Argentina - Prim B NacionalEstadio Dr. Osvaldo Francisco BalettoPodaci aktualni na dan 17. listopada 2026.

San Telmo - Defensores de Belgrano: statistika utakmice

Obrazloženje:

Potpuna analiza i tip u aplikaciji

Pogledajte analizu klađenja, tip, Value Bet i potpuno obrazloženje ove utakmice.

Pogledajte analizu i tip

San Telmo protiv Defensores de Belgrano: forma, golovi i ključna statistika

O ovoj utakmici

San Telmo igra protiv Defensores de Belgrano u ligi Prim B Nacional (Argentina). Utakmica je zakazana za 17. listopada 2026.. Stadion: Estadio Dr. Osvaldo Francisco Baletto.

Trenutačna forma

San Telmo: 3-0-2, 1,80 bodova po utakmici. Defensores de Belgrano: 2-1-2, 1,40 bodova po utakmici.

Statistika golova

San Telmo postiže 0,85 i prima 1,12 golova po utakmici. Defensores de Belgrano postiže 0,76 i prima 0,97. Prosjek lige: 1,93 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: San Telmo 33%, Defensores de Belgrano 36%. Over 2.5: San Telmo 36%, Defensores de Belgrano 30%. Razina lige: BTTS 39%, Over 2.5 33%.

xG, udarci i posjed

xG po utakmici: San Telmo 1,25, Defensores de Belgrano 1,23. Udarci po utakmici: San Telmo 9,2, Defensores de Belgrano 9,8. Prosječan posjed: San Telmo 48%, Defensores de Belgrano 51%.

Prvo i drugo poluvrijeme

San Telmo: vodstvo na poluvremenu 18%, golovi u drugom poluvremenu 0,48. Defensores de Belgrano: vodstvo na poluvremenu 21%, golovi u drugom poluvremenu 0,36.

Golovi po minutama

Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 0-15 (6) za San Telmo i 31-45+ (6) za Defensores de Belgrano. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.

Kontekst lige

Prim B Nacional: 1,93 golova po utakmici, BTTS 39%, Over 2.5 33%.

Međusobni omjer

Prije ove utakmice bilo je dostupno 3 prethodnih međusobnih susreta: 1-0-2. Prosjek golova 2,33, BTTS 33%.

Prije utakmice

Kvote 1X2

(2.52)
(2.72)
(2.82)

Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?

Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.

San TelmoDefensores de Belgrano
0.85Postignuti golovi / utakmica0.76
San TelmoDefensores de Belgrano
1.12Primljeni golovi / utakmica0.97
San TelmoDefensores de Belgrano
48%Prosječan posjed51%
San TelmoDefensores de Belgrano
2.94Udarci u okvir / utakmica3.12
San TelmoDefensores de Belgrano

Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?

Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.

9.21Udarci po utakmici9.76
San TelmoDefensores de Belgrano
2.94Udarci u okvir3.12
San TelmoDefensores de Belgrano
9.2%Realizacija udaraca7.8%
San TelmoDefensores de Belgrano
48%Posjed51%
San TelmoDefensores de Belgrano
1.25xG za1.23
San TelmoDefensores de Belgrano
1.58xG protiv1.22
San TelmoDefensores de Belgrano

Kvaliteta udaraca

San Telmo: UravnoteženaDefensores de Belgrano: Uravnotežena
San TelmoDefensores de Belgrano
Preciznost (udarci u okvir)32%32%
Kvaliteta prilika (xG po udarcu)0.140.13
Realizacija (golovi po udarcu u okvir)0.290.24

xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.

Forma momčadi— tko je u boljoj formi?

Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.

San Telmo je 29% bolji u kategoriji forma u posljednjih 5.

1.8 bodova / utakmica - San Telmo · 1.4 bodova / utakmica - Defensores de Belgrano

San Telmo
WLWWL
Raspodjela sezonskih rezultata
27% W30% D42% L
Sezona (P-N-I)
9-10-14
1.12 bodova / utakmica · gol-razlika -9
Posljednjih 5 (P-N-I)
3-0-2
1.80 bodova / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
6-4-6
Posljednjih 5 kod kuće
2-2-1
WDDLW
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.2Primljeni golovi: 0.8xG: 0.96xG protivnika: 1.20BTTS: 20%Over 2.5: 20%
Defensores de Belgrano
WWLDL
Raspodjela sezonskih rezultata
24% W39% D36% L
Sezona (P-N-I)
8-13-12
1.12 bodova / utakmica · gol-razlika -7
Posljednjih 5 (P-N-I)
2-1-2
1.40 bodova / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
4-5-7
Posljednjih 5 u gostima
1-2-2
LDLWD
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.0Primljeni golovi: 1.4xG: 0.81xG protivnika: 0.88BTTS: 40%Over 2.5: 60%

Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?

Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.

San Telmo je 12% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

0.85 golova / utakmica - San Telmo · 0.76 golova / utakmica - Defensores de Belgrano

Defensores de Belgrano je 15% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

1.12 golova / utakmica - San Telmo · 0.97 golova / utakmica - Defensores de Belgrano

Profil zabijanja momčadi San Telmo: neujednačeno

San Telmo postiže pogodak u 52% utakmica (17 od 33 utakmica), dok Defensores de Belgrano ima Clean sheet u 36% utakmica (12 od 33 utakmica).

Profil zabijanja momčadi Defensores de Belgrano: neujednačeno

Defensores de Belgrano postiže pogodak u 55% utakmica (18 od 33 utakmica), dok San Telmo ima Clean sheet u 36% utakmica (12 od 33 utakmica).

28Postignuti golovi (sezona)25
San TelmoDefensores de Belgrano
37Primljeni golovi (sezona)32
San TelmoDefensores de Belgrano
1.97Prosječan broj golova u utakmici1.73
San TelmoDefensores de Belgrano
6Postignuti golovi (posljednjih 5)5
San TelmoDefensores de Belgrano
4Primljeni golovi (posljednjih 5)7
San TelmoDefensores de Belgrano

Koliko često postižu barem...

52%1 gol55%
San TelmoDefensores de Belgrano
27%2 gola18%
San TelmoDefensores de Belgrano
6%3 gola3%
San TelmoDefensores de Belgrano
0%4 gola0%
San TelmoDefensores de Belgrano

Koliko često primaju barem...

64%1 gol64%
San TelmoDefensores de Belgrano
33%2 gola24%
San TelmoDefensores de Belgrano
15%3 gola9%
San TelmoDefensores de Belgrano
0%4 gola0%
San TelmoDefensores de Belgrano

* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.

Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?

Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.

36%
Defensores de Belgrano - BTTSBTTS – postotak utakmica u kojima su obje momčadi zabile.12 od 33 utakmica
39%
Prosjek lige

Obrasci golova

12%BTTS na poluvremenu9%
San TelmoDefensores de Belgrano
3%BTTS u oba poluvremena0%
San TelmoDefensores de Belgrano
12%Zabijali u oba poluvremena3%
San TelmoDefensores de Belgrano

BTTS i broj golova

27%Min. 3 gola i BTTS18%
San TelmoDefensores de Belgrano
9%Min. 3 gola bez BTTS-a12%
San TelmoDefensores de Belgrano
20%BTTS – zadnjih 540%
San TelmoDefensores de Belgrano

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?

Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.

Cijela utakmica – usporedba momčadi (Over)

1. poluvrijeme

55%Min. 1 gol prije poluvremena61%
San TelmoDefensores de Belgrano
30%Min. 2 gola prije poluvremena27%
San TelmoDefensores de Belgrano
9%Min. 3 gola prije poluvremena0%
San TelmoDefensores de Belgrano

2. poluvrijeme

73%Min. 1 gol nakon poluvremena64%
San TelmoDefensores de Belgrano
21%Min. 2 gola nakon poluvremena18%
San TelmoDefensores de Belgrano
6%Min. 3 gola nakon poluvremena3%
San TelmoDefensores de Belgrano

Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?

Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Defensores de Belgrano je 6% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

1.06 bodova / utakmica - San Telmo · 1.12 bodova / utakmica - Defensores de Belgrano

San Telmo — stanje na poluvremenu
18% vode52% izjednačeno30% gube
Defensores de Belgrano — stanje na poluvremenu
21% vode48% izjednačeno30% gube

Prije poluvremena (1. poluvrijeme)

1.06Bodovi po utakmici (1. poluvrijeme)1.12
San TelmoDefensores de Belgrano
0.36Zabijeni golovi (1. poluvrijeme)0.39
San TelmoDefensores de Belgrano
0.61Primljeni golovi (1. poluvrijeme)0.48
San TelmoDefensores de Belgrano
0.97Prosjek golova (1. poluvrijeme)0.88
San TelmoDefensores de Belgrano
58%Clean sheet prije poluvremena61%
San TelmoDefensores de Belgrano
76%Bez gola prije poluvremena70%
San TelmoDefensores de Belgrano

Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)

1.27Bodovi po utakmici (2. poluvrijeme)1.06
San TelmoDefensores de Belgrano
0.48Zabijeni golovi (2. poluvrijeme)0.36
San TelmoDefensores de Belgrano
0.52Primljeni golovi (2. poluvrijeme)0.48
San TelmoDefensores de Belgrano
1Prosjek golova (2. poluvrijeme)0.85
San TelmoDefensores de Belgrano
52%Clean sheet nakon poluvremena58%
San TelmoDefensores de Belgrano
61%Bez gola nakon poluvremena73%
San TelmoDefensores de Belgrano

San Telmo — rezultati drugog poluvremena

30% W36% D33% L
35
Bodovi na poluvremenu
12
Golovi na poluvremenu
-8
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
42
Bodovi u drugom poluvremenu
-1
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.06
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva150%

Vodi na poluvremenu u 18% utakmica i pobjeđuje u 27%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena-0.1

Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.

Defensores de Belgrano — rezultati drugog poluvremena

21% W42% D36% L
37
Bodovi na poluvremenu
13
Golovi na poluvremenu
-3
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
35
Bodovi u drugom poluvremenu
-4
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.12
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva114%

Vodi na poluvremenu u 21% utakmica i pobjeđuje u 24%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena0.0

Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.

San Telmo — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici1.801.40
Postignuti golovi / utakmica0.60.6
Primljeni golovi / utakmica0.20.6
Prosječan broj golova u utakmici0.81.2
1 gol40%100%
2 gola20%20%
3 gola20%0%
Clean sheet80%40%
Bez gola60%40%
Gol-razlika+20
Poluvrijeme: 40% vode - 60% izjednačeno - 0% gube
2. poluvrijeme: 40% pobijedili - 20% izjednačeno - 40% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 20% - Ukupno golova na poluvremenu: 3
Defensores de Belgrano — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici1.201.00
Postignuti golovi / utakmica0.60.4
Primljeni golovi / utakmica1.00.4
Prosječan broj golova u utakmici1.60.8
1 gol100%60%
2 gola60%20%
3 gola0%0%
Clean sheet40%60%
Bez gola60%80%
Gol-razlika-20
Poluvrijeme: 40% vode - 0% izjednačeno - 60% gube
2. poluvrijeme: 20% pobijedili - 40% izjednačeno - 40% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 3

* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.

Golovi po minutama— kada padaju golovi?

Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.

San Telmo
ZabijenoPrimljeno
6
4
0-15
4
5
16-30
2
11
31-45
6
1
46-60
4
6
61-75
6
10
76-90

Najopasniji u minutama 0-15 (6 goals). Najviše primaju u 31-45 (11). Bilanca kasnih golova (76–90): -4 - završne faze su slabost.

Defensores de Belgrano
ZabijenoPrimljeno
2
5
0-15
5
5
16-30
6
6
31-45
4
7
46-60
3
6
61-75
5
3
76-90

Najopasniji u minutama 31-45 (6 goals). Najviše primaju u 46-60 (7). Bilanca kasnih golova (76–90): +2 - dobivaju završne faze.

* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.

Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?

Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.

Profil utakmice

1.85
Procijenjeni golovi
napad protiv obrane protivnika
0.9 : 0.9
Procijenjena raspodjela golova
domaći : gosti
96%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosjek lige
35%
Obje momčadi zabile (BTTS)
prosjek sezona obje momčadi
+26%
Derbi-učinak
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
29%
Procjena BTTS-a
prema učestalosti zabijanja obje momčadi
22%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 5 utakmica
0-1
Najčešći raspon golova
napad protiv obrane s obje strane

San Telmo

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
-0.33
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
+0.06
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
+0.9 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
-0.40
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+0.46
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
71%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
149%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
+0.68
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
+0.1
Kasni golovi
21% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 21% postiže se u prvih 15 minuta.
21%

Defensores de Belgrano

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
+0.01
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
-0.22
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-0.5 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
-0.47
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+0.25
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
101%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
82%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
+0.28
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
-0.0
Kasni golovi
20% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 8% postiže se u prvih 15 minuta.
20%

* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.

Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?

Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige Prim B Nacional.

Momčadi u odnosu na ligu

San TelmoLigaDefensores de Belgrano
Prosječan broj golova u utakmici• 1.971.93▼ 1.73
Obje momčadi zabile▼ 33%39%▼ 36%
Min. 3 gola (Over 2.5)▲ 36%33%▼ 30%
Clean sheetovi▼ 36%38%▼ 36%
Gol prije poluvremena• 55%55%▲ 61%
Gol nakon poluvremena▲ 73%70%▼ 64%

^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.

1.93
Prosjek golova po utakmici
39%
Obje momčadi zabile
33%
Min. 3 gola (Over 2.5)
38%
Clean sheetovi
1.19
Domaći golovi / utakmica
0.75
Gostujući golovi / utakmica
+59%
Prednost domaćeg napada
+37%
Prednost domaće obrane
+26%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cijela liga)
55%
1 gol
21%
2 gola
5%
3 gola
1%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cijela liga)
70%
1 gol
29%
2 gola
9%
3 gola
2%
4 gola

Međusobni susreti

Nedavni susreti (3): San Telmo 1 - 0 - 2 Defensores de Belgrano. Prosjek golova 2.33, obje momčadi zabile u 33% utakmica.

Defensores de Belgrano
1 : 0
San Telmo
CA Defensores de Belgrano
1 : 2
CA San Telmo
CA San Telmo
0 : 3
CA Defensores de Belgrano

Česta pitanja

Kada igraju San Telmo i Defensores de Belgrano?

San Telmo igra protiv Defensores de Belgrano 17. listopada 2026. u ligi Prim B Nacional na stadionu Estadio Dr. Osvaldo Francisco Baletto. Točno vrijeme početka u vašoj vremenskoj zoni prikazano je pri vrhu stranice utakmice.

Kakav je međusobni omjer San Telmo i Defensores de Belgrano?

U posljednjih 3 međusobnih utakmica San Telmo je pobijedio 1 puta, Defensores de Belgrano 2 puta, a 0 utakmica završilo je neodlučeno. U tim utakmicama prosječno je bilo 2,33 golova, a obje momčadi dale su gol u 33% njih.

Što statistika golova pokazuje prije utakmice San Telmo protiv Defensores de Belgrano?

San Telmo prosječno postiže 0,85 golova po utakmici, a Defensores de Belgrano 0,76. Prosjek lige Prim B Nacional iznosi 1,93 golova, a Over 2.5 javlja se u 33% utakmica. BTTS se javlja u 33% utakmica momčadi San Telmo i 36% utakmica momčadi Defensores de Belgrano.

Kakva je aktualna forma momčadi San Telmo i Defensores de Belgrano?

U posljednjih pet utakmica San Telmo ima 3 pobjeda, 0 remija i 2 poraza (1,80 bodova po utakmici). Defensores de Belgrano ima 2 pobjeda, 1 remija i 2 poraza (1,40 bodova po utakmici).

Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice San Telmo protiv Defensores de Belgrano?

Ovu stranicu koristite za usporedbu brojki iza utakmice San Telmo protiv Defensores de Belgrano. Otvorite aplikaciju NoFluffPicks za analizu klađenja, prognozu, Value Bet i obrazloženje.