Rochdale - Crawley Town: statistika utakmice
Rochdale protiv Crawley Town: forma, golovi i ključna statistika
O ovoj utakmici
Rochdale je igrao protiv Crawley Town u ligi EFL League Two (Engleska). Utakmica je odigrana 22. kolovoza 2026.. Stadion: Crown Oil Arena. Konačni rezultat: 1:2.
Trenutačna forma
Rochdale: 0-0-1, 0,00 bodova po utakmici. Crawley Town: 0-0-1, 0,00 bodova po utakmici.
Statistika golova
Rochdale postiže 0,00 i prima 3,00 golova po utakmici. Crawley Town postiže 0,00 i prima 1,00. Prosjek lige: 2,53 golova.
BTTS i Over/Under
BTTS: Rochdale 0%, Crawley Town 0%. Over 2.5: Rochdale 100%, Crawley Town 0%. Razina lige: BTTS 33%, Over 2.5 47%.
xG, udarci i posjed
xG po utakmici: Rochdale 0,52, Crawley Town 1,16. Udarci po utakmici: Rochdale 5,0, Crawley Town 9,0. Prosječan posjed: Rochdale 67%, Crawley Town 48%.
Prvo i drugo poluvrijeme
Rochdale: vodstvo na poluvremenu 0%, golovi u drugom poluvremenu 0,00. Crawley Town: vodstvo na poluvremenu 0%, golovi u drugom poluvremenu 0,00.
Golovi po minutama
Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 0-15 (0) za Rochdale i 0-15 (0) za Crawley Town. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.
Kontekst lige
League Two: 2,53 golova po utakmici, BTTS 33%, Over 2.5 47%.
Međusobni omjer
U bazi nema dostupnog odgovarajućeg uzorka međusobnih susreta.
Arhivirana analiza prije utakmice
Ova je analiza pripremljena prije početka utakmice. Zaključci se temelje samo na informacijama dostupnima prije utakmice i ne uključuju konačni rezultat ni statistiku nakon utakmice.
Opća analiza utakmice
Obje momčadi imaju identičan učinak u posljednjih pet utakmica: po 1 pobjedu, 2 remija i 2 poraza, što ograničava razinu prednosti bilo koje strane. Rochdale je u tom razdoblju postigao 6 pogodaka, ali ih je primio čak 10, odnosno prosječno 2 gola po utakmici, što ukazuje na izražene probleme u obrani. Crawley Town je doduše zabio jedan pogodak manje, ali je primio samo 5 golova, prikazavši dvostruko čvršću obranu od domaćina. Dodatni argument u korist gostiju jest njihov viši plasman na ljestvici, 16. mjesto nasuprot Rochdaleovu 24., kao i manje bolan poraz u jedinoj dosadašnjoj međusobnoj utakmici ove sezone: primili su 1 pogodak, za razliku od 3. Očekuje se izjednačena utakmica, no bolja obrambena organizacija Crawley Towna gostima daje neznatnu prednost.
Pogledajte statistički pregledBTTS – hoće li obje momčadi zabiti?
Snažniji signal upućuje na BTTS Ne, jer su kod Crawley Towna obje momčadi postigle pogodak u samo 20% posljednjih 5 utakmica, u usporedbi s 60% kod Rochdalea. Domaćini su u posljednje vrijeme u prosjeku primali 2,0 gola po utakmici, ali su sami zabijali tek 1,2 gola te nisu postigli pogodak u 100% dostupnih utakmica ove sezone. Crawley je u posljednjih pet nastupa prosječno postizao 1,0 pogodak, a njegov xG iznosi 1,22, što daje nadu za prekid tog niza, no to ipak nije izrazito visok ofenzivni potencijal. Osim toga, ligaški prosjek za BTTS iznosi samo 33%, a obje momčadi u posljednjem nizu utakmica u gostima u prosjeku primaju po 1,0 gol po utakmici, što ide u prilog scenariju u kojem barem jedna momčad neće zatresti mrežu.
Pogledajte BTTS statistikuOver/Under – analiza golova
U posljednjih pet utakmica Rochdalea prosječno je postignuto 3,2 gola, budući da je momčad postizala 1,2 pogotka, ali primala čak 2,0 po susretu. Crawley Town je u istom razdoblju bilježio prosjek od 2,0 gola po utakmici, a njegov prosječni xG iznosi 1,22, uz 1,88 xG-a koje protivnička obrana dopušta. Rochdale stvara prilike vrijedne 1,03 xG-a, dok Crawley Town protivnicima dopušta 1,88 xG-a, što jasno podupire barem jedan pogodak domaćina. U 80% posljednjih pet utakmica domaćina bilo je više od 2,5 gola, iako oprez podupire samo 20% takvih utakmica Crawleyja. Najjači signal i dalje je više od 1,5 gola, jer prognoza od 2,75 gola pruža veliku marginu iznad te granice unatoč neujednačenoj kvaliteti dostupnog uzorka iz sezone.
Pogledajte Over/Under statistikuHT/FT – scenarij poluvremena i konačnog rezultata
Najjači scenarij je neodlučen rezultat na poluvremenu i pobjeda Crawley Towna na kraju utakmice, budući da su gosti imali neriješen rezultat nakon 45 minuta u 4 od posljednjih 5 susreta, pri čemu su tada u prosjeku primili samo 0,2 gola. Rochdale je u istom razdoblju na poluvremenu gubio u 60% utakmica, prije odmora postizao tek 0,4 gola i primao 1,0 gol. Domaćini doduše imaju prednost domaćeg terena, no u posljednjih pet nastupa u prosjeku su primili 2,0 gola po utakmici, naspram 1,0 gola koliko je primio Crawley. Nakon odmora Rochdale i dalje protivnicima dopušta prosječno 1,0 gol, a u 5 od 5 posljednjih utakmica te momčadi postignut je barem jedan pogodak u drugom poluvremenu. Sezonski podaci za goste vrlo su ograničeni, stoga je prednost opcije X/2 u odnosu na ostale umjerena, ali bolja organizacija Crawleyja prije odmora i obrambena slabost Rochdalea nakon promjene strana podupiru ovaj odabir.
Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremenaPo poluvremenima
Statistika utakmice
Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?
Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.
Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?
Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.
Kvaliteta udaraca
| Rochdale | Crawley Town | |
|---|---|---|
| Preciznost (udarci u okvir) | 0% | 44% |
| Kvaliteta prilika (xG po udarcu) | 0.10 | 0.13 |
| Realizacija (golovi po udarcu u okvir) | 0.00 | 0.00 |
xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.
* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.
Forma momčadi— tko je u boljoj formi?
Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.
Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?
Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.
Crawley Town je 200% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.
3 golova / utakmica - Rochdale · 1 golova / utakmica - Crawley Town
Rochdale postiže pogodak u 0% utakmica (0 od 1 utakmica), dok Crawley Town ima Clean sheet u 0% utakmica (0 od 1 utakmica).
Crawley Town postiže pogodak u 0% utakmica (0 od 1 utakmica), dok Rochdale ima Clean sheet u 0% utakmica (0 od 1 utakmica).
Koliko često postižu barem...
Koliko često primaju barem...
* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.
Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?
Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.
Obrasci golova
BTTS i broj golova
Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?
Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.
Cijela utakmica – usporedba momčadi (Over)
Over / Under - Rochdale
Over / Under - Crawley Town
1. poluvrijeme
2. poluvrijeme
Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?
Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.
Prije poluvremena (1. poluvrijeme)
Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)
Rochdale — rezultati drugog poluvremena
Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.
Crawley Town — rezultati drugog poluvremena
Prima 1.0 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.
| 1. poluvrijeme | 2. poluvrijeme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 0.00 | 0.00 |
| Postignuti golovi / utakmica | 0.0 | 0.0 |
| Primljeni golovi / utakmica | 2.0 | 1.0 |
| Prosječan broj golova u utakmici | 2.0 | 1.0 |
| 1 gol | 100% | 100% |
| 2 gola | 100% | 0% |
| 3 gola | 0% | 0% |
| Clean sheet | 0% | 0% |
| Bez gola | 100% | 100% |
| Gol-razlika | -2 | -1 |
| 1. poluvrijeme | 2. poluvrijeme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 1.00 | 0.00 |
| Postignuti golovi / utakmica | 0.0 | 0.0 |
| Primljeni golovi / utakmica | 0.0 | 1.0 |
| Prosječan broj golova u utakmici | 0.0 | 1.0 |
| 1 gol | 0% | 100% |
| 2 gola | 0% | 0% |
| 3 gola | 0% | 0% |
| Clean sheet | 100% | 0% |
| Bez gola | 100% | 100% |
| Gol-razlika | 0 | -1 |
* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.
Golovi po minutama— kada padaju golovi?
Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.
Najviše primaju u 16-30 (1). Bilanca kasnih golova (76–90): -1 - završne faze su slabost.
Najviše primaju u 76-90 (1). Bilanca kasnih golova (76–90): -1 - završne faze su slabost.
* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.
Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?
Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.
Profil utakmice
Rochdale
Crawley Town
* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.
Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?
Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige League Two.
Momčadi u odnosu na ligu
| Rochdale | Liga | Crawley Town | |
|---|---|---|---|
| Prosječan broj golova u utakmici | ▲ 3.00 | 2.53 | ▼ 1.00 |
| Obje momčadi zabile | ▼ 0% | 33% | ▼ 0% |
| Min. 3 gola (Over 2.5) | ▲ 100% | 47% | ▼ 0% |
| Clean sheetovi | ▼ 0% | 40% | ▼ 0% |
| Gol prije poluvremena | ▲ 100% | 67% | ▼ 0% |
| Gol nakon poluvremena | ▲ 100% | 67% | ▲ 100% |
^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.
Postave i događaji igrača
Potvrđeni starteri, zamjene i zabilježeni događaji igrača za ovu utakmicu.
Domaća momčad
Početna postava
Gostujuća momčad
Početna postava
Zamjene
Tijek utakmice
Golovi, kartoni i zamjene poredani kronološki.
Česta pitanja
Koji je bio rezultat utakmice Rochdale protiv Crawley Town?
Utakmica lige EFL League Two završila je rezultatom Rochdale 1:2 Crawley Town. Potpuna statistika utakmice, pregled po poluvremenima i međusobni omjer dostupni su na ovoj stranici.
Što statistika golova pokazuje prije utakmice Rochdale protiv Crawley Town?
Rochdale prosječno postiže 0,00 golova po utakmici, a Crawley Town 0,00. Prosjek lige EFL League Two iznosi 2,53 golova, a Over 2.5 javlja se u 47% utakmica. BTTS se javlja u 0% utakmica momčadi Rochdale i 0% utakmica momčadi Crawley Town.
Kakva je aktualna forma momčadi Rochdale i Crawley Town?
U posljednjih pet utakmica Rochdale ima 0 pobjeda, 0 remija i 1 poraza (0,00 bodova po utakmici). Crawley Town ima 0 pobjeda, 0 remija i 1 poraza (0,00 bodova po utakmici).
Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice Rochdale protiv Crawley Town?
Statistika utakmice ovdje je javno dostupna, a potpuna analiza klađenja i preporučena prognoza u aplikaciji NoFluffPicks.


