Slovenija - 2. SNLStadion Rajko ŠtolfaPodaci aktualni na dan 18. listopada 2026.

Tabor Sežana - Rudar: statistika utakmice

Grb momčadi Tabor Sežana
Tabor Sežana
1 : 0poluvrijeme 1:0
Grb momčadi Rudar
Rudar

Tabor Sežana protiv Rudar: forma, golovi i ključna statistika

O ovoj utakmici

Tabor Sežana je igrao protiv Rudar u ligi 2. SNL (Slovenija). Utakmica je odigrana 9. listopada 2026.. Stadion: Stadion Rajko Štolfa. Konačni rezultat: 1:0.

Trenutačna forma

Tabor Sežana: 3-1-1, 2,00 bodova po utakmici. Rudar: 3-0-2, 1,80 bodova po utakmici.

Statistika golova

Tabor Sežana postiže 2,22 i prima 0,78 golova po utakmici. Rudar postiže 2,11 i prima 1,78. Prosjek lige: 2,96 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Tabor Sežana 33%, Rudar 56%. Over 2.5: Tabor Sežana 56%, Rudar 67%. Razina lige: BTTS 46%, Over 2.5 57%.

xG, udarci i posjed

xG po utakmici: Tabor Sežana 1,60, Rudar 1,76. Udarci po utakmici: Tabor Sežana 13,0, Rudar 13,9. Prosječan posjed: Tabor Sežana 55%, Rudar 54%.

Prvo i drugo poluvrijeme

Tabor Sežana: vodstvo na poluvremenu 56%, golovi u drugom poluvremenu 1,00. Rudar: vodstvo na poluvremenu 11%, golovi u drugom poluvremenu 1,44.

Golovi po minutama

Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 16-30 (4) za Tabor Sežana i 76-90+ (6) za Rudar. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.

Kontekst lige

2. SNL: 2,96 golova po utakmici, BTTS 46%, Over 2.5 57%.

Međusobni omjer

Prije ove utakmice bilo je dostupno 2 prethodnih međusobnih susreta: 1-0-1. Prosjek golova 4,00, BTTS 50%.

Arhivirana analiza prije utakmice

Ova je analiza pripremljena prije početka utakmice. Zaključci se temelje samo na informacijama dostupnima prije utakmice i ne uključuju konačni rezultat ni statistiku nakon utakmice.

Opća analiza utakmice

Tabor Sežana pobijedio je u svih 5 dosadašnjih domaćih utakmica, dok je Rudar izgubio 4 od 5 gostovanja. Domaćini na svom terenu postižu prosječno 2 gola, a primaju samo 0,4, dok gosti u gostima postižu 1,4 gola, ali primaju čak 2,8. Tabor je pobijedio i u 4 od posljednjih 5 utakmica te u njima postigao 12 golova; Rudar je u istom razdoblju pobijedio 3 puta, postigao 10 i primio 10 golova. Iako Rudarov gostujući xG iznosi 1,49, naspram Taborovih 1,44 xG-a na domaćem terenu, gosti protivnicima dopuštaju prilike vrijedne 1,96 xG-a po utakmici, što povećava izglede raspoloženih domaćina. Taborova prednost u domaćim rezultatima i obrani ide u prilog pobjedi domaćina.

Pogledajte statistički pregled
BTTS – hoće li obje momčadi zabiti?

Tabor kod kuće postiže prosječno 3,0 gola, a Rudar u gostima prima 2,8, pa se pogodak domaćina čini vrlo izglednim. O ishodu tržišta vjerojatnije će odlučiti učinkovitost gostiju: u gostima postižu prosječno 1,4 gola, a njihov xG iznosi 1,49, iako Tabor kod kuće prima samo 0,5 gola i sačuva mrežu netaknutom u 50% utakmica. U prilog Rudarovu pogotku ide nedavna obrambena forma domaćina — u posljednjih pet utakmica primali su prosječno 1,4 gola, a obje su momčadi postigle pogodak u 60% posljednjih pet utakmica svake od njih. Rizik za okladu „da” povećava činjenica da Rudar nije postigao pogodak u 40% utakmica u gostima, no njegov napadački potencijal i nedavni rezultati daju blagu prednost scenariju u kojem obje momčadi postižu pogodak.

Pogledajte BTTS statistiku
Over/Under – analiza golova

Najsigurniji izbor je više od 1,5 gola: sve dosadašnje utakmice obiju momčadi završile su s više golova od te granice. Tabor kod kuće postiže prosječno 3,0 gola, a Rudar u gostima prima 2,8, što domaćinu daje izražen potencijal za postizanje najmanje dva gola. U prilog Taborovoj prednosti govori i xG od 2,05 u usporedbi s 1,96 xG-a koje dopušta obrana gostiju. U posljednjih pet utakmica svake momčadi u 80% slučajeva postignuta su najmanje tri gola, no linija više od 1,5 ostaje sigurnija, osobito zato što Tabor kod kuće prima samo 0,5 gola po utakmici.

Pogledajte Over/Under statistiku
HT/FT – scenarij poluvremena i konačnog rezultata

Tabor je pobijedio u sve 4 domaće utakmice, postigavši u prosjeku 3,0 gola i primivši 0,5, dok je Rudar izgubio 4 od 5 gostujućih utakmica i u njima primao u prosjeku 2,8 gola. U prilog vodstvu domaćina na poluvremenu ide činjenica da je Rudar gubio nakon prvog poluvremena u svih 5 gostujućih utakmica, primivši prije odmora u prosjeku 1,6 gola. Ipak, treba uzeti u obzir da je Tabor na poluvremenu imao neriješen rezultat u 3 od 4 domaće utakmice, pa su neriješen rezultat na poluvremenu i pobjeda domaćina važna alternativa. U drugim poluvremenima kod kuće Tabor je postizao u prosjeku 2,25 gola, a Rudar je u gostima primao 1,2, što dodatno podupire prognozu konačne pobjede domaćina. Stoga je najvjerojatniji pojedinačni scenarij da Tabor povede već do poluvremena i zadrži prednost do kraja utakmice.

Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremena

Po poluvremenima

1 : 0
1. poluvrijeme
0 : 0
2. poluvrijeme

Statistika utakmice

47Posjed (%)53
Tabor SežanaRudar
6Udarci7
Tabor SežanaRudar
1Udarci u okvir1
Tabor SežanaRudar
0.8xG0.89
Tabor SežanaRudar
3Korneri4
Tabor SežanaRudar
47Opasni napadi51
Tabor SežanaRudar
23Prekršaji24
Tabor SežanaRudar
0Kartoni0
Tabor SežanaRudar

Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?

Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.

2.22Postignuti golovi / utakmica2.11
Tabor SežanaRudar
0.78Primljeni golovi / utakmica1.78
Tabor SežanaRudar
55%Prosječan posjed54%
Tabor SežanaRudar
5.33Udarci u okvir / utakmica5.22
Tabor SežanaRudar

Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?

Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.

13Udarci po utakmici13.89
Tabor SežanaRudar
5.33Udarci u okvir5.22
Tabor SežanaRudar
17.1%Realizacija udaraca15.2%
Tabor SežanaRudar
55%Posjed54%
Tabor SežanaRudar
1.6xG za1.76
Tabor SežanaRudar
1.53xG protiv1.64
Tabor SežanaRudar

Kvaliteta udaraca

Tabor Sežana: Učinkovita realizacijaRudar: Učinkovita realizacija
Tabor SežanaRudar
Preciznost (udarci u okvir)41%38%
Kvaliteta prilika (xG po udarcu)0.120.13
Realizacija (golovi po udarcu u okvir)0.420.40

xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.

Forma momčadi— tko je u boljoj formi?

Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.

Tabor Sežana je 11% bolji u kategoriji forma u posljednjih 5.

2 bodova / utakmica - Tabor Sežana · 1.8 bodova / utakmica - Rudar

Tabor Sežana
DWLWW
Raspodjela sezonskih rezultata
78% W11% D11% L
Sezona (P-N-I)
7-1-1
2.44 bodova / utakmica · gol-razlika +13
Posljednjih 5 (P-N-I)
3-1-1
2.00 bodova / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
5-0-0
Posljednjih 5 kod kuće
5-0-0
WWWWW
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.8Primljeni golovi: 1.4xG: 1.41xG protivnika: 1.52BTTS: 60%Over 2.5: 60%
Rudar
LWWWL
Raspodjela sezonskih rezultata
56% W0% D44% L
Sezona (P-N-I)
5-0-4
1.67 bodova / utakmica · gol-razlika +3
Posljednjih 5 (P-N-I)
3-0-2
1.80 bodova / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
1-0-4
Posljednjih 5 u gostima
1-0-4
LLLWL
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 2.4Primljeni golovi: 2.2xG: 1.88xG protivnika: 1.66BTTS: 80%Over 2.5: 80%

Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?

Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.

Tabor Sežana je 5% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

2.22 golova / utakmica - Tabor Sežana · 2.11 golova / utakmica - Rudar

Tabor Sežana je 128% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

0.78 golova / utakmica - Tabor Sežana · 1.78 golova / utakmica - Rudar

Profil zabijanja momčadi Tabor Sežana: vrlo snažno

Tabor Sežana postiže pogodak u 89% utakmica (8 od 9 utakmica), dok Rudar ima Clean sheet u 22% utakmica (2 od 9 utakmica).

Profil zabijanja momčadi Rudar: neujednačeno

Rudar postiže pogodak u 78% utakmica (7 od 9 utakmica), dok Tabor Sežana ima Clean sheet u 67% utakmica (6 od 9 utakmica).

20Postignuti golovi (sezona)19
Tabor SežanaRudar
7Primljeni golovi (sezona)16
Tabor SežanaRudar
3Prosječan broj golova u utakmici3.89
Tabor SežanaRudar
9Postignuti golovi (posljednjih 5)12
Tabor SežanaRudar
7Primljeni golovi (posljednjih 5)11
Tabor SežanaRudar

Koliko često postižu barem...

89%1 gol78%
Tabor SežanaRudar
44%2 gola67%
Tabor SežanaRudar
33%3 gola44%
Tabor SežanaRudar
22%4 gola22%
Tabor SežanaRudar

Koliko često primaju barem...

33%1 gol78%
Tabor SežanaRudar
11%2 gola56%
Tabor SežanaRudar
11%3 gola33%
Tabor SežanaRudar
11%4 gola11%
Tabor SežanaRudar

* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.

Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?

Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.

Obrasci golova

11%BTTS na poluvremenu44%
Tabor SežanaRudar
0%BTTS u oba poluvremena22%
Tabor SežanaRudar
33%Zabijali u oba poluvremena44%
Tabor SežanaRudar

BTTS i broj golova

33%Min. 3 gola i BTTS56%
Tabor SežanaRudar
22%Min. 3 gola bez BTTS-a11%
Tabor SežanaRudar
60%BTTS – zadnjih 580%
Tabor SežanaRudar

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?

Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvrijeme

78%Min. 1 gol prije poluvremena78%
Tabor SežanaRudar
44%Min. 2 gola prije poluvremena56%
Tabor SežanaRudar
22%Min. 3 gola prije poluvremena33%
Tabor SežanaRudar

2. poluvrijeme

67%Min. 1 gol nakon poluvremena100%
Tabor SežanaRudar
33%Min. 2 gola nakon poluvremena67%
Tabor SežanaRudar
22%Min. 3 gola nakon poluvremena44%
Tabor SežanaRudar

Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?

Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Tabor Sežana je 182% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

1.89 bodova / utakmica - Tabor Sežana · 0.67 bodova / utakmica - Rudar

Tabor Sežana — stanje na poluvremenu
56% vode22% izjednačeno22% gube
Rudar — stanje na poluvremenu
11% vode33% izjednačeno56% gube

Prije poluvremena (1. poluvrijeme)

1.89Bodovi po utakmici (1. poluvrijeme)0.67
Tabor SežanaRudar
1.22Zabijeni golovi (1. poluvrijeme)0.67
Tabor SežanaRudar
0.44Primljeni golovi (1. poluvrijeme)1
Tabor SežanaRudar
1.67Prosjek golova (1. poluvrijeme)1.67
Tabor SežanaRudar
67%Clean sheet prije poluvremena33%
Tabor SežanaRudar
44%Bez gola prije poluvremena44%
Tabor SežanaRudar

Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)

2Bodovi po utakmici (2. poluvrijeme)1.44
Tabor SežanaRudar
1Zabijeni golovi (2. poluvrijeme)1.44
Tabor SežanaRudar
0.33Primljeni golovi (2. poluvrijeme)0.78
Tabor SežanaRudar
1.33Prosjek golova (2. poluvrijeme)2.22
Tabor SežanaRudar
89%Clean sheet nakon poluvremena33%
Tabor SežanaRudar
33%Bez gola nakon poluvremena33%
Tabor SežanaRudar

Tabor Sežana — rezultati drugog poluvremena

56% W33% D11% L
17
Bodovi na poluvremenu
11
Golovi na poluvremenu
+7
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
18
Bodovi u drugom poluvremenu
+6
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.89
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva139%

Vodi na poluvremenu u 56% utakmica i pobjeđuje u 78%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena-0.1

Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.

Rudar — rezultati drugog poluvremena

44% W11% D44% L
6
Bodovi na poluvremenu
6
Golovi na poluvremenu
-3
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
13
Bodovi u drugom poluvremenu
+6
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
0.67
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva509%

Vodi na poluvremenu u 11% utakmica i pobjeđuje u 56%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena-0.2

Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.

Tabor Sežana — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici1.401.60
Postignuti golovi / utakmica0.61.2
Primljeni golovi / utakmica0.80.6
Prosječan broj golova u utakmici1.41.8
1 gol80%60%
2 gola40%60%
3 gola20%40%
Clean sheet40%80%
Bez gola60%40%
Gol-razlika-1+3
Poluvrijeme: 40% vode - 20% izjednačeno - 40% gube
2. poluvrijeme: 40% pobijedili - 40% izjednačeno - 20% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 20% - Ukupno golova na poluvremenu: 3
Rudar — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici0.801.40
Postignuti golovi / utakmica1.01.4
Primljeni golovi / utakmica1.21.0
Prosječan broj golova u utakmici2.22.4
1 gol80%100%
2 gola80%80%
3 gola60%40%
Clean sheet40%20%
Bez gola20%20%
Gol-razlika-1+2
Poluvrijeme: 20% vode - 20% izjednačeno - 60% gube
2. poluvrijeme: 40% pobijedili - 20% izjednačeno - 40% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 60% - Ukupno golova na poluvremenu: 5

* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.

Golovi po minutama— kada padaju golovi?

Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.

Tabor Sežana
ZabijenoPrimljeno
3
1
0-15
4
1
16-30
4
2
31-45
3
0
46-60
4
2
61-75
2
1
76-90

Najopasniji u minutama 16-30 (4 goals). Najviše primaju u 31-45 (2). Bilanca kasnih golova (76–90): +1 - dobivaju završne faze.

Rudar
ZabijenoPrimljeno
5
4
0-15
1
1
16-30
0
4
31-45
2
1
46-60
5
3
61-75
6
3
76-90

Najopasniji u minutama 76-90 (6 goals). Najviše primaju u 0-15 (4). Bilanca kasnih golova (76–90): +3 - dobivaju završne faze.

* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.

Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?

Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.

Profil utakmice

3.44
Procijenjeni golovi
napad protiv obrane protivnika
2.0 : 1.4
Procijenjena raspodjela golova
domaći : gosti
116%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosjek lige
45%
Obje momčadi zabile (BTTS)
prosjek sezona obje momčadi
+16%
Derbi-učinak
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
69%
Procjena BTTS-a
prema učestalosti zabijanja obje momčadi
2%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 50 utakmica
0-1
Najčešći raspon golova
napad protiv obrane s obje strane

Tabor Sežana

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
+0.07
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
+1.37
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-2.1 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
+0.62
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+0.75
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
120%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
70%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
-0.44
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
-0.2
Kasni golovi
10% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 15% postiže se u prvih 15 minuta.
10%

Rudar

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
+0.12
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
+0.21
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-0.8 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
+0.35
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
-0.14
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
190%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
96%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
+0.13
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
+0.8
Kasni golovi
32% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 26% postiže se u prvih 15 minuta.
32%

* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.

Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?

Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige 2. SNL.

Momčadi u odnosu na ligu

Tabor SežanaLigaRudar
Prosječan broj golova u utakmici• 3.002.96▲ 3.89
Obje momčadi zabile▼ 33%46%▲ 56%
Min. 3 gola (Over 2.5)• 56%57%▲ 67%
Clean sheetovi▲ 67%32%▼ 22%
Gol prije poluvremena▲ 78%74%▲ 78%
Gol nakon poluvremena▼ 67%79%▲ 100%

^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.

2.96
Prosjek golova po utakmici
46%
Obje momčadi zabile
57%
Min. 3 gola (Over 2.5)
32%
Clean sheetovi
1.85
Domaći golovi / utakmica
1.11
Gostujući golovi / utakmica
+67%
Prednost domaćeg napada
+40%
Prednost domaće obrane
+37%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cijela liga)
74%
1 gol
46%
2 gola
19%
3 gola
4%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cijela liga)
79%
1 gol
40%
2 gola
21%
3 gola
10%
4 gola

Postave i događaji igrača

Potvrđeni starteri, zamjene i zabilježeni događaji igrača za ovu utakmicu.

Domaća momčad

Ostali zabilježeni igrači

—Stanislav Petkov⚽ 1

Gostujuća momčad

Tijek utakmice

Golovi, kartoni i zamjene poredani kronološki.

  1. Tabor SežanaGolStanislav Petkov

Sudac i treneri

Otvorite njihove sezonske profile i usporedite utakmice, golove i disciplinske trendove.

Međusobni susreti

Nedavni susreti (2): Tabor Sežana 1 - 0 - 1 Rudar. Prosjek golova 4.00, obje momčadi zabile u 50% utakmica.

MND Tabor Sežana
2 : 0
NK Rudar Velenje
NK Rudar Velenje
5 : 1
MND Tabor Sežana

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice Tabor Sežana protiv Rudar?

Utakmica lige 2. SNL završila je rezultatom Tabor Sežana 1:0 Rudar. Potpuna statistika utakmice, pregled po poluvremenima i međusobni omjer dostupni su na ovoj stranici.

Kakav je međusobni omjer Tabor Sežana i Rudar?

U posljednjih 2 međusobnih utakmica Tabor Sežana je pobijedio 1 puta, Rudar 1 puta, a 0 utakmica završilo je neodlučeno. U tim utakmicama prosječno je bilo 4,00 golova, a obje momčadi dale su gol u 50% njih.

Što statistika golova pokazuje prije utakmice Tabor Sežana protiv Rudar?

Tabor Sežana prosječno postiže 2,22 golova po utakmici, a Rudar 2,11. Prosjek lige 2. SNL iznosi 2,96 golova, a Over 2.5 javlja se u 57% utakmica. BTTS se javlja u 33% utakmica momčadi Tabor Sežana i 56% utakmica momčadi Rudar.

Kakva je aktualna forma momčadi Tabor Sežana i Rudar?

U posljednjih pet utakmica Tabor Sežana ima 3 pobjeda, 1 remija i 1 poraza (2,00 bodova po utakmici). Rudar ima 3 pobjeda, 0 remija i 2 poraza (1,80 bodova po utakmici).

Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice Tabor Sežana protiv Rudar?

Statistika utakmice ovdje je javno dostupna, a potpuna analiza klađenja i preporučena prognoza u aplikaciji NoFluffPicks.