Bosna i Hercegovina - Premier League of BosniaDvorana SC u DobojuPodaci aktualni na dan 15. listopada 2026.

Sloga Doboj - Čelik: statistika utakmice

Grb momčadi Sloga Doboj
Sloga Doboj
0 : 0poluvrijeme 0:0
Grb momčadi Čelik
Čelik

Sloga Doboj protiv Čelik: forma, golovi i ključna statistika

O ovoj utakmici

Sloga Doboj je igrao protiv Čelik u ligi Premier League of Bosnia (Bosna i Hercegovina). Utakmica je odigrana 2. rujna 2026.. Stadion: Dvorana SC u Doboju. Konačni rezultat: 0:0.

Trenutačna forma

Sloga Doboj: 1-1-1, 1,33 bodova po utakmici. Čelik: 1-0-3, 0,75 bodova po utakmici.

Statistika golova

Sloga Doboj postiže 0,33 i prima 0,67 golova po utakmici. Čelik postiže 1,25 i prima 1,50. Prosjek lige: 2,33 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Sloga Doboj 0%, Čelik 50%. Over 2.5: Sloga Doboj 0%, Čelik 75%. Razina lige: BTTS 44%, Over 2.5 44%.

xG, udarci i posjed

xG po utakmici: Sloga Doboj 0,91, Čelik 1,32. Udarci po utakmici: Sloga Doboj 8,0, Čelik 12,5. Prosječan posjed: Sloga Doboj 52%, Čelik 46%.

Prvo i drugo poluvrijeme

Sloga Doboj: vodstvo na poluvremenu 33%, golovi u drugom poluvremenu 0,00. Čelik: vodstvo na poluvremenu 25%, golovi u drugom poluvremenu 0,50.

Golovi po minutama

Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 16-30 (1) za Sloga Doboj i 31-45+ (2) za Čelik. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.

Kontekst lige

Premier League of Bosnia: 2,33 golova po utakmici, BTTS 44%, Over 2.5 44%.

Međusobni omjer

U bazi nema dostupnog odgovarajućeg uzorka međusobnih susreta.

Arhivirana analiza prije utakmice

Ova je analiza pripremljena prije početka utakmice. Zaključci se temelje samo na informacijama dostupnima prije utakmice i ne uključuju konačni rezultat ni statistiku nakon utakmice.

Opća analiza utakmice

Sloga Doboj ima osjetno bolji učinak u posljednjih pet utakmica: osvojila je 8 bodova uz 2 pobjede i 2 remija, dok je Čelik skupio 4 boda. Gosti su izgubili obje dosadašnje 2 utakmice u gostima, pritom su u prosjeku primali 2 gola i postizali tek 0,5 gola po susretu. Čelik je također neučinkovit izvan domaćeg terena: uz prosječno 10 udaraca i xG od 1,08 postiže samo 0,5 pogotka, a u 50% gostujućih utakmica ne uspijeva zatresti mrežu. Sloga je u posljednjih pet utakmica primila samo 2 gola, što upućuje na znatno veću obrambenu stabilnost nego kod suparnika, koji je u istom razdoblju primio 7 pogodaka. Domaćini su u posljednjih pet nastupa sami postigli samo 2 gola, stoga rizik od remija ostaje značajan, ali slabi Čelikovi rezultati u gostima idu u prilog pobjedi Sloge.

Pogledajte statistički pregled
BTTS – hoće li obje momčadi zabiti?

Sloga je u posljednjih 5 utakmica postizala tek 0,4 gola po susretu, a BTTS se pojavio u 0% tih utakmica, što znatno smanjuje izglede za pogodak domaćina. Čelik trenutačno pokazuje nešto bolju ofenzivu, s prosjekom od 1,4 gola i xG-om od 1,11 u posljednjih pet nastupa, ali to nije razina koja jamči pogodak protiv poboljšane Slogine obrane. Domaćin je u istom razdoblju primao samo 0,4 gola po utakmici uz protivnički xG od 1,01, iako tijekom cijele sezone još nije sačuvao mrežu netaknutom. Sezonski BTTS pokazatelj Sloge doduše iznosi 100%, ali temelji se na vrlo malom uzorku i u suprotnosti je s njezinom trenutačnom serijom, u kojoj je postigla samo 2 gola u 5 utakmica. Uz ligaški prosjek BTTS-a od 46%, vjerojatniji je scenarij u kojem barem jedna momčad neće postići pogodak.

Pogledajte BTTS statistiku
Over/Under – analiza golova

Najnovija forma Slogi Doboj jasno ograničava napadački potencijal: u posljednjih 5 utakmica momčad je prosječno postizala samo 0.4 gola i isto toliko primala, a nijedan od tih nastupa nije prešao granicu od 2.5 gola. Čelik igra otvorenije, s prosjekom od 1.4 postignuta i 1.4 primljena gola u tom razdoblju, no njegov prosječni xG iznosi tek 1.11. Domaćini su u posljednjih pet susreta stvarali prilike vrijedne 0.90 xG, uz 1.01 xG koji su dopuštali protivnicima, što podupire scenarij s malim brojem izrazitih prilika. Iako sezonski podaci o utakmicama pokazuju prosječnih 1.83 xG-a Slogi kod kuće, trenutačna realizacija i obrambena stabilnost domaćina idu u prilog prognozi od oko 2.08 gola. Oklada na manje od 3.5 gola ima prednost jer nijedna momčad još nije prešla granicu od 3 gola u dostupnim sezonskim rezultatima, a kod Slogi niski učinak u posljednjih 5 utakmica posebno podupire ovaj smjer.

Pogledajte Over/Under statistiku
HT/FT – scenarij poluvremena i konačnog rezultata

Najizgledniji scenarij jest da na poluvremenu bude neriješeno, a da Sloga Doboj pobijedi na kraju utakmice, jer su domaćini nakon 45 minuta imali neriješen rezultat u 3 od posljednjih 5 susreta, dok su u tom razdoblju prije odmora primali samo 0,2 gola po utakmici. Čelik je u prvim poluvremenima posljednjih pet utakmica gubio u 40% slučajeva i prosječno primao 0,6 golova, što mu smanjuje izglede da zadrži povoljan rezultat. Sloga je trenutačno u očito boljoj formi: osvojila je 8 bodova u pet utakmica, u usporedbi s Čelikova 4 boda, a njezina gol-razlika u tom razdoblju iznosi prosječno 0,4 postignuta i 0,4 primljena gola po susretu. Domaćinima u prilog ide i veća kvaliteta prilika, budući da njihov prosječni xG iznosi 1,83, naspram Čelikovih 1,08, dok protivnici u prosjeku dopuštaju xG od 1,61. Oprezan početak i veća prednost Sloge nakon promjene strana čine varijantu X/1 najvjerojatnijom.

Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremena

Po poluvremenima

0 : 0
1. poluvrijeme
0 : 0
2. poluvrijeme

Statistika utakmice

47Posjed (%)53
Sloga DobojČelik
18Udarci10
Sloga DobojČelik
3Udarci u okvir3
Sloga DobojČelik
1.77xG1.1
Sloga DobojČelik
5Korneri4
Sloga DobojČelik
59Opasni napadi35
Sloga DobojČelik
7Prekršaji13
Sloga DobojČelik
0Kartoni2
Sloga DobojČelik

Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?

Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.

0.33Postignuti golovi / utakmica1.25
Sloga DobojČelik
0.67Primljeni golovi / utakmica1.5
Sloga DobojČelik
52%Prosječan posjed46%
Sloga DobojČelik
1.33Udarci u okvir / utakmica3.5
Sloga DobojČelik

Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?

Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.

8Udarci po utakmici12.5
Sloga DobojČelik
1.33Udarci u okvir3.5
Sloga DobojČelik
4.2%Realizacija udaraca10%
Sloga DobojČelik
52%Posjed46%
Sloga DobojČelik
0.91xG za1.32
Sloga DobojČelik
1.31xG protiv1.52
Sloga DobojČelik

Kvaliteta udaraca

Sloga Doboj: UravnoteženaČelik: Uravnotežena
Sloga DobojČelik
Preciznost (udarci u okvir)17%28%
Kvaliteta prilika (xG po udarcu)0.110.11
Realizacija (golovi po udarcu u okvir)0.250.36

xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.

Forma momčadi— tko je u boljoj formi?

Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.

Sloga Doboj je 77% bolji u kategoriji forma u posljednjih 5.

1.33 bodova / utakmica - Sloga Doboj · 0.75 bodova / utakmica - Čelik

Sloga Doboj
DLW
Raspodjela sezonskih rezultata
33% W33% D33% L
Sezona (P-N-I)
1-1-1
1.33 bodova / utakmica · gol-razlika -1
Posljednjih 5 (P-N-I)
1-1-1
1.33 bodova / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
0-0-0
Posljednjih 5 kod kuće
0-0-0
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 0.3Primljeni golovi: 0.7xG: 0.91xG protivnika: 1.31BTTS: 0%Over 2.5: 0%
Čelik
LLLW
Raspodjela sezonskih rezultata
25% W0% D75% L
Sezona (P-N-I)
1-0-3
0.75 bodova / utakmica · gol-razlika -1
Posljednjih 5 (P-N-I)
1-0-3
0.75 bodova / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
0-0-2
Posljednjih 5 u gostima
0-0-2
LL
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.3Primljeni golovi: 1.5xG: 1.32xG protivnika: 1.52BTTS: 50%Over 2.5: 75%

Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?

Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.

Čelik je 279% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

0.33 golova / utakmica - Sloga Doboj · 1.25 golova / utakmica - Čelik

Sloga Doboj je 124% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

0.67 golova / utakmica - Sloga Doboj · 1.5 golova / utakmica - Čelik

Profil zabijanja momčadi Sloga Doboj: neujednačeno

Sloga Doboj postiže pogodak u 33% utakmica (1 od 3 utakmica), dok Čelik ima Clean sheet u 25% utakmica (1 od 4 utakmica).

Profil zabijanja momčadi Čelik: neujednačeno

Čelik postiže pogodak u 75% utakmica (3 od 4 utakmica), dok Sloga Doboj ima Clean sheet u 67% utakmica (2 od 3 utakmica).

1Postignuti golovi (sezona)5
Sloga DobojČelik
2Primljeni golovi (sezona)6
Sloga DobojČelik
1Prosječan broj golova u utakmici2.75
Sloga DobojČelik
1Postignuti golovi (posljednjih 5)5
Sloga DobojČelik
2Primljeni golovi (posljednjih 5)6
Sloga DobojČelik

Koliko često postižu barem...

33%1 gol75%
Sloga DobojČelik
0%2 gola25%
Sloga DobojČelik
0%3 gola25%
Sloga DobojČelik
0%4 gola0%
Sloga DobojČelik

Koliko često primaju barem...

33%1 gol75%
Sloga DobojČelik
33%2 gola75%
Sloga DobojČelik
0%3 gola0%
Sloga DobojČelik
0%4 gola0%
Sloga DobojČelik

* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.

Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?

Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.

Obrasci golova

0%BTTS na poluvremenu25%
Sloga DobojČelik
0%BTTS u oba poluvremena0%
Sloga DobojČelik
0%Zabijali u oba poluvremena25%
Sloga DobojČelik

BTTS i broj golova

0%Min. 3 gola i BTTS50%
Sloga DobojČelik
0%Min. 3 gola bez BTTS-a25%
Sloga DobojČelik
0%BTTS – zadnjih 550%
Sloga DobojČelik

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?

Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvrijeme

67%Min. 1 gol prije poluvremena100%
Sloga DobojČelik
0%Min. 2 gola prije poluvremena50%
Sloga DobojČelik
0%Min. 3 gola prije poluvremena0%
Sloga DobojČelik

2. poluvrijeme

33%Min. 1 gol nakon poluvremena100%
Sloga DobojČelik
0%Min. 2 gola nakon poluvremena25%
Sloga DobojČelik
0%Min. 3 gola nakon poluvremena0%
Sloga DobojČelik

Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?

Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Sloga Doboj je 33% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

1.33 bodova / utakmica - Sloga Doboj · 1 bodova / utakmica - Čelik

Sloga Doboj — stanje na poluvremenu
33% vode33% izjednačeno33% gube
Čelik — stanje na poluvremenu
25% vode25% izjednačeno50% gube

Prije poluvremena (1. poluvrijeme)

1.33Bodovi po utakmici (1. poluvrijeme)1
Sloga DobojČelik
0.33Zabijeni golovi (1. poluvrijeme)0.75
Sloga DobojČelik
0.33Primljeni golovi (1. poluvrijeme)0.75
Sloga DobojČelik
0.67Prosjek golova (1. poluvrijeme)1.5
Sloga DobojČelik
67%Clean sheet prije poluvremena25%
Sloga DobojČelik
67%Bez gola prije poluvremena50%
Sloga DobojČelik

Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)

0.67Bodovi po utakmici (2. poluvrijeme)1
Sloga DobojČelik
0Zabijeni golovi (2. poluvrijeme)0.5
Sloga DobojČelik
0.33Primljeni golovi (2. poluvrijeme)0.75
Sloga DobojČelik
0.33Prosjek golova (2. poluvrijeme)1.25
Sloga DobojČelik
67%Clean sheet nakon poluvremena25%
Sloga DobojČelik
100%Bez gola nakon poluvremena50%
Sloga DobojČelik

Sloga Doboj — rezultati drugog poluvremena

0% W67% D33% L
4
Bodovi na poluvremenu
1
Golovi na poluvremenu
0
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
2
Bodovi u drugom poluvremenu
-1
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.33
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva100%

Vodi na poluvremenu u 33% utakmica i pobjeđuje u 33%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena0.0

Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.

Čelik — rezultati drugog poluvremena

25% W25% D50% L
4
Bodovi na poluvremenu
3
Golovi na poluvremenu
0
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
4
Bodovi u drugom poluvremenu
-1
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.00
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva100%

Vodi na poluvremenu u 25% utakmica i pobjeđuje u 25%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena0.0

Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.

Sloga Doboj — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici1.330.67
Postignuti golovi / utakmica0.30.0
Primljeni golovi / utakmica0.30.3
Prosječan broj golova u utakmici0.70.3
1 gol67%33%
2 gola0%0%
3 gola0%0%
Clean sheet67%67%
Bez gola67%100%
Gol-razlika0-1
Poluvrijeme: 33% vode - 33% izjednačeno - 33% gube
2. poluvrijeme: 0% pobijedili - 67% izjednačeno - 33% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 1
Čelik — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici1.001.00
Postignuti golovi / utakmica0.80.5
Primljeni golovi / utakmica0.80.8
Prosječan broj golova u utakmici1.51.3
1 gol100%100%
2 gola50%25%
3 gola0%0%
Clean sheet25%25%
Bez gola50%50%
Gol-razlika0-1
Poluvrijeme: 25% vode - 25% izjednačeno - 50% gube
2. poluvrijeme: 25% pobijedili - 25% izjednačeno - 50% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 25% - Ukupno golova na poluvremenu: 3

* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.

Golovi po minutama— kada padaju golovi?

Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.

Sloga Doboj
ZabijenoPrimljeno
0
1
0-15
1
0
16-30
0
0
31-45
0
0
46-60
0
0
61-75
0
1
76-90

Najopasniji u minutama 16-30 (1 goal). Najviše primaju u 0-15 (1). Bilanca kasnih golova (76–90): -1 - završne faze su slabost.

Čelik
ZabijenoPrimljeno
0
0
0-15
1
1
16-30
2
2
31-45
0
2
46-60
2
0
61-75
0
1
76-90

Najopasniji u minutama 31-45 (2 goals). Najviše primaju u 31-45 (2). Bilanca kasnih golova (76–90): -1 - završne faze su slabost.

* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.

Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?

Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.

Profil utakmice

1.88
Procijenjeni golovi
napad protiv obrane protivnika
0.9 : 1.0
Procijenjena raspodjela golova
domaći : gosti
80%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosjek lige
25%
Obje momčadi zabile (BTTS)
prosjek sezona obje momčadi
-100%
Derbi-učinak
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
25%
Procjena BTTS-a
prema učestalosti zabijanja obje momčadi
17%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 6 utakmica
0-1
Najčešći raspon golova
napad protiv obrane s obje strane

Sloga Doboj

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
-0.40
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
+0.06
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
+2.2 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
-0.58
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+0.64
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
23%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
75%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
0.00
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
-0.3
Kasni golovi
0% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 0% postiže se u prvih 15 minuta.
0%

Čelik

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
-0.20
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
-0.05
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-1.9 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
-0.07
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+0.02
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
140%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
104%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
0.00
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
-0.3
Kasni golovi
0% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 0% postiže se u prvih 15 minuta.
0%

* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.

Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?

Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige Premier League of Bosnia.

Momčadi u odnosu na ligu

Sloga DobojLigaČelik
Prosječan broj golova u utakmici▼ 1.002.33▲ 2.75
Obje momčadi zabile▼ 0%44%▲ 50%
Min. 3 gola (Over 2.5)▼ 0%44%▲ 75%
Clean sheetovi▲ 67%33%▼ 25%
Gol prije poluvremena▼ 67%72%▲ 100%
Gol nakon poluvremena▼ 33%78%▲ 100%

^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.

2.33
Prosjek golova po utakmici
44%
Obje momčadi zabile
44%
Min. 3 gola (Over 2.5)
33%
Clean sheetovi
1.44
Domaći golovi / utakmica
0.89
Gostujući golovi / utakmica
+62%
Prednost domaćeg napada
+38%
Prednost domaće obrane
+34%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cijela liga)
72%
1 gol
28%
2 gola
6%
3 gola
0%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cijela liga)
78%
1 gol
33%
2 gola
17%
3 gola
0%
4 gola

Postave i događaji igrača

Potvrđeni starteri, zamjene i zabilježeni događaji igrača za ovu utakmicu.

Tijek utakmice

Golovi, kartoni i zamjene poredani kronološki.

  1. ČelikŽuti kartonKenan Horić
  2. ČelikZamjenaUšao: Oliver ŠarkićIzašao: Faruk Gogić
  3. ČelikZamjenaUšao: Emmanuel King Sieh jr.Izašao: Aldin Hrvanović
  4. Sloga DobojZamjenaUšao: Milan SavićIzašao: Javier Cueto Suárez
  5. Sloga DobojZamjenaUšao: Ognjen ŠešlakIzašao: Daniel Molina Orta
  6. ČelikŽuti kartonEmmanuel King Sieh jr.
  7. Sloga DobojZamjenaUšao: Mladen VeselinovićIzašao: Toni Jović
  8. Sloga DobojZamjenaUšao: Olanrewaju Muhammed KehindeIzašao: Roberto Corral García
  9. ČelikZamjenaUšao: Dejan VidićIzašao: Anes Mašić
  10. ČelikZamjenaUšao: Dževad SijamijaIzašao: Samy Faraj

Sudac i treneri

Otvorite njihove sezonske profile i usporedite utakmice, golove i disciplinske trendove.

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice Sloga Doboj protiv Čelik?

Utakmica lige Premier League of Bosnia završila je rezultatom Sloga Doboj 0:0 Čelik. Potpuna statistika utakmice, pregled po poluvremenima i međusobni omjer dostupni su na ovoj stranici.

Što statistika golova pokazuje prije utakmice Sloga Doboj protiv Čelik?

Sloga Doboj prosječno postiže 0,33 golova po utakmici, a Čelik 1,25. Prosjek lige Premier League of Bosnia iznosi 2,33 golova, a Over 2.5 javlja se u 44% utakmica. BTTS se javlja u 0% utakmica momčadi Sloga Doboj i 50% utakmica momčadi Čelik.

Kakva je aktualna forma momčadi Sloga Doboj i Čelik?

U posljednjih pet utakmica Sloga Doboj ima 1 pobjeda, 1 remija i 1 poraza (1,33 bodova po utakmici). Čelik ima 1 pobjeda, 0 remija i 3 poraza (0,75 bodova po utakmici).

Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice Sloga Doboj protiv Čelik?

Ova stranica objašnjava statistički kontekst: formu, međusobni omjer, golove, BTTS i Over/Under. Prognoza, Value Bet i potpuno obrazloženje dostupni su u aplikaciji NoFluffPicks.