Italija - Serie C Group AStadio Mario RigamontiPodaci aktualni na dan 18. listopada 2026.

Union Brescia - Desenzano Calvina: statistika utakmice

Grb momčadi Union Brescia
Union Brescia
1 : 0poluvrijeme 1:0
Grb momčadi Desenzano Calvina
Desenzano Calvina

Union Brescia protiv Desenzano Calvina: forma, golovi i ključna statistika

O ovoj utakmici

Union Brescia je igrao protiv Desenzano Calvina u ligi Serie C Group A (Italija). Utakmica je odigrana 6. rujna 2026.. Stadion: Stadio Mario Rigamonti. Konačni rezultat: 1:0.

Trenutačna forma

Union Brescia: 2-0-0, 3,00 bodova po utakmici. Desenzano Calvina: 0-2-0, 1,00 bodova po utakmici.

Statistika golova

Union Brescia postiže 2,00 i prima 0,50 golova po utakmici. Desenzano Calvina postiže 0,50 i prima 0,50. Prosjek lige: 1,96 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Union Brescia 50%, Desenzano Calvina 50%. Over 2.5: Union Brescia 50%, Desenzano Calvina 0%. Razina lige: BTTS 43%, Over 2.5 35%.

xG, udarci i posjed

xG po utakmici: Union Brescia 1,59, Desenzano Calvina 1,86. Udarci po utakmici: Union Brescia 12,0, Desenzano Calvina 14,5. Prosječan posjed: Union Brescia 57%, Desenzano Calvina 44%.

Prvo i drugo poluvrijeme

Union Brescia: vodstvo na poluvremenu 50%, golovi u drugom poluvremenu 1,00. Desenzano Calvina: vodstvo na poluvremenu 0%, golovi u drugom poluvremenu 0,50.

Golovi po minutama

Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 0-15 (1) za Union Brescia i 76-90+ (1) za Desenzano Calvina. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.

Kontekst lige

Serie C Group A: 1,96 golova po utakmici, BTTS 43%, Over 2.5 35%.

Međusobni omjer

U bazi nema dostupnog odgovarajućeg uzorka međusobnih susreta.

Arhivirana analiza prije utakmice

Ova je analiza pripremljena prije početka utakmice. Zaključci se temelje samo na informacijama dostupnima prije utakmice i ne uključuju konačni rezultat ni statistiku nakon utakmice.

Opća analiza utakmice

Union Brescia pobijedio je u obje dosadašnje utakmice sezone, a kod kuće ostvaruje 100% pobjeda, uz prosjek od 3 pogotka i 5 udaraca u okvir po utakmici. Desenzano Calvina i dalje je neporažen, no u dvije gostujuće utakmice oba je puta remizirao i nije ostvario nijednu pobjedu, uz prosjek od samo 1 pogotka. Domaćini su očito učinkovitiji, realizirajući 25% udaraca u usporedbi sa samo 5% kod gostiju, iako Desenzano stvara mnogo prilika: 21 udarac i xG 2,31 u gostima. Obrane obje momčadi primaju u prosjeku po 1 pogodak, a xG protiv njih gotovo je identičan: 1,45 za Union i 1,46 za Desenzano, stoga gosti imaju argumente za postizanje pogotka. Ipak, o prednosti Uniona trebali bi odlučiti prednost domaćeg terena i znatno bolja realizacija, iako remi ostaje realna alternativa.

Pogledajte statistički pregled
BTTS – hoće li obje momčadi zabiti?

Jači signal upućuje na BTTS – ne, jer su u posljednjih 5 utakmica obje momčadi imale ovaj ishod u samo 40% slučajeva, što je ispod ligaškog prosjeka od 45%. Najveći problem za scenarij u kojem obje momčadi postižu pogodak predstavlja Desenzano Calvina, koje je u tom razdoblju postizalo samo 0,4 gola po utakmici i ukupno zabilo 2 pogotka. Gosti doduše mogu stvarati prilike, što potvrđuje njihov posljednji xG od 1,41, ali Union Brescia je u istom razdoblju dopuštala xG od 1,32, pa ofenzivna prednost suparnika nije izražena. Domaćini su u prosjeku postizali 1,0 gol po utakmici, dok je Desenzano primao samo 0,6, stoga je vjerojatniji scenarij u kojem će barem jedna momčad ostati bez pogotka nego razmjena pogodaka.

Pogledajte BTTS statistiku
Over/Under – analiza golova

Profil lige izrazito je niskog učinka: prosjek iznosi samo 2,05 gola po utakmici, a tek 35% susreta završava s više od 2,5 gola. Desenzano je u posljednjih pet utakmica postiglo 2 gola, odnosno 0,4 po susretu, a primilo ih je samo 3, dok Union Brescia u prosjeku postiže 1,0, a prima 1,4 gola. U tom nizu nijedna od pet utakmica Desenzana nije završila s više od 2,5 gola, dok se takav ishod kod Brescie pojavio u 40% susreta. Iako podaci o utakmici upućuju na visok potencijalni xG gostiju od 2,31, trenutačna učinkovitost obiju momčadi i defenzivna slika lige ograničavaju prognozu na 1,90 gola. Najjača opcija je manje od 3,5 gola, jer je za gubitak te oklade potrebno najmanje 4 gola, što nije u skladu s posljednjom formom Desenzana i ligaškim prosjekom.

Pogledajte Over/Under statistiku
HT/FT – scenarij poluvremena i konačnog rezultata

Najjači scenarij je neriješeno na poluvremenu i neriješeno nakon završnog zvižduka, jer je Desenzano imalo neriješen rezultat na poluvremenu u 4 od posljednjih 5 utakmica, a Union u 2 od 5. Gosti su posebno oprezni prije odmora: tada su u prosjeku postizali samo 0,2 gola i nisu primili nijedan, a tek je 20% njihovih utakmica imalo pogodak u prvom poluvremenu. U posljednjih pet utakmica Desenzano je čak 4 puta remiziralo i nije ostvarilo nijednu pobjedu, dok Union ima učinak od 2 pobjede, 1 remija i 2 poraza, što domaćinima ne daje jasnu prednost na kraju. Iako prosječni xG gostiju iznosi 2,31, naspram 1,53 kod domaćina, njihova trenutačna učinkovitost iznosi samo 0,4 postignuta gola po utakmici u posljednjih pet nastupa. I drugo poluvrijeme obećava malo pogodaka, jer obje momčadi u tom razdoblju u prosjeku postižu 0,4 odnosno 0,2 gola, pa je neriješen ishod i dalje najvjerojatniji.

Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremena

Po poluvremenima

1 : 0
1. poluvrijeme
0 : 0
2. poluvrijeme

Statistika utakmice

53Posjed (%)47
Union BresciaDesenzano Calvina
11Udarci5
Union BresciaDesenzano Calvina
6Udarci u okvir0
Union BresciaDesenzano Calvina
2xG1.05
Union BresciaDesenzano Calvina
2Korneri2
Union BresciaDesenzano Calvina
119Opasni napadi98
Union BresciaDesenzano Calvina
15Prekršaji19
Union BresciaDesenzano Calvina
1Kartoni2
Union BresciaDesenzano Calvina

Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?

Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.

Union BresciaDesenzano Calvina
2Postignuti golovi / utakmica0.5
Union BresciaDesenzano Calvina
0.5Primljeni golovi / utakmica0.5
Union BresciaDesenzano Calvina
57%Prosječan posjed44%
Union BresciaDesenzano Calvina
4Udarci u okvir / utakmica4.5
Union BresciaDesenzano Calvina

Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?

Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.

12Udarci po utakmici14.5
Union BresciaDesenzano Calvina
4Udarci u okvir4.5
Union BresciaDesenzano Calvina
16.7%Realizacija udaraca3.4%
Union BresciaDesenzano Calvina
57%Posjed44%
Union BresciaDesenzano Calvina
1.59xG za1.86
Union BresciaDesenzano Calvina
1.27xG protiv2.08
Union BresciaDesenzano Calvina

Kvaliteta udaraca

Union Brescia: Učinkovita realizacijaDesenzano Calvina: Napadačka
Union BresciaDesenzano Calvina
Preciznost (udarci u okvir)33%31%
Kvaliteta prilika (xG po udarcu)0.130.13
Realizacija (golovi po udarcu u okvir)0.500.11

xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.

Forma momčadi— tko je u boljoj formi?

Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.

Union Brescia je 200% bolji u kategoriji forma u posljednjih 5.

3 bodova / utakmica - Union Brescia · 1 bodova / utakmica - Desenzano Calvina

Union Brescia
WW
5 uzastopnih pobjeda
Raspodjela sezonskih rezultata
100% W0% D0% L
Sezona (P-N-I)
2-0-0
3.00 bodova / utakmica · gol-razlika +3
Posljednjih 5 (P-N-I)
2-0-0
3.00 bodova / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
1-0-0
Posljednjih 5 kod kuće
1-0-0
W
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 2.0Primljeni golovi: 0.5xG: 1.59xG protivnika: 1.27BTTS: 50%Over 2.5: 50%
Desenzano Calvina
DD
Bez poraza u posljednjih 5 utakmica
Raspodjela sezonskih rezultata
0% W100% D0% L
Sezona (P-N-I)
0-2-0
1.00 bodova / utakmica · gol-razlika 0
Posljednjih 5 (P-N-I)
0-2-0
1.00 bodova / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
0-1-0
Posljednjih 5 u gostima
0-1-0
D
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 0.5Primljeni golovi: 0.5xG: 1.86xG protivnika: 2.08BTTS: 50%Over 2.5: 0%

Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?

Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.

Union Brescia je 300% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

2 golova / utakmica - Union Brescia · 0.5 golova / utakmica - Desenzano Calvina

Profil zabijanja momčadi Union Brescia: vrlo snažno

Union Brescia postiže pogodak u 100% utakmica (2 od 2 utakmica), dok Desenzano Calvina ima Clean sheet u 50% utakmica (1 od 2 utakmica).

Profil zabijanja momčadi Desenzano Calvina: neujednačeno

Desenzano Calvina postiže pogodak u 50% utakmica (1 od 2 utakmica), dok Union Brescia ima Clean sheet u 50% utakmica (1 od 2 utakmica).

4Postignuti golovi (sezona)1
Union BresciaDesenzano Calvina
1Primljeni golovi (sezona)1
Union BresciaDesenzano Calvina
2.5Prosječan broj golova u utakmici1
Union BresciaDesenzano Calvina
4Postignuti golovi (posljednjih 5)1
Union BresciaDesenzano Calvina
1Primljeni golovi (posljednjih 5)1
Union BresciaDesenzano Calvina

Koliko često postižu barem...

100%1 gol50%
Union BresciaDesenzano Calvina
50%2 gola0%
Union BresciaDesenzano Calvina
50%3 gola0%
Union BresciaDesenzano Calvina
0%4 gola0%
Union BresciaDesenzano Calvina

Koliko često primaju barem...

50%1 gol50%
Union BresciaDesenzano Calvina
0%2 gola0%
Union BresciaDesenzano Calvina
0%3 gola0%
Union BresciaDesenzano Calvina
0%4 gola0%
Union BresciaDesenzano Calvina

* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.

Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?

Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.

43%
Prosjek lige

Obrasci golova

50%BTTS na poluvremenu0%
Union BresciaDesenzano Calvina
0%BTTS u oba poluvremena0%
Union BresciaDesenzano Calvina
50%Zabijali u oba poluvremena0%
Union BresciaDesenzano Calvina

BTTS i broj golova

50%Min. 3 gola i BTTS0%
Union BresciaDesenzano Calvina
0%Min. 3 gola bez BTTS-a0%
Union BresciaDesenzano Calvina
50%BTTS – zadnjih 550%
Union BresciaDesenzano Calvina

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?

Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.

Cijela utakmica – usporedba momčadi (Over)

1. poluvrijeme

50%Min. 1 gol prije poluvremena0%
Union BresciaDesenzano Calvina
50%Min. 2 gola prije poluvremena0%
Union BresciaDesenzano Calvina
50%Min. 3 gola prije poluvremena0%
Union BresciaDesenzano Calvina

2. poluvrijeme

100%Min. 1 gol nakon poluvremena50%
Union BresciaDesenzano Calvina
0%Min. 2 gola nakon poluvremena50%
Union BresciaDesenzano Calvina
0%Min. 3 gola nakon poluvremena0%
Union BresciaDesenzano Calvina

Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?

Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Union Brescia je 100% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

2 bodova / utakmica - Union Brescia · 1 bodova / utakmica - Desenzano Calvina

Union Brescia — stanje na poluvremenu
50% vode50% izjednačeno0% gube
Desenzano Calvina — stanje na poluvremenu
0% vode100% izjednačeno0% gube

Prije poluvremena (1. poluvrijeme)

2Bodovi po utakmici (1. poluvrijeme)1
Union BresciaDesenzano Calvina
1Zabijeni golovi (1. poluvrijeme)0
Union BresciaDesenzano Calvina
0.5Primljeni golovi (1. poluvrijeme)0
Union BresciaDesenzano Calvina
1.5Prosjek golova (1. poluvrijeme)0
Union BresciaDesenzano Calvina
50%Clean sheet prije poluvremena100%
Union BresciaDesenzano Calvina
50%Bez gola prije poluvremena100%
Union BresciaDesenzano Calvina

Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)

3Bodovi po utakmici (2. poluvrijeme)1
Union BresciaDesenzano Calvina
1Zabijeni golovi (2. poluvrijeme)0.5
Union BresciaDesenzano Calvina
0Primljeni golovi (2. poluvrijeme)0.5
Union BresciaDesenzano Calvina
1Prosjek golova (2. poluvrijeme)1
Union BresciaDesenzano Calvina
100%Clean sheet nakon poluvremena50%
Union BresciaDesenzano Calvina
0%Bez gola nakon poluvremena50%
Union BresciaDesenzano Calvina

Union Brescia — rezultati drugog poluvremena

100% W0% D0% L
4
Bodovi na poluvremenu
2
Golovi na poluvremenu
+1
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
6
Bodovi u drugom poluvremenu
+2
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
2.00
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva200%

Vodi na poluvremenu u 50% utakmica i pobjeđuje u 100%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena-0.5

Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.

Desenzano Calvina — rezultati drugog poluvremena

0% W100% D0% L
2
Bodovi na poluvremenu
0
Golovi na poluvremenu
0
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
2
Bodovi u drugom poluvremenu
0
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.00
PPG prije poluvremena
Obrana nakon poluvremena+0.5

Prima 0.5 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.

Union Brescia — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici2.003.00
Postignuti golovi / utakmica1.01.0
Primljeni golovi / utakmica0.50.0
Prosječan broj golova u utakmici1.51.0
1 gol50%100%
2 gola50%0%
3 gola50%0%
Clean sheet50%100%
Bez gola50%0%
Gol-razlika+1+2
Poluvrijeme: 50% vode - 50% izjednačeno - 0% gube
2. poluvrijeme: 100% pobijedili - 0% izjednačeno - 0% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 50% - Ukupno golova na poluvremenu: 2
Desenzano Calvina — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici1.001.00
Postignuti golovi / utakmica0.00.5
Primljeni golovi / utakmica0.00.5
Prosječan broj golova u utakmici0.01.0
1 gol0%50%
2 gola0%50%
3 gola0%0%
Clean sheet100%50%
Bez gola100%50%
Gol-razlika00
Poluvrijeme: 0% vode - 100% izjednačeno - 0% gube
2. poluvrijeme: 0% pobijedili - 100% izjednačeno - 0% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 0

* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.

Golovi po minutama— kada padaju golovi?

Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.

Union Brescia
ZabijenoPrimljeno
1
0
0-15
0
1
16-30
1
0
31-45
1
0
46-60
0
0
61-75
1
0
76-90

Najopasniji u minutama 0-15 (1 goal). Najviše primaju u 16-30 (1). Bilanca kasnih golova (76–90): +1 - dobivaju završne faze.

Desenzano Calvina
ZabijenoPrimljeno
0
0
0-15
0
0
16-30
0
0
31-45
0
0
46-60
0
1
61-75
1
0
76-90

Najopasniji u minutama 76-90 (1 goal). Najviše primaju u 61-75 (1). Bilanca kasnih golova (76–90): +1 - dobivaju završne faze.

* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.

Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?

Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.

Profil utakmice

1.75
Procijenjeni golovi
napad protiv obrane protivnika
1.3 : 0.5
Procijenjena raspodjela golova
domaći : gosti
89%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosjek lige
50%
Obje momčadi zabile (BTTS)
prosjek sezona obje momčadi
-100%
Derbi-učinak
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
50%
Procjena BTTS-a
prema učestalosti zabijanja obje momčadi
0%
Rizik 0:0
praktički nula
0-1
Najčešći raspon golova
napad protiv obrane s obje strane

Union Brescia

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
+0.32
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
+1.18
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
+0.4 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
+0.41
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+0.77
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
177%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
60%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
0.00
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
0.0
Kasni golovi
25% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 25% postiže se u prvih 15 minuta.
25%

Desenzano Calvina

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
-0.22
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
+0.22
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-1.0 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
-1.36
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+1.58
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
60%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
44%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
0.00
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
+0.5
Kasni golovi
100% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 0% postiže se u prvih 15 minuta.
100%

* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.

Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?

Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige Serie C Group A.

Momčadi u odnosu na ligu

Union BresciaLigaDesenzano Calvina
Prosječan broj golova u utakmici▲ 2.501.96▼ 1.00
Obje momčadi zabile▲ 50%43%▲ 50%
Min. 3 gola (Over 2.5)▲ 50%35%▼ 0%
Clean sheetovi▲ 50%37%▲ 50%
Gol prije poluvremena▲ 50%48%▼ 0%
Gol nakon poluvremena▲ 100%65%▼ 50%

^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.

1.96
Prosjek golova po utakmici
43%
Obje momčadi zabile
35%
Min. 3 gola (Over 2.5)
37%
Clean sheetovi
1.13
Domaći golovi / utakmica
0.83
Gostujući golovi / utakmica
+36%
Prednost domaćeg napada
+27%
Prednost domaće obrane
+13%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cijela liga)
48%
1 gol
22%
2 gola
13%
3 gola
0%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cijela liga)
65%
1 gol
30%
2 gola
17%
3 gola
0%
4 gola

Postave i događaji igrača

Potvrđeni starteri, zamjene i zabilježeni događaji igrača za ovu utakmicu.

Tijek utakmice

Golovi, kartoni i zamjene poredani kronološki.

  1. Union BresciaGolVincent De Maria
  2. Desenzano CalvinaŽuti kartonLorenzo Milani
  3. Union BresciaŽuti kartonAlessandro Mercati
  4. Union BresciaZamjenaUšao: Loris ArmatiIzašao: Alberto Rizzo
  5. Union BresciaZamjenaUšao: Marco FrigerioIzašao: Alessandro Mercati
  6. Desenzano CalvinaŽuti kartonTommaso Panelli
  7. Desenzano CalvinaZamjenaUšao: Andrea ProcaccioIzašao: Vincenzo Millico
  8. Union BresciaZamjenaUšao: Jacopo PellegriniIzašao: Valerio Crespi

Sudac i treneri

Otvorite njihove sezonske profile i usporedite utakmice, golove i disciplinske trendove.

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice Union Brescia protiv Desenzano Calvina?

Utakmica lige Serie C Group A završila je rezultatom Union Brescia 1:0 Desenzano Calvina. Potpuna statistika utakmice, pregled po poluvremenima i međusobni omjer dostupni su na ovoj stranici.

Što statistika golova pokazuje prije utakmice Union Brescia protiv Desenzano Calvina?

Union Brescia prosječno postiže 2,00 golova po utakmici, a Desenzano Calvina 0,50. Prosjek lige Serie C Group A iznosi 1,96 golova, a Over 2.5 javlja se u 35% utakmica. BTTS se javlja u 50% utakmica momčadi Union Brescia i 50% utakmica momčadi Desenzano Calvina.

Kakva je aktualna forma momčadi Union Brescia i Desenzano Calvina?

U posljednjih pet utakmica Union Brescia ima 2 pobjeda, 0 remija i 0 poraza (3,00 bodova po utakmici). Desenzano Calvina ima 0 pobjeda, 2 remija i 0 poraza (1,00 bodova po utakmici).

Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice Union Brescia protiv Desenzano Calvina?

Statistika utakmice ovdje je javno dostupna, a potpuna analiza klađenja i preporučena prognoza u aplikaciji NoFluffPicks.