Real Potosí - Blooming: statistika utakmice
Real Potosí protiv Blooming: forma, golovi i ključna statistika
O ovoj utakmici
Real Potosí je igrao protiv Blooming u ligi LFPB (Bolivija). Utakmica je odigrana 9. kolovoza 2026.. Stadion: Estadio Victor Agustín Ugarte. Konačni rezultat: 2:0.
Trenutačna forma
Real Potosí: 3-1-1, 2,00 bodova po utakmici. Blooming: 1-3-1, 1,20 bodova po utakmici.
Statistika golova
Real Potosí postiže 1,46 i prima 0,77 golova po utakmici. Blooming postiže 1,31 i prima 1,08. Prosjek lige: 3,01 golova.
BTTS i Over/Under
BTTS: Real Potosí 46%, Blooming 54%. Over 2.5: Real Potosí 46%, Blooming 38%. Razina lige: BTTS 65%, Over 2.5 63%.
xG, udarci i posjed
xG po utakmici: Real Potosí 1,76, Blooming 1,54. Udarci po utakmici: Real Potosí 17,6, Blooming 15,0. Prosječan posjed: Real Potosí 47%, Blooming 53%.
Prvo i drugo poluvrijeme
Real Potosí: vodstvo na poluvremenu 31%, golovi u drugom poluvremenu 0,77. Blooming: vodstvo na poluvremenu 54%, golovi u drugom poluvremenu 0,38.
Golovi po minutama
Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 76-90+ (8) za Real Potosí i 0-15 (5) za Blooming. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.
Kontekst lige
LFPB: 3,01 golova po utakmici, BTTS 65%, Over 2.5 63%.
Međusobni omjer
U bazi nema dostupnog odgovarajućeg uzorka međusobnih susreta.
Arhivirana analiza prije utakmice
Ova je analiza pripremljena prije početka utakmice. Zaključci se temelje samo na informacijama dostupnima prije utakmice i ne uključuju konačni rezultat ni statistiku nakon utakmice.
Opća analiza utakmice
Real Potosí ima znatno bolje brojke na domaćem terenu: postiže prosječno 1,86 pogodaka i prima samo 0,57, dok Blooming u gostima postiže 1,17 pogodaka, a protivnicima dopušta 1,83. Domaćini stvaraju i više prilika, uz prosječni xG od 2,13 i 20,86 udaraca po utakmici, naspram Bloomingovih 1,45 xG-a i 14,33 udarca. Realova je obrana sačuvala mrežu netaknutom u 57% domaćih utakmica, dok je gostima to uspjelo u samo 17% gostujućih susreta. Obje su momčadi osvojile po 8 bodova u posljednjih pet utakmica, no Real Potosí u tom je razdoblju postigao 9 pogodaka, a Blooming samo 4. Prednost domaćeg terena te velika nadmoć domaćina u stvaranju prilika i obrambenoj organizaciji govore u prilog njihovoj pobjedi.
Pogledajte statistički pregledBTTS – hoće li obje momčadi zabiti?
BTTS (obje momčadi postižu pogodak) umjereno je favoriziran jer je Blooming u prosjeku primao 1,83 gola po utakmici, dok Real Potosí kod kuće postiže 1,67 pogodaka uz xG od 1,74. Gosti ipak imaju argumente za postizanje gola: stvaraju prosječno 1,45 xG po susretu, dok domaćini, unatoč tome što primaju samo 0,50 gola po utakmici, protivnicima dopuštaju 1,43 xG. Sezonski udio BTTS-a iznosi 50% za Real Potosí i 67% za Blooming, što podupire scenarij u kojem obje momčadi postižu pogodak. U posljednjih pet utakmica Blooming je postizao samo 0,8 gola po utakmici, no Real Potosí je u tom razdoblju također primao 0,8 gola, pa rizik da gosti ne iskoriste svoje prilike ostaje značajan. Ipak, domaća prednost u napadu i slaba sezonska obrana Bloominga daju čvršću osnovu za očekivanje da će se obje momčadi upisati među strijelce.
Pogledajte BTTS statistikuOver/Under – analiza golova
Real Potosí kod kuće u prosjeku postiže 1,67 pogodaka, dok Blooming u gostima prima 1,83, što domaćinima daje dobre izglede za postizanje jednog ili dva pogotka. Istodobno je obrana Real Potosíja dopuštala u prosjeku samo 0,50 pogodaka po utakmici, dok je Blooming u posljednjih pet susreta postizao tek 0,80 pogotka. Granica 3,5 nije bila premašena u 83% utakmica Real Potosíja i u 50% Bloomingovih susreta, a domaćini ni u jednoj dosadašnjoj domaćoj utakmici nisu primili više od jednog pogotka. Iako prosječni xG obiju momčadi ukazuju na prilike za pogodak, domaćini stvaraju 1,74 xG, dok gosti u trenutnoj napadačkoj formi imaju ograničen potencijal podići ukupan broj pogodaka iznad tri. Najjači je stoga signal za manje od 3,5 pogodaka, uz predviđeni ukupni broj pogodaka od približno 2,63.
Pogledajte Over/Under statistikuHT/FT – scenarij poluvremena i konačnog rezultata
Real Potosí ima jasnu prednost u prvom poluvremenu na domaćem terenu: na poluvremenu je vodio u 5 od 6 utakmica, postizao je prosječno 1,33 gola i nije primio nijedan. Blooming u gostima prije poluvremena postiže samo 0,67 pogodaka, a prima 0,50, što ide u prilog domaćinu u borbi za rano vodstvo. Tijekom cijele utakmice Real Potosí u prosjeku postiže 1,67 gola i prima tek 0,50, dok Blooming u gostima prima čak 1,83 pogotka, uz prosjek od 1,17 postignutih. Prednost potvrđuje i kvaliteta stvorenih prilika: xG domaćina iznosi 1,74 naspram 1,45 gostiju, a Real u prosjeku upućuje 6 udaraca u okvir gola po utakmici, dok Blooming bilježi 4,5. Iako je nedavna forma gostiju solidna, scenarij u kojem Real Potosí vodi na poluvremenu i zadržava pobjedu do kraja ostaje najizgledniji.
Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremenaPo poluvremenima
Statistika utakmice
Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?
Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.
Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?
Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.
Kvaliteta udaraca
| Real Potosí | Blooming | |
|---|---|---|
| Preciznost (udarci u okvir) | 32% | 34% |
| Kvaliteta prilika (xG po udarcu) | 0.10 | 0.10 |
| Realizacija (golovi po udarcu u okvir) | 0.26 | 0.25 |
xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.
* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.
Forma momčadi— tko je u boljoj formi?
Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.
Real Potosí je 67% bolji u kategoriji forma u posljednjih 5.
2 bodova / utakmica - Real Potosí · 1.2 bodova / utakmica - Blooming
Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?
Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.
Real Potosí je 11% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.
1.46 golova / utakmica - Real Potosí · 1.31 golova / utakmica - Blooming
Real Potosí je 40% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.
0.77 golova / utakmica - Real Potosí · 1.08 golova / utakmica - Blooming
Real Potosí postiže pogodak u 69% utakmica (9 od 13 utakmica), dok Blooming ima Clean sheet u 38% utakmica (5 od 13 utakmica).
Blooming postiže pogodak u 77% utakmica (10 od 13 utakmica), dok Real Potosí ima Clean sheet u 46% utakmica (6 od 13 utakmica).
Koliko često postižu barem...
Koliko često primaju barem...
* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.
Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?
Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.
Obrasci golova
BTTS i broj golova
Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?
Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.
Cijela utakmica – usporedba momčadi (Over)
Over / Under - Real Potosí
Over / Under - Blooming
1. poluvrijeme
2. poluvrijeme
Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?
Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.
Blooming je 30% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).
1.54 bodova / utakmica - Real Potosí · 2 bodova / utakmica - Blooming
Prije poluvremena (1. poluvrijeme)
Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)
Real Potosí — rezultati drugog poluvremena
Vodi na poluvremenu u 31% utakmica i pobjeđuje u 38%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.
Prima 0.2 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.
Blooming — rezultati drugog poluvremena
Vodi na poluvremenu u 54% utakmica i pobjeđuje u 31%. Ponekad gubi vodstvo nakon poluvremena.
Prima 0.6 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.
| 1. poluvrijeme | 2. poluvrijeme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 1.80 | 2.00 |
| Postignuti golovi / utakmica | 1.0 | 1.0 |
| Primljeni golovi / utakmica | 0.4 | 0.2 |
| Prosječan broj golova u utakmici | 1.4 | 1.2 |
| 1 gol | 80% | 80% |
| 2 gola | 60% | 20% |
| 3 gola | 0% | 20% |
| Clean sheet | 60% | 80% |
| Bez gola | 20% | 40% |
| Gol-razlika | +3 | +4 |
| 1. poluvrijeme | 2. poluvrijeme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 2.00 | 0.40 |
| Postignuti golovi / utakmica | 0.6 | 0.0 |
| Primljeni golovi / utakmica | 0.2 | 0.6 |
| Prosječan broj golova u utakmici | 0.8 | 0.6 |
| 1 gol | 80% | 60% |
| 2 gola | 0% | 0% |
| 3 gola | 0% | 0% |
| Clean sheet | 80% | 40% |
| Bez gola | 40% | 100% |
| Gol-razlika | +2 | -3 |
* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.
Golovi po minutama— kada padaju golovi?
Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.
Najopasniji u minutama 76-90 (8 goals). Najviše primaju u 31-45 (3). Bilanca kasnih golova (76–90): +6 - dobivaju završne faze.
Najopasniji u minutama 0-15 (5 goals). Najviše primaju u 46-60 (5). Bilanca kasnih golova (76–90): +1 - dobivaju završne faze.
* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.
Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?
Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.
Profil utakmice
Real Potosí
Blooming
* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.
Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?
Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige LFPB.
Momčadi u odnosu na ligu
| Real Potosí | Liga | Blooming | |
|---|---|---|---|
| Prosječan broj golova u utakmici | ▼ 2.23 | 3.01 | ▼ 2.38 |
| Obje momčadi zabile | ▼ 46% | 65% | ▼ 54% |
| Min. 3 gola (Over 2.5) | ▼ 46% | 63% | ▼ 38% |
| Clean sheetovi | ▲ 46% | 21% | ▲ 38% |
| Gol prije poluvremena | ▼ 54% | 73% | ▲ 77% |
| Gol nakon poluvremena | ▼ 77% | 86% | ▼ 77% |
^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.
Postave i događaji igrača
Potvrđeni starteri, zamjene i zabilježeni događaji igrača za ovu utakmicu.
Domaća momčad
Početna postava
Zamjene
Gostujuća momčad
Početna postava
Zamjene
Tijek utakmice
Golovi, kartoni i zamjene poredani kronološki.
Sudac i treneri
Otvorite njihove sezonske profile i usporedite utakmice, golove i disciplinske trendove.
Česta pitanja
Koji je bio rezultat utakmice Real Potosí protiv Blooming?
Utakmica lige LFPB završila je rezultatom Real Potosí 2:0 Blooming. Potpuna statistika utakmice, pregled po poluvremenima i međusobni omjer dostupni su na ovoj stranici.
Što statistika golova pokazuje prije utakmice Real Potosí protiv Blooming?
Real Potosí prosječno postiže 1,46 golova po utakmici, a Blooming 1,31. Prosjek lige LFPB iznosi 3,01 golova, a Over 2.5 javlja se u 63% utakmica. BTTS se javlja u 46% utakmica momčadi Real Potosí i 54% utakmica momčadi Blooming.
Kakva je aktualna forma momčadi Real Potosí i Blooming?
U posljednjih pet utakmica Real Potosí ima 3 pobjeda, 1 remija i 1 poraza (2,00 bodova po utakmici). Blooming ima 1 pobjeda, 3 remija i 1 poraza (1,20 bodova po utakmici).
Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice Real Potosí protiv Blooming?
Ova stranica objašnjava statistički kontekst: formu, međusobni omjer, golove, BTTS i Over/Under. Prognoza, Value Bet i potpuno obrazloženje dostupni su u aplikaciji NoFluffPicks.


