjene i zabilježeni događaji igrača za ovu utakmicu.

Tijek utakmice

Golovi, kartoni i zamjene poredani kronološki.

  1. Preußen MünsterGolMontell NdikomAsistencija: Felix Higl
  2. Rot-Weiss EssenŽuti kartonFranci Clarck Bouebari Kitsamoutse
  3. Rot-Weiss EssenGolJose Enrique Rios Alonso
  4. Rot-Weiss EssenŽuti kartonJannik Hofmann
  5. Rot-Weiss EssenŽuti kartonJanne Sietan
  6. Preußen MünsterŽuti kartonMontell Ndikom
  7. Rot-Weiss EssenGolMarek JanssenAsistencija: Ekin Celebi
  8. Preußen MünsterŽuti kartonNiklas Varelmann
  9. Rot-Weiss EssenGolJose Enrique Rios AlonsoAsistencija: Janne Sietan
  10. Rot-Weiss EssenGolSemir Telalovic
  11. Rot-Weiss EssenZamjenaUšao: Ruben ReisigIzašao: Marek Janssen
  12. Preußen MünsterGolJoshua MeesAsistencija: Lucas Zeller

Sudac i treneri

Otvorite njihove sezonske profile i usporedite utakmice, golove i disciplinske trendove.

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice Preußen Münster protiv Rot-Weiss Essen?

Utakmica lige 3. Liga završila je rezultatom Preußen Münster 3:3 Rot-Weiss Essen. Potpuna statistika utakmice, pregled po poluvremenima i međusobni omjer dostupni su na ovoj stranici.

Što statistika golova pokazuje prije utakmice Preußen Münster protiv Rot-Weiss Essen?

Preußen Münster prosječno postiže 1,71 golova po utakmici, a Rot-Weiss Essen 1,86. Prosjek lige 3. Liga iznosi 3,27 golova, a Over 2.5 javlja se u 66% utakmica. BTTS se javlja u 86% utakmica momčadi Preußen Münster i 57% utakmica momčadi Rot-Weiss Essen.

Kakva je aktualna forma momčadi Preußen Münster i Rot-Weiss Essen?

U posljednjih pet utakmica Preußen Münster ima 2 pobjeda, 1 remija i 2 poraza (1,40 bodova po utakmici). Rot-Weiss Essen ima 3 pobjeda, 2 remija i 0 poraza (2,20 bodova po utakmici).

Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice Preußen Münster protiv Rot-Weiss Essen?

Ova stranica objašnjava statistički kontekst: formu, međusobni omjer, golove, BTTS i Over/Under. Prognoza, Value Bet i potpuno obrazloženje dostupni su u aplikaciji NoFluffPicks.