SD Eibar - Real Valladolid: statistika utakmice
SD Eibar protiv Real Valladolid: forma, golovi i ključna statistika
O ovoj utakmici
SD Eibar je igrao protiv Real Valladolid u ligi Segunda División (Španjolska). Utakmica je odigrana 23. kolovoza 2026.. Stadion: Estadio Municipal de Ipurúa. Konačni rezultat: 1:0.
Trenutačna forma
SD Eibar: 0-0-1, 0,00 bodova po utakmici. Real Valladolid: 0-0-1, 0,00 bodova po utakmici.
Statistika golova
SD Eibar postiže 1,00 i prima 3,00 golova po utakmici. Real Valladolid postiže 0,00 i prima 2,00. Prosjek lige: 2,44 golova.
BTTS i Over/Under
BTTS: SD Eibar 100%, Real Valladolid 0%. Over 2.5: SD Eibar 100%, Real Valladolid 0%. Razina lige: BTTS 50%, Over 2.5 50%.
xG, udarci i posjed
xG po utakmici: SD Eibar 1,92, Real Valladolid 1,02. Udarci po utakmici: SD Eibar 16,0, Real Valladolid 12,0. Prosječan posjed: SD Eibar 65%, Real Valladolid 53%.
Prvo i drugo poluvrijeme
SD Eibar: vodstvo na poluvremenu 0%, golovi u drugom poluvremenu 0,00. Real Valladolid: vodstvo na poluvremenu 0%, golovi u drugom poluvremenu 0,00.
Golovi po minutama
Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 31-45+ (1) za SD Eibar i 0-15 (0) za Real Valladolid. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.
Kontekst lige
Segunda División: 2,44 golova po utakmici, BTTS 50%, Over 2.5 50%.
Međusobni omjer
Prije ove utakmice bilo je dostupno 2 prethodnih međusobnih susreta: 1-1-0. Prosjek golova 1,50, BTTS 0%.
Arhivirana analiza prije utakmice
Ova je analiza pripremljena prije početka utakmice. Zaključci se temelje samo na informacijama dostupnima prije utakmice i ne uključuju konačni rezultat ni statistiku nakon utakmice.
Opća analiza utakmice
SD Eibar ima bolji učinak u posljednjih pet utakmica: 2 pobjede i 2 remija, dok je Real Valladolid pobijedio 3 puta, ali je pretrpio i 2 poraza. Domaćini na vlastitom terenu stvaraju znatno više kvalitetnih prilika, s prosječnim xG-om od 1,92 u odnosu na 1,02 kod gostiju u gostujućim utakmicama, a upućuju i 16 udaraca, od kojih je 5 u okvir gola, po utakmici. Valladolid u svojoj jedinoj ligaškoj gostujućoj utakmici nije postigao pogodak, imao je samo 1 udarac u okvir gola i nije iskoristio nijednu priliku, što je uz 100% gostujućih utakmica bez postignutog pogotka važno upozorenje. Eibar je također izgubio svoju jedinu domaću utakmicu i u njoj primio 3 gola, no njegova prednost u posjedu lopte, 65% prema 53%, kao i napadački potencijal, idu u prilog prekidu negativnog niza. Obrane obje momčadi ostavljaju prostora za pogotke, stoga je remi realna alternativa, ali pobjeda domaćina ipak je neznatno vjerojatnija.
Pogledajte statistički pregledBTTS – hoće li obje momčadi zabiti?
Posljednjih pet utakmica ukazuje na dobru napadačku formu obje momčadi: Eibar je postizao prosječno 2,0 gola, a Real Valladolid 2,2 gola po utakmici. BTTS se u tom razdoblju pojavio u 60% Eibarovih utakmica i 40% Valladolidovih, što daje umjereno pozitivan signal za pogotke na obje strane. Obje su momčadi primale po 1,2 gola po utakmici u svojih posljednjih pet nastupa, pa nijedna obrana nije bila osobito čvrsta. Eibar je stvarao prosječno 1,34 xG, dok je Valladolid imao samo 0,92 xG, ali domaćin je protivnicima dopuštao 1,29 xG, što povećava šanse gostiju za pogodak. Oklada na BTTS nešto je jača od scenarija u kojem barem jedna momčad ne postigne pogodak, iako ligaški prosjek BTTS-a od 45% ograničava sigurnost ove prognoze.
Pogledajte BTTS statistikuOver/Under – analiza golova
Obje momčadi u posljednje vrijeme pokazuju izrazito ofenzivnu formu: Eibar postiže u prosjeku 2,0 gola po utakmici u posljednjih pet nastupa, a Valladolid 2,2. Istodobno obje momčadi u tom razdoblju primaju po 1,2 pogotka, što povećava vjerojatnost najmanje dva gola na utakmici. Prosječni xG Eibara iznosi 1,34, dok Valladolidu protivnici dopuštaju 0,86 xG, a gosti stvaraju 0,92 xG, dok domaćini protivnicima dopuštaju 1,29 xG. U posljednjih pet utakmica obiju momčadi granica od 2,5 gola premašena je u 60% slučajeva, no ligaški prosjek od 2,36 gola poziva na oprez kod viših granica. Najjači signal je više od 1,5 gola, jer trenutačna napadačka produkcija obiju strana jasno podupire scenarij s najmanje dva gola.
Pogledajte Over/Under statistikuHT/FT – scenarij poluvremena i konačnog rezultata
Eibar je snažnije započinjao utakmice u posljednjih pet susreta: vodio je na poluvremenu u 60% slučajeva, postizao prosječno 1,8 pogodaka prije odmora i u tom dijelu osvajao 2,0 boda po utakmici. Valladolid je na poluvremenu vodio u samo 40% utakmica, a čak je u 40% slučajeva na odmor odlazio s rezultatskim zaostatkom, pa scenarij u kojem domaćin ima prednost nakon 45 minuta ima čvrsto uporište. Nakon odmora omjeri se okreću: gosti su postizali prosječno 1,4 pogotka, pobijedili u drugom poluvremenu u 60% posljednjih pet utakmica i u tom dijelu osvajali 2,0 boda po susretu. Eibar je nakon odmora zabijao samo 0,2 pogotka po utakmici te nije postigao pogodak u 80% tih nastupa, što povećava mogućnost da Valladolid nadoknadi zaostatak. Gosti su također pobijedili u 60% posljednjih pet utakmica, naspram 40% Eibarovih pobjeda, pa je najvjerojatniji pojedinačni ishod vodstvo domaćina na poluvremenu i pobjeda Valladolida nakon posljednjeg sučevog zvižduka.
Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremenaPo poluvremenima
Statistika utakmice
Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?
Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.
Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?
Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.
Kvaliteta udaraca
| SD Eibar | Real Valladolid | |
|---|---|---|
| Preciznost (udarci u okvir) | 31% | 8% |
| Kvaliteta prilika (xG po udarcu) | 0.12 | 0.09 |
| Realizacija (golovi po udarcu u okvir) | 0.20 | 0.00 |
xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.
* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.
Forma momčadi— tko je u boljoj formi?
Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.
Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?
Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.
Real Valladolid je 50% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.
3 golova / utakmica - SD Eibar · 2 golova / utakmica - Real Valladolid
SD Eibar postiže pogodak u 100% utakmica (1 od 1 utakmica), dok Real Valladolid ima Clean sheet u 0% utakmica (0 od 1 utakmica).
Real Valladolid postiže pogodak u 0% utakmica (0 od 1 utakmica), dok SD Eibar ima Clean sheet u 0% utakmica (0 od 1 utakmica).
Koliko često postižu barem...
Koliko često primaju barem...
* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.
Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?
Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.
Obrasci golova
BTTS i broj golova
Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?
Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.
Cijela utakmica – usporedba momčadi (Over)
Over / Under - SD Eibar
Over / Under - Real Valladolid
1. poluvrijeme
2. poluvrijeme
Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?
Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.
Prije poluvremena (1. poluvrijeme)
Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)
SD Eibar — rezultati drugog poluvremena
Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.
Real Valladolid — rezultati drugog poluvremena
Prima 2.0 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.
| 1. poluvrijeme | 2. poluvrijeme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 0.00 | 0.00 |
| Postignuti golovi / utakmica | 1.0 | 0.0 |
| Primljeni golovi / utakmica | 2.0 | 1.0 |
| Prosječan broj golova u utakmici | 3.0 | 1.0 |
| 1 gol | 100% | 100% |
| 2 gola | 100% | 0% |
| 3 gola | 100% | 0% |
| Clean sheet | 0% | 0% |
| Bez gola | 0% | 100% |
| Gol-razlika | -1 | -1 |
| 1. poluvrijeme | 2. poluvrijeme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 1.00 | 0.00 |
| Postignuti golovi / utakmica | 0.0 | 0.0 |
| Primljeni golovi / utakmica | 0.0 | 2.0 |
| Prosječan broj golova u utakmici | 0.0 | 2.0 |
| 1 gol | 0% | 100% |
| 2 gola | 0% | 100% |
| 3 gola | 0% | 0% |
| Clean sheet | 100% | 0% |
| Bez gola | 100% | 100% |
| Gol-razlika | 0 | -2 |
* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.
Golovi po minutama— kada padaju golovi?
Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.
Najopasniji u minutama 31-45 (1 goal). Najviše primaju u 0-15 (1). Bilanca kasnih golova (76–90): 0.
Najviše primaju u 61-75 (2). Bilanca kasnih golova (76–90): 0.
* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.
Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?
Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.
Profil utakmice
SD Eibar
Real Valladolid
* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.
Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?
Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige Segunda División.
Momčadi u odnosu na ligu
| SD Eibar | Liga | Real Valladolid | |
|---|---|---|---|
| Prosječan broj golova u utakmici | ▲ 4.00 | 2.44 | ▼ 2.00 |
| Obje momčadi zabile | ▲ 100% | 50% | ▼ 0% |
| Min. 3 gola (Over 2.5) | ▲ 100% | 50% | ▼ 0% |
| Clean sheetovi | ▼ 0% | 34% | ▼ 0% |
| Gol prije poluvremena | ▲ 100% | 63% | ▼ 0% |
| Gol nakon poluvremena | ▲ 100% | 63% | ▲ 100% |
^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.
Postave i događaji igrača
Potvrđeni starteri, zamjene i zabilježeni događaji igrača za ovu utakmicu.
Domaća momčad
Početna postava
Zamjene
Gostujuća momčad
Početna postava
Zamjene
Tijek utakmice
Golovi, kartoni i zamjene poredani kronološki.
Sudac i treneri
Otvorite njihove sezonske profile i usporedite utakmice, golove i disciplinske trendove.
Međusobni susreti
Nedavni susreti (2): SD Eibar 1 - 1 - 0 Real Valladolid. Prosjek golova 1.50, obje momčadi zabile u 0% utakmica.
Česta pitanja
Koji je bio rezultat utakmice SD Eibar protiv Real Valladolid?
Utakmica lige Segunda División završila je rezultatom SD Eibar 1:0 Real Valladolid. Potpuna statistika utakmice, pregled po poluvremenima i međusobni omjer dostupni su na ovoj stranici.
Kakav je međusobni omjer SD Eibar i Real Valladolid?
U posljednjih 2 međusobnih utakmica SD Eibar je pobijedio 1 puta, Real Valladolid 0 puta, a 1 utakmica završilo je neodlučeno. U tim utakmicama prosječno je bilo 1,50 golova, a obje momčadi dale su gol u 0% njih.
Što statistika golova pokazuje prije utakmice SD Eibar protiv Real Valladolid?
SD Eibar prosječno postiže 1,00 golova po utakmici, a Real Valladolid 0,00. Prosjek lige Segunda División iznosi 2,44 golova, a Over 2.5 javlja se u 50% utakmica. BTTS se javlja u 100% utakmica momčadi SD Eibar i 0% utakmica momčadi Real Valladolid.
Kakva je aktualna forma momčadi SD Eibar i Real Valladolid?
U posljednjih pet utakmica SD Eibar ima 0 pobjeda, 0 remija i 1 poraza (0,00 bodova po utakmici). Real Valladolid ima 0 pobjeda, 0 remija i 1 poraza (0,00 bodova po utakmici).
Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice SD Eibar protiv Real Valladolid?
Ovu stranicu koristite za usporedbu brojki iza utakmice SD Eibar protiv Real Valladolid. Otvorite aplikaciju NoFluffPicks za analizu klađenja, prognozu, Value Bet i obrazloženje.


