Stal Mielec - Stal Rzeszów: statistika utakmice
Stal Mielec protiv Stal Rzeszów: forma, golovi i ključna statistika
O ovoj utakmici
Stal Mielec je igrao protiv Stal Rzeszów u ligi 1. Liga (Poljska). Utakmica je odigrana 8. kolovoza 2026.. Stadion: Stadion MOSiR. Konačni rezultat: 1:1.
Trenutačna forma
Stal Mielec: 1-1-0, 2,00 bodova po utakmici. Stal Rzeszów: 0-0-2, 0,00 bodova po utakmici.
Statistika golova
Stal Mielec postiže 2,50 i prima 2,00 golova po utakmici. Stal Rzeszów postiže 0,50 i prima 4,50. Prosjek lige: 3,00 golova.
BTTS i Over/Under
BTTS: Stal Mielec 100%, Stal Rzeszów 50%. Over 2.5: Stal Mielec 100%, Stal Rzeszów 100%. Razina lige: BTTS 55%, Over 2.5 55%.
xG, udarci i posjed
xG po utakmici: Stal Mielec 1,66, Stal Rzeszów 1,50. Udarci po utakmici: Stal Mielec 15,0, Stal Rzeszów 12,5. Prosječan posjed: Stal Mielec 44%, Stal Rzeszów 48%.
Prvo i drugo poluvrijeme
Stal Mielec: vodstvo na poluvremenu 100%, golovi u drugom poluvremenu 0,50. Stal Rzeszów: vodstvo na poluvremenu 0%, golovi u drugom poluvremenu 0,50.
Golovi po minutama
Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 0-15 (2) za Stal Mielec i 46-60 (1) za Stal Rzeszów. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.
Kontekst lige
1. Liga: 3,00 golova po utakmici, BTTS 55%, Over 2.5 55%.
Međusobni omjer
Prije ove utakmice bilo je dostupno 2 prethodnih međusobnih susreta: 1-0-1. Prosjek golova 4,50, BTTS 100%.
Arhivirana analiza prije utakmice
Ova je analiza pripremljena prije početka utakmice. Zaključci se temelje samo na informacijama dostupnima prije utakmice i ne uključuju konačni rezultat ni statistiku nakon utakmice.
Opća analiza utakmice
Stal Mielec ostaje neporažena u posljednjih pet utakmica, uz 3 pobjede i 2 remija, dok je Stal Rzeszów izgubila 3 od posljednjih 5 susreta. Domaćini su u tom razdoblju postigli 13 pogodaka, a gosti primili čak 18, što jasno ukazuje na razliku u trenutačnoj učinkovitosti i obrambenoj stabilnosti. Na domaćem terenu Mielečani prosječno upućuju 15 udaraca, od kojih je 5 u okvir, te postižu 3 pogotka po utakmici, dok Rzeszówčani u gostima još nisu zabili pogodak i stvaraju samo 0,98 xG. Stal Rzeszów izgubila je sve dosadašnje gostujuće utakmice, primajući prosječno 4 pogotka, a njezin prosječni xG protiv iznosi 1,51. Domaćini također nisu besprijekorni u obrani jer protivnicima dopuštaju 1,67 xG, no ofenzivna prednost i znatno bolji niz trebali bi im donijeti pobjedu.
Pogledajte statistički pregledBTTS – hoće li obje momčadi zabiti?
Najjači signal za BTTS daje trenutačna forma: u 100% posljednjih 5 utakmica Stal Mielec je sudjelovao u susretima u kojima su obje momčadi postigle pogodak, a kod Stal Rzeszów to je bio slučaj u 80%. Domaćini su u tom razdoblju postizali prosječno 2,6 pogotka, dok su gosti primali čak 3,6, pa je pogodak momčadi Stal Mielec vrlo vjerojatan. Rzeszowianie su u posljednjih pet susreta postizali prosječno 1,4 pogotka, uz xG od 1,40, a Mielec je primao 1,4 pogotka po utakmici i protivnicima dopuštao xG od 1,12. Sezonski uzorak gostiju doduše pokazuje 0% BTTS-a i nijedan postignuti pogodak, no njihovi posljednji rezultati te slaba obrana obje strane jasnije podupiru scenarij u kojem će svaka momčad postići pogodak.
Pogledajte BTTS statistikuOver/Under – analiza golova
U posljednjih pet utakmica Stali Mielec postignuta su prosječno 4,0 gola, dok je na utakmicama Stali Rzeszów prosjek iznosio čak 5,0 golova, pri čemu su gosti u tom razdoblju primali 3,6 golova po utakmici. Domaćini su u posljednjih pet nastupa postizali prosječno 2,6 gola i stvarali prilike vrijedne 1,56 xG-a, dok je obrana Rzeszówa protivnicima dopuštala 1,64 xG-a. Rzeszów također ima napadački argument, budući da je postizao prosječno 1,4 gola i stvarao 1,40 xG-a, dok je Mielec primao 1,4 gola po utakmici. Linija 2.5 ima pozitivne pokazatelje jer je premašena u 80% posljednjih pet utakmica Mielca i u 100% utakmica Rzeszówa, no prognoza od 3,10 gola upućuje na veću varijabilnost. Stoga je najbolji izbor over 1.5, jer ritam obje momčadi i vrlo slaba nedavna obrana gostiju jasno podupiru najmanje dva gola.
Pogledajte Over/Under statistikuHT/FT – scenarij poluvremena i konačnog rezultata
Stal Mielec neporažena je u posljednjih pet utakmica, uz 3 pobjede i 2 remija, dok je Stal Rzeszów izgubio 3 od posljednjih 5 susreta. Domaćin je vodio na poluvremenu u 60% utakmica ovog niza, postigavši prije odmora prosječno 1,6 pogodaka, dok gosti nijednom nisu otišli na poluvrijeme s vodstvom te su u prvom poluvremenu prosječno primali 1,2 gola. Prednost Mielca u kreiranju prilika izrazita je: prosječni xG iznosi 2,02 naspram 0,98 kod suparnika, a broj udaraca u okvir gola je 6,0 prema 1,0. Rzeszów je u posljednje vrijeme prosječno primao 3,6 gola po utakmici, od čega 2,4 nakon odmora, što povećava izglede domaćina da zadrži ili poveća rano vodstvo. Stoga je najizgledniji scenarij vodstvo Stal Mielec na poluvremenu i njezina pobjeda u cijeloj utakmici.
Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremenaPo poluvremenima
Statistika utakmice
Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?
Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.
Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?
Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.
Kvaliteta udaraca
| Stal Mielec | Stal Rzeszów | |
|---|---|---|
| Preciznost (udarci u okvir) | 33% | 28% |
| Kvaliteta prilika (xG po udarcu) | 0.11 | 0.12 |
| Realizacija (golovi po udarcu u okvir) | 0.50 | 0.14 |
xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.
* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.
Forma momčadi— tko je u boljoj formi?
Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.
Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?
Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.
Stal Mielec je 400% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.
2.5 golova / utakmica - Stal Mielec · 0.5 golova / utakmica - Stal Rzeszów
Stal Mielec je 125% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.
2 golova / utakmica - Stal Mielec · 4.5 golova / utakmica - Stal Rzeszów
Stal Mielec postiže pogodak u 100% utakmica (2 od 2 utakmica), dok Stal Rzeszów ima Clean sheet u 0% utakmica (0 od 2 utakmica).
Stal Rzeszów postiže pogodak u 50% utakmica (1 od 2 utakmica), dok Stal Mielec ima Clean sheet u 0% utakmica (0 od 2 utakmica).
Koliko često postižu barem...
Koliko često primaju barem...
* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.
Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?
Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.
Obrasci golova
BTTS i broj golova
Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?
Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.
Cijela utakmica – usporedba momčadi (Over)
Over / Under - Stal Mielec
Over / Under - Stal Rzeszów
1. poluvrijeme
2. poluvrijeme
Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?
Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.
Prije poluvremena (1. poluvrijeme)
Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)
Stal Mielec — rezultati drugog poluvremena
Vodi na poluvremenu u 100% utakmica i pobjeđuje u 50%. Ponekad gubi vodstvo nakon poluvremena.
Prima 2.0 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.
Stal Rzeszów — rezultati drugog poluvremena
Prima 2.5 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.
| 1. poluvrijeme | 2. poluvrijeme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 3.00 | 0.50 |
| Postignuti golovi / utakmica | 2.0 | 0.5 |
| Primljeni golovi / utakmica | 0.0 | 2.0 |
| Prosječan broj golova u utakmici | 2.0 | 2.5 |
| 1 gol | 100% | 100% |
| 2 gola | 50% | 100% |
| 3 gola | 50% | 50% |
| Clean sheet | 100% | 0% |
| Bez gola | 0% | 50% |
| Gol-razlika | +4 | -3 |
| 1. poluvrijeme | 2. poluvrijeme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 0.00 | 0.00 |
| Postignuti golovi / utakmica | 0.0 | 0.5 |
| Primljeni golovi / utakmica | 1.0 | 3.5 |
| Prosječan broj golova u utakmici | 1.0 | 4.0 |
| 1 gol | 100% | 100% |
| 2 gola | 0% | 100% |
| 3 gola | 0% | 100% |
| Clean sheet | 0% | 0% |
| Bez gola | 100% | 50% |
| Gol-razlika | -2 | -6 |
* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.
Golovi po minutama— kada padaju golovi?
Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.
Najopasniji u minutama 0-15 (2 goals). Najviše primaju u 61-75 (3). Bilanca kasnih golova (76–90): 0.
Najopasniji u minutama 46-60 (1 goal). Najviše primaju u 46-60 (4). Bilanca kasnih golova (76–90): -2 - završne faze su slabost.
* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.
Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?
Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.
Profil utakmice
Stal Mielec
Stal Rzeszów
* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.
Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?
Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige 1. Liga.
Momčadi u odnosu na ligu
| Stal Mielec | Liga | Stal Rzeszów | |
|---|---|---|---|
| Prosječan broj golova u utakmici | ▲ 4.50 | 3.00 | ▲ 5.00 |
| Obje momčadi zabile | ▲ 100% | 55% | ▼ 50% |
| Min. 3 gola (Over 2.5) | ▲ 100% | 55% | ▲ 100% |
| Clean sheetovi | ▼ 0% | 23% | ▼ 0% |
| Gol prije poluvremena | ▲ 100% | 80% | ▲ 100% |
| Gol nakon poluvremena | ▲ 100% | 75% | ▲ 100% |
^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.
Postave i događaji igrača
Potvrđeni starteri, zamjene i zabilježeni događaji igrača za ovu utakmicu.
Domaća momčad
Početna postava
Zamjene
Gostujuća momčad
Početna postava
Zamjene
Tijek utakmice
Golovi, kartoni i zamjene poredani kronološki.
Sudac i treneri
Otvorite njihove sezonske profile i usporedite utakmice, golove i disciplinske trendove.
Međusobni susreti
Nedavni susreti (2): Stal Mielec 1 - 0 - 1 Stal Rzeszów. Prosjek golova 4.50, obje momčadi zabile u 100% utakmica.
Česta pitanja
Koji je bio rezultat utakmice Stal Mielec protiv Stal Rzeszów?
Utakmica lige 1. Liga završila je rezultatom Stal Mielec 1:1 Stal Rzeszów. Potpuna statistika utakmice, pregled po poluvremenima i međusobni omjer dostupni su na ovoj stranici.
Kakav je međusobni omjer Stal Mielec i Stal Rzeszów?
U posljednjih 2 međusobnih utakmica Stal Mielec je pobijedio 1 puta, Stal Rzeszów 1 puta, a 0 utakmica završilo je neodlučeno. U tim utakmicama prosječno je bilo 4,50 golova, a obje momčadi dale su gol u 100% njih.
Što statistika golova pokazuje prije utakmice Stal Mielec protiv Stal Rzeszów?
Stal Mielec prosječno postiže 2,50 golova po utakmici, a Stal Rzeszów 0,50. Prosjek lige 1. Liga iznosi 3,00 golova, a Over 2.5 javlja se u 55% utakmica. BTTS se javlja u 100% utakmica momčadi Stal Mielec i 50% utakmica momčadi Stal Rzeszów.
Kakva je aktualna forma momčadi Stal Mielec i Stal Rzeszów?
U posljednjih pet utakmica Stal Mielec ima 1 pobjeda, 1 remija i 0 poraza (2,00 bodova po utakmici). Stal Rzeszów ima 0 pobjeda, 0 remija i 2 poraza (0,00 bodova po utakmici).
Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice Stal Mielec protiv Stal Rzeszów?
Ovu stranicu koristite za usporedbu brojki iza utakmice Stal Mielec protiv Stal Rzeszów. Otvorite aplikaciju NoFluffPicks za analizu klađenja, prognozu, Value Bet i obrazloženje.


