Rumunjska - Liga IIStadionul Dumitru MătărăuPodaci aktualni na dan 15. listopada 2026.

Stefanesti - CS Dinamo București: statistika utakmice

Obrazloženje:

Potpuna analiza i tip u aplikaciji

Pogledajte analizu klađenja, tip, Value Bet i potpuno obrazloženje ove utakmice.

Pogledajte analizu i tip

Stefanesti protiv CS Dinamo București: forma, golovi i ključna statistika

O ovoj utakmici

Stefanesti igra protiv CS Dinamo București u ligi Liga II (Rumunjska). Utakmica je zakazana za 17. listopada 2026.. Stadion: Stadionul Dumitru Mătărău.

Trenutačna forma

Stefanesti: 0-0-5, 0,00 bodova po utakmici. CS Dinamo București: 0-1-4, 0,20 bodova po utakmici.

Statistika golova

Stefanesti postiže 0,67 i prima 2,11 golova po utakmici. CS Dinamo București postiže 1,22 i prima 3,22. Prosjek lige: 2,97 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Stefanesti 33%, CS Dinamo București 67%. Over 2.5: Stefanesti 67%, CS Dinamo București 78%. Razina lige: BTTS 58%, Over 2.5 58%.

xG, udarci i posjed

xG po utakmici: Stefanesti 1,16, CS Dinamo București 1,03. Udarci po utakmici: Stefanesti 8,6, CS Dinamo București 8,1. Prosječan posjed: Stefanesti 47%, CS Dinamo București 45%.

Prvo i drugo poluvrijeme

Stefanesti: vodstvo na poluvremenu 22%, golovi u drugom poluvremenu 0,22. CS Dinamo București: vodstvo na poluvremenu 22%, golovi u drugom poluvremenu 0,67.

Golovi po minutama

Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 31-45+ (3) za Stefanesti i 16-30 (4) za CS Dinamo București. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.

Kontekst lige

Liga II: 2,97 golova po utakmici, BTTS 58%, Over 2.5 58%.

Međusobni omjer

U bazi nema dostupnog odgovarajućeg uzorka međusobnih susreta.

Prije utakmice

Kvote 1X2

(1.37)
(4.50)
(7.01)

Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?

Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.

StefanestiCS Dinamo București
0.67Postignuti golovi / utakmica1.22
StefanestiCS Dinamo București
2.11Primljeni golovi / utakmica3.22
StefanestiCS Dinamo București
47%Prosječan posjed45%
StefanestiCS Dinamo București
3.78Udarci u okvir / utakmica3.56
StefanestiCS Dinamo București

Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?

Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.

8.56Udarci po utakmici8.11
StefanestiCS Dinamo București
3.78Udarci u okvir3.56
StefanestiCS Dinamo București
7.8%Realizacija udaraca15.1%
StefanestiCS Dinamo București
47%Posjed45%
StefanestiCS Dinamo București
1.16xG za1.03
StefanestiCS Dinamo București
1.77xG protiv2.12
StefanestiCS Dinamo București

Kvaliteta udaraca

Stefanesti: UravnoteženaCS Dinamo București: Kontranapadačka
StefanestiCS Dinamo București
Preciznost (udarci u okvir)44%44%
Kvaliteta prilika (xG po udarcu)0.140.13
Realizacija (golovi po udarcu u okvir)0.180.34

xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.

Forma momčadi— tko je u boljoj formi?

Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.

Stefanesti
LLLLL
Bez pobjede u posljednjih 5 utakmica
Raspodjela sezonskih rezultata
22% W0% D78% L
Sezona (P-N-I)
2-0-7
0.67 bodova / utakmica · gol-razlika -13
Posljednjih 5 (P-N-I)
0-0-5
0.00 bodova / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
2-0-2
Posljednjih 5 kod kuće
2-0-2
WWLL
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 0.4Primljeni golovi: 2.6xG: 0.96xG protivnika: 1.87BTTS: 40%Over 2.5: 80%
CS Dinamo București
LLLLD
Bez pobjede u posljednjih 5 utakmica
Raspodjela sezonskih rezultata
11% W11% D78% L
Sezona (P-N-I)
1-1-7
0.44 bodova / utakmica · gol-razlika -18
Posljednjih 5 (P-N-I)
0-1-4
0.20 bodova / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
1-0-4
Posljednjih 5 u gostima
1-0-4
LLWLL
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.4Primljeni golovi: 4.0xG: 1.21xG protivnika: 2.26BTTS: 60%Over 2.5: 80%

Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?

Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.

CS Dinamo București je 82% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

0.67 golova / utakmica - Stefanesti · 1.22 golova / utakmica - CS Dinamo București

Stefanesti je 53% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

2.11 golova / utakmica - Stefanesti · 3.22 golova / utakmica - CS Dinamo București

Profil zabijanja momčadi Stefanesti: snažno

Stefanesti postiže pogodak u 44% utakmica (4 od 9 utakmica), dok CS Dinamo București ima Clean sheet u 0% utakmica (0 od 9 utakmica).

Profil zabijanja momčadi CS Dinamo București: vrlo snažno

CS Dinamo București postiže pogodak u 67% utakmica (6 od 9 utakmica), dok Stefanesti ima Clean sheet u 11% utakmica (1 od 9 utakmica).

6Postignuti golovi (sezona)11
StefanestiCS Dinamo București
19Primljeni golovi (sezona)29
StefanestiCS Dinamo București
2.78Prosječan broj golova u utakmici4.44
StefanestiCS Dinamo București
2Postignuti golovi (posljednjih 5)7
StefanestiCS Dinamo București
13Primljeni golovi (posljednjih 5)20
StefanestiCS Dinamo București

Koliko često postižu barem...

44%1 gol67%
StefanestiCS Dinamo București
11%2 gola44%
StefanestiCS Dinamo București
11%3 gola11%
StefanestiCS Dinamo București
0%4 gola0%
StefanestiCS Dinamo București

Koliko često primaju barem...

89%1 gol100%
StefanestiCS Dinamo București
67%2 gola67%
StefanestiCS Dinamo București
33%3 gola44%
StefanestiCS Dinamo București
22%4 gola44%
StefanestiCS Dinamo București

* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.

Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?

Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.

58%
Prosjek lige

Obrasci golova

22%BTTS na poluvremenu22%
StefanestiCS Dinamo București
0%BTTS u oba poluvremena0%
StefanestiCS Dinamo București
11%Zabijali u oba poluvremena22%
StefanestiCS Dinamo București

BTTS i broj golova

33%Min. 3 gola i BTTS67%
StefanestiCS Dinamo București
33%Min. 3 gola bez BTTS-a11%
StefanestiCS Dinamo București
40%BTTS – zadnjih 560%
StefanestiCS Dinamo București

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?

Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.

Cijela utakmica – usporedba momčadi (Over)

1. poluvrijeme

89%Min. 1 gol prije poluvremena100%
StefanestiCS Dinamo București
44%Min. 2 gola prije poluvremena44%
StefanestiCS Dinamo București
22%Min. 3 gola prije poluvremena44%
StefanestiCS Dinamo București

2. poluvrijeme

78%Min. 1 gol nakon poluvremena78%
StefanestiCS Dinamo București
44%Min. 2 gola nakon poluvremena67%
StefanestiCS Dinamo București
0%Min. 3 gola nakon poluvremena33%
StefanestiCS Dinamo București

Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?

Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Stefanesti je 16% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

0.78 bodova / utakmica - Stefanesti · 0.67 bodova / utakmica - CS Dinamo București

Stefanesti — stanje na poluvremenu
22% vode11% izjednačeno67% gube
CS Dinamo București — stanje na poluvremenu
22% vode0% izjednačeno78% gube

Prije poluvremena (1. poluvrijeme)

0.78Bodovi po utakmici (1. poluvrijeme)0.67
StefanestiCS Dinamo București
0.44Zabijeni golovi (1. poluvrijeme)0.56
StefanestiCS Dinamo București
1.11Primljeni golovi (1. poluvrijeme)1.78
StefanestiCS Dinamo București
1.56Prosjek golova (1. poluvrijeme)2.33
StefanestiCS Dinamo București
22%Clean sheet prije poluvremena22%
StefanestiCS Dinamo București
67%Bez gola prije poluvremena56%
StefanestiCS Dinamo București

Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)

0.89Bodovi po utakmici (2. poluvrijeme)0.89
StefanestiCS Dinamo București
0.22Zabijeni golovi (2. poluvrijeme)0.67
StefanestiCS Dinamo București
1Primljeni golovi (2. poluvrijeme)1.44
StefanestiCS Dinamo București
1.22Prosjek golova (2. poluvrijeme)2.11
StefanestiCS Dinamo București
44%Clean sheet nakon poluvremena44%
StefanestiCS Dinamo București
78%Bez gola nakon poluvremena56%
StefanestiCS Dinamo București

Stefanesti — rezultati drugog poluvremena

22% W22% D56% L
7
Bodovi na poluvremenu
4
Golovi na poluvremenu
-6
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
8
Bodovi u drugom poluvremenu
-7
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
0.78
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva100%

Vodi na poluvremenu u 22% utakmica i pobjeđuje u 22%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena-0.1

Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.

CS Dinamo București — rezultati drugog poluvremena

22% W22% D56% L
6
Bodovi na poluvremenu
5
Golovi na poluvremenu
-11
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
8
Bodovi u drugom poluvremenu
-7
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
0.67
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva50%

Vodi na poluvremenu u 22% utakmica i pobjeđuje u 11%. Ponekad gubi vodstvo nakon poluvremena.

Obrana nakon poluvremena-0.3

Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.

Stefanesti — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici0.600.40
Postignuti golovi / utakmica0.40.0
Primljeni golovi / utakmica1.41.2
Prosječan broj golova u utakmici1.81.2
1 gol100%60%
2 gola60%60%
3 gola20%0%
Clean sheet20%40%
Bez gola60%100%
Gol-razlika-5-6
Poluvrijeme: 20% vode - 0% izjednačeno - 80% gube
2. poluvrijeme: 0% pobijedili - 40% izjednačeno - 60% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 20% - Ukupno golova na poluvremenu: 2
CS Dinamo București — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici0.600.80
Postignuti golovi / utakmica0.80.6
Primljeni golovi / utakmica2.21.8
Prosječan broj golova u utakmici3.02.4
1 gol100%80%
2 gola60%60%
3 gola60%40%
Clean sheet20%40%
Bez gola40%60%
Gol-razlika-7-6
Poluvrijeme: 20% vode - 0% izjednačeno - 80% gube
2. poluvrijeme: 20% pobijedili - 20% izjednačeno - 60% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 40% - Ukupno golova na poluvremenu: 4

* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.

Golovi po minutama— kada padaju golovi?

Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.

Stefanesti
ZabijenoPrimljeno
1
2
0-15
0
6
16-30
3
2
31-45
1
2
46-60
0
4
61-75
1
3
76-90

Najopasniji u minutama 31-45 (3 goals). Najviše primaju u 16-30 (6). Bilanca kasnih golova (76–90): -2 - završne faze su slabost.

CS Dinamo București
ZabijenoPrimljeno
1
8
0-15
4
4
16-30
0
4
31-45
2
2
46-60
2
7
61-75
2
4
76-90

Najopasniji u minutama 16-30 (4 goals). Najviše primaju u 0-15 (8). Bilanca kasnih golova (76–90): -2 - završne faze su slabost.

* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.

Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?

Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.

Profil utakmice

3.61
Procijenjeni golovi
napad protiv obrane protivnika
1.9 : 1.7
Procijenjena raspodjela golova
domaći : gosti
122%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosjek lige
50%
Obje momčadi zabile (BTTS)
prosjek sezona obje momčadi
-100%
Derbi-učinak
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
29%
Procjena BTTS-a
prema učestalosti zabijanja obje momčadi
18%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 6 utakmica
0-1
Najčešći raspon golova
napad protiv obrane s obje strane

Stefanesti

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
-0.61
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
-0.83
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
+3.6 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
-0.49
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
-0.34
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
39%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
166%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
-0.67
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
-0.2
Kasni golovi
17% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 17% postiže se u prvih 15 minuta.
17%

CS Dinamo București

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
-1.09
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
-0.91
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
+0.6 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
+0.19
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
-1.10
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
96%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
189%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
-0.24
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
+0.1
Kasni golovi
18% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 9% postiže se u prvih 15 minuta.
18%

* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.

Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?

Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige Liga II.

Momčadi u odnosu na ligu

StefanestiLigaCS Dinamo București
Prosječan broj golova u utakmici▼ 2.782.97▲ 4.44
Obje momčadi zabile▼ 33%58%▲ 67%
Min. 3 gola (Over 2.5)▲ 67%58%▲ 78%
Clean sheetovi▼ 11%23%▼ 0%
Gol prije poluvremena▲ 89%78%▲ 100%
Gol nakon poluvremena▼ 78%85%▼ 78%

^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.

2.97
Prosjek golova po utakmici
58%
Obje momčadi zabile
58%
Min. 3 gola (Over 2.5)
23%
Clean sheetovi
1.70
Domaći golovi / utakmica
1.27
Gostujući golovi / utakmica
+34%
Prednost domaćeg napada
+25%
Prednost domaće obrane
+14%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cijela liga)
78%
1 gol
33%
2 gola
13%
3 gola
4%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cijela liga)
85%
1 gol
52%
2 gola
20%
3 gola
4%
4 gola

Česta pitanja

Kada igraju Stefanesti i CS Dinamo București?

Stefanesti igra protiv CS Dinamo București 17. listopada 2026. u ligi Liga II na stadionu Stadionul Dumitru Mătărău. Točno vrijeme početka u vašoj vremenskoj zoni prikazano je pri vrhu stranice utakmice.

Što statistika golova pokazuje prije utakmice Stefanesti protiv CS Dinamo București?

Stefanesti prosječno postiže 0,67 golova po utakmici, a CS Dinamo București 1,22. Prosjek lige Liga II iznosi 2,97 golova, a Over 2.5 javlja se u 58% utakmica. BTTS se javlja u 33% utakmica momčadi Stefanesti i 67% utakmica momčadi CS Dinamo București.

Kakva je aktualna forma momčadi Stefanesti i CS Dinamo București?

U posljednjih pet utakmica Stefanesti ima 0 pobjeda, 0 remija i 5 poraza (0,00 bodova po utakmici). CS Dinamo București ima 0 pobjeda, 1 remija i 4 poraza (0,20 bodova po utakmici).

Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice Stefanesti protiv CS Dinamo București?

Ova stranica objašnjava statistički kontekst: formu, međusobni omjer, golove, BTTS i Over/Under. Prognoza, Value Bet i potpuno obrazloženje dostupni su u aplikaciji NoFluffPicks.