Bolivija - LFPBPodaci aktualni na dan 17. listopada 2026.

Real Oruro - Oriente Petrolero: statistika utakmice

Grb momčadi Real Oruro
Real Oruro
2 : 3poluvrijeme 2:3
Grb momčadi Oriente Petrolero
Oriente Petrolero

Real Oruro protiv Oriente Petrolero: forma, golovi i ključna statistika

O ovoj utakmici

Real Oruro je igrao protiv Oriente Petrolero u ligi LFPB (Bolivija). Utakmica je odigrana 15. kolovoza 2026.. Konačni rezultat: 2:3.

Trenutačna forma

Real Oruro: 2-0-3, 1,20 bodova po utakmici. Oriente Petrolero: 3-1-1, 2,00 bodova po utakmici.

Statistika golova

Real Oruro postiže 1,79 i prima 2,50 golova po utakmici. Oriente Petrolero postiže 1,57 i prima 1,29. Prosjek lige: 3,02 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Real Oruro 86%, Oriente Petrolero 57%. Over 2.5: Real Oruro 93%, Oriente Petrolero 64%. Razina lige: BTTS 64%, Over 2.5 62%.

xG, udarci i posjed

xG po utakmici: Real Oruro 1,35, Oriente Petrolero 1,36. Udarci po utakmici: Real Oruro 13,6, Oriente Petrolero 12,7. Prosječan posjed: Real Oruro 40%, Oriente Petrolero 47%.

Prvo i drugo poluvrijeme

Real Oruro: vodstvo na poluvremenu 21%, golovi u drugom poluvremenu 1,07. Oriente Petrolero: vodstvo na poluvremenu 21%, golovi u drugom poluvremenu 0,79.

Golovi po minutama

Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 76-90+ (7) za Real Oruro i 61-75 (5) za Oriente Petrolero. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.

Kontekst lige

LFPB: 3,02 golova po utakmici, BTTS 64%, Over 2.5 62%.

Međusobni omjer

Prije ove utakmice bilo je dostupno 2 prethodnih međusobnih susreta: 0-1-1. Prosjek golova 2,50, BTTS 50%.

Arhivirana analiza prije utakmice

Ova je analiza pripremljena prije početka utakmice. Zaključci se temelje samo na informacijama dostupnima prije utakmice i ne uključuju konačni rezultat ni statistiku nakon utakmice.

Opća analiza utakmice

Real Oruro ima znatno bolje brojke u domaćim utakmicama: postiže prosječno 1,83 gola uz 1,43 xG, dok Oriente Petrolero u gostima postiže samo 1,00 pogodak po utakmici. Domaćini upućuju i više udaraca, prosječno 14,17 prema 11,29, te češće pogađaju okvir gola (4,83 prema 4,43). Oriente je ipak u boljem trenutačnom ritmu jer je u posljednjih pet utakmica osvojio 10 bodova, postigao 11 golova i primio samo 5, dok Real Oruro ima 6 bodova i gol-razliku 8:13. Ključni argument u korist domaćina ostaje vrlo loša gostujuća forma gostiju, koji su izgubili 71% utakmica izvan svog stadiona i pritom nisu sačuvali nijednu mrežu netaknutom. Real Oruro također ima problema u obrani, primajući kod kuće 2,67 gola po utakmici, stoga je najvjerojatnija izjednačena utakmica s mnogo pogodaka, uz blagu prednost domaćinima.

Pogledajte statistički pregled
BTTS – hoće li obje momčadi zabiti?

Okladu na BTTS (obje momčadi daju gol) idu u prilog visoki pokazatelji obiju momčadi: Real Oruro bilježi golove obje momčadi u 80% posljednjih pet utakmica, a Oriente Petrolero u 60%. Domaćin kod kuće postiže prosječno 2,14 gola, dok gosti u gostima primaju čak 1,86 gola i nijednom nisu sačuvali mrežu netaknutom. Oriente je u posljednjih pet susreta postizao prosječno 2,2 gola, dok je Real Oruro u tom razdoblju primao 2,6 gola po utakmici. I kvaliteta prilika ide u prilog pogotku gostiju, budući da njihov posljednji xG iznosi 1,65, uz 1,73 xG koji su domaćini nedavno dopuštali protivnicima. Iako Real Oruro ove sezone ima 43% utakmica bez primljenog gola, trenutačna obrambena forma i 71% Orienteovih utakmica s BTTS-om jasnije upućuju na to da će obje momčadi postići pogodak.

Pogledajte BTTS statistiku
Over/Under – analiza golova

Real Oruro kod kuće postiže prosječno 2,14 gola, dok Oriente Petrolero u gostima prima čak 1,86 pogodaka po utakmici, što snažno ide u prilog učinku domaćina. Potencijal Reala potvrđuje xG od 1,58, dok visoki prosječni xG koji Oriente prima iznosi 1,94. U posljednjih pet utakmica obje su momčadi bile još otvorenije: Realove utakmice donosile su prosječno 4,2 gola, a Orienteove 3,2, uz više od 2,5 gola u 100% odnosno 80% tih nastupa. Najmanje dva gola postignuta su u 71% Realovih i 86% Orienteovih utakmica, stoga je više od 1,5 gola najsnažniji izbor, iako i linija od 2,5 gola ima jasne temelje.

Pogledajte Over/Under statistiku
HT/FT – scenarij poluvremena i konačnog rezultata

Najvjerojatniji je neriješen rezultat na poluvremenu i pobjeda Real Oruro nakon utakmice, jer su obje momčadi imale neriješen rezultat nakon 45 minuta u 57% susreta. Real Oruro ipak ima jasnu prednost tijekom cijele sezone: pobjeđuje u 71% utakmica, postiže prosječno 2,14 gola i prima samo 0,71, dok Oriente Petrolero gubi u 71% gostujućih nastupa i prima 1,86 gola po utakmici. Ključno je drugo poluvrijeme, u kojem domaćini postižu prosječno 1,29 gola i pobjeđuju u 56% svojih utakmica, dok gosti postižu samo 0,29 gola i nisu ostvarili nijednu pobjedu. Oruro također u 56% utakmica ne prima pogodak u drugom poluvremenu, dok Oriente u 71% slučajeva ne postiže pogodak u tom dijelu igre, što ide u prilog tome da domaćini nakon promjene strana prekinu neriješen rezultat. Bolja recentna forma Orientea, s 2,0 boda po utakmici u pet nastupa, povećava rizik od neriješenog rezultata ili pobjede gostiju, ali ne poništava prednost Reala koja proizlazi iz sezonskih podataka i igre u drugom poluvremenu.

Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremena

Po poluvremenima

2 : 3
1. poluvrijeme
0 : 0
2. poluvrijeme

Statistika utakmice

51Posjed (%)49
Real OruroOriente Petrolero
12Udarci12
Real OruroOriente Petrolero
4Udarci u okvir7
Real OruroOriente Petrolero
1.26xG1.36
Real OruroOriente Petrolero
6Korneri7
Real OruroOriente Petrolero
30Opasni napadi15
Real OruroOriente Petrolero
13Prekršaji17
Real OruroOriente Petrolero
1Kartoni3
Real OruroOriente Petrolero

Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?

Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.

Real OruroOriente Petrolero
1.79Postignuti golovi / utakmica1.57
Real OruroOriente Petrolero
2.5Primljeni golovi / utakmica1.29
Real OruroOriente Petrolero
40%Prosječan posjed47%
Real OruroOriente Petrolero
4.43Udarci u okvir / utakmica5.14
Real OruroOriente Petrolero

Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?

Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.

13.57Udarci po utakmici12.71
Real OruroOriente Petrolero
4.43Udarci u okvir5.14
Real OruroOriente Petrolero
13.2%Realizacija udaraca12.4%
Real OruroOriente Petrolero
40%Posjed47%
Real OruroOriente Petrolero
1.35xG za1.36
Real OruroOriente Petrolero
1.98xG protiv1.47
Real OruroOriente Petrolero

Kvaliteta udaraca

Real Oruro: KontranapadačkaOriente Petrolero: Kontranapadačka
Real OruroOriente Petrolero
Preciznost (udarci u okvir)33%40%
Kvaliteta prilika (xG po udarcu)0.100.11
Realizacija (golovi po udarcu u okvir)0.400.31

xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.

Forma momčadi— tko je u boljoj formi?

Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.

Oriente Petrolero je 67% bolji u kategoriji forma u posljednjih 5.

1.2 bodova / utakmica - Real Oruro · 2 bodova / utakmica - Oriente Petrolero

Real Oruro
WLLLW
Raspodjela sezonskih rezultata
36% W14% D50% L
Sezona (P-N-I)
5-2-7
1.21 bodova / utakmica · gol-razlika -10
Posljednjih 5 (P-N-I)
2-0-3
1.20 bodova / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
2-1-3
Posljednjih 5 kod kuće
2-0-3
LWWLL
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.6Primljeni golovi: 2.6xG: 1.31xG protivnika: 1.73BTTS: 80%Over 2.5: 100%
Oriente Petrolero
DWWLW
Raspodjela sezonskih rezultata
43% W14% D43% L
Sezona (P-N-I)
6-2-6
1.43 bodova / utakmica · gol-razlika +4
Posljednjih 5 (P-N-I)
3-1-1
2.00 bodova / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
1-1-5
Posljednjih 5 u gostima
1-1-3
LLDWL
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 2.2Primljeni golovi: 1.0xG: 1.65xG protivnika: 1.67BTTS: 60%Over 2.5: 80%

Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?

Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.

Real Oruro je 14% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

1.79 golova / utakmica - Real Oruro · 1.57 golova / utakmica - Oriente Petrolero

Oriente Petrolero je 94% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

2.5 golova / utakmica - Real Oruro · 1.29 golova / utakmica - Oriente Petrolero

Profil zabijanja momčadi Real Oruro: vrlo snažno

Real Oruro postiže pogodak u 86% utakmica (12 od 14 utakmica), dok Oriente Petrolero ima Clean sheet u 21% utakmica (3 od 14 utakmica).

Profil zabijanja momčadi Oriente Petrolero: vrlo snažno

Oriente Petrolero postiže pogodak u 79% utakmica (11 od 14 utakmica), dok Real Oruro ima Clean sheet u 0% utakmica (0 od 14 utakmica).

25Postignuti golovi (sezona)22
Real OruroOriente Petrolero
35Primljeni golovi (sezona)18
Real OruroOriente Petrolero
4.29Prosječan broj golova u utakmici2.86
Real OruroOriente Petrolero
8Postignuti golovi (posljednjih 5)11
Real OruroOriente Petrolero
13Primljeni golovi (posljednjih 5)5
Real OruroOriente Petrolero

Koliko često postižu barem...

86%1 gol79%
Real OruroOriente Petrolero
57%2 gola50%
Real OruroOriente Petrolero
21%3 gola14%
Real OruroOriente Petrolero
14%4 gola7%
Real OruroOriente Petrolero

Koliko često primaju barem...

100%1 gol79%
Real OruroOriente Petrolero
57%2 gola43%
Real OruroOriente Petrolero
43%3 gola7%
Real OruroOriente Petrolero
29%4 gola0%
Real OruroOriente Petrolero

* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.

Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?

Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.

64%
Prosjek lige

Obrasci golova

43%BTTS na poluvremenu36%
Real OruroOriente Petrolero
7%BTTS u oba poluvremena14%
Real OruroOriente Petrolero
29%Zabijali u oba poluvremena29%
Real OruroOriente Petrolero

BTTS i broj golova

79%Min. 3 gola i BTTS57%
Real OruroOriente Petrolero
14%Min. 3 gola bez BTTS-a7%
Real OruroOriente Petrolero
80%BTTS – zadnjih 560%
Real OruroOriente Petrolero

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?

Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvrijeme

86%Min. 1 gol prije poluvremena79%
Real OruroOriente Petrolero
64%Min. 2 gola prije poluvremena50%
Real OruroOriente Petrolero
29%Min. 3 gola prije poluvremena7%
Real OruroOriente Petrolero

2. poluvrijeme

93%Min. 1 gol nakon poluvremena93%
Real OruroOriente Petrolero
79%Min. 2 gola nakon poluvremena50%
Real OruroOriente Petrolero
57%Min. 3 gola nakon poluvremena7%
Real OruroOriente Petrolero

Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?

Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Oriente Petrolero je 13% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

1.07 bodova / utakmica - Real Oruro · 1.21 bodova / utakmica - Oriente Petrolero

Real Oruro — stanje na poluvremenu
21% vode43% izjednačeno36% gube
Oriente Petrolero — stanje na poluvremenu
21% vode57% izjednačeno21% gube

Prije poluvremena (1. poluvrijeme)

1.07Bodovi po utakmici (1. poluvrijeme)1.21
Real OruroOriente Petrolero
0.71Zabijeni golovi (1. poluvrijeme)0.79
Real OruroOriente Petrolero
1.14Primljeni golovi (1. poluvrijeme)0.57
Real OruroOriente Petrolero
1.86Prosjek golova (1. poluvrijeme)1.36
Real OruroOriente Petrolero
29%Clean sheet prije poluvremena43%
Real OruroOriente Petrolero
43%Bez gola prije poluvremena43%
Real OruroOriente Petrolero

Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)

1.29Bodovi po utakmici (2. poluvrijeme)1.14
Real OruroOriente Petrolero
1.07Zabijeni golovi (2. poluvrijeme)0.79
Real OruroOriente Petrolero
1.36Primljeni golovi (2. poluvrijeme)0.71
Real OruroOriente Petrolero
2.43Prosjek golova (2. poluvrijeme)1.5
Real OruroOriente Petrolero
29%Clean sheet nakon poluvremena36%
Real OruroOriente Petrolero
43%Bez gola nakon poluvremena50%
Real OruroOriente Petrolero

Real Oruro — rezultati drugog poluvremena

36% W21% D43% L
15
Bodovi na poluvremenu
10
Golovi na poluvremenu
-6
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
18
Bodovi u drugom poluvremenu
-4
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.07
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva171%

Vodi na poluvremenu u 21% utakmica i pobjeđuje u 36%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena+0.2

Prima 0.2 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.

Oriente Petrolero — rezultati drugog poluvremena

29% W29% D43% L
17
Bodovi na poluvremenu
11
Golovi na poluvremenu
+3
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
16
Bodovi u drugom poluvremenu
+1
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.21
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva205%

Vodi na poluvremenu u 21% utakmica i pobjeđuje u 43%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena+0.1

Prima 0.1 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.

Real Oruro — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici1.001.20
Postignuti golovi / utakmica0.80.8
Primljeni golovi / utakmica1.01.6
Prosječan broj golova u utakmici1.82.4
1 gol80%100%
2 gola60%60%
3 gola20%60%
Clean sheet40%20%
Bez gola40%40%
Gol-razlika-1-4
Poluvrijeme: 20% vode - 40% izjednačeno - 40% gube
2. poluvrijeme: 40% pobijedili - 0% izjednačeno - 60% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 40% - Ukupno golova na poluvremenu: 4
Oriente Petrolero — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici1.801.60
Postignuti golovi / utakmica1.01.2
Primljeni golovi / utakmica0.40.6
Prosječan broj golova u utakmici1.41.8
1 gol80%100%
2 gola60%60%
3 gola0%20%
Clean sheet60%40%
Bez gola20%20%
Gol-razlika+3+3
Poluvrijeme: 40% vode - 60% izjednačeno - 0% gube
2. poluvrijeme: 40% pobijedili - 40% izjednačeno - 20% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 40% - Ukupno golova na poluvremenu: 5

* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.

Golovi po minutama— kada padaju golovi?

Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.

Real Oruro
ZabijenoPrimljeno
3
3
0-15
4
4
16-30
3
9
31-45
4
5
46-60
4
5
61-75
7
9
76-90

Najopasniji u minutama 76-90 (7 goals). Najviše primaju u 31-45 (9). Bilanca kasnih golova (76–90): -2 - završne faze su slabost.

Oriente Petrolero
ZabijenoPrimljeno
4
3
0-15
4
4
16-30
3
1
31-45
2
2
46-60
5
4
61-75
4
4
76-90

Najopasniji u minutama 61-75 (5 goals). Najviše primaju u 16-30 (4). Bilanca kasnih golova (76–90): 0.

* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.

Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?

Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.

Profil utakmice

3.58
Procijenjeni golovi
napad protiv obrane protivnika
1.5 : 2.0
Procijenjena raspodjela golova
domaći : gosti
118%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosjek lige
72%
Obje momčadi zabile (BTTS)
prosjek sezona obje momčadi
-30%
Derbi-učinak
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
68%
Procjena BTTS-a
prema učestalosti zabijanja obje momčadi
3%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 33 utakmica
2-3
Najčešći raspon golova
napad protiv obrane s obje strane

Real Oruro

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
-0.63
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
-0.08
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
+2.8 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
+0.44
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
-0.52
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
98%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
210%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
-0.01
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
+0.4
Kasni golovi
28% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 12% postiže se u prvih 15 minuta.
28%

Oriente Petrolero

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
-0.11
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
+0.39
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-5.2 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
+0.21
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+0.18
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
132%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
71%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
+0.57
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
0.0
Kasni golovi
18% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 18% postiže se u prvih 15 minuta.
18%

* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.

Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?

Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige LFPB.

Momčadi u odnosu na ligu

Real OruroLigaOriente Petrolero
Prosječan broj golova u utakmici▲ 4.293.02▼ 2.86
Obje momčadi zabile▲ 86%64%▼ 57%
Min. 3 gola (Over 2.5)▲ 93%62%▲ 64%
Clean sheetovi▼ 0%22%• 21%
Gol prije poluvremena▲ 86%73%▲ 79%
Gol nakon poluvremena▲ 93%87%▲ 93%

^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.

3.02
Prosjek golova po utakmici
64%
Obje momčadi zabile
62%
Min. 3 gola (Over 2.5)
22%
Clean sheetovi
1.82
Domaći golovi / utakmica
1.19
Gostujući golovi / utakmica
+53%
Prednost domaćeg napada
+35%
Prednost domaće obrane
+24%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cijela liga)
73%
1 gol
39%
2 gola
12%
3 gola
2%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cijela liga)
87%
1 gol
54%
2 gola
25%
3 gola
9%
4 gola

Postave i događaji igrača

Potvrđeni starteri, zamjene i zabilježeni događaji igrača za ovu utakmicu.

Tijek utakmice

Golovi, kartoni i zamjene poredani kronološki.

  1. Oriente PetroleroGolJosé Alfredo Flores LópezAsistencija: Marco Velasco
  2. Oriente PetroleroGolJose Jamir Berdecio Mendoza
  3. Oriente PetroleroŽuti kartonDieguito Rodriguez Flores
  4. Real OruroGolSantos García CuéllarAsistencija: Francisco Gatti
  5. Oriente PetroleroZamjenaUšao: Jairo VelascoIzašao: Dieguito Rodriguez Flores
  6. Oriente PetroleroZamjenaUšao: Julio HerreraIzašao: Jose Jamir Berdecio Mendoza
  7. Real OruroŽuti kartonEdwin Rivera Sifuentes
  8. Oriente PetroleroZamjenaUšao: Joffre Andrés Escobar MoyanoIzašao: Ricardo Nahuel Roldán Pinela
  9. Oriente PetroleroZamjenaUšao: Samuel Galindo SuheiroIzašao: José Alfredo Flores López
  10. Oriente PetroleroŽuti kartonJorge Eduardo Lovera
  11. Oriente PetroleroŽuti kartonFranz Gonzales Mejía
  12. Oriente PetroleroZamjenaUšao: Adrián Peña MarinkovicIzašao: Franz Gonzales Mejía

Sudac i treneri

Otvorite njihove sezonske profile i usporedite utakmice, golove i disciplinske trendove.

Međusobni susreti

Nedavni susreti (2): Real Oruro 0 - 1 - 1 Oriente Petrolero. Prosjek golova 2.50, obje momčadi zabile u 50% utakmica.

CD Oriente Petrolero
3 : 0
CDT Real Oruro
CDT Real Oruro
1 : 1
CD Oriente Petrolero

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice Real Oruro protiv Oriente Petrolero?

Utakmica lige LFPB završila je rezultatom Real Oruro 2:3 Oriente Petrolero. Potpuna statistika utakmice, pregled po poluvremenima i međusobni omjer dostupni su na ovoj stranici.

Kakav je međusobni omjer Real Oruro i Oriente Petrolero?

U posljednjih 2 međusobnih utakmica Real Oruro je pobijedio 0 puta, Oriente Petrolero 1 puta, a 1 utakmica završilo je neodlučeno. U tim utakmicama prosječno je bilo 2,50 golova, a obje momčadi dale su gol u 50% njih.

Što statistika golova pokazuje prije utakmice Real Oruro protiv Oriente Petrolero?

Real Oruro prosječno postiže 1,79 golova po utakmici, a Oriente Petrolero 1,57. Prosjek lige LFPB iznosi 3,02 golova, a Over 2.5 javlja se u 62% utakmica. BTTS se javlja u 86% utakmica momčadi Real Oruro i 57% utakmica momčadi Oriente Petrolero.

Kakva je aktualna forma momčadi Real Oruro i Oriente Petrolero?

U posljednjih pet utakmica Real Oruro ima 2 pobjeda, 0 remija i 3 poraza (1,20 bodova po utakmici). Oriente Petrolero ima 3 pobjeda, 1 remija i 1 poraza (2,00 bodova po utakmici).

Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice Real Oruro protiv Oriente Petrolero?

Ova stranica objašnjava statistički kontekst: formu, međusobni omjer, golove, BTTS i Over/Under. Prognoza, Value Bet i potpuno obrazloženje dostupni su u aplikaciji NoFluffPicks.