Belgija - First Division BLotto ParkPodaci aktualni na dan 19. listopada 2026.

RSC Anderlecht II - Lierse Kempenzonen: statistika utakmice

Obrazloženje:

Potpuna analiza i tip u aplikaciji

Pogledajte analizu klađenja, tip, Value Bet i potpuno obrazloženje ove utakmice.

Pogledajte analizu i tip

RSC Anderlecht II protiv Lierse Kempenzonen: forma, golovi i ključna statistika

O ovoj utakmici

RSC Anderlecht II igra protiv Lierse Kempenzonen u ligi First Division B (Belgija). Utakmica je zakazana za 23. listopada 2026.. Stadion: Lotto Park.

Trenutačna forma

RSC Anderlecht II: 0-1-4, 0,20 bodova po utakmici. Lierse Kempenzonen: 2-2-1, 1,60 bodova po utakmici.

Statistika golova

RSC Anderlecht II postiže 1,00 i prima 2,43 golova po utakmici. Lierse Kempenzonen postiže 1,17 i prima 1,33. Prosjek lige: 3,18 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: RSC Anderlecht II 57%, Lierse Kempenzonen 50%. Over 2.5: RSC Anderlecht II 57%, Lierse Kempenzonen 67%. Razina lige: BTTS 53%, Over 2.5 63%.

xG, udarci i posjed

xG po utakmici: RSC Anderlecht II 1,34, Lierse Kempenzonen 1,35. Udarci po utakmici: RSC Anderlecht II 12,1, Lierse Kempenzonen 12,0. Prosječan posjed: RSC Anderlecht II 54%, Lierse Kempenzonen 51%.

Prvo i drugo poluvrijeme

RSC Anderlecht II: vodstvo na poluvremenu 29%, golovi u drugom poluvremenu 0,29. Lierse Kempenzonen: vodstvo na poluvremenu 17%, golovi u drugom poluvremenu 1,00.

Golovi po minutama

Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 31-45+ (4) za RSC Anderlecht II i 46-60 (4) za Lierse Kempenzonen. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.

Kontekst lige

First Division B: 3,18 golova po utakmici, BTTS 53%, Over 2.5 63%.

Međusobni omjer

Prije ove utakmice bilo je dostupno 2 prethodnih međusobnih susreta: 0-1-1. Prosjek golova 2,50, BTTS 50%.

Prije utakmice

Kvote 1X2

(-)
(-)
(-)

Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?

Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.

RSC Anderlecht IILierse Kempenzonen
1Postignuti golovi / utakmica1.17
RSC Anderlecht IILierse Kempenzonen
2.43Primljeni golovi / utakmica1.33
RSC Anderlecht IILierse Kempenzonen
RSC Anderlecht IILierse Kempenzonen
54%Prosječan posjed51%
RSC Anderlecht IILierse Kempenzonen
3.29Udarci u okvir / utakmica3.83
RSC Anderlecht IILierse Kempenzonen
RSC Anderlecht IILierse Kempenzonen

Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?

Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.

12.14Udarci po utakmici12
RSC Anderlecht IILierse Kempenzonen
3.29Udarci u okvir3.83
RSC Anderlecht IILierse Kempenzonen
8.2%Realizacija udaraca9.7%
RSC Anderlecht IILierse Kempenzonen
54%Posjed51%
RSC Anderlecht IILierse Kempenzonen
1.34xG za1.35
RSC Anderlecht IILierse Kempenzonen
1.55xG protiv1.65
RSC Anderlecht IILierse Kempenzonen

Kvaliteta udaraca

RSC Anderlecht II: UravnoteženaLierse Kempenzonen: Uravnotežena
RSC Anderlecht IILierse Kempenzonen
Preciznost (udarci u okvir)27%32%
Kvaliteta prilika (xG po udarcu)0.110.11
Realizacija (golovi po udarcu u okvir)0.300.31

xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.

Forma momčadi— tko je u boljoj formi?

Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.

Lierse Kempenzonen je 700% bolji u kategoriji forma u posljednjih 5.

0.2 bodova / utakmica - RSC Anderlecht II · 1.6 bodova / utakmica - Lierse Kempenzonen

RSC Anderlecht II
LDLLL
Bez pobjede u posljednjih 5 utakmica
Raspodjela sezonskih rezultata
0% W14% D86% L
Sezona (P-N-I)
0-1-6
0.14 bodova / utakmica · gol-razlika -10
Posljednjih 5 (P-N-I)
0-1-4
0.20 bodova / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
0-0-4
Posljednjih 5 kod kuće
0-0-4
LLLL
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.2Primljeni golovi: 2.8xG: 1.41xG protivnika: 1.47BTTS: 60%Over 2.5: 60%
Lierse Kempenzonen
WDDLW
Raspodjela sezonskih rezultata
33% W33% D33% L
Sezona (P-N-I)
2-2-2
1.33 bodova / utakmica · gol-razlika -1
Posljednjih 5 (P-N-I)
2-2-1
1.60 bodova / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
0-1-2
Posljednjih 5 u gostima
0-1-2
LDL
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.4Primljeni golovi: 1.0xG: 1.37xG protivnika: 1.76BTTS: 60%Over 2.5: 60%

Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?

Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.

Lierse Kempenzonen je 17% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

1 golova / utakmica - RSC Anderlecht II · 1.17 golova / utakmica - Lierse Kempenzonen

Lierse Kempenzonen je 83% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

2.43 golova / utakmica - RSC Anderlecht II · 1.33 golova / utakmica - Lierse Kempenzonen

Profil zabijanja momčadi RSC Anderlecht II: neujednačeno

RSC Anderlecht II postiže pogodak u 57% utakmica (4 od 7 utakmica), dok Lierse Kempenzonen ima Clean sheet u 33% utakmica (2 od 6 utakmica).

Profil zabijanja momčadi Lierse Kempenzonen: vrlo snažno

Lierse Kempenzonen postiže pogodak u 67% utakmica (4 od 6 utakmica), dok RSC Anderlecht II ima Clean sheet u 0% utakmica (0 od 7 utakmica).

7Postignuti golovi (sezona)7
RSC Anderlecht IILierse Kempenzonen
17Primljeni golovi (sezona)8
RSC Anderlecht IILierse Kempenzonen
3.43Prosječan broj golova u utakmici2.5
RSC Anderlecht IILierse Kempenzonen
6Postignuti golovi (posljednjih 5)7
RSC Anderlecht IILierse Kempenzonen
14Primljeni golovi (posljednjih 5)5
RSC Anderlecht IILierse Kempenzonen

Koliko često postižu barem...

57%1 gol67%
RSC Anderlecht IILierse Kempenzonen
43%2 gola33%
RSC Anderlecht IILierse Kempenzonen
0%3 gola17%
RSC Anderlecht IILierse Kempenzonen
0%4 gola0%
RSC Anderlecht IILierse Kempenzonen

Koliko često primaju barem...

100%1 gol67%
RSC Anderlecht IILierse Kempenzonen
71%2 gola33%
RSC Anderlecht IILierse Kempenzonen
29%3 gola33%
RSC Anderlecht IILierse Kempenzonen
14%4 gola0%
RSC Anderlecht IILierse Kempenzonen

* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.

Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?

Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.

53%
Prosjek lige

Obrasci golova

43%BTTS na poluvremenu0%
RSC Anderlecht IILierse Kempenzonen
14%BTTS u oba poluvremena0%
RSC Anderlecht IILierse Kempenzonen
29%Zabijali u oba poluvremena17%
RSC Anderlecht IILierse Kempenzonen

BTTS i broj golova

57%Min. 3 gola i BTTS33%
RSC Anderlecht IILierse Kempenzonen
0%Min. 3 gola bez BTTS-a33%
RSC Anderlecht IILierse Kempenzonen
60%BTTS – zadnjih 560%
RSC Anderlecht IILierse Kempenzonen

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?

Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.

Cijela utakmica – usporedba momčadi (Over)

1. poluvrijeme

86%Min. 1 gol prije poluvremena67%
RSC Anderlecht IILierse Kempenzonen
43%Min. 2 gola prije poluvremena17%
RSC Anderlecht IILierse Kempenzonen
43%Min. 3 gola prije poluvremena0%
RSC Anderlecht IILierse Kempenzonen

2. poluvrijeme

71%Min. 1 gol nakon poluvremena83%
RSC Anderlecht IILierse Kempenzonen
57%Min. 2 gola nakon poluvremena67%
RSC Anderlecht IILierse Kempenzonen
14%Min. 3 gola nakon poluvremena17%
RSC Anderlecht IILierse Kempenzonen

Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?

Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

RSC Anderlecht II je 20% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

1 bodova / utakmica - RSC Anderlecht II · 0.83 bodova / utakmica - Lierse Kempenzonen

RSC Anderlecht II — stanje na poluvremenu
29% vode14% izjednačeno57% gube
Lierse Kempenzonen — stanje na poluvremenu
17% vode33% izjednačeno50% gube

Prije poluvremena (1. poluvrijeme)

1Bodovi po utakmici (1. poluvrijeme)0.83
RSC Anderlecht IILierse Kempenzonen
0.71Zabijeni golovi (1. poluvrijeme)0.17
RSC Anderlecht IILierse Kempenzonen
1Primljeni golovi (1. poluvrijeme)0.67
RSC Anderlecht IILierse Kempenzonen
1.71Prosjek golova (1. poluvrijeme)0.83
RSC Anderlecht IILierse Kempenzonen
29%Clean sheet prije poluvremena50%
RSC Anderlecht IILierse Kempenzonen
43%Bez gola prije poluvremena83%
RSC Anderlecht IILierse Kempenzonen

Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)

0.71Bodovi po utakmici (2. poluvrijeme)1.83
RSC Anderlecht IILierse Kempenzonen
0.29Zabijeni golovi (2. poluvrijeme)1
RSC Anderlecht IILierse Kempenzonen
1.43Primljeni golovi (2. poluvrijeme)0.67
RSC Anderlecht IILierse Kempenzonen
1.71Prosjek golova (2. poluvrijeme)1.67
RSC Anderlecht IILierse Kempenzonen
43%Clean sheet nakon poluvremena50%
RSC Anderlecht IILierse Kempenzonen
71%Bez gola nakon poluvremena33%
RSC Anderlecht IILierse Kempenzonen

RSC Anderlecht II — rezultati drugog poluvremena

14% W29% D57% L
7
Bodovi na poluvremenu
5
Golovi na poluvremenu
-2
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
5
Bodovi u drugom poluvremenu
-8
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.00
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva0%

Vodi na poluvremenu u 29% utakmica i pobjeđuje u 0%. Ponekad gubi vodstvo nakon poluvremena.

Obrana nakon poluvremena+0.4

Prima 0.4 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.

Lierse Kempenzonen — rezultati drugog poluvremena

50% W33% D17% L
5
Bodovi na poluvremenu
1
Golovi na poluvremenu
-3
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
11
Bodovi u drugom poluvremenu
+2
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
0.83
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva194%

Vodi na poluvremenu u 17% utakmica i pobjeđuje u 33%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena0.0

Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.

RSC Anderlecht II — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici0.800.80
Postignuti golovi / utakmica0.80.4
Primljeni golovi / utakmica1.21.6
Prosječan broj golova u utakmici2.02.0
1 gol80%80%
2 gola60%60%
3 gola60%20%
Clean sheet20%40%
Bez gola40%60%
Gol-razlika-2-6
Poluvrijeme: 20% vode - 20% izjednačeno - 60% gube
2. poluvrijeme: 20% pobijedili - 20% izjednačeno - 60% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 60% - Ukupno golova na poluvremenu: 4
Lierse Kempenzonen — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici1.002.20
Postignuti golovi / utakmica0.21.2
Primljeni golovi / utakmica0.60.4
Prosječan broj golova u utakmici0.81.6
1 gol60%80%
2 gola20%60%
3 gola0%20%
Clean sheet60%60%
Bez gola80%20%
Gol-razlika-2+4
Poluvrijeme: 20% vode - 40% izjednačeno - 40% gube
2. poluvrijeme: 60% pobijedili - 40% izjednačeno - 0% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 1

* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.

Golovi po minutama— kada padaju golovi?

Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.

RSC Anderlecht II
ZabijenoPrimljeno
1
4
0-15
0
0
16-30
4
3
31-45
0
2
46-60
1
4
61-75
1
4
76-90

Najopasniji u minutama 31-45 (4 goals). Najviše primaju u 0-15 (4). Bilanca kasnih golova (76–90): -3 - završne faze su slabost.

Lierse Kempenzonen
ZabijenoPrimljeno
1
3
0-15
0
0
16-30
0
1
31-45
4
1
46-60
1
0
61-75
1
3
76-90

Najopasniji u minutama 46-60 (4 goals). Najviše primaju u 0-15 (3). Bilanca kasnih golova (76–90): -2 - završne faze su slabost.

* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.

Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?

Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.

Profil utakmice

2.96
Procijenjeni golovi
napad protiv obrane protivnika
1.2 : 1.8
Procijenjena raspodjela golova
domaći : gosti
93%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosjek lige
54%
Obje momčadi zabile (BTTS)
prosjek sezona obje momčadi
-16%
Derbi-učinak
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
38%
Procjena BTTS-a
prema učestalosti zabijanja obje momčadi
14%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 7 utakmica
2-3
Najčešći raspon golova
napad protiv obrane s obje strane

RSC Anderlecht II

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
-0.21
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
-1.22
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-2.0 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
-0.34
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
-0.88
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
55%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
177%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
+0.06
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
-0.4
Kasni golovi
14% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 14% postiže se u prvih 15 minuta.
14%

Lierse Kempenzonen

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
-0.30
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
+0.14
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
+0.2 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
-0.18
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+0.32
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
85%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
73%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
+0.27
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
+0.8
Kasni golovi
14% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 14% postiže se u prvih 15 minuta.
14%

* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.

Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?

Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige First Division B.

Momčadi u odnosu na ligu

RSC Anderlecht IILigaLierse Kempenzonen
Prosječan broj golova u utakmici▲ 3.433.18▼ 2.50
Obje momčadi zabile▲ 57%53%▼ 50%
Min. 3 gola (Over 2.5)▼ 57%63%▲ 67%
Clean sheetovi▼ 0%24%▲ 33%
Gol prije poluvremena▲ 86%78%▼ 67%
Gol nakon poluvremena▼ 71%88%▼ 83%

^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.

3.18
Prosjek golova po utakmici
53%
Obje momčadi zabile
63%
Min. 3 gola (Over 2.5)
24%
Clean sheetovi
1.82
Domaći golovi / utakmica
1.37
Gostujući golovi / utakmica
+33%
Prednost domaćeg napada
+25%
Prednost domaće obrane
+8%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cijela liga)
78%
1 gol
39%
2 gola
16%
3 gola
2%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cijela liga)
88%
1 gol
57%
2 gola
22%
3 gola
12%
4 gola

Međusobni susreti

Nedavni susreti (2): RSC Anderlecht II 0 - 1 - 1 Lierse Kempenzonen. Prosjek golova 2.50, obje momčadi zabile u 50% utakmica.

Česta pitanja

Kada igraju RSC Anderlecht II i Lierse Kempenzonen?

RSC Anderlecht II igra protiv Lierse Kempenzonen 23. listopada 2026. u ligi First Division B na stadionu Lotto Park. Točno vrijeme početka u vašoj vremenskoj zoni prikazano je pri vrhu stranice utakmice.

Kakav je međusobni omjer RSC Anderlecht II i Lierse Kempenzonen?

U posljednjih 2 međusobnih utakmica RSC Anderlecht II je pobijedio 0 puta, Lierse Kempenzonen 1 puta, a 1 utakmica završilo je neodlučeno. U tim utakmicama prosječno je bilo 2,50 golova, a obje momčadi dale su gol u 50% njih.

Što statistika golova pokazuje prije utakmice RSC Anderlecht II protiv Lierse Kempenzonen?

RSC Anderlecht II prosječno postiže 1,00 golova po utakmici, a Lierse Kempenzonen 1,17. Prosjek lige First Division B iznosi 3,18 golova, a Over 2.5 javlja se u 63% utakmica. BTTS se javlja u 57% utakmica momčadi RSC Anderlecht II i 50% utakmica momčadi Lierse Kempenzonen.

Kakva je aktualna forma momčadi RSC Anderlecht II i Lierse Kempenzonen?

U posljednjih pet utakmica RSC Anderlecht II ima 0 pobjeda, 1 remija i 4 poraza (0,20 bodova po utakmici). Lierse Kempenzonen ima 2 pobjeda, 2 remija i 1 poraza (1,60 bodova po utakmici).

Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice RSC Anderlecht II protiv Lierse Kempenzonen?

Statistika utakmice ovdje je javno dostupna, a potpuna analiza klađenja i preporučena prognoza u aplikaciji NoFluffPicks.