Poljska - EkstraklasaPodaci aktualni na dan 15. listopada 2026.

Raków Częstochowa - Cracovia Kraków: statistika utakmice

Raków Częstochowa protiv Cracovia Kraków: forma, golovi i ključna statistika

O ovoj utakmici

Raków Częstochowa je igrao protiv Cracovia Kraków u ligi Ekstraklasa (Poljska). Utakmica je odigrana 19. travnja 2026.. Konačni rezultat: 4:1.

Trenutačna forma

Raków Częstochowa: 1-3-1, 1,20 bodova po utakmici. Cracovia Kraków: 1-1-3, 0,80 bodova po utakmici.

Statistika golova

Raków Częstochowa postiže 1,32 i prima 1,25 golova po utakmici. Cracovia Kraków postiže 1,18 i prima 1,18. Prosjek lige: 2,72 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Raków Częstochowa 57%, Cracovia Kraków 46%. Over 2.5: Raków Częstochowa 43%, Cracovia Kraków 50%. Razina lige: BTTS 58%, Over 2.5 52%.

xG, udarci i posjed

xG po utakmici: Raków Częstochowa 1,67, Cracovia Kraków 1,42. Udarci po utakmici: Raków Częstochowa 14,0, Cracovia Kraków 12,2. Prosječan posjed: Raków Częstochowa 54%, Cracovia Kraków 51%.

Prvo i drugo poluvrijeme

Raków Częstochowa: vodstvo na poluvremenu 25%, golovi u drugom poluvremenu 0,75. Cracovia Kraków: vodstvo na poluvremenu 29%, golovi u drugom poluvremenu 0,68.

Golovi po minutama

Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 76-90+ (9) za Raków Częstochowa i 46-60 (8) za Cracovia Kraków. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.

Kontekst lige

Ekstraklasa: 2,72 golova po utakmici, BTTS 58%, Over 2.5 52%.

Međusobni omjer

Prije ove utakmice bilo je dostupno 1 prethodnih međusobnih susreta: 0-0-1. Prosjek golova 2,00, BTTS 0%.

Po poluvremenima

2 : 0
1. poluvrijeme
2 : 1
2. poluvrijeme

Statistika utakmice

61Posjed (%)39
Raków CzęstochowaCracovia Kraków
9Udarci19
Raków CzęstochowaCracovia Kraków
7Udarci u okvir6
Raków CzęstochowaCracovia Kraków
1.93xG2.46
Raków CzęstochowaCracovia Kraków
2Korneri7
Raków CzęstochowaCracovia Kraków
117Opasni napadi117
Raków CzęstochowaCracovia Kraków
10Prekršaji17
Raków CzęstochowaCracovia Kraków
1Kartoni4
Raków CzęstochowaCracovia Kraków

Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?

Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.

Raków CzęstochowaCracovia Kraków
1.32Postignuti golovi / utakmica1.18
Raków CzęstochowaCracovia Kraków
1.25Primljeni golovi / utakmica1.18
Raków CzęstochowaCracovia Kraków
Raków CzęstochowaCracovia Kraków
54%Prosječan posjed51%
Raków CzęstochowaCracovia Kraków
4.82Udarci u okvir / utakmica3.61
Raków CzęstochowaCracovia Kraków
Raków CzęstochowaCracovia Kraków

Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?

Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.

14.04Udarci po utakmici12.21
Raków CzęstochowaCracovia Kraków
4.82Udarci u okvir3.61
Raków CzęstochowaCracovia Kraków
9.4%Realizacija udaraca9.6%
Raków CzęstochowaCracovia Kraków
54%Posjed51%
Raków CzęstochowaCracovia Kraków
1.67xG za1.42
Raków CzęstochowaCracovia Kraków
1.39xG protiv1.42
Raków CzęstochowaCracovia Kraków

Kvaliteta udaraca

Raków Częstochowa: NapadačkaCracovia Kraków: Uravnotežena
Raków CzęstochowaCracovia Kraków
Preciznost (udarci u okvir)34%30%
Kvaliteta prilika (xG po udarcu)0.120.12
Realizacija (golovi po udarcu u okvir)0.270.33

xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.

Forma momčadi— tko je u boljoj formi?

Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.

Raków Częstochowa je 50% bolji u kategoriji forma u posljednjih 5.

1.2 bodova / utakmica - Raków Częstochowa · 0.8 bodova / utakmica - Cracovia Kraków

Raków Częstochowa
WLDDD
Raspodjela sezonskih rezultata
39% W25% D36% L
Sezona (P-N-I)
11-7-10
1.43 bodova / utakmica · gol-razlika +2
Posljednjih 5 (P-N-I)
1-3-1
1.20 bodova / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
5-4-4
Posljednjih 5 kod kuće
2-2-1
LDWWD
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.2Primljeni golovi: 1.2xG: 1.55xG protivnika: 1.31BTTS: 80%Over 2.5: 20%
Cracovia Kraków
LLWLD
Raspodjela sezonskih rezultata
32% W36% D32% L
Sezona (P-N-I)
9-10-9
1.32 bodova / utakmica · gol-razlika 0
Posljednjih 5 (P-N-I)
1-1-3
0.80 bodova / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
4-4-6
Posljednjih 5 u gostima
1-2-2
WDDLL
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 0.8Primljeni golovi: 1.6xG: 1.72xG protivnika: 1.39BTTS: 40%Over 2.5: 60%

Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?

Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.

Raków Częstochowa je 12% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

1.32 golova / utakmica - Raków Częstochowa · 1.18 golova / utakmica - Cracovia Kraków

Cracovia Kraków je 6% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

1.25 golova / utakmica - Raków Częstochowa · 1.18 golova / utakmica - Cracovia Kraków

Profil zabijanja momčadi Raków Częstochowa: snažno

Raków Częstochowa postiže pogodak u 79% utakmica (22 od 28 utakmica), dok Cracovia Kraków ima Clean sheet u 43% utakmica (12 od 28 utakmica).

Profil zabijanja momčadi Cracovia Kraków: snažno

Cracovia Kraków postiže pogodak u 71% utakmica (20 od 28 utakmica), dok Raków Częstochowa ima Clean sheet u 29% utakmica (8 od 28 utakmica).

37Postignuti golovi (sezona)33
Raków CzęstochowaCracovia Kraków
35Primljeni golovi (sezona)33
Raków CzęstochowaCracovia Kraków
2.57Prosječan broj golova u utakmici2.36
Raków CzęstochowaCracovia Kraków
6Postignuti golovi (posljednjih 5)4
Raków CzęstochowaCracovia Kraków
6Primljeni golovi (posljednjih 5)8
Raków CzęstochowaCracovia Kraków

Koliko često postižu barem...

79%1 gol71%
Raków CzęstochowaCracovia Kraków
32%2 gola36%
Raków CzęstochowaCracovia Kraków
14%3 gola7%
Raków CzęstochowaCracovia Kraków
7%4 gola4%
Raków CzęstochowaCracovia Kraków

Koliko često primaju barem...

71%1 gol57%
Raków CzęstochowaCracovia Kraków
36%2 gola39%
Raków CzęstochowaCracovia Kraków
14%3 gola14%
Raków CzęstochowaCracovia Kraków
4%4 gola4%
Raków CzęstochowaCracovia Kraków

* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.

Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?

Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.

58%
Prosjek lige

Obrasci golova

21%BTTS na poluvremenu18%
Raków CzęstochowaCracovia Kraków
7%BTTS u oba poluvremena11%
Raków CzęstochowaCracovia Kraków
29%Zabijali u oba poluvremena32%
Raków CzęstochowaCracovia Kraków

BTTS i broj golova

43%Min. 3 gola i BTTS39%
Raków CzęstochowaCracovia Kraków
0%Min. 3 gola bez BTTS-a11%
Raków CzęstochowaCracovia Kraków
80%BTTS – zadnjih 540%
Raków CzęstochowaCracovia Kraków

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?

Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.

Cijela utakmica – usporedba momčadi (Over)

1. poluvrijeme

64%Min. 1 gol prije poluvremena54%
Raków CzęstochowaCracovia Kraków
32%Min. 2 gola prije poluvremena21%
Raków CzęstochowaCracovia Kraków
11%Min. 3 gola prije poluvremena7%
Raków CzęstochowaCracovia Kraków

2. poluvrijeme

82%Min. 1 gol nakon poluvremena79%
Raków CzęstochowaCracovia Kraków
46%Min. 2 gola nakon poluvremena50%
Raków CzęstochowaCracovia Kraków
14%Min. 3 gola nakon poluvremena18%
Raków CzęstochowaCracovia Kraków

Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?

Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Cracovia Kraków je 11% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

1.29 bodova / utakmica - Raków Częstochowa · 1.43 bodova / utakmica - Cracovia Kraków

Raków Częstochowa — stanje na poluvremenu
25% vode54% izjednačeno21% gube
Cracovia Kraków — stanje na poluvremenu
29% vode57% izjednačeno14% gube

Prije poluvremena (1. poluvrijeme)

1.29Bodovi po utakmici (1. poluvrijeme)1.43
Raków CzęstochowaCracovia Kraków
0.57Zabijeni golovi (1. poluvrijeme)0.5
Raków CzęstochowaCracovia Kraków
0.54Primljeni golovi (1. poluvrijeme)0.32
Raków CzęstochowaCracovia Kraków
1.11Prosjek golova (1. poluvrijeme)0.82
Raków CzęstochowaCracovia Kraków
57%Clean sheet prije poluvremena68%
Raków CzęstochowaCracovia Kraków
57%Bez gola prije poluvremena61%
Raków CzęstochowaCracovia Kraków

Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)

1.36Bodovi po utakmici (2. poluvrijeme)1.39
Raków CzęstochowaCracovia Kraków
0.75Zabijeni golovi (2. poluvrijeme)0.68
Raków CzęstochowaCracovia Kraków
0.71Primljeni golovi (2. poluvrijeme)0.86
Raków CzęstochowaCracovia Kraków
1.46Prosjek golova (2. poluvrijeme)1.54
Raków CzęstochowaCracovia Kraków
46%Clean sheet nakon poluvremena54%
Raków CzęstochowaCracovia Kraków
36%Bez gola nakon poluvremena36%
Raków CzęstochowaCracovia Kraków

Raków Częstochowa — rezultati drugog poluvremena

32% W39% D29% L
36
Bodovi na poluvremenu
16
Golovi na poluvremenu
+1
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
38
Bodovi u drugom poluvremenu
+1
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.29
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva156%

Vodi na poluvremenu u 25% utakmica i pobjeđuje u 39%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena+0.2

Prima 0.2 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.

Cracovia Kraków — rezultati drugog poluvremena

32% W43% D25% L
40
Bodovi na poluvremenu
14
Golovi na poluvremenu
+5
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
39
Bodovi u drugom poluvremenu
-5
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.43
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva110%

Vodi na poluvremenu u 29% utakmica i pobjeđuje u 32%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena+0.5

Prima 0.5 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.

Raków Częstochowa — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici1.601.20
Postignuti golovi / utakmica0.40.8
Primljeni golovi / utakmica0.40.8
Prosječan broj golova u utakmici0.81.6
1 gol60%100%
2 gola20%60%
3 gola0%0%
Clean sheet80%20%
Bez gola60%20%
Gol-razlika00
Poluvrijeme: 40% vode - 40% izjednačeno - 20% gube
2. poluvrijeme: 20% pobijedili - 60% izjednačeno - 20% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 2
Cracovia Kraków — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici0.601.00
Postignuti golovi / utakmica0.20.6
Primljeni golovi / utakmica0.61.0
Prosječan broj golova u utakmici0.81.6
1 gol60%80%
2 gola20%60%
3 gola0%20%
Clean sheet40%40%
Bez gola80%40%
Gol-razlika-2-2
Poluvrijeme: 0% vode - 60% izjednačeno - 40% gube
2. poluvrijeme: 20% pobijedili - 40% izjednačeno - 40% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 20% - Ukupno golova na poluvremenu: 1

* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.

Golovi po minutama— kada padaju golovi?

Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.

Raków Częstochowa
ZabijenoPrimljeno
6
3
0-15
3
4
16-30
7
8
31-45
4
6
46-60
8
6
61-75
9
8
76-90

Najopasniji u minutama 76-90 (9 goals). Najviše primaju u 31-45 (8). Bilanca kasnih golova (76–90): +1 - dobivaju završne faze.

Cracovia Kraków
ZabijenoPrimljeno
2
3
0-15
6
4
16-30
6
2
31-45
8
8
46-60
4
5
61-75
7
11
76-90

Najopasniji u minutama 46-60 (8 goals). Najviše primaju u 76-90 (11). Bilanca kasnih golova (76–90): -4 - završne faze su slabost.

* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.

Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?

Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.

Profil utakmice

2.46
Procijenjeni golovi
napad protiv obrane protivnika
1.3 : 1.2
Procijenjena raspodjela golova
domaći : gosti
91%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosjek lige
52%
Obje momčadi zabile (BTTS)
prosjek sezona obje momčadi
-19%
Derbi-učinak
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
56%
Procjena BTTS-a
prema učestalosti zabijanja obje momčadi
6%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 17 utakmica
0-1
Najčešći raspon golova
napad protiv obrane s obje strane

Raków Częstochowa

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
+0.28
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
-0.21
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-4.3 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
-0.35
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+0.14
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
84%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
109%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
-0.23
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
+0.2
Kasni golovi
24% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 16% postiže se u prvih 15 minuta.
24%

Cracovia Kraków

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
0.00
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
0.00
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-5.0 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
-0.24
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+0.24
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
103%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
75%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
-0.52
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
+0.2
Kasni golovi
21% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 6% postiže se u prvih 15 minuta.
21%

* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.

Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?

Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige Ekstraklasa.

Momčadi u odnosu na ligu

Raków CzęstochowaLigaCracovia Kraków
Prosječan broj golova u utakmici▼ 2.572.72▼ 2.36
Obje momčadi zabile• 57%58%▼ 46%
Min. 3 gola (Over 2.5)▼ 43%52%▼ 50%
Clean sheetovi▲ 29%25%▲ 43%
Gol prije poluvremena▼ 64%73%▼ 54%
Gol nakon poluvremena▲ 82%77%▲ 79%

^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.

2.72
Prosjek golova po utakmici
58%
Obje momčadi zabile
52%
Min. 3 gola (Over 2.5)
25%
Clean sheetovi
1.57
Domaći golovi / utakmica
1.15
Gostujući golovi / utakmica
+37%
Prednost domaćeg napada
+27%
Prednost domaće obrane
+21%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cijela liga)
73%
1 gol
36%
2 gola
12%
3 gola
3%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cijela liga)
77%
1 gol
46%
2 gola
17%
3 gola
5%
4 gola

Postave i događaji igrača

Potvrđeni starteri, zamjene i zabilježeni događaji igrača za ovu utakmicu.

Tijek utakmice

Golovi, kartoni i zamjene poredani kronološki.

  1. Raków CzęstochowaGolPatryk MakuchAsistencija: Bogdan Racovitan
  2. Cracovia KrakówŽuti kartonBoško Šutalo
  3. Raków CzęstochowaGolJonatan Braut Brunes
  4. Cracovia KrakówCrveni kartonAmir Al-Ammari
  5. Raków CzęstochowaZamjenaUšao: Ariel MosórIzašao: Paweł Marek Dawidowicz
  6. Cracovia KrakówGolDijon Kameri
  7. Raków CzęstochowaŽuti kartonIsak Brusberg
  8. Raków CzęstochowaGolPatryk MakuchAsistencija: Jean Carlos Silva Rocha
  9. Cracovia KrakówZamjenaUšao: Mateusz PraszelikIzašao: Dijon Kameri
  10. Cracovia KrakówZamjenaUšao: Jean Florent BatoumIzašao: Mateusz Andrzej Klich
  11. Cracovia KrakówZamjenaUšao: Mateusz TabiszIzašao: Dominik Piła
  12. Cracovia KrakówŽuti kartonGustav Henriksson
  13. Raków CzęstochowaGolLeonardo Miramar Rocha

Sudac i treneri

Otvorite njihove sezonske profile i usporedite utakmice, golove i disciplinske trendove.

Profil suca

Sezonski prosjeci i raspodjela rezultata u utakmicama koje je vodio ovaj sudac.

Szymon MarciniakVođene utakmice: 17
4,29Kartoni po utakmici
0Jedanaesterci po utakmici
1 / X / 247%Pobjede domaćina24%Neriješeno28%Pobjede gostiju

Međusobni susreti

Prethodni susret: Raków Częstochowa 0 - 0 - 1 Cracovia Kraków. Prosjek golova 2.00, obje momčadi zabile u 0% utakmica.

MKS Cracovia Kraków
2 : 0
KS Raków Częstochowa

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice Raków Częstochowa protiv Cracovia Kraków?

Utakmica lige Ekstraklasa završila je rezultatom Raków Częstochowa 4:1 Cracovia Kraków. Potpuna statistika utakmice, pregled po poluvremenima i međusobni omjer dostupni su na ovoj stranici.

Što statistika golova pokazuje prije utakmice Raków Częstochowa protiv Cracovia Kraków?

Raków Częstochowa prosječno postiže 1,32 golova po utakmici, a Cracovia Kraków 1,18. Prosjek lige Ekstraklasa iznosi 2,72 golova, a Over 2.5 javlja se u 52% utakmica. BTTS se javlja u 57% utakmica momčadi Raków Częstochowa i 46% utakmica momčadi Cracovia Kraków.

Kakva je aktualna forma momčadi Raków Częstochowa i Cracovia Kraków?

U posljednjih pet utakmica Raków Częstochowa ima 1 pobjeda, 3 remija i 1 poraza (1,20 bodova po utakmici). Cracovia Kraków ima 1 pobjeda, 1 remija i 3 poraza (0,80 bodova po utakmici).

Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice Raków Częstochowa protiv Cracovia Kraków?

Ovu stranicu koristite za usporedbu brojki iza utakmice Raków Częstochowa protiv Cracovia Kraków. Otvorite aplikaciju NoFluffPicks za analizu klađenja, prognozu, Value Bet i obrazloženje.