Japan - J2 LeaguePodaci aktualni na dan 14. listopada 2026.

Tegevajaro Miyazaki - Jubilo Iwata: statistika utakmice

Obrazloženje:

Potpuna analiza i tip u aplikaciji

Pogledajte analizu klađenja, tip, Value Bet i potpuno obrazloženje ove utakmice.

Pogledajte analizu i tip

Tegevajaro Miyazaki protiv Jubilo Iwata: forma, golovi i ključna statistika

O ovoj utakmici

Tegevajaro Miyazaki igra protiv Jubilo Iwata u ligi J2 League (Japan). Utakmica je zakazana za 17. listopada 2026..

Trenutačna forma

Tegevajaro Miyazaki: 3-2-0, 2,20 bodova po utakmici. Jubilo Iwata: 2-0-3, 1,20 bodova po utakmici.

Statistika golova

Tegevajaro Miyazaki postiže 1,40 i prima 1,40 golova po utakmici. Jubilo Iwata postiže 1,20 i prima 1,30. Prosjek lige: 2,60 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Tegevajaro Miyazaki 60%, Jubilo Iwata 70%. Over 2.5: Tegevajaro Miyazaki 40%, Jubilo Iwata 60%. Razina lige: BTTS 53%, Over 2.5 49%.

xG, udarci i posjed

xG po utakmici: Tegevajaro Miyazaki 1,45, Jubilo Iwata 1,55. Udarci po utakmici: Tegevajaro Miyazaki 12,0, Jubilo Iwata 13,8. Prosječan posjed: Tegevajaro Miyazaki 49%, Jubilo Iwata 55%.

Prvo i drugo poluvrijeme

Tegevajaro Miyazaki: vodstvo na poluvremenu 40%, golovi u drugom poluvremenu 0,60. Jubilo Iwata: vodstvo na poluvremenu 30%, golovi u drugom poluvremenu 0,50.

Golovi po minutama

Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 0-15 (4) za Tegevajaro Miyazaki i 0-15 (5) za Jubilo Iwata. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.

Kontekst lige

J2 League: 2,60 golova po utakmici, BTTS 53%, Over 2.5 49%.

Međusobni omjer

U bazi nema dostupnog odgovarajućeg uzorka međusobnih susreta.

Prije utakmice

Kvote 1X2

(2.90)
(3.20)
(2.23)

Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?

Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.

Tegevajaro MiyazakiJubilo Iwata
1.4Postignuti golovi / utakmica1.2
Tegevajaro MiyazakiJubilo Iwata
1.4Primljeni golovi / utakmica1.3
Tegevajaro MiyazakiJubilo Iwata
49%Prosječan posjed55%
Tegevajaro MiyazakiJubilo Iwata
4Udarci u okvir / utakmica4
Tegevajaro MiyazakiJubilo Iwata

Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?

Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.

12Udarci po utakmici13.8
Tegevajaro MiyazakiJubilo Iwata
4Udarci u okvir4
Tegevajaro MiyazakiJubilo Iwata
11.7%Realizacija udaraca8.7%
Tegevajaro MiyazakiJubilo Iwata
49%Posjed55%
Tegevajaro MiyazakiJubilo Iwata
1.45xG za1.55
Tegevajaro MiyazakiJubilo Iwata
1.52xG protiv1.35
Tegevajaro MiyazakiJubilo Iwata

Kvaliteta udaraca

Tegevajaro Miyazaki: UravnoteženaJubilo Iwata: Uravnotežena
Tegevajaro MiyazakiJubilo Iwata
Preciznost (udarci u okvir)33%29%
Kvaliteta prilika (xG po udarcu)0.120.11
Realizacija (golovi po udarcu u okvir)0.350.30

xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.

Forma momčadi— tko je u boljoj formi?

Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.

Tegevajaro Miyazaki je 83% bolji u kategoriji forma u posljednjih 5.

2.2 bodova / utakmica - Tegevajaro Miyazaki · 1.2 bodova / utakmica - Jubilo Iwata

Tegevajaro Miyazaki
WWWDD
Bez poraza u posljednjih 5 utakmica
Raspodjela sezonskih rezultata
30% W40% D30% L
Sezona (P-N-I)
3-4-3
1.30 bodova / utakmica · gol-razlika 0
Posljednjih 5 (P-N-I)
3-2-0
2.20 bodova / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
2-2-1
Posljednjih 5 kod kuće
2-2-1
LDWWD
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 2.2Primljeni golovi: 1.2xG: 1.46xG protivnika: 1.44BTTS: 80%Over 2.5: 60%
Jubilo Iwata
WLLLW
Raspodjela sezonskih rezultata
40% W10% D50% L
Sezona (P-N-I)
4-1-5
1.30 bodova / utakmica · gol-razlika -1
Posljednjih 5 (P-N-I)
2-0-3
1.20 bodova / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
2-0-3
Posljednjih 5 u gostima
2-0-3
LWWLL
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.0Primljeni golovi: 1.2xG: 1.50xG protivnika: 1.40BTTS: 60%Over 2.5: 60%

Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?

Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.

Tegevajaro Miyazaki je 17% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

1.4 golova / utakmica - Tegevajaro Miyazaki · 1.2 golova / utakmica - Jubilo Iwata

Jubilo Iwata je 8% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

1.4 golova / utakmica - Tegevajaro Miyazaki · 1.3 golova / utakmica - Jubilo Iwata

Profil zabijanja momčadi Tegevajaro Miyazaki: vrlo snažno

Tegevajaro Miyazaki postiže pogodak u 70% utakmica (7 od 10 utakmica), dok Jubilo Iwata ima Clean sheet u 20% utakmica (2 od 10 utakmica).

Profil zabijanja momčadi Jubilo Iwata: vrlo snažno

Jubilo Iwata postiže pogodak u 90% utakmica (9 od 10 utakmica), dok Tegevajaro Miyazaki ima Clean sheet u 20% utakmica (2 od 10 utakmica).

14Postignuti golovi (sezona)12
Tegevajaro MiyazakiJubilo Iwata
14Primljeni golovi (sezona)13
Tegevajaro MiyazakiJubilo Iwata
2.8Prosječan broj golova u utakmici2.5
Tegevajaro MiyazakiJubilo Iwata
11Postignuti golovi (posljednjih 5)5
Tegevajaro MiyazakiJubilo Iwata
6Primljeni golovi (posljednjih 5)6
Tegevajaro MiyazakiJubilo Iwata

Koliko često postižu barem...

70%1 gol90%
Tegevajaro MiyazakiJubilo Iwata
40%2 gola20%
Tegevajaro MiyazakiJubilo Iwata
30%3 gola10%
Tegevajaro MiyazakiJubilo Iwata
0%4 gola0%
Tegevajaro MiyazakiJubilo Iwata

Koliko često primaju barem...

80%1 gol80%
Tegevajaro MiyazakiJubilo Iwata
40%2 gola40%
Tegevajaro MiyazakiJubilo Iwata
10%3 gola10%
Tegevajaro MiyazakiJubilo Iwata
10%4 gola0%
Tegevajaro MiyazakiJubilo Iwata

* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.

Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?

Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.

53%
Prosjek lige

Obrasci golova

20%BTTS na poluvremenu20%
Tegevajaro MiyazakiJubilo Iwata
10%BTTS u oba poluvremena0%
Tegevajaro MiyazakiJubilo Iwata
40%Zabijali u oba poluvremena10%
Tegevajaro MiyazakiJubilo Iwata

BTTS i broj golova

30%Min. 3 gola i BTTS60%
Tegevajaro MiyazakiJubilo Iwata
10%Min. 3 gola bez BTTS-a0%
Tegevajaro MiyazakiJubilo Iwata
80%BTTS – zadnjih 560%
Tegevajaro MiyazakiJubilo Iwata

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?

Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.

Cijela utakmica – usporedba momčadi (Over)

1. poluvrijeme

70%Min. 1 gol prije poluvremena90%
Tegevajaro MiyazakiJubilo Iwata
40%Min. 2 gola prije poluvremena30%
Tegevajaro MiyazakiJubilo Iwata
10%Min. 3 gola prije poluvremena10%
Tegevajaro MiyazakiJubilo Iwata

2. poluvrijeme

80%Min. 1 gol nakon poluvremena80%
Tegevajaro MiyazakiJubilo Iwata
50%Min. 2 gola nakon poluvremena30%
Tegevajaro MiyazakiJubilo Iwata
20%Min. 3 gola nakon poluvremena10%
Tegevajaro MiyazakiJubilo Iwata

Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?

Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Tegevajaro Miyazaki je 33% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

1.6 bodova / utakmica - Tegevajaro Miyazaki · 1.2 bodova / utakmica - Jubilo Iwata

Tegevajaro Miyazaki — stanje na poluvremenu
40% vode40% izjednačeno20% gube
Jubilo Iwata — stanje na poluvremenu
30% vode30% izjednačeno40% gube

Prije poluvremena (1. poluvrijeme)

1.6Bodovi po utakmici (1. poluvrijeme)1.2
Tegevajaro MiyazakiJubilo Iwata
0.8Zabijeni golovi (1. poluvrijeme)0.7
Tegevajaro MiyazakiJubilo Iwata
0.5Primljeni golovi (1. poluvrijeme)0.6
Tegevajaro MiyazakiJubilo Iwata
1.3Prosjek golova (1. poluvrijeme)1.3
Tegevajaro MiyazakiJubilo Iwata
70%Clean sheet prije poluvremena40%
Tegevajaro MiyazakiJubilo Iwata
40%Bez gola prije poluvremena50%
Tegevajaro MiyazakiJubilo Iwata

Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)

0.9Bodovi po utakmici (2. poluvrijeme)1
Tegevajaro MiyazakiJubilo Iwata
0.6Zabijeni golovi (2. poluvrijeme)0.5
Tegevajaro MiyazakiJubilo Iwata
0.9Primljeni golovi (2. poluvrijeme)0.7
Tegevajaro MiyazakiJubilo Iwata
1.5Prosjek golova (2. poluvrijeme)1.2
Tegevajaro MiyazakiJubilo Iwata
40%Clean sheet nakon poluvremena40%
Tegevajaro MiyazakiJubilo Iwata
50%Bez gola nakon poluvremena50%
Tegevajaro MiyazakiJubilo Iwata

Tegevajaro Miyazaki — rezultati drugog poluvremena

20% W30% D50% L
16
Bodovi na poluvremenu
8
Golovi na poluvremenu
+3
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
9
Bodovi u drugom poluvremenu
-3
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.60
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva75%

Vodi na poluvremenu u 40% utakmica i pobjeđuje u 30%. Ponekad gubi vodstvo nakon poluvremena.

Obrana nakon poluvremena+0.4

Prima 0.4 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.

Jubilo Iwata — rezultati drugog poluvremena

20% W40% D40% L
12
Bodovi na poluvremenu
7
Golovi na poluvremenu
+1
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
10
Bodovi u drugom poluvremenu
-2
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.20
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva133%

Vodi na poluvremenu u 30% utakmica i pobjeđuje u 40%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena+0.1

Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.

Tegevajaro Miyazaki — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici2.401.20
Postignuti golovi / utakmica1.21.0
Primljeni golovi / utakmica0.21.0
Prosječan broj golova u utakmici1.42.0
1 gol100%100%
2 gola40%60%
3 gola0%40%
Clean sheet80%40%
Bez gola20%20%
Gol-razlika+50
Poluvrijeme: 80% vode - 0% izjednačeno - 20% gube
2. poluvrijeme: 40% pobijedili - 0% izjednačeno - 60% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 6
Jubilo Iwata — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici1.001.20
Postignuti golovi / utakmica0.40.6
Primljeni golovi / utakmica0.60.6
Prosječan broj golova u utakmici1.01.2
1 gol80%80%
2 gola20%40%
3 gola0%0%
Clean sheet40%40%
Bez gola60%40%
Gol-razlika-10
Poluvrijeme: 20% vode - 40% izjednačeno - 40% gube
2. poluvrijeme: 20% pobijedili - 60% izjednačeno - 20% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 20% - Ukupno golova na poluvremenu: 2

* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.

Golovi po minutama— kada padaju golovi?

Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.

Tegevajaro Miyazaki
ZabijenoPrimljeno
4
1
0-15
1
3
16-30
3
1
31-45
2
2
46-60
2
1
61-75
2
6
76-90

Najopasniji u minutama 0-15 (4 goals). Najviše primaju u 76-90 (6). Bilanca kasnih golova (76–90): -4 - završne faze su slabost.

Jubilo Iwata
ZabijenoPrimljeno
5
2
0-15
0
3
16-30
2
1
31-45
0
3
46-60
3
3
61-75
2
1
76-90

Najopasniji u minutama 0-15 (5 goals). Najviše primaju u 16-30 (3). Bilanca kasnih golova (76–90): +1 - dobivaju završne faze.

* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.

Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?

Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.

Profil utakmice

2.65
Procijenjeni golovi
napad protiv obrane protivnika
1.4 : 1.3
Procijenjena raspodjela golova
domaći : gosti
102%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosjek lige
65%
Obje momčadi zabile (BTTS)
prosjek sezona obje momčadi
-100%
Derbi-učinak
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
63%
Procjena BTTS-a
prema učestalosti zabijanja obje momčadi
3%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 33 utakmica
0-1
Najčešći raspon golova
napad protiv obrane s obje strane

Tegevajaro Miyazaki

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
-0.07
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
+0.07
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-2.0 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
-0.05
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+0.12
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
97%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
122%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
+0.90
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
-0.2
Kasni golovi
14% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 29% postiže se u prvih 15 minuta.
14%

Jubilo Iwata

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
+0.20
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
-0.30
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-0.8 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
-0.35
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+0.05
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
104%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
90%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
-0.10
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
-0.2
Kasni golovi
17% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 42% postiže se u prvih 15 minuta.
17%

* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.

Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?

Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige J2 League.

Momčadi u odnosu na ligu

Tegevajaro MiyazakiLigaJubilo Iwata
Prosječan broj golova u utakmici▲ 2.802.60▼ 2.50
Obje momčadi zabile▲ 60%53%▲ 70%
Min. 3 gola (Over 2.5)▼ 40%49%▲ 60%
Clean sheetovi▼ 20%27%▼ 20%
Gol prije poluvremena▲ 70%68%▲ 90%
Gol nakon poluvremena• 80%79%• 80%

^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.

2.60
Prosjek golova po utakmici
53%
Obje momčadi zabile
49%
Min. 3 gola (Over 2.5)
27%
Clean sheetovi
1.45
Domaći golovi / utakmica
1.15
Gostujući golovi / utakmica
+26%
Prednost domaćeg napada
+21%
Prednost domaće obrane
+15%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cijela liga)
68%
1 gol
34%
2 gola
11%
3 gola
5%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cijela liga)
79%
1 gol
42%
2 gola
17%
3 gola
3%
4 gola

Česta pitanja

Kada igraju Tegevajaro Miyazaki i Jubilo Iwata?

Tegevajaro Miyazaki igra protiv Jubilo Iwata 17. listopada 2026. u ligi J2 League. Točno vrijeme početka u vašoj vremenskoj zoni prikazano je pri vrhu stranice utakmice.

Što statistika golova pokazuje prije utakmice Tegevajaro Miyazaki protiv Jubilo Iwata?

Tegevajaro Miyazaki prosječno postiže 1,40 golova po utakmici, a Jubilo Iwata 1,20. Prosjek lige J2 League iznosi 2,60 golova, a Over 2.5 javlja se u 49% utakmica. BTTS se javlja u 60% utakmica momčadi Tegevajaro Miyazaki i 70% utakmica momčadi Jubilo Iwata.

Kakva je aktualna forma momčadi Tegevajaro Miyazaki i Jubilo Iwata?

U posljednjih pet utakmica Tegevajaro Miyazaki ima 3 pobjeda, 2 remija i 0 poraza (2,20 bodova po utakmici). Jubilo Iwata ima 2 pobjeda, 0 remija i 3 poraza (1,20 bodova po utakmici).

Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice Tegevajaro Miyazaki protiv Jubilo Iwata?

Statistika utakmice ovdje je javno dostupna, a potpuna analiza klađenja i preporučena prognoza u aplikaciji NoFluffPicks.