Francuska - NationalStade Robert DiochonPodaci aktualni na dan 16. listopada 2026.

Quevilly Rouen - Concarneau: statistika utakmice

Grb momčadi Quevilly Rouen
Quevilly Rouen
1 : 1poluvrijeme 1:0
Grb momčadi Concarneau
Concarneau

Quevilly Rouen protiv Concarneau: forma, golovi i ključna statistika

O ovoj utakmici

Quevilly Rouen je igrao protiv Concarneau u ligi National (Francuska). Utakmica je odigrana 14. kolovoza 2026.. Stadion: Stade Robert Diochon. Konačni rezultat: 1:1.

Trenutačna forma

Quevilly Rouen: 0-0-1, 0,00 bodova po utakmici. Concarneau: 0-0-1, 0,00 bodova po utakmici.

Statistika golova

Quevilly Rouen postiže 0,00 i prima 1,00 golova po utakmici. Concarneau postiže 0,00 i prima 2,00. Prosjek lige: 2,44 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Quevilly Rouen 0%, Concarneau 0%. Over 2.5: Quevilly Rouen 0%, Concarneau 0%. Razina lige: BTTS 22%, Over 2.5 44%.

xG, udarci i posjed

xG po utakmici: Quevilly Rouen 1,02, Concarneau 1,38. Udarci po utakmici: Quevilly Rouen 9,0, Concarneau 14,0. Prosječan posjed: Quevilly Rouen 53%, Concarneau 64%.

Prvo i drugo poluvrijeme

Quevilly Rouen: vodstvo na poluvremenu 0%, golovi u drugom poluvremenu 0,00. Concarneau: vodstvo na poluvremenu 0%, golovi u drugom poluvremenu 0,00.

Golovi po minutama

Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 0-15 (0) za Quevilly Rouen i 0-15 (0) za Concarneau. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.

Kontekst lige

National: 2,44 golova po utakmici, BTTS 22%, Over 2.5 44%.

Međusobni omjer

Prije ove utakmice bilo je dostupno 2 prethodnih međusobnih susreta: 1-0-1. Prosjek golova 3,50, BTTS 100%.

Arhivirana analiza prije utakmice

Ova je analiza pripremljena prije početka utakmice. Zaključci se temelje samo na informacijama dostupnima prije utakmice i ne uključuju konačni rezultat ni statistiku nakon utakmice.

Opća analiza utakmice

Quevilly Rouen ima nešto bolji položaj na ljestvici, zauzimajući 12. mjesto u odnosu na 16. mjesto Concarneaua. U posljednjih pet utakmica domaćin je osvojio 7 bodova zahvaljujući 2 pobjede i jednom remiju, dok je gost skupio 5 bodova, pobijedivši samo jednom. Obje su momčadi u tom razdoblju postigle po 4 pogotka, no Quevilly Rouen primio je 4 gola, a Concarneau čak 6, što ukazuje na osjetno nestabilniju obranu gostiju. Domaćin je izgubio u prvom kolu sezone rezultatom 0:1, ali Concarneau pretrpio je poraz od 0:2, pa prednost domaćeg terena i bolja posljednja obrambena ravnoteža idu u prilog pobjedi Quevilly Rouena. Ograničena učinkovitost obiju momčadi ipak povećava vjerojatnost izjednačene utakmice s malo pogodaka.

Pogledajte statistički pregled
BTTS – hoće li obje momčadi zabiti?

Najjači signal je vrlo nizak postotak BTTS-a: Quevilly Rouen ima 0% u sezonskim podacima, Concarneau također 0%, dok liga u prosjeku iznosi tek 22%. Domaćini još nisu postigli pogodak u natjecanju i nisu sačuvali mrežu netaknutom, dok gosti također u sezonskim podacima prosječno postižu 0,0 pogodaka. U posljednjih pet utakmica obje su momčadi u prosjeku postizale samo po 0,8 pogodaka, a BTTS se pojavio u 0% utakmica Quevillyja i 40% utakmica Concarneaua. Iako xG domaćina u posljednjih pet utakmica iznosi 1,40, a gostiju 1,13, niska realizacija te ukupno 8 postignutih pogodaka obje momčadi u tih deset nastupa više podupiru scenarij u kojem barem jedna momčad neće postići pogodak.

Pogledajte BTTS statistiku
Over/Under – analiza golova

U posljednjih pet utakmica Quevilly Rouena prosječno je postignuto ukupno 1,6 golova, dok je u utakmicama Concarneaua prosjek iznosio 2,0 gola, što upućuje na umjeren ritam postizanja pogodaka. Obje su momčadi u tom razdoblju postizale samo po 0,8 gola po utakmici, dok je Concarneau u prosjeku primio 1,2 pogotka. Ni pokazatelji xG ne upućuju na otvorenu utakmicu: Quevilly Rouen stvarao je prilike vrijedne 1,40 xG, a Concarneau 1,13 xG, uz prognozu od približno 2,20 gola ukupno. Više od 2,5 gola postignuto je u samo 40% posljednjih pet utakmica svake momčadi, stoga linija manje od 3,5 gola pruža najveću sigurnosnu marginu.

Pogledajte Over/Under statistiku
HT/FT – scenarij poluvremena i konačnog rezultata

Najizgledniji je scenarij neriješen rezultat na poluvremenu i pobjeda Quevilly Rouena nakon utakmice, budući da su domaćini imali neriješen rezultat nakon prvog poluvremena u 60% svojih posljednjih pet susreta, a Concarneau čak u 80% njih. Obje momčadi igraju vrlo oprezno prije odmora: Quevilly u tih pet utakmica nije postigao pogodak, dok je Concarneau zabijao u prosjeku samo 0,2 gola. Nakon promjene strana prednost je na strani domaćina, koji su u posljednjih pet kola zabijali prosječno 0,8 gola i primali samo 0,2, dok su gosti primali 0,8 gola. Quevilly ima i bolji trenutačni učinak, s prosjekom od 1,4 boda po utakmici u odnosu na 1,0 kod Concarneaua, dok su gosti remizirali u 40% svojih posljednjih susreta. Neriješen rezultat na poluvremenu i dalje je vrlo realan, no čvršće drugo poluvrijeme domaćina govori u prilog pobjedi Quevilly Rouena.

Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremena

Po poluvremenima

1 : 0
1. poluvrijeme
0 : 1
2. poluvrijeme

Statistika utakmice

53Posjed (%)47
Quevilly RouenConcarneau
6Udarci13
Quevilly RouenConcarneau
1Udarci u okvir5
Quevilly RouenConcarneau
0.73xG1.47
Quevilly RouenConcarneau
2Korneri4
Quevilly RouenConcarneau
38Opasni napadi42
Quevilly RouenConcarneau
18Prekršaji12
Quevilly RouenConcarneau
2Kartoni2
Quevilly RouenConcarneau

Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?

Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.

0Postignuti golovi / utakmica0
Quevilly RouenConcarneau
1Primljeni golovi / utakmica2
Quevilly RouenConcarneau
53%Prosječan posjed64%
Quevilly RouenConcarneau
2Udarci u okvir / utakmica3
Quevilly RouenConcarneau

Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?

Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.

9Udarci po utakmici14
Quevilly RouenConcarneau
2Udarci u okvir3
Quevilly RouenConcarneau
0%Realizacija udaraca0%
Quevilly RouenConcarneau
53%Posjed64%
Quevilly RouenConcarneau
1.02xG za1.38
Quevilly RouenConcarneau
1.09xG protiv0.59
Quevilly RouenConcarneau

Kvaliteta udaraca

Quevilly Rouen: UravnoteženaConcarneau: Dominantna
Quevilly RouenConcarneau
Preciznost (udarci u okvir)22%21%
Kvaliteta prilika (xG po udarcu)0.110.10
Realizacija (golovi po udarcu u okvir)0.000.00

xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.

Forma momčadi— tko je u boljoj formi?

Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.

Quevilly Rouen
L
Bez pobjede u posljednjih 5 utakmica
Raspodjela sezonskih rezultata
0% W0% D100% L
Sezona (P-N-I)
0-0-1
0.00 bodova / utakmica · gol-razlika -1
Posljednjih 5 (P-N-I)
0-0-1
0.00 bodova / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
0-0-0
Posljednjih 5 kod kuće
0-0-0
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 0.0Primljeni golovi: 1.0xG: 1.02xG protivnika: 1.09BTTS: 0%Over 2.5: 0%
Concarneau
L
Bez pobjede u posljednjih 5 utakmica
Raspodjela sezonskih rezultata
0% W0% D100% L
Sezona (P-N-I)
0-0-1
0.00 bodova / utakmica · gol-razlika -2
Posljednjih 5 (P-N-I)
0-0-1
0.00 bodova / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
0-0-0
Posljednjih 5 u gostima
0-0-0
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 0.0Primljeni golovi: 2.0xG: 1.38xG protivnika: 0.59BTTS: 0%Over 2.5: 0%

Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?

Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.

Quevilly Rouen je 100% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

1 golova / utakmica - Quevilly Rouen · 2 golova / utakmica - Concarneau

Profil zabijanja momčadi Quevilly Rouen: neujednačeno

Quevilly Rouen postiže pogodak u 0% utakmica (0 od 1 utakmica), dok Concarneau ima Clean sheet u 0% utakmica (0 od 1 utakmica).

Profil zabijanja momčadi Concarneau: neujednačeno

Concarneau postiže pogodak u 0% utakmica (0 od 1 utakmica), dok Quevilly Rouen ima Clean sheet u 0% utakmica (0 od 1 utakmica).

0Postignuti golovi (sezona)0
Quevilly RouenConcarneau
1Primljeni golovi (sezona)2
Quevilly RouenConcarneau
1Prosječan broj golova u utakmici2
Quevilly RouenConcarneau
0Postignuti golovi (posljednjih 5)0
Quevilly RouenConcarneau
1Primljeni golovi (posljednjih 5)2
Quevilly RouenConcarneau

Koliko često postižu barem...

0%1 gol0%
Quevilly RouenConcarneau
0%2 gola0%
Quevilly RouenConcarneau
0%3 gola0%
Quevilly RouenConcarneau
0%4 gola0%
Quevilly RouenConcarneau

Koliko često primaju barem...

100%1 gol100%
Quevilly RouenConcarneau
0%2 gola100%
Quevilly RouenConcarneau
0%3 gola0%
Quevilly RouenConcarneau
0%4 gola0%
Quevilly RouenConcarneau

* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.

Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?

Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.

Obrasci golova

0%BTTS na poluvremenu0%
Quevilly RouenConcarneau
0%BTTS u oba poluvremena0%
Quevilly RouenConcarneau
0%Zabijali u oba poluvremena0%
Quevilly RouenConcarneau

BTTS i broj golova

0%Min. 3 gola i BTTS0%
Quevilly RouenConcarneau
0%Min. 3 gola bez BTTS-a0%
Quevilly RouenConcarneau
0%BTTS – zadnjih 50%
Quevilly RouenConcarneau

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?

Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvrijeme

100%Min. 1 gol prije poluvremena0%
Quevilly RouenConcarneau
0%Min. 2 gola prije poluvremena0%
Quevilly RouenConcarneau
0%Min. 3 gola prije poluvremena0%
Quevilly RouenConcarneau

2. poluvrijeme

0%Min. 1 gol nakon poluvremena100%
Quevilly RouenConcarneau
0%Min. 2 gola nakon poluvremena100%
Quevilly RouenConcarneau
0%Min. 3 gola nakon poluvremena0%
Quevilly RouenConcarneau

Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?

Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Quevilly Rouen — stanje na poluvremenu
0% vode0% izjednačeno100% gube
Concarneau — stanje na poluvremenu
0% vode100% izjednačeno0% gube

Prije poluvremena (1. poluvrijeme)

0Bodovi po utakmici (1. poluvrijeme)1
Quevilly RouenConcarneau
0Zabijeni golovi (1. poluvrijeme)0
Quevilly RouenConcarneau
1Primljeni golovi (1. poluvrijeme)0
Quevilly RouenConcarneau
1Prosjek golova (1. poluvrijeme)0
Quevilly RouenConcarneau
0%Clean sheet prije poluvremena100%
Quevilly RouenConcarneau
100%Bez gola prije poluvremena100%
Quevilly RouenConcarneau

Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)

1Bodovi po utakmici (2. poluvrijeme)0
Quevilly RouenConcarneau
0Zabijeni golovi (2. poluvrijeme)0
Quevilly RouenConcarneau
0Primljeni golovi (2. poluvrijeme)2
Quevilly RouenConcarneau
0Prosjek golova (2. poluvrijeme)2
Quevilly RouenConcarneau
100%Clean sheet nakon poluvremena0%
Quevilly RouenConcarneau
100%Bez gola nakon poluvremena100%
Quevilly RouenConcarneau

Quevilly Rouen — rezultati drugog poluvremena

0% W100% D0% L
0
Bodovi na poluvremenu
0
Golovi na poluvremenu
-1
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
1
Bodovi u drugom poluvremenu
0
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
0.00
PPG prije poluvremena
Obrana nakon poluvremena-1.0

Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.

Concarneau — rezultati drugog poluvremena

0% W0% D100% L
1
Bodovi na poluvremenu
0
Golovi na poluvremenu
0
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
0
Bodovi u drugom poluvremenu
-2
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.00
PPG prije poluvremena
Obrana nakon poluvremena+2.0

Prima 2.0 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.

Quevilly Rouen — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici0.001.00
Postignuti golovi / utakmica0.00.0
Primljeni golovi / utakmica1.00.0
Prosječan broj golova u utakmici1.00.0
1 gol100%0%
2 gola0%0%
3 gola0%0%
Clean sheet0%100%
Bez gola100%100%
Gol-razlika-10
Poluvrijeme: 0% vode - 0% izjednačeno - 100% gube
2. poluvrijeme: 0% pobijedili - 100% izjednačeno - 0% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 0
Concarneau — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici1.000.00
Postignuti golovi / utakmica0.00.0
Primljeni golovi / utakmica0.02.0
Prosječan broj golova u utakmici0.02.0
1 gol0%100%
2 gola0%100%
3 gola0%0%
Clean sheet100%0%
Bez gola100%100%
Gol-razlika0-2
Poluvrijeme: 0% vode - 100% izjednačeno - 0% gube
2. poluvrijeme: 0% pobijedili - 0% izjednačeno - 100% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 0

* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.

Golovi po minutama— kada padaju golovi?

Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.

Quevilly Rouen
ZabijenoPrimljeno
0
0
0-15
0
0
16-30
0
1
31-45
0
0
46-60
0
0
61-75
0
0
76-90

Najviše primaju u 31-45 (1). Bilanca kasnih golova (76–90): 0.

Concarneau
ZabijenoPrimljeno
0
0
0-15
0
0
16-30
0
0
31-45
0
1
46-60
0
1
61-75
0
0
76-90

Najviše primaju u 46-60 (1). Bilanca kasnih golova (76–90): 0.

* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.

Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?

Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.

Profil utakmice

1.50
Procijenjeni golovi
napad protiv obrane protivnika
1.0 : 0.5
Procijenjena raspodjela golova
domaći : gosti
61%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosjek lige
0%
Obje momčadi zabile (BTTS)
prosjek sezona obje momčadi
+133%
Derbi-učinak
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
0%
Procjena BTTS-a
prema učestalosti zabijanja obje momčadi
100%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 1 utakmica
0-1
Najčešći raspon golova
napad protiv obrane s obje strane

Quevilly Rouen

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
-0.07
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
-0.93
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
0.0 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
-1.02
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+0.09
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
0%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
82%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
0.00
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
0.0
Kasni golovi
0% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 0% postiže se u prvih 15 minuta.
0%

Concarneau

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
+0.79
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
-2.79
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
0.0 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
-1.38
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
-1.41
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
0%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
164%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
0.00
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
0.0
Kasni golovi
0% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 0% postiže se u prvih 15 minuta.
0%

* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.

Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?

Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige National.

Momčadi u odnosu na ligu

Quevilly RouenLigaConcarneau
Prosječan broj golova u utakmici▼ 1.002.44▼ 2.00
Obje momčadi zabile▼ 0%22%▼ 0%
Min. 3 gola (Over 2.5)▼ 0%44%▼ 0%
Clean sheetovi▼ 0%50%▼ 0%
Gol prije poluvremena▲ 100%67%▼ 0%
Gol nakon poluvremena▼ 0%67%▲ 100%

^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.

2.44
Prosjek golova po utakmici
22%
Obje momčadi zabile
44%
Min. 3 gola (Over 2.5)
50%
Clean sheetovi
1.22
Domaći golovi / utakmica
1.22
Gostujući golovi / utakmica
+0%
Prednost domaćeg napada
+0%
Prednost domaće obrane
+11%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cijela liga)
67%
1 gol
22%
2 gola
0%
3 gola
0%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cijela liga)
67%
1 gol
56%
2 gola
22%
3 gola
11%
4 gola

Postave i događaji igrača

Potvrđeni starteri, zamjene i zabilježeni događaji igrača za ovu utakmicu.

Tijek utakmice

Golovi, kartoni i zamjene poredani kronološki.

  1. Quevilly RouenGolRuben Rosa
  2. Quevilly RouenŽuti kartonYoussef Gazzaoui
  3. ConcarneauZamjenaUšao: Aly SidibéIzašao: Nicolas Mercier
  4. ConcarneauGolStan JannoAsistencija: Lucas Rosier
  5. Quevilly RouenZamjenaUšao: Mathis HamdiIzašao: Ruben Rosa
  6. ConcarneauZamjenaUšao: Jules VarvatIzašao: Stan Janno
  7. ConcarneauZamjenaUšao: Garland GbelleIzašao: Mathis Christophe Picouleau
  8. ConcarneauŽuti kartonCharles Divialle Corbiere
  9. ConcarneauŽuti kartonDjessine Seba
  10. Quevilly RouenŽuti kartonAllasane-Méba Diaby

Sudac i treneri

Otvorite njihove sezonske profile i usporedite utakmice, golove i disciplinske trendove.

Međusobni susreti

Nedavni susreti (2): Quevilly Rouen 1 - 0 - 1 Concarneau. Prosjek golova 3.50, obje momčadi zabile u 100% utakmica.

US Quevilly Rouen Metropole
2 : 1
US Concarnoise
US Concarnoise
3 : 1
US Quevilly Rouen Metropole

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice Quevilly Rouen protiv Concarneau?

Utakmica lige National završila je rezultatom Quevilly Rouen 1:1 Concarneau. Potpuna statistika utakmice, pregled po poluvremenima i međusobni omjer dostupni su na ovoj stranici.

Kakav je međusobni omjer Quevilly Rouen i Concarneau?

U posljednjih 2 međusobnih utakmica Quevilly Rouen je pobijedio 1 puta, Concarneau 1 puta, a 0 utakmica završilo je neodlučeno. U tim utakmicama prosječno je bilo 3,50 golova, a obje momčadi dale su gol u 100% njih.

Što statistika golova pokazuje prije utakmice Quevilly Rouen protiv Concarneau?

Quevilly Rouen prosječno postiže 0,00 golova po utakmici, a Concarneau 0,00. Prosjek lige National iznosi 2,44 golova, a Over 2.5 javlja se u 44% utakmica. BTTS se javlja u 0% utakmica momčadi Quevilly Rouen i 0% utakmica momčadi Concarneau.

Kakva je aktualna forma momčadi Quevilly Rouen i Concarneau?

U posljednjih pet utakmica Quevilly Rouen ima 0 pobjeda, 0 remija i 1 poraza (0,00 bodova po utakmici). Concarneau ima 0 pobjeda, 0 remija i 1 poraza (0,00 bodova po utakmici).

Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice Quevilly Rouen protiv Concarneau?

Ova stranica objašnjava statistički kontekst: formu, međusobni omjer, golove, BTTS i Over/Under. Prognoza, Value Bet i potpuno obrazloženje dostupni su u aplikaciji NoFluffPicks.