Rhode Island - Indy Eleven: statistika utakmice
Rhode Island protiv Indy Eleven: forma, golovi i ključna statistika
O ovoj utakmici
Rhode Island je igrao protiv Indy Eleven u ligi USL Championship (Sjedinjene Američke Države). Utakmica je odigrana 30. rujna 2026.. Konačni rezultat: 1:0.
Trenutačna forma
Rhode Island: 1-1-3, 0,80 bodova po utakmici. Indy Eleven: 1-2-2, 1,00 bodova po utakmici.
Statistika golova
Rhode Island postiže 1,46 i prima 1,17 golova po utakmici. Indy Eleven postiže 1,28 i prima 1,24. Prosjek lige: 2,74 golova.
BTTS i Over/Under
BTTS: Rhode Island 54%, Indy Eleven 52%. Over 2.5: Rhode Island 46%, Indy Eleven 48%. Razina lige: BTTS 54%, Over 2.5 50%.
xG, udarci i posjed
xG po utakmici: Rhode Island 1,76, Indy Eleven 1,62. Udarci po utakmici: Rhode Island 15,3, Indy Eleven 13,7. Prosječan posjed: Rhode Island 49%, Indy Eleven 41%.
Prvo i drugo poluvrijeme
Rhode Island: vodstvo na poluvremenu 21%, golovi u drugom poluvremenu 1,00. Indy Eleven: vodstvo na poluvremenu 28%, golovi u drugom poluvremenu 0,84.
Golovi po minutama
Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 61-75 (10) za Rhode Island i 46-60 (8) za Indy Eleven. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.
Kontekst lige
USL Championship: 2,74 golova po utakmici, BTTS 54%, Over 2.5 50%.
Međusobni omjer
Prije ove utakmice bilo je dostupno 6 prethodnih međusobnih susreta: 2-1-3. Prosjek golova 2,50, BTTS 33%.
Arhivirana analiza prije utakmice
Ova je analiza pripremljena prije početka utakmice. Zaključci se temelje samo na informacijama dostupnima prije utakmice i ne uključuju konačni rezultat ni statistiku nakon utakmice.
Opća analiza utakmice
Rhode Island ima izrazitu prednost domaćeg terena: pobijedio je u 42% utakmica kod kuće, dok je Indy Eleven ostvario pobjedu u samo 9% gostujućih utakmica, a izgubio 64% njih. Domaćini kod kuće postižu prosječno 1,67 golova i primaju 0,92, dok gosti u gostima postižu tek 0,82 gola, a primaju 1,64. U prilog Rhode Islandu ide i kvaliteta prilika: njegov domaći xG iznosi 1,84, naspram gostujućeg xG-a Indyja od 1,45, pri čemu Indy u 45% takvih utakmica nije postigao pogodak. U posljednjih pet utakmica domaćini su osvojili 7 bodova i primili 5 golova, dok su gosti osvojili 5 bodova i primili 7 golova. Visok udio remija Rhode Islanda kod kuće, koji iznosi 42%, ostavlja mogućnost podjele bodova, ali Indyjeva gostujuća forma upućuje na pobjedu domaćina kao najvjerojatniji ishod.
Pogledajte statistički pregledBTTS – hoće li obje momčadi zabiti?
Opcija BTTS „ne” ima blagu prednost, ponajprije zbog slabije učinkovitosti gostiju: Indy Eleven nije postigao pogodak u 45% utakmica, a u gostima postiže u prosjeku samo 0,82 gola. Rhode Island kod kuće prima prosječno 0,85 gola, što gostima dodatno otežava postizanje pogotka. Domaćini imaju znatno bolje izglede za pogodak jer kod kuće postižu prosječno 1,77 gola, dok Indy u gostima prima 1,64. Ipak, pokazatelj nije snažan: u posljednjih 5 utakmica obje su momčadi zabilježile BTTS u 60% susreta, a gosti su u tom razdoblju postizali prosječno 1,8 gola. Taj napredak Indyja povećava izglede da obje momčadi postignu pogodak, no njihov prosjek u gostima i česti susreti bez postignutog gola blago naginju procjenu prema opciji BTTS „ne”, što znači da barem jedna momčad neće postići pogodak.
Pogledajte BTTS statistikuOver/Under – analiza golova
Rhode Island postiže prosječno 1,77 gola po utakmici, dok Indy Eleven prima 1,64, što domaćinu daje jasnu priliku da postigne više od jednog gola. Gosti postižu samo 0,82 gola po utakmici, no njihov je prosjek u posljednjih pet susreta porastao na 1,8. Najmanje dva gola postignuta su u 77% utakmica Rhode Islanda i 64% utakmica Indy Elevena, a u posljednje vrijeme više od 2,5 gola zabilježeno je u 60%, odnosno 80% njihovih susreta. Uz prognozu od 1,85 gola za domaćina i 1,05 gola za goste, oklada na više od 1,5 gola sigurniji je izbor od viših granica, osobito zato što je tijekom sezone više od 2,5 gola postignuto u samo 54% i 45% utakmica tih momčadi.
Pogledajte Over/Under statistikuHT/FT – scenarij poluvremena i konačnog rezultata
Rhode Island je vodio na poluvremenu u 7 od 13 domaćih utakmica, dok je Indy Eleven gubio nakon prvog poluvremena u 7 od 11 gostujućih susreta. Domaćini prije odmora postižu prosječno 0,77 golova, a gosti samo 0,09, što ide u prilog ranom vodstvu Rhode Islanda. Prednost bi se mogla zadržati do kraja: domaćini pobjeđuju u 62% domaćih utakmica i postižu prosječno 1,77 golova, dok Indy Eleven gubi 64% gostujućih utakmica i prima prosječno 1,64 gola. Rhode Island nakon poluvremena postiže i prosječno 1,00 gol, pa ima razloga dodatno učvrstiti vodstvo. Sigurnost tipa umanjuje nedavna forma — u posljednjih pet utakmica obje su momčadi samo jednom vodile na poluvremenu — no u cjelokupnom skupu podataka scenarij u kojem domaćini vode na poluvremenu i pobjeđuju najizgledniji je.
Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremenaPo poluvremenima
Statistika utakmice
Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?
Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.
Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?
Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.
Kvaliteta udaraca
| Rhode Island | Indy Eleven | |
|---|---|---|
| Preciznost (udarci u okvir) | 36% | 36% |
| Kvaliteta prilika (xG po udarcu) | 0.11 | 0.12 |
| Realizacija (golovi po udarcu u okvir) | 0.27 | 0.26 |
xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.
* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.
Forma momčadi— tko je u boljoj formi?
Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.
Indy Eleven je 25% bolji u kategoriji forma u posljednjih 5.
0.8 bodova / utakmica - Rhode Island · 1 bodova / utakmica - Indy Eleven
Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?
Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.
Rhode Island je 14% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.
1.46 golova / utakmica - Rhode Island · 1.28 golova / utakmica - Indy Eleven
Rhode Island je 6% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.
1.17 golova / utakmica - Rhode Island · 1.24 golova / utakmica - Indy Eleven
Rhode Island postiže pogodak u 75% utakmica (18 od 24 utakmica), dok Indy Eleven ima Clean sheet u 16% utakmica (4 od 25 utakmica).
Indy Eleven postiže pogodak u 68% utakmica (17 od 25 utakmica), dok Rhode Island ima Clean sheet u 25% utakmica (6 od 24 utakmica).
Koliko često postižu barem...
Koliko često primaju barem...
* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.
Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?
Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.
Obrasci golova
BTTS i broj golova
Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?
Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.
Cijela utakmica – usporedba momčadi (Over)
Over / Under - Rhode Island
Over / Under - Indy Eleven
1. poluvrijeme
2. poluvrijeme
Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?
Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.
Prije poluvremena (1. poluvrijeme)
Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)
Rhode Island — rezultati drugog poluvremena
Vodi na poluvremenu u 21% utakmica i pobjeđuje u 38%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.
Prima 0.3 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.
Indy Eleven — rezultati drugog poluvremena
Vodi na poluvremenu u 28% utakmica i pobjeđuje u 36%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.
Prima 0.2 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.
| 1. poluvrijeme | 2. poluvrijeme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 1.00 | 1.40 |
| Postignuti golovi / utakmica | 0.4 | 0.6 |
| Primljeni golovi / utakmica | 0.6 | 0.6 |
| Prosječan broj golova u utakmici | 1.0 | 1.2 |
| 1 gol | 80% | 80% |
| 2 gola | 20% | 40% |
| 3 gola | 0% | 0% |
| Clean sheet | 40% | 60% |
| Bez gola | 60% | 60% |
| Gol-razlika | -1 | 0 |
| 1. poluvrijeme | 2. poluvrijeme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 1.00 | 1.60 |
| Postignuti golovi / utakmica | 0.8 | 0.8 |
| Primljeni golovi / utakmica | 1.0 | 0.4 |
| Prosječan broj golova u utakmici | 1.8 | 1.2 |
| 1 gol | 80% | 80% |
| 2 gola | 80% | 40% |
| 3 gola | 20% | 0% |
| Clean sheet | 40% | 60% |
| Bez gola | 60% | 40% |
| Gol-razlika | -1 | +2 |
* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.
Golovi po minutama— kada padaju golovi?
Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.
Najopasniji u minutama 61-75 (10 goals). Najviše primaju u 16-30 (7). Bilanca kasnih golova (76–90): +2 - dobivaju završne faze.
Najopasniji u minutama 46-60 (8 goals). Najviše primaju u 46-60 (10). Bilanca kasnih golova (76–90): +2 - dobivaju završne faze.
* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.
Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?
Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.
Profil utakmice
Rhode Island
Indy Eleven
* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.
Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?
Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige USL Championship.
Momčadi u odnosu na ligu
| Rhode Island | Liga | Indy Eleven | |
|---|---|---|---|
| Prosječan broj golova u utakmici | ▼ 2.63 | 2.74 | ▼ 2.52 |
| Obje momčadi zabile | • 54% | 54% | ▼ 52% |
| Min. 3 gola (Over 2.5) | ▼ 46% | 50% | ▼ 48% |
| Clean sheetovi | ▼ 25% | 28% | ▼ 16% |
| Gol prije poluvremena | ▼ 58% | 65% | ▲ 68% |
| Gol nakon poluvremena | ▲ 83% | 78% | ▲ 88% |
^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.
Postave i događaji igrača
Potvrđeni starteri, zamjene i zabilježeni događaji igrača za ovu utakmicu.
Domaća momčad
Početna postava
Zamjene
Gostujuća momčad
Početna postava
Tijek utakmice
Golovi, kartoni i zamjene poredani kronološki.
Sudac i treneri
Otvorite njihove sezonske profile i usporedite utakmice, golove i disciplinske trendove.
Međusobni susreti
Nedavni susreti (6): Rhode Island 2 - 1 - 3 Indy Eleven. Prosjek golova 2.50, obje momčadi zabile u 33% utakmica.
Česta pitanja
Koji je bio rezultat utakmice Rhode Island protiv Indy Eleven?
Utakmica lige USL Championship završila je rezultatom Rhode Island 1:0 Indy Eleven. Potpuna statistika utakmice, pregled po poluvremenima i međusobni omjer dostupni su na ovoj stranici.
Kakav je međusobni omjer Rhode Island i Indy Eleven?
U posljednjih 6 međusobnih utakmica Rhode Island je pobijedio 2 puta, Indy Eleven 3 puta, a 1 utakmica završilo je neodlučeno. U tim utakmicama prosječno je bilo 2,50 golova, a obje momčadi dale su gol u 33% njih.
Što statistika golova pokazuje prije utakmice Rhode Island protiv Indy Eleven?
Rhode Island prosječno postiže 1,46 golova po utakmici, a Indy Eleven 1,28. Prosjek lige USL Championship iznosi 2,74 golova, a Over 2.5 javlja se u 50% utakmica. BTTS se javlja u 54% utakmica momčadi Rhode Island i 52% utakmica momčadi Indy Eleven.
Kakva je aktualna forma momčadi Rhode Island i Indy Eleven?
U posljednjih pet utakmica Rhode Island ima 1 pobjeda, 1 remija i 3 poraza (0,80 bodova po utakmici). Indy Eleven ima 1 pobjeda, 2 remija i 2 poraza (1,00 bodova po utakmici).
Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice Rhode Island protiv Indy Eleven?
Ovu stranicu koristite za usporedbu brojki iza utakmice Rhode Island protiv Indy Eleven. Otvorite aplikaciju NoFluffPicks za analizu klađenja, prognozu, Value Bet i obrazloženje.


