Malezija - Super LeagueStadium Sultan Ismail Nasiruddin ShahPodaci aktualni na dan 18. listopada 2026.

Terengganu - Pulau Pinang: statistika utakmice

Grb momčadi Terengganu
Terengganu
1 : 0poluvrijeme 0:0
Grb momčadi Pulau Pinang
Pulau Pinang

Terengganu protiv Pulau Pinang: forma, golovi i ključna statistika

O ovoj utakmici

Terengganu je igrao protiv Pulau Pinang u ligi Super League (Malezija). Utakmica je odigrana 5. rujna 2026.. Stadion: Stadium Sultan Ismail Nasiruddin Shah. Konačni rezultat: 1:0.

Trenutačna forma

Terengganu: 1-0-1, 1,50 bodova po utakmici. Pulau Pinang: 0-0-2, 0,00 bodova po utakmici.

Statistika golova

Terengganu postiže 1,50 i prima 1,50 golova po utakmici. Pulau Pinang postiže 0,00 i prima 1,50. Prosjek lige: 3,82 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Terengganu 0%, Pulau Pinang 0%. Over 2.5: Terengganu 100%, Pulau Pinang 0%. Razina lige: BTTS 29%, Over 2.5 76%.

xG, udarci i posjed

xG po utakmici: Terengganu 1,57, Pulau Pinang 1,73. Udarci po utakmici: Terengganu 12,5, Pulau Pinang 16,5. Prosječan posjed: Terengganu 58%, Pulau Pinang 50%.

Prvo i drugo poluvrijeme

Terengganu: vodstvo na poluvremenu 50%, golovi u drugom poluvremenu 0,50. Pulau Pinang: vodstvo na poluvremenu 0%, golovi u drugom poluvremenu 0,00.

Golovi po minutama

Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 0-15 (1) za Terengganu i 0-15 (0) za Pulau Pinang. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.

Kontekst lige

Super League: 3,82 golova po utakmici, BTTS 29%, Over 2.5 76%.

Međusobni omjer

Prije ove utakmice bilo je dostupno 2 prethodnih međusobnih susreta: 1-0-1. Prosjek golova 2,50, BTTS 0%.

Arhivirana analiza prije utakmice

Ova je analiza pripremljena prije početka utakmice. Zaključci se temelje samo na informacijama dostupnima prije utakmice i ne uključuju konačni rezultat ni statistiku nakon utakmice.

Opća analiza utakmice

Terengganu ima izraženiju prednost domaćeg terena: ondje postiže prosječno 1,5 pogodaka, ostvaruje xG od 1,57 i ima 58% posjeda lopte. Pulau Pinang izgubio je obje dosadašnje gostujuće utakmice, u gostima postiže prosječno 0 pogodaka i nijednom nije zatresao mrežu u takvom susretu. Gosti znaju stvarati prilike, što potvrđuju xG od 1,59 i 5 udaraca u okvir gola po utakmici, ali njihova realizacija iznosi 0%, pa se to ne odražava na rezultate. Obrana Pulau Pinanga u gostima prima prosječno 2 pogotka i nije nijednom sačuvala mrežu netaknutom, dok Terengganu u 50% domaćih utakmica nije primio pogodak. Posljednjih pet utakmica obiju momčadi ne pruža potpunu stabilnost, no domaćini su u tom razdoblju ostvarili 2 pobjede i postigli 6 pogodaka, dok su gosti primili čak 9 pogodaka, što dodatno podupire prognozu pobjede Terengganua.

Pogledajte statistički pregled
BTTS – hoće li obje momčadi zabiti?

Najjači signal za BTTS „ne” vrlo je slaba realizacija Pulau Pinanga: u posljednjih 5 utakmica momčad je postizala prosječno samo 0,6 golova i ukupno zabila 3 pogotka. Obje su momčadi ostvarile BTTS u samo 40% svojih posljednjih pet susreta, dok ligaški prosjek za ovo tržište iznosi tek 23%, što upućuje na česte utakmice u kojima najviše jedna momčad postiže pogodak. Terengganu je u posljednje vrijeme primao prosječno 1,6 golova, no njegov obrambeni xG protivnika iznosi 1,45, pa suparnicima ne dopušta velik broj kvalitetnih prilika. Pulau Pinang doduše stvara 1,61 xG po utakmici, ali uz tako nisku stvarnu realizaciju golova rizik da ponovno ostane bez pogotka i dalje je visok. Domaćini mogu postići pogodak jer prosječno upućuju 17 udaraca i bilježe 1,87 xG, no vjerojatniji je scenarij u kojem barem jedna momčad ne postiže pogodak.

Pogledajte BTTS statistiku
Over/Under – analiza golova

Model očekuje 2.85 pogodaka, uz prognozu od 1.55 za Terengganu i 1.30 za Pulau Pinang, što jasno podupire najmanje dva pogotka. U posljednjih pet utakmica Terengganu je prosječno postizao 1.2 pogotka i primao 1.6, dok je Pulau Pinang zabijao 0.6 te dopuštao protivnicima 1.8 pogodaka. Kvaliteta stvorenih prilika i dalje je viša od samih rezultata: prosječni xG Pulau Pinanga u posljednjih pet susreta iznosi 1.61, a Terengganu je dopuštao 1.45 xG-a, dok se domaćin suočava s obranom koja dopušta 1.54 xG-a. Oklada na više od 1.5 ima dodatnu prednost jer se u ligaškim natjecanjima prosječno postižu 4.0 pogotka po utakmici, a 77% susreta završilo je s najmanje tri pogotka; oprezniji odabir više od 1.5 najbolje štiti od varijabilnosti malog uzorka.

Pogledajte Over/Under statistiku
HT/FT – scenarij poluvremena i konačnog rezultata

Terengganu ima izraženiji potencijal u prvom poluvremenu: u posljednjih pet utakmica prosječno je postizao 0,8 gola prije odmora i primao 0,4, dok je Pulau Pinang postizao samo 0,2 gola, a protivnicima dopuštao 1,2 gola. Domaćin je na poluvremenu vodio u 40% tih utakmica, dok gosti nijednom nisu imali prednost, a čak su u 60% slučajeva na odmor otišli s rezultatskim zaostatkom. Prednost Terengganua vidljiva je i u stvaranju prilika, budući da njegov prosječni xG iznosi 1,87 naspram 1,59 kod protivnika, dok obrambeni xG koji domaćin dopušta iznosi 1,19, a kod Pulau Pinanga 1,38. U ukupno posljednjih pet utakmica Terengganu je prosječno postizao 1,2 gola i pobijedio u 40% susreta, dok je Pulau Pinang postizao 0,6 gola i slavio samo u 20% utakmica. Iako je domaćin nakon odmora prosječno primao 1,2 gola, slaba učinkovitost gostiju u drugom poluvremenu, koja iznosi 0,4 pogotka po utakmici, podupire scenarij zadržavanja vodstva do kraja.

Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremena

Po poluvremenima

0 : 0
1. poluvrijeme
0 : 0
2. poluvrijeme

Statistika utakmice

68Posjed (%)32
TerengganuPulau Pinang
11Udarci12
TerengganuPulau Pinang
2Udarci u okvir2
TerengganuPulau Pinang
1.3xG1.19
TerengganuPulau Pinang
4Korneri8
TerengganuPulau Pinang
65Opasni napadi42
TerengganuPulau Pinang
12Prekršaji10
TerengganuPulau Pinang
3Kartoni1
TerengganuPulau Pinang

Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?

Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.

1.5Postignuti golovi / utakmica0
TerengganuPulau Pinang
1.5Primljeni golovi / utakmica1.5
TerengganuPulau Pinang
58%Prosječan posjed50%
TerengganuPulau Pinang
4.5Udarci u okvir / utakmica5
TerengganuPulau Pinang

Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?

Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.

12.5Udarci po utakmici16.5
TerengganuPulau Pinang
4.5Udarci u okvir5
TerengganuPulau Pinang
12%Realizacija udaraca0%
TerengganuPulau Pinang
58%Posjed50%
TerengganuPulau Pinang
1.57xG za1.73
TerengganuPulau Pinang
1.19xG protiv1.29
TerengganuPulau Pinang

Kvaliteta udaraca

Terengganu: UravnoteženaPulau Pinang: Napadačka
TerengganuPulau Pinang
Preciznost (udarci u okvir)36%30%
Kvaliteta prilika (xG po udarcu)0.130.10
Realizacija (golovi po udarcu u okvir)0.330.00

xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.

Forma momčadi— tko je u boljoj formi?

Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.

Terengganu
WL
Raspodjela sezonskih rezultata
50% W0% D50% L
Sezona (P-N-I)
1-0-1
1.50 bodova / utakmica · gol-razlika 0
Posljednjih 5 (P-N-I)
1-0-1
1.50 bodova / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
1-0-1
Posljednjih 5 kod kuće
1-0-1
WL
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.5Primljeni golovi: 1.5xG: 1.57xG protivnika: 1.19BTTS: 0%Over 2.5: 100%
Pulau Pinang
LL
Bez pobjede u posljednjih 5 utakmica
Raspodjela sezonskih rezultata
0% W0% D100% L
Sezona (P-N-I)
0-0-2
0.00 bodova / utakmica · gol-razlika -3
Posljednjih 5 (P-N-I)
0-0-2
0.00 bodova / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
0-0-1
Posljednjih 5 u gostima
0-0-1
L
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 0.0Primljeni golovi: 1.5xG: 1.73xG protivnika: 1.29BTTS: 0%Over 2.5: 0%

Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?

Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.

Profil zabijanja momčadi Terengganu: vrlo snažno

Terengganu postiže pogodak u 50% utakmica (1 od 2 utakmica), dok Pulau Pinang ima Clean sheet u 0% utakmica (0 od 2 utakmica).

Profil zabijanja momčadi Pulau Pinang: teže

Pulau Pinang postiže pogodak u 0% utakmica (0 od 2 utakmica), dok Terengganu ima Clean sheet u 50% utakmica (1 od 2 utakmica).

3Postignuti golovi (sezona)0
TerengganuPulau Pinang
3Primljeni golovi (sezona)3
TerengganuPulau Pinang
3Prosječan broj golova u utakmici1.5
TerengganuPulau Pinang
3Postignuti golovi (posljednjih 5)0
TerengganuPulau Pinang
3Primljeni golovi (posljednjih 5)3
TerengganuPulau Pinang

Koliko često postižu barem...

50%1 gol0%
TerengganuPulau Pinang
50%2 gola0%
TerengganuPulau Pinang
50%3 gola0%
TerengganuPulau Pinang
0%4 gola0%
TerengganuPulau Pinang

Koliko često primaju barem...

50%1 gol100%
TerengganuPulau Pinang
50%2 gola50%
TerengganuPulau Pinang
50%3 gola0%
TerengganuPulau Pinang
0%4 gola0%
TerengganuPulau Pinang

* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.

Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?

Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.

Obrasci golova

0%BTTS na poluvremenu0%
TerengganuPulau Pinang
0%BTTS u oba poluvremena0%
TerengganuPulau Pinang
50%Zabijali u oba poluvremena0%
TerengganuPulau Pinang

BTTS i broj golova

0%Min. 3 gola i BTTS0%
TerengganuPulau Pinang
100%Min. 3 gola bez BTTS-a0%
TerengganuPulau Pinang
0%BTTS – zadnjih 50%
TerengganuPulau Pinang

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?

Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvrijeme

50%Min. 1 gol prije poluvremena50%
TerengganuPulau Pinang
50%Min. 2 gola prije poluvremena0%
TerengganuPulau Pinang
0%Min. 3 gola prije poluvremena0%
TerengganuPulau Pinang

2. poluvrijeme

100%Min. 1 gol nakon poluvremena100%
TerengganuPulau Pinang
50%Min. 2 gola nakon poluvremena0%
TerengganuPulau Pinang
50%Min. 3 gola nakon poluvremena0%
TerengganuPulau Pinang

Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?

Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Terengganu je 300% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

2 bodova / utakmica - Terengganu · 0.5 bodova / utakmica - Pulau Pinang

Terengganu — stanje na poluvremenu
50% vode50% izjednačeno0% gube
Pulau Pinang — stanje na poluvremenu
0% vode50% izjednačeno50% gube

Prije poluvremena (1. poluvrijeme)

2Bodovi po utakmici (1. poluvrijeme)0.5
TerengganuPulau Pinang
1Zabijeni golovi (1. poluvrijeme)0
TerengganuPulau Pinang
0Primljeni golovi (1. poluvrijeme)0.5
TerengganuPulau Pinang
1Prosjek golova (1. poluvrijeme)0.5
TerengganuPulau Pinang
100%Clean sheet prije poluvremena50%
TerengganuPulau Pinang
50%Bez gola prije poluvremena100%
TerengganuPulau Pinang

Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)

1.5Bodovi po utakmici (2. poluvrijeme)0
TerengganuPulau Pinang
0.5Zabijeni golovi (2. poluvrijeme)0
TerengganuPulau Pinang
1.5Primljeni golovi (2. poluvrijeme)1
TerengganuPulau Pinang
2Prosjek golova (2. poluvrijeme)1
TerengganuPulau Pinang
50%Clean sheet nakon poluvremena0%
TerengganuPulau Pinang
50%Bez gola nakon poluvremena100%
TerengganuPulau Pinang

Terengganu — rezultati drugog poluvremena

50% W0% D50% L
4
Bodovi na poluvremenu
2
Golovi na poluvremenu
+2
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
3
Bodovi u drugom poluvremenu
-2
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
2.00
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva100%

Vodi na poluvremenu u 50% utakmica i pobjeđuje u 50%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena+1.5

Prima 1.5 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.

Pulau Pinang — rezultati drugog poluvremena

0% W0% D100% L
1
Bodovi na poluvremenu
0
Golovi na poluvremenu
-1
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
0
Bodovi u drugom poluvremenu
-2
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
0.50
PPG prije poluvremena
Obrana nakon poluvremena+0.5

Prima 0.5 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.

Terengganu — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici2.001.50
Postignuti golovi / utakmica1.00.5
Primljeni golovi / utakmica0.01.5
Prosječan broj golova u utakmici1.02.0
1 gol50%100%
2 gola50%50%
3 gola0%50%
Clean sheet100%50%
Bez gola50%50%
Gol-razlika+2-2
Poluvrijeme: 50% vode - 50% izjednačeno - 0% gube
2. poluvrijeme: 50% pobijedili - 0% izjednačeno - 50% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 2
Pulau Pinang — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici0.500.00
Postignuti golovi / utakmica0.00.0
Primljeni golovi / utakmica0.51.0
Prosječan broj golova u utakmici0.51.0
1 gol50%100%
2 gola0%0%
3 gola0%0%
Clean sheet50%0%
Bez gola100%100%
Gol-razlika-1-2
Poluvrijeme: 0% vode - 50% izjednačeno - 50% gube
2. poluvrijeme: 0% pobijedili - 0% izjednačeno - 100% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 0

* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.

Golovi po minutama— kada padaju golovi?

Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.

Terengganu
ZabijenoPrimljeno
1
0
0-15
0
0
16-30
1
0
31-45
0
1
46-60
0
1
61-75
1
1
76-90

Najopasniji u minutama 0-15 (1 goal). Najviše primaju u 46-60 (1). Bilanca kasnih golova (76–90): 0.

Pulau Pinang
ZabijenoPrimljeno
0
0
0-15
0
0
16-30
0
1
31-45
0
1
46-60
0
1
61-75
0
0
76-90

Najviše primaju u 31-45 (1). Bilanca kasnih golova (76–90): 0.

* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.

Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?

Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.

Profil utakmice

2.25
Procijenjeni golovi
napad protiv obrane protivnika
1.5 : 0.8
Procijenjena raspodjela golova
domaći : gosti
59%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosjek lige
0%
Obje momčadi zabile (BTTS)
prosjek sezona obje momčadi
+11%
Derbi-učinak
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
0%
Procjena BTTS-a
prema učestalosti zabijanja obje momčadi
50%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 2 utakmica
2-3
Najčešći raspon golova
napad protiv obrane s obje strane

Terengganu

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
+0.38
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
-0.38
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
0.0 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
-0.07
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
-0.31
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
71%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
88%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
0.00
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
-0.5
Kasni golovi
33% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 33% postiže se u prvih 15 minuta.
33%

Pulau Pinang

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
+0.44
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
-1.94
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
0.0 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
-1.73
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
-0.21
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
0%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
71%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
0.00
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
0.0
Kasni golovi
0% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 0% postiže se u prvih 15 minuta.
0%

* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.

Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?

Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige Super League.

Momčadi u odnosu na ligu

TerengganuLigaPulau Pinang
Prosječan broj golova u utakmici▼ 3.003.82▼ 1.50
Obje momčadi zabile▼ 0%29%▼ 0%
Min. 3 gola (Over 2.5)▲ 100%76%▼ 0%
Clean sheetovi▲ 50%35%▼ 0%
Gol prije poluvremena▼ 50%82%▼ 50%
Gol nakon poluvremena▲ 100%94%▲ 100%

^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.

3.82
Prosjek golova po utakmici
29%
Obje momčadi zabile
76%
Min. 3 gola (Over 2.5)
35%
Clean sheetovi
2.12
Domaći golovi / utakmica
1.71
Gostujući golovi / utakmica
+24%
Prednost domaćeg napada
+19%
Prednost domaće obrane
+6%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cijela liga)
82%
1 gol
59%
2 gola
18%
3 gola
6%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cijela liga)
94%
1 gol
59%
2 gola
35%
3 gola
12%
4 gola

Postave i događaji igrača

Potvrđeni starteri, zamjene i zabilježeni događaji igrača za ovu utakmicu.

Tijek utakmice

Golovi, kartoni i zamjene poredani kronološki.

  1. TerengganuŽuti kartonMuhammad Danial bin Amier
  2. Pulau PinangŽuti kartonBakhtiyorjon Kasymov
  3. Pulau PinangZamjenaUšao: Jarvey GayosoIzašao: Muhammad Shahrel Fikri bin Md Fauzi
  4. Pulau PinangZamjenaUšao: Mohamad Khala'If Mohd NaskamIzašao: Haqimi Azim Rosli
  5. TerengganuŽuti kartonHabeeb Haroun
  6. TerengganuZamjenaUšao: Pavithran GunalanIzašao: Mateus Gustavo Sales de Jesus
  7. TerengganuZamjenaUšao: Jordan MintahIzašao: Gervane Zjandric Adonnis Kastaneer
  8. TerengganuŽuti kartonManuel Gelito Ott

Sudac i treneri

Otvorite njihove sezonske profile i usporedite utakmice, golove i disciplinske trendove.

Međusobni susreti

Nedavni susreti (2): Terengganu 1 - 0 - 1 Pulau Pinang. Prosjek golova 2.50, obje momčadi zabile u 0% utakmica.

Terengganu
0 : 2
Pulau Pinang
Pulau Pinang
0 : 3
Terengganu

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice Terengganu protiv Pulau Pinang?

Utakmica lige Super League završila je rezultatom Terengganu 1:0 Pulau Pinang. Potpuna statistika utakmice, pregled po poluvremenima i međusobni omjer dostupni su na ovoj stranici.

Kakav je međusobni omjer Terengganu i Pulau Pinang?

U posljednjih 2 međusobnih utakmica Terengganu je pobijedio 1 puta, Pulau Pinang 1 puta, a 0 utakmica završilo je neodlučeno. U tim utakmicama prosječno je bilo 2,50 golova, a obje momčadi dale su gol u 0% njih.

Što statistika golova pokazuje prije utakmice Terengganu protiv Pulau Pinang?

Terengganu prosječno postiže 1,50 golova po utakmici, a Pulau Pinang 0,00. Prosjek lige Super League iznosi 3,82 golova, a Over 2.5 javlja se u 76% utakmica. BTTS se javlja u 0% utakmica momčadi Terengganu i 0% utakmica momčadi Pulau Pinang.

Kakva je aktualna forma momčadi Terengganu i Pulau Pinang?

U posljednjih pet utakmica Terengganu ima 1 pobjeda, 0 remija i 1 poraza (1,50 bodova po utakmici). Pulau Pinang ima 0 pobjeda, 0 remija i 2 poraza (0,00 bodova po utakmici).

Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice Terengganu protiv Pulau Pinang?

Ovu stranicu koristite za usporedbu brojki iza utakmice Terengganu protiv Pulau Pinang. Otvorite aplikaciju NoFluffPicks za analizu klađenja, prognozu, Value Bet i obrazloženje.