Češka - First LeagueFortuna ArenaPodaci aktualni na dan 31. kolovoza 2026.

Slavia Praha - Bohemians 1905: statistika utakmice

Grb momčadi Slavia Praha
Slavia Praha
2 : 2poluvrijeme 1:1
Grb momčadi Bohemians 1905
Bohemians 1905

Slavia Praha protiv Bohemians 1905: forma, golovi i ključna statistika

O ovoj utakmici

Slavia Praha je igrao protiv Bohemians 1905 u ligi First League (Češka). Utakmica je odigrana 22. kolovoza 2026.. Stadion: Fortuna Arena. Konačni rezultat: 2:2.

Trenutačna forma

Slavia Praha: 3-1-0, 2,50 bodova po utakmici. Bohemians 1905: 1-1-1, 1,33 bodova po utakmici.

Statistika golova

Slavia Praha postiže 3,00 i prima 0,75 golova po utakmici. Bohemians 1905 postiže 1,00 i prima 1,00. Prosjek lige: 3,06 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Slavia Praha 75%, Bohemians 1905 33%. Over 2.5: Slavia Praha 75%, Bohemians 1905 33%. Razina lige: BTTS 64%, Over 2.5 58%.

xG, udarci i posjed

xG po utakmici: Slavia Praha 1,98, Bohemians 1905 1,52. Udarci po utakmici: Slavia Praha 17,8, Bohemians 1905 14,3. Prosječan posjed: Slavia Praha 59%, Bohemians 1905 46%.

Prvo i drugo poluvrijeme

Slavia Praha: vodstvo na poluvremenu 75%, golovi u drugom poluvremenu 1,00. Bohemians 1905: vodstvo na poluvremenu 33%, golovi u drugom poluvremenu 0,67.

Golovi po minutama

Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 0-15 (4) za Slavia Praha i 61-75 (2) za Bohemians 1905. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.

Kontekst lige

First League: 3,06 golova po utakmici, BTTS 64%, Over 2.5 58%.

Međusobni omjer

Prije ove utakmice bilo je dostupno 2 prethodnih međusobnih susreta: 2-0-0. Prosjek golova 3,00, BTTS 50%.

Arhivirana analiza prije utakmice

Ova je analiza pripremljena prije početka utakmice. Zaključci se temelje samo na informacijama dostupnima prije utakmice i ne uključuju konačni rezultat ni statistiku nakon utakmice.

Opća analiza utakmice

Slavia Praha zauzima 1. mjesto i još je neporažena u ligi, s učinkom od 3 pobjede i 1 remija, dok je Bohemians 1905 tek na 12. poziciji. Domaćini su u vrlo dobroj formi: pobijedili su u 4 od posljednjih 5 utakmica i u njima postigli 14 golova, dok su gosti u istom razdoblju postigli 6 pogodaka i pretrpjeli 2 poraza. Na domaćem terenu Slavia postiže prosječno 3,5 gola uz xG od 2,58, upućuje 23,5 udaraca po utakmici i ima 67% posjeda lopte, što je znatno više od 1,5 gola, xG-a od 1,50 i 14,5 udaraca Bohemiansa u gostima. Obrana gostiju u prosjeku dopušta xG od 1,54 i prima 1,5 gol po gostujućoj utakmici, dok Slavia kod kuće protivnicima dopušta samo 0,78 xG-a. Prednost u kvaliteti stvorenih prilika, ofenzivnom intenzitetu i trenutačnoj formi uvjerljivo ide u prilog pobjedi domaćina.

Pogledajte statistički pregled
BTTS – hoće li obje momčadi zabiti?

Tip za BTTS: Da ponajprije podupire aktualna forma, budući da su obje momčadi u 60% od posljednjih 5 utakmica imale takav scenarij. Slavia je u tom razdoblju postizala prosječno 2,8 pogotka, ali primala samo 0,6, što znači da je njezin pogodak vrlo vjerojatan, dok pogodak Bohemiansa ostaje glavni rizik. Gosti su prosječno postizali 1,2 pogotka po utakmici, stvarali prilike vrijedne 1,40 xG, dok je obrana Slavije prosječno dopuštala 1,01 xG. Bohemians također ima slabu obranu, s prosječno 1,4 primljena pogotka i 1,59 dopuštenog xG-a u posljednjih pet utakmica, pa bi napad domaćina trebao iskoristiti svojih 1,98 xG. Prednost za BTTS je mala, no ligaški udio utakmica u kojima su obje momčadi postigle pogodak iznosi 67%, a profil posljednjih utakmica više upućuje na rezultat s pogocima na obje strane nego na čistu mrežu bilo koje momčadi.

Pogledajte BTTS statistiku
Over/Under – analiza golova

Slavia je u vrlo dobroj seriji: u posljednjih 5 utakmica postizala je prosječno 2,8 gola, a njezin xG iznosio je 1,98. Bohemians je u istom razdoblju primao prosječno 1,4 pogotka po utakmici i protivnicima dopuštao xG od 1,59, što jasno jača prognozu pogodaka domaćina. Gosti također stvaraju prilike prosječne vrijednosti 1,40 xG, dok Slavia protivnicima dopušta samo 1,01 xG, pa njihov doprinos procjenjujem na oko 1,10 gola. U posljednjih 5 utakmica obje su momčadi u 60% slučajeva prelazile granicu od 2,5 gola, a ligaški prosjek iznosi visokih 3,1 gola. Ipak, najjači je izbor više od 1,5 gola, jer prognoza od 2,95 gola toj nižoj granici pruža uvjerljivo najveću sigurnosnu marginu.

Pogledajte Over/Under statistiku
HT/FT – scenarij poluvremena i konačnog rezultata

Slavia je u znatno boljoj formi: u posljednjih 5 utakmica u prosjeku je postizala 2,8 pogodaka i primala samo 0,6, dok je Bohemians bilježio 1,2 odnosno 1,4. Domaćini su pobijedili u 4 od posljednjih 5 susreta, nisu izgubili nijedan, dok su gosti doživjeli poraz u 2 od 5 utakmica. Slavijina prednost posebno je vidljiva u prvom poluvremenu, kada u prosjeku postiže 1,6 pogodaka uz samo 0,2 primljena, dok Bohemians u tom razdoblju postiže samo 0,4 pogotka. Slavia je na poluvremenu vodila u 60% posljednjih susreta, a Bohemians je nakon prvog poluvremena gubio u 40% utakmica, što dodatno podupire scenarij prednosti domaćina od samog početka. Nakon odmora Slavia i dalje u prosjeku postiže 1,2 pogotka, dok tada protivnici primaju 1,0, pa je najvjerojatnije da će domaćini zadržati vodstvo i pobijediti u oba poluvremena.

Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremena

Po poluvremenima

1 : 1
1. poluvrijeme
1 : 1
2. poluvrijeme

Statistika utakmice

61Posjed (%)39
Slavia PrahaBohemians 1905
26Udarci5
Slavia PrahaBohemians 1905
7Udarci u okvir2
Slavia PrahaBohemians 1905
2.49xG0.64
Slavia PrahaBohemians 1905
11Korneri1
Slavia PrahaBohemians 1905
52Opasni napadi24
Slavia PrahaBohemians 1905
15Prekršaji13
Slavia PrahaBohemians 1905
2Kartoni2
Slavia PrahaBohemians 1905

Profil prije utakmicešto govore sezonske brojke?

Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.

Slavia PrahaBohemians 1905
3Postignuti golovi / utakmica1
Slavia PrahaBohemians 1905
0.75Primljeni golovi / utakmica1
Slavia PrahaBohemians 1905
59%Prosječan posjed46%
Slavia PrahaBohemians 1905
6Udarci u okvir / utakmica3.67
Slavia PrahaBohemians 1905

Statistika momčaditko je učinkovitiji?

Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.

17.75Udarci po utakmici14.33
Slavia PrahaBohemians 1905
6Udarci u okvir3.67
Slavia PrahaBohemians 1905
16.9%Realizacija udaraca7%
Slavia PrahaBohemians 1905
59%Posjed46%
Slavia PrahaBohemians 1905
1.98xG za1.52
Slavia PrahaBohemians 1905
1.01xG protiv1.4
Slavia PrahaBohemians 1905

Kvaliteta udaraca

Slavia Praha: DominantnaBohemians 1905: Napadačka
Slavia PrahaBohemians 1905
Preciznost (udarci u okvir)34%26%
Kvaliteta prilika (xG po udarcu)0.110.11
Realizacija (golovi po udarcu u okvir)0.500.27

xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.

Forma momčaditko je u boljoj formi?

Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.

Slavia Praha je 88% bolji u kategoriji forma u posljednjih 5.

2.5 bodova / utakmica - Slavia Praha · 1.33 bodova / utakmica - Bohemians 1905

Slavia Praha
WWWD
Bez poraza u posljednjih 5 utakmica
Raspodjela sezonskih rezultata
75% W25% R0% P
Sezona (P-N-I)
3-1-0
2.50 bodova / utakmica · gol-razlika +9
Posljednjih 5 (P-N-I)
3-1-0
2.50 bodova / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
2-0-0
Posljednjih 5 kod kuće
2-0-0
WW
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 3.0Primljeni golovi: 0.8xG: 1.98xG protivnika: 1.01BTTS: 75%Over 2.5: 75%
Bohemians 1905
LDW
Raspodjela sezonskih rezultata
33% W33% R33% P
Sezona (P-N-I)
1-1-1
1.33 bodova / utakmica · gol-razlika 0
Posljednjih 5 (P-N-I)
1-1-1
1.33 bodova / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
1-0-1
Posljednjih 5 u gostima
1-0-1
LW
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.0Primljeni golovi: 1.0xG: 1.52xG protivnika: 1.40BTTS: 33%Over 2.5: 33%

Golovikako obje momčadi postižu i primaju golove?

Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.

Slavia Praha je 200% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

3 golova / utakmica - Slavia Praha · 1 golova / utakmica - Bohemians 1905

Slavia Praha je 33% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

0.75 golova / utakmica - Slavia Praha · 1 golova / utakmica - Bohemians 1905

Profil zabijanja momčadi Slavia Praha: snažno

Slavia Praha postiže pogodak u 100% utakmica (4 od 4 utakmica), dok Bohemians 1905 ima Clean sheet u 67% utakmica (2 od 3 utakmica).

Profil zabijanja momčadi Bohemians 1905: snažno

Bohemians 1905 postiže pogodak u 67% utakmica (2 od 3 utakmica), dok Slavia Praha ima Clean sheet u 25% utakmica (1 od 4 utakmica).

12Postignuti golovi (sezona)3
Slavia PrahaBohemians 1905
3Primljeni golovi (sezona)3
Slavia PrahaBohemians 1905
3.75Prosječan broj golova u utakmici2
Slavia PrahaBohemians 1905
12Postignuti golovi (posljednjih 5)3
Slavia PrahaBohemians 1905
3Primljeni golovi (posljednjih 5)3
Slavia PrahaBohemians 1905

Koliko često postižu barem...

100%1 gol67%
Slavia PrahaBohemians 1905
75%2 gola33%
Slavia PrahaBohemians 1905
50%3 gola0%
Slavia PrahaBohemians 1905
50%4 gola0%
Slavia PrahaBohemians 1905

Koliko često primaju barem...

75%1 gol33%
Slavia PrahaBohemians 1905
0%2 gola33%
Slavia PrahaBohemians 1905
0%3 gola33%
Slavia PrahaBohemians 1905
0%4 gola0%
Slavia PrahaBohemians 1905

* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.

Obje momčadi zabile (BTTS)koliko često obje momčadi zabijaju?

Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.

Obrasci golova

25%BTTS na poluvremenu0%
Slavia PrahaBohemians 1905
0%BTTS u oba poluvremena0%
Slavia PrahaBohemians 1905
50%Zabijali u oba poluvremena33%
Slavia PrahaBohemians 1905

BTTS i broj golova

50%Min. 3 gola i BTTS33%
Slavia PrahaBohemians 1905
25%Min. 3 gola bez BTTS-a0%
Slavia PrahaBohemians 1905
75%BTTS – zadnjih 533%
Slavia PrahaBohemians 1905

Broj golova (Over/Under)koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?

Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvrijeme

75%Min. 1 gol prije poluvremena67%
Slavia PrahaBohemians 1905
50%Min. 2 gola prije poluvremena0%
Slavia PrahaBohemians 1905
50%Min. 3 gola prije poluvremena0%
Slavia PrahaBohemians 1905

2. poluvrijeme

100%Min. 1 gol nakon poluvremena67%
Slavia PrahaBohemians 1905
25%Min. 2 gola nakon poluvremena33%
Slavia PrahaBohemians 1905
25%Min. 3 gola nakon poluvremena33%
Slavia PrahaBohemians 1905

Poluvremena utakmicekada momčadi češće zabijaju?

Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Slavia Praha je 88% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

2.5 bodova / utakmica - Slavia Praha · 1.33 bodova / utakmica - Bohemians 1905

Slavia Praha — stanje na poluvremenu
75% vode25% izjednačeno0% gube
Bohemians 1905 — stanje na poluvremenu
33% vode33% izjednačeno33% gube

Prije poluvremena (1. poluvrijeme)

2.5Bodovi po utakmici (1. poluvrijeme)1.33
Slavia PrahaBohemians 1905
2Zabijeni golovi (1. poluvrijeme)0.33
Slavia PrahaBohemians 1905
0.25Primljeni golovi (1. poluvrijeme)0.33
Slavia PrahaBohemians 1905
2.25Prosjek golova (1. poluvrijeme)0.67
Slavia PrahaBohemians 1905
75%Clean sheet prije poluvremena67%
Slavia PrahaBohemians 1905
25%Bez gola prije poluvremena67%
Slavia PrahaBohemians 1905

Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)

2.25Bodovi po utakmici (2. poluvrijeme)1.33
Slavia PrahaBohemians 1905
1Zabijeni golovi (2. poluvrijeme)0.67
Slavia PrahaBohemians 1905
0.5Primljeni golovi (2. poluvrijeme)0.67
Slavia PrahaBohemians 1905
1.5Prosjek golova (2. poluvrijeme)1.33
Slavia PrahaBohemians 1905
50%Clean sheet nakon poluvremena67%
Slavia PrahaBohemians 1905
25%Bez gola nakon poluvremena33%
Slavia PrahaBohemians 1905

Slavia Praha — rezultati drugog poluvremena

75% W0% R25% P
10
Bodovi na poluvremenu
8
Golovi na poluvremenu
+7
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
9
Bodovi u drugom poluvremenu
+2
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
2.50
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva100%

Vodi na poluvremenu u 75% utakmica i pobjeđuje u 75%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena+0.3

Prima 0.3 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.

Bohemians 1905 — rezultati drugog poluvremena

33% W33% R33% P
4
Bodovi na poluvremenu
1
Golovi na poluvremenu
0
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
4
Bodovi u drugom poluvremenu
0
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.33
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva100%

Vodi na poluvremenu u 33% utakmica i pobjeđuje u 33%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena+0.3

Prima 0.3 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.

Slavia Praha — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici2.502.25
Postignuti golovi / utakmica2.01.0
Primljeni golovi / utakmica0.30.5
Prosječan broj golova u utakmici2.31.5
1 gol75%100%
2 gola50%25%
3 gola50%25%
Clean sheet75%50%
Bez gola25%25%
Gol-razlika+7+2
Poluvrijeme: 75% vode - 25% izjednačeno - 0% gube
2. poluvrijeme: 75% pobijedili - 0% izjednačeno - 25% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 25% - Ukupno golova na poluvremenu: 8
Bohemians 1905 — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici1.331.33
Postignuti golovi / utakmica0.30.7
Primljeni golovi / utakmica0.30.7
Prosječan broj golova u utakmici0.71.3
1 gol67%67%
2 gola0%33%
3 gola0%33%
Clean sheet67%67%
Bez gola67%33%
Gol-razlika00
Poluvrijeme: 33% vode - 33% izjednačeno - 33% gube
2. poluvrijeme: 33% pobijedili - 33% izjednačeno - 33% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 1

* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.

Golovi po minutamakada padaju golovi?

Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.

Slavia Praha
ZabijenoPrimljeno
4
1
0-15
1
0
16-30
3
0
31-45
1
1
46-60
1
1
61-75
2
0
76-90

Najopasniji u minutama 0-15 (4 goals). Najviše primaju u 0-15 (1). Bilanca kasnih golova (76–90): +2 - dobivaju završne faze.

Bohemians 1905
ZabijenoPrimljeno
1
0
0-15
0
1
16-30
0
0
31-45
0
1
46-60
2
0
61-75
0
1
76-90

Najopasniji u minutama 61-75 (2 goals). Najviše primaju u 16-30 (1). Bilanca kasnih golova (76–90): -1 - završne faze su slabost.

* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.

Dodatni pokazatelji momčadišto pokazuju xG, učinkovitost i forma?

Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.

Profil utakmice

2.88
Procijenjeni golovi
napad protiv obrane protivnika
2.0 : 0.9
Procijenjena raspodjela golova
domaći : gosti
94%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosjek lige
54%
Obje momčadi zabile (BTTS)
prosjek sezona obje momčadi
+4%
Derbi-učinak
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
67%
Procjena BTTS-a
prema učestalosti zabijanja obje momčadi
0%
Rizik 0:0
praktički nula
0-1
Najčešći raspon golova
napad protiv obrane s obje strane

Slavia Praha

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
+0.97
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
+1.28
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-1.3 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
+1.02
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+0.26
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
194%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
49%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
0.00
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
-1.0
Kasni golovi
17% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 33% postiže se u prvih 15 minuta.
17%

Bohemians 1905

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
+0.12
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
-0.12
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-0.5 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
-0.52
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+0.40
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
66%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
65%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
0.00
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
+0.3
Kasni golovi
0% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 33% postiže se u prvih 15 minuta.
0%

* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.

Kontekst ligeje li ovo liga s mnogo golova?

Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige First League.

Momčadi u odnosu na ligu

Slavia PrahaLigaBohemians 1905
Prosječan broj golova u utakmici 3.753.06 2.00
Obje momčadi zabile 75%64% 33%
Min. 3 gola (Over 2.5) 75%58% 33%
Clean sheetovi 25%20% 67%
Gol prije poluvremena 75%76% 67%
Gol nakon poluvremena 100%88% 67%

^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.

3.06
Prosjek golova po utakmici
64%
Obje momčadi zabile
58%
Min. 3 gola (Over 2.5)
20%
Clean sheetovi
1.55
Domaći golovi / utakmica
1.52
Gostujući golovi / utakmica
+2%
Prednost domaćeg napada
+2%
Prednost domaće obrane
+6%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cijela liga)
76%
1 gol
30%
2 gola
18%
3 gola
9%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cijela liga)
88%
1 gol
52%
2 gola
21%
3 gola
0%
4 gola

Postave i događaji igrača

Potvrđeni starteri, zamjene i zabilježeni događaji igrača za ovu utakmicu.

Tijek utakmice

Golovi, kartoni i zamjene poredani kronološki.

  1. Bohemians 1905GolLadislav AlmásiAsistencija: Milan Havel
  2. Bohemians 1905Žuti kartonLadislav Almási
  3. Slavia PrahaŽuti kartonMubarak Emmanuel Suleiman
  4. Bohemians 1905ZamjenaUšao: Václav PilařIzašao: Jan Matoušek
  5. Bohemians 1905Žuti kartonVojtěch Smrž
  6. Slavia PrahaGolTomáš ChorýAsistencija: Štěpán Chaloupek
  7. Bohemians 1905ZamjenaUšao: David HeidenreichIzašao: Matěj Kadlec
  8. Bohemians 1905ZamjenaUšao: Mathews BandaIzašao: Petr Mirvald
  9. Slavia PrahaZamjenaUšao: Tomáš VlčekIzašao: Danijel Šturm
  10. Bohemians 1905GolRoman KvětAsistencija: David Heidenreich
  11. Bohemians 1905ZamjenaUšao: Ladislav KrobotIzašao: Václav Pilař
  12. Slavia PrahaZamjenaUšao: Ivan SchranzIzašao: Mubarak Emmanuel Suleiman
  13. Slavia PrahaŽuti kartonCaumenan Ange Emmanu N'Guessan

Sudac i treneri

Otvorite njihove sezonske profile i usporedite utakmice, golove i disciplinske trendove.

Međusobni susreti

Nedavni susreti (2): Slavia Praha 2 - 0 - 0 Bohemians 1905. Prosjek golova 3.00, obje momčadi zabile u 50% utakmica.

SK Slavia Praha
3 : 1
Bohemians 1905
Bohemians 1905
0 : 2
SK Slavia Praha

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice Slavia Praha protiv Bohemians 1905?

Utakmica lige First League završila je rezultatom Slavia Praha 2:2 Bohemians 1905. Potpuna statistika utakmice, pregled po poluvremenima i međusobni omjer dostupni su na ovoj stranici.

Kakav je međusobni omjer Slavia Praha i Bohemians 1905?

U posljednjih 2 međusobnih utakmica Slavia Praha je pobijedio 2 puta, Bohemians 1905 0 puta, a 0 utakmica završilo je neodlučeno. U tim utakmicama prosječno je bilo 3,00 golova, a obje momčadi dale su gol u 50% njih.

Što statistika golova pokazuje prije utakmice Slavia Praha protiv Bohemians 1905?

Slavia Praha prosječno postiže 3,00 golova po utakmici, a Bohemians 1905 1,00. Prosjek lige First League iznosi 3,06 golova, a Over 2.5 javlja se u 58% utakmica. BTTS se javlja u 75% utakmica momčadi Slavia Praha i 33% utakmica momčadi Bohemians 1905.

Kakva je aktualna forma momčadi Slavia Praha i Bohemians 1905?

U posljednjih pet utakmica Slavia Praha ima 3 pobjeda, 1 remija i 0 poraza (2,50 bodova po utakmici). Bohemians 1905 ima 1 pobjeda, 1 remija i 1 poraza (1,33 bodova po utakmici).

Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice Slavia Praha protiv Bohemians 1905?

Ova stranica objašnjava statistički kontekst: formu, međusobni omjer, golove, BTTS i Over/Under. Prognoza, Value Bet i potpuno obrazloženje dostupni su u aplikaciji NoFluffPicks.