Ravenna - Gubbio: statistika utakmice
Ravenna protiv Gubbio: forma, golovi i ključna statistika
O ovoj utakmici
Ravenna je igrao protiv Gubbio u ligi Serie C Group B (Italija). Utakmica je odigrana 27. rujna 2026.. Stadion: Stadio Comunale Bruno Benelli. Konačni rezultat: 2:0.
Trenutačna forma
Ravenna: 4-1-0, 2,60 bodova po utakmici. Gubbio: 2-1-2, 1,40 bodova po utakmici.
Statistika golova
Ravenna postiže 1,67 i prima 0,33 golova po utakmici. Gubbio postiže 1,50 i prima 1,83. Prosjek lige: 2,59 golova.
BTTS i Over/Under
BTTS: Ravenna 33%, Gubbio 67%. Over 2.5: Ravenna 33%, Gubbio 67%. Razina lige: BTTS 56%, Over 2.5 48%.
xG, udarci i posjed
xG po utakmici: Ravenna 1,70, Gubbio 1,24. Udarci po utakmici: Ravenna 13,3, Gubbio 9,2. Prosječan posjed: Ravenna 58%, Gubbio 45%.
Prvo i drugo poluvrijeme
Ravenna: vodstvo na poluvremenu 33%, golovi u drugom poluvremenu 1,17. Gubbio: vodstvo na poluvremenu 33%, golovi u drugom poluvremenu 0,83.
Golovi po minutama
Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 76-90+ (4) za Ravenna i 16-30 (3) za Gubbio. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.
Kontekst lige
Serie C Group B: 2,59 golova po utakmici, BTTS 56%, Over 2.5 48%.
Međusobni omjer
Prije ove utakmice bilo je dostupno 2 prethodnih međusobnih susreta: 1-1-0. Prosjek golova 2,00, BTTS 50%.
Arhivirana analiza prije utakmice
Ova je analiza pripremljena prije početka utakmice. Zaključci se temelje samo na informacijama dostupnima prije utakmice i ne uključuju konačni rezultat ni statistiku nakon utakmice.
Opća analiza utakmice
Ravenna je i dalje neporažena ove sezone, uz učinak od 4 pobjede i 2 remija, a u posljednjih pet utakmica osvojila je 13 od mogućih 15 bodova. Kod kuće je domaćin pobijedio u svim utakmicama, postiže prosječno 3 gola, upućuje 15 udaraca po susretu i drži 60% posjeda lopte. Njihova prednost u kvaliteti prilika izrazita je: prosječni xG iznosi 1,89, dok suparnicima dopuštaju samo 0,95 xGA, a Gubbio u gostima stvara prilike vrijedne tek 0,97 xG i protivnicima dopušta 2,21 xG. Gubbio je u posljednje vrijeme popravio realizaciju, postigavši 13 pogodaka u pet utakmica, no u gostima prosječno prima 2 gola, nijednom nije sačuvao mrežu netaknutom, a u 33% gostujućih utakmica nije postigao pogodak. Prednost domaćeg terena i znatno stabilnija obrana Ravenne trebali bi odlučiti u korist domaćina.
Pogledajte statistički pregledBTTS – hoće li obje momčadi zabiti?
Tijekom sezone obje momčadi bilježe BTTS u 67% utakmica, što je znatno iznad ligaškog prosjeka od 56%, a nijedna momčad još nije sačuvala mrežu netaknutom. Ipak, ključan je trenutačni napredak Ravene: u posljednjih pet utakmica primila je samo 0,2 gola po susretu, a BTTS se pojavio u svega 20% tih nastupa. Gubbio je učinkovito u napadu, u posljednje vrijeme postiže prosječno 2,6 gola i ostvaruje xG od 1,48, no sučelit će se protivniku koji trenutačno dopušta samo 1,17 xG-a. Ravenna bi trebala imati dobre izglede za postizanje pogotka jer u posljednje vrijeme stvara xG od 1,81, dok Gubbio u prosjeku dopušta xG od 2,01, ali vjerojatniji je scenarij u kojem gosti neće probiti obranu domaćina. Stoga blagu prednost ima BTTS ne, odnosno opcija u kojoj barem jedna momčad ne postiže pogodak.
Pogledajte BTTS statistikuOver/Under – analiza golova
U 100% dosad odigranih utakmica obje su momčadi prelazile granicu od 1,5 gola, a 67% njihovih susreta završilo je s najmanje tri pogotka. Ravenna u prosjeku stvara 1,50 xG, dok Gubbio protivnicima dopušta 2,21 xG, što dodatno ide u prilog očekivanom pogotku domaćina. Gosti postižu prosječno 1,67 gola po utakmici, a Ravenna prima 1,67, iako je njezina posljednja obrambena forma znatno bolja te iznosi samo 0,2 primljena gola po susretu. U posljednjih pet utakmica Gubbio je u prosjeku postigao 2,6 gola, dok ukupna prognoza od 2,80 gola daje solidnu prednost opciji više od 1,5 gola, izraženiju nego kod zahtjevnijih granica.
Pogledajte Over/Under statistikuHT/FT – scenarij poluvremena i konačnog rezultata
Najvjerojatniji je remi na poluvremenu jer je Ravenna imala neriješen rezultat nakon 45 minuta u 4 od posljednjih 5 utakmica, a u tom je razdoblju prije odmora primala točno 0 golova po utakmici. Gubbio ipak počinje aktivno, vodeći na poluvremenu u 3 od posljednjih 5 utakmica i postižući u prvom poluvremenu prosječno 1,2 gola, pa varijanta vodstva gostiju ostaje važan rizik. Nakon odmora prednost bi trebala prijeći na Ravennu: domaćini su u posljednjih pet nastupa u drugom poluvremenu postizali prosječno 1,4 gola i primali samo 0,2, dok je Gubbio protivnicima dopuštao 0,6 gola. Ravenna je također u osjetno boljoj trenutačnoj formi, s 80% pobjeda i 2,6 bodova po utakmici u posljednjih pet susreta, nasuprot Gubbiovih 60% pobjeda i 2,0 boda. Osim toga, domaćini u prosjeku upućuju 12,33 udarca, u odnosu na 6,0 gostiju, a njihov xG iznosi 1,50 nasuprot 0,97, što podupire scenarij remija na poluvremenu i pobjede Ravenne nakon posljednjeg zvižduka.
Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremenaPo poluvremenima
Statistika utakmice
Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?
Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.
Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?
Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.
Kvaliteta udaraca
| Ravenna | Gubbio | |
|---|---|---|
| Preciznost (udarci u okvir) | 29% | 40% |
| Kvaliteta prilika (xG po udarcu) | 0.13 | 0.14 |
| Realizacija (golovi po udarcu u okvir) | 0.44 | 0.41 |
xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.
* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.
Forma momčadi— tko je u boljoj formi?
Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.
Ravenna je 86% bolji u kategoriji forma u posljednjih 5.
2.6 bodova / utakmica - Ravenna · 1.4 bodova / utakmica - Gubbio
Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?
Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.
Ravenna je 11% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.
1.67 golova / utakmica - Ravenna · 1.5 golova / utakmica - Gubbio
Ravenna je 455% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.
0.33 golova / utakmica - Ravenna · 1.83 golova / utakmica - Gubbio
Ravenna postiže pogodak u 83% utakmica (5 od 6 utakmica), dok Gubbio ima Clean sheet u 0% utakmica (0 od 6 utakmica).
Gubbio postiže pogodak u 67% utakmica (4 od 6 utakmica), dok Ravenna ima Clean sheet u 67% utakmica (4 od 6 utakmica).
Koliko često postižu barem...
Koliko često primaju barem...
* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.
Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?
Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.
Obrasci golova
BTTS i broj golova
Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?
Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.
Cijela utakmica – usporedba momčadi (Over)
Over / Under - Ravenna
Over / Under - Gubbio
1. poluvrijeme
2. poluvrijeme
Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?
Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.
Ravenna je 28% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).
1.5 bodova / utakmica - Ravenna · 1.17 bodova / utakmica - Gubbio
Prije poluvremena (1. poluvrijeme)
Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)
Ravenna — rezultati drugog poluvremena
Vodi na poluvremenu u 33% utakmica i pobjeđuje u 67%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.
Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.
Gubbio — rezultati drugog poluvremena
Vodi na poluvremenu u 33% utakmica i pobjeđuje u 33%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.
Prima 0.2 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.
| 1. poluvrijeme | 2. poluvrijeme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 1.80 | 2.20 |
| Postignuti golovi / utakmica | 0.6 | 1.2 |
| Primljeni golovi / utakmica | 0.2 | 0.0 |
| Prosječan broj golova u utakmici | 0.8 | 1.2 |
| 1 gol | 40% | 60% |
| 2 gola | 20% | 40% |
| 3 gola | 20% | 20% |
| Clean sheet | 80% | 100% |
| Bez gola | 60% | 40% |
| Gol-razlika | +2 | +6 |
| 1. poluvrijeme | 2. poluvrijeme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 1.40 | 1.20 |
| Postignuti golovi / utakmica | 0.8 | 1.0 |
| Primljeni golovi / utakmica | 0.8 | 0.8 |
| Prosječan broj golova u utakmici | 1.6 | 1.8 |
| 1 gol | 100% | 80% |
| 2 gola | 60% | 60% |
| 3 gola | 0% | 20% |
| Clean sheet | 40% | 40% |
| Bez gola | 40% | 40% |
| Gol-razlika | 0 | +1 |
* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.
Golovi po minutama— kada padaju golovi?
Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.
Najopasniji u minutama 76-90 (4 goals). Najviše primaju u 16-30 (1). Bilanca kasnih golova (76–90): +4 - dobivaju završne faze.
Najopasniji u minutama 16-30 (3 goals). Najviše primaju u 31-45 (3). Bilanca kasnih golova (76–90): 0.
* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.
Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?
Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.
Profil utakmice
Ravenna
Gubbio
* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.
Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?
Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige Serie C Group B.
Momčadi u odnosu na ligu
| Ravenna | Liga | Gubbio | |
|---|---|---|---|
| Prosječan broj golova u utakmici | ▼ 2.00 | 2.59 | ▲ 3.33 |
| Obje momčadi zabile | ▼ 33% | 56% | ▲ 67% |
| Min. 3 gola (Over 2.5) | ▼ 33% | 48% | ▲ 67% |
| Clean sheetovi | ▲ 67% | 27% | ▼ 0% |
| Gol prije poluvremena | ▼ 50% | 72% | ▲ 100% |
| Gol nakon poluvremena | ▼ 67% | 75% | ▲ 83% |
^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.
Postave i događaji igrača
Potvrđeni starteri, zamjene i zabilježeni događaji igrača za ovu utakmicu.
Domaća momčad
Početna postava
Zamjene
Gostujuća momčad
Početna postava
Zamjene
Tijek utakmice
Golovi, kartoni i zamjene poredani kronološki.
Sudac i treneri
Otvorite njihove sezonske profile i usporedite utakmice, golove i disciplinske trendove.
Međusobni susreti
Nedavni susreti (2): Ravenna 1 - 1 - 0 Gubbio. Prosjek golova 2.00, obje momčadi zabile u 50% utakmica.
Česta pitanja
Koji je bio rezultat utakmice Ravenna protiv Gubbio?
Utakmica lige Serie C Group B završila je rezultatom Ravenna 2:0 Gubbio. Potpuna statistika utakmice, pregled po poluvremenima i međusobni omjer dostupni su na ovoj stranici.
Kakav je međusobni omjer Ravenna i Gubbio?
U posljednjih 2 međusobnih utakmica Ravenna je pobijedio 1 puta, Gubbio 0 puta, a 1 utakmica završilo je neodlučeno. U tim utakmicama prosječno je bilo 2,00 golova, a obje momčadi dale su gol u 50% njih.
Što statistika golova pokazuje prije utakmice Ravenna protiv Gubbio?
Ravenna prosječno postiže 1,67 golova po utakmici, a Gubbio 1,50. Prosjek lige Serie C Group B iznosi 2,59 golova, a Over 2.5 javlja se u 48% utakmica. BTTS se javlja u 33% utakmica momčadi Ravenna i 67% utakmica momčadi Gubbio.
Kakva je aktualna forma momčadi Ravenna i Gubbio?
U posljednjih pet utakmica Ravenna ima 4 pobjeda, 1 remija i 0 poraza (2,60 bodova po utakmici). Gubbio ima 2 pobjeda, 1 remija i 2 poraza (1,40 bodova po utakmici).
Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice Ravenna protiv Gubbio?
Ovu stranicu koristite za usporedbu brojki iza utakmice Ravenna protiv Gubbio. Otvorite aplikaciju NoFluffPicks za analizu klađenja, prognozu, Value Bet i obrazloženje.


