Španjolska - La LigaEstadio de MestallaPodaci aktualni na dan 18. listopada 2026.

Valencia CF - FC Barcelona: statistika utakmice

Grb momčadi Valencia CF
Valencia CF
0 : 5poluvrijeme 0:2
Grb momčadi FC Barcelona
FC Barcelona

Valencia CF protiv FC Barcelona: forma, golovi i ključna statistika

O ovoj utakmici

Valencia CF je igrao protiv FC Barcelona u ligi La Liga (Španjolska). Utakmica je odigrana 6. rujna 2026.. Stadion: Estadio de Mestalla. Konačni rezultat: 0:5.

Trenutačna forma

Valencia CF: 0-1-2, 0,33 bodova po utakmici. FC Barcelona: 3-0-0, 3,00 bodova po utakmici.

Statistika golova

Valencia CF postiže 0,33 i prima 1,33 golova po utakmici. FC Barcelona postiže 4,00 i prima 0,67. Prosjek lige: 2,91 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Valencia CF 33%, FC Barcelona 33%. Over 2.5: Valencia CF 33%, FC Barcelona 67%. Razina lige: BTTS 51%, Over 2.5 57%.

xG, udarci i posjed

xG po utakmici: Valencia CF 1,29, FC Barcelona 2,26. Udarci po utakmici: Valencia CF 12,0, FC Barcelona 19,7. Prosječan posjed: Valencia CF 47%, FC Barcelona 64%.

Prvo i drugo poluvrijeme

Valencia CF: vodstvo na poluvremenu 0%, golovi u drugom poluvremenu 0,00. FC Barcelona: vodstvo na poluvremenu 100%, golovi u drugom poluvremenu 2,33.

Golovi po minutama

Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 16-30 (1) za Valencia CF i 61-75 (3) za FC Barcelona. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.

Kontekst lige

La Liga: 2,91 golova po utakmici, BTTS 51%, Over 2.5 57%.

Međusobni omjer

Prije ove utakmice bilo je dostupno 2 prethodnih međusobnih susreta: 1-0-1. Prosjek golova 5,00, BTTS 50%.

Arhivirana analiza prije utakmice

Ova je analiza pripremljena prije početka utakmice. Zaključci se temelje samo na informacijama dostupnima prije utakmice i ne uključuju konačni rezultat ni statistiku nakon utakmice.

Opća analiza utakmice

FC Barcelona vodi na ljestvici nakon triju pobjeda, dok Valencia zauzima 17. mjesto i u tri kola nije ostvarila pobjedu, uz 1 remi i 2 poraza. Gosti su u sjajnom nizu od 5 uzastopnih pobjeda, u tom su razdoblju postigli 18 pogodaka i primili samo 4, dok je Valencia zabila tek 3 gola u posljednjih pet utakmica. Barcelona je u gostima dosad pobijedila u svakoj utakmici, postiže prosječno 5 golova, čuva praznu mrežu i upućuje 7 udaraca u okvir gola po susretu, dok Valencia kod kuće ima 2,5 takvih udaraca. Domaćini još nisu postigli pogodak na vlastitom terenu unatoč xG-u od 1,20, dok Barcelona u gostima stvara prilike vrijedne prosječno 1,37 xG-a i protivnicima dopušta samo 0,90 xG-a. Tako velika razlika u učinkovitosti, formi i kvaliteti obrane nedvojbeno ide u prilog pobjedi gostiju.

Pogledajte statistički pregled
BTTS – hoće li obje momčadi zabiti?

Najjači argument za BTTS nije samo vrlo čvrsta obrana Barcelone: gosti su sačuvali mrežu netaknutom u 100% dosad odigranih ligaških utakmica, a njihov prosječni xG protiv iznosi svega 0,90. Valencia je u posljednjih pet susreta postizala samo 0,6 pogodaka po utakmici, uz xG od 1,18, i nije pobijedila nijednom. Barcelona je istodobno u izvrsnoj napadačkoj formi, u posljednjih pet utakmica postizala je prosječno 3,6 pogodaka i ostvarila niz od pet pobjeda, pa je realan scenarij pobjede gostiju bez primljenog pogotka. Barcelonin sezonski udio BTTS-a iznosi 0%, a Valencijin 50%, što je znatno ispod ligaškog prosjeka od 53%. Oklada „ne” prvenstveno obuhvaća varijantu u kojoj Valencia ne uspije svladati obranu gostiju, neovisno o broju pogodaka Barcelone.

Pogledajte BTTS statistiku
Over/Under – analiza golova

Barcelona je u izvrsnoj golgeterskoj formi: u posljednjih 5 utakmica postizala je prosječno 3,6 gola, dok je Valencia u istom razdoblju prosječno postizala 0,6 gola. Gosti stvaraju i znatno više kvalitetnih prilika, s prosječnim xG-om od 2,32 u odnosu na 1,18 kod domaćina, dok Valencia protivnicima dopušta xG od 1,27. U dosadašnjim utakmicama obiju momčadi ove sezone granica od 1,5 gola prijeđena je u 100% slučajeva, dok je Barcelona u 100% utakmica prelazila i granice od 2,5 i 3,5 gola. Valencia je u posljednjih pet nastupa postigla samo 3 pogotka, no njezin prosjek od 1,4 primljena gola, kao i Barcelonin napadački potencijal, snažno podupiru najmanje dva pogotka na utakmici. Najbolji je izbor over 1,5, jer čak i uz ograničen doprinos domaćina sama Barcelona ima temelje za ostvarenje rezultata iznad te granice.

Pogledajte Over/Under statistiku
HT/FT – scenarij poluvremena i konačnog rezultata

FC Barcelona u utakmicu ulazi nakon niza od 5 pobjeda, dok Valencia u posljednjih 5 susreta nije nijednom pobijedila, uz prosjek od samo 0,6 postignutih i 1,4 primljenih pogodaka. Gosti su znatno jači već u prvom poluvremenu: vodili su nakon 45 minuta u 80% posljednjih utakmica i tada u prosjeku postizali 1,4 pogotka, dok je Valencia vodila u samo 40% slučajeva i postizala 0,6 pogodaka. Prednost Barcelone trebala bi se povećati nakon odmora, jer u tom dijelu utakmica u prosjeku postiže 2,2 pogotka, dok Valencia nije zabila nijedan pogodak i prosječno je primala 1,0 pogodak. Iako su domaćini imali dobre rezultate u vrlo malom uzorku utakmica kod kuće, znatno bolja trenutačna forma Barcelone — 3,6 postignutih pogodaka po utakmici uz 0,8 primljenih — upućuje na scenarij u kojem će voditi na poluvremenu i ostvariti konačnu pobjedu.

Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremena

Po poluvremenima

0 : 2
1. poluvrijeme
0 : 3
2. poluvrijeme

Statistika utakmice

27Posjed (%)73
Valencia CFFC Barcelona
3Udarci25
Valencia CFFC Barcelona
2Udarci u okvir10
Valencia CFFC Barcelona
0.53xG2.88
Valencia CFFC Barcelona
1Korneri4
Valencia CFFC Barcelona
27Opasni napadi84
Valencia CFFC Barcelona
7Prekršaji6
Valencia CFFC Barcelona
1Kartoni3
Valencia CFFC Barcelona

Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?

Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.

0.33Postignuti golovi / utakmica4
Valencia CFFC Barcelona
1.33Primljeni golovi / utakmica0.67
Valencia CFFC Barcelona
47%Prosječan posjed64%
Valencia CFFC Barcelona
3Udarci u okvir / utakmica8.67
Valencia CFFC Barcelona

Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?

Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.

12Udarci po utakmici19.67
Valencia CFFC Barcelona
3Udarci u okvir8.67
Valencia CFFC Barcelona
2.8%Realizacija udaraca20.3%
Valencia CFFC Barcelona
47%Posjed64%
Valencia CFFC Barcelona
1.29xG za2.26
Valencia CFFC Barcelona
1.24xG protiv0.93
Valencia CFFC Barcelona

Kvaliteta udaraca

Valencia CF: UravnoteženaFC Barcelona: Dominantna
Valencia CFFC Barcelona
Preciznost (udarci u okvir)25%44%
Kvaliteta prilika (xG po udarcu)0.110.11
Realizacija (golovi po udarcu u okvir)0.110.46

xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.

Forma momčadi— tko je u boljoj formi?

Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.

FC Barcelona je 809% bolji u kategoriji forma u posljednjih 5.

0.33 bodova / utakmica - Valencia CF · 3 bodova / utakmica - FC Barcelona

Valencia CF
DLL
Bez pobjede u posljednjih 5 utakmica
Raspodjela sezonskih rezultata
0% W33% D67% L
Sezona (P-N-I)
0-1-2
0.33 bodova / utakmica · gol-razlika -3
Posljednjih 5 (P-N-I)
0-1-2
0.33 bodova / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
0-1-1
Posljednjih 5 kod kuće
0-1-1
DL
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 0.3Primljeni golovi: 1.3xG: 1.29xG protivnika: 1.24BTTS: 33%Over 2.5: 33%
FC Barcelona
WWW
5 uzastopnih pobjeda
Raspodjela sezonskih rezultata
100% W0% D0% L
Sezona (P-N-I)
3-0-0
3.00 bodova / utakmica · gol-razlika +10
Posljednjih 5 (P-N-I)
3-0-0
3.00 bodova / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
1-0-0
Posljednjih 5 u gostima
1-0-0
W
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 4.0Primljeni golovi: 0.7xG: 2.26xG protivnika: 0.93BTTS: 33%Over 2.5: 67%

Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?

Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.

FC Barcelona je 1112% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

0.33 golova / utakmica - Valencia CF · 4 golova / utakmica - FC Barcelona

FC Barcelona je 99% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

1.33 golova / utakmica - Valencia CF · 0.67 golova / utakmica - FC Barcelona

Profil zabijanja momčadi Valencia CF: teže

Valencia CF postiže pogodak u 33% utakmica (1 od 3 utakmica), dok FC Barcelona ima Clean sheet u 67% utakmica (2 od 3 utakmica).

Profil zabijanja momčadi FC Barcelona: vrlo snažno

FC Barcelona postiže pogodak u 100% utakmica (3 od 3 utakmica), dok Valencia CF ima Clean sheet u 33% utakmica (1 od 3 utakmica).

1Postignuti golovi (sezona)12
Valencia CFFC Barcelona
4Primljeni golovi (sezona)2
Valencia CFFC Barcelona
1.67Prosječan broj golova u utakmici4.67
Valencia CFFC Barcelona
1Postignuti golovi (posljednjih 5)12
Valencia CFFC Barcelona
4Primljeni golovi (posljednjih 5)2
Valencia CFFC Barcelona

Koliko često postižu barem...

33%1 gol100%
Valencia CFFC Barcelona
0%2 gola100%
Valencia CFFC Barcelona
0%3 gola67%
Valencia CFFC Barcelona
0%4 gola67%
Valencia CFFC Barcelona

Koliko često primaju barem...

67%1 gol33%
Valencia CFFC Barcelona
33%2 gola33%
Valencia CFFC Barcelona
33%3 gola0%
Valencia CFFC Barcelona
0%4 gola0%
Valencia CFFC Barcelona

* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.

Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?

Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.

Obrasci golova

33%BTTS na poluvremenu33%
Valencia CFFC Barcelona
0%BTTS u oba poluvremena33%
Valencia CFFC Barcelona
0%Zabijali u oba poluvremena100%
Valencia CFFC Barcelona

BTTS i broj golova

33%Min. 3 gola i BTTS33%
Valencia CFFC Barcelona
0%Min. 3 gola bez BTTS-a33%
Valencia CFFC Barcelona
33%BTTS – zadnjih 533%
Valencia CFFC Barcelona

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?

Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvrijeme

33%Min. 1 gol prije poluvremena100%
Valencia CFFC Barcelona
33%Min. 2 gola prije poluvremena67%
Valencia CFFC Barcelona
33%Min. 3 gola prije poluvremena33%
Valencia CFFC Barcelona

2. poluvrijeme

67%Min. 1 gol nakon poluvremena100%
Valencia CFFC Barcelona
0%Min. 2 gola nakon poluvremena67%
Valencia CFFC Barcelona
0%Min. 3 gola nakon poluvremena67%
Valencia CFFC Barcelona

Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?

Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

FC Barcelona je 348% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

0.67 bodova / utakmica - Valencia CF · 3 bodova / utakmica - FC Barcelona

Valencia CF — stanje na poluvremenu
0% vode67% izjednačeno33% gube
FC Barcelona — stanje na poluvremenu
100% vode0% izjednačeno0% gube

Prije poluvremena (1. poluvrijeme)

0.67Bodovi po utakmici (1. poluvrijeme)3
Valencia CFFC Barcelona
0.33Zabijeni golovi (1. poluvrijeme)1.67
Valencia CFFC Barcelona
0.67Primljeni golovi (1. poluvrijeme)0.33
Valencia CFFC Barcelona
1Prosjek golova (1. poluvrijeme)2
Valencia CFFC Barcelona
67%Clean sheet prije poluvremena67%
Valencia CFFC Barcelona
67%Bez gola prije poluvremena0%
Valencia CFFC Barcelona

Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)

0.33Bodovi po utakmici (2. poluvrijeme)3
Valencia CFFC Barcelona
0Zabijeni golovi (2. poluvrijeme)2.33
Valencia CFFC Barcelona
0.67Primljeni golovi (2. poluvrijeme)0.33
Valencia CFFC Barcelona
0.67Prosjek golova (2. poluvrijeme)2.67
Valencia CFFC Barcelona
33%Clean sheet nakon poluvremena67%
Valencia CFFC Barcelona
100%Bez gola nakon poluvremena0%
Valencia CFFC Barcelona

Valencia CF — rezultati drugog poluvremena

0% W33% D67% L
2
Bodovi na poluvremenu
1
Golovi na poluvremenu
-1
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
1
Bodovi u drugom poluvremenu
-2
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
0.67
PPG prije poluvremena
Obrana nakon poluvremena0.0

Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.

FC Barcelona — rezultati drugog poluvremena

100% W0% D0% L
9
Bodovi na poluvremenu
5
Golovi na poluvremenu
+4
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
9
Bodovi u drugom poluvremenu
+6
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
3.00
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva100%

Vodi na poluvremenu u 100% utakmica i pobjeđuje u 100%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena0.0

Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.

Valencia CF — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici0.670.33
Postignuti golovi / utakmica0.30.0
Primljeni golovi / utakmica0.70.7
Prosječan broj golova u utakmici1.00.7
1 gol33%67%
2 gola33%0%
3 gola33%0%
Clean sheet67%33%
Bez gola67%100%
Gol-razlika-1-2
Poluvrijeme: 0% vode - 67% izjednačeno - 33% gube
2. poluvrijeme: 0% pobijedili - 33% izjednačeno - 67% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 33% - Ukupno golova na poluvremenu: 1
FC Barcelona — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici3.003.00
Postignuti golovi / utakmica1.72.3
Primljeni golovi / utakmica0.30.3
Prosječan broj golova u utakmici2.02.7
1 gol100%100%
2 gola67%67%
3 gola33%67%
Clean sheet67%67%
Bez gola0%0%
Gol-razlika+4+6
Poluvrijeme: 100% vode - 0% izjednačeno - 0% gube
2. poluvrijeme: 100% pobijedili - 0% izjednačeno - 0% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 33% - Ukupno golova na poluvremenu: 5

* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.

Golovi po minutama— kada padaju golovi?

Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.

Valencia CF
ZabijenoPrimljeno
0
1
0-15
1
1
16-30
0
0
31-45
0
1
46-60
0
0
61-75
0
1
76-90

Najopasniji u minutama 16-30 (1 goal). Najviše primaju u 0-15 (1). Bilanca kasnih golova (76–90): -1 - završne faze su slabost.

FC Barcelona
ZabijenoPrimljeno
1
1
0-15
2
0
16-30
2
0
31-45
1
1
46-60
3
0
61-75
3
0
76-90

Najopasniji u minutama 61-75 (3 goals). Najviše primaju u 0-15 (1). Bilanca kasnih golova (76–90): +3 - dobivaju završne faze.

* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.

Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?

Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.

Profil utakmice

3.17
Procijenjeni golovi
napad protiv obrane protivnika
0.5 : 2.7
Procijenjena raspodjela golova
domaći : gosti
109%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosjek lige
33%
Obje momčadi zabile (BTTS)
prosjek sezona obje momčadi
+58%
Derbi-učinak
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
33%
Procjena BTTS-a
prema učestalosti zabijanja obje momčadi
0%
Rizik 0:0
praktički nula
0-1
Najčešći raspon golova
napad protiv obrane s obje strane

Valencia CF

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
+0.05
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
-1.05
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
+0.5 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
-0.96
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
-0.09
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
19%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
117%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
0.00
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
-0.3
Kasni golovi
0% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 0% postiže se u prvih 15 minuta.
0%

FC Barcelona

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
+1.33
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
+2.00
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
+0.2 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
+1.74
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+0.26
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
351%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
38%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
0.00
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
+0.7
Kasni golovi
25% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 8% postiže se u prvih 15 minuta.
25%

* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.

Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?

Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige La Liga.

Momčadi u odnosu na ligu

Valencia CFLigaFC Barcelona
Prosječan broj golova u utakmici▼ 1.672.91▲ 4.67
Obje momčadi zabile▼ 33%51%▼ 33%
Min. 3 gola (Over 2.5)▼ 33%57%▲ 67%
Clean sheetovi▲ 33%29%▲ 67%
Gol prije poluvremena▼ 33%66%▲ 100%
Gol nakon poluvremena▼ 67%77%▲ 100%

^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.

2.91
Prosjek golova po utakmici
51%
Obje momčadi zabile
57%
Min. 3 gola (Over 2.5)
29%
Clean sheetovi
1.77
Domaći golovi / utakmica
1.14
Gostujući golovi / utakmica
+55%
Prednost domaćeg napada
+36%
Prednost domaće obrane
+31%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cijela liga)
66%
1 gol
46%
2 gola
23%
3 gola
9%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cijela liga)
77%
1 gol
40%
2 gola
26%
3 gola
6%
4 gola

Postave i događaji igrača

Potvrđeni starteri, zamjene i zabilježeni događaji igrača za ovu utakmicu.

Tijek utakmice

Golovi, kartoni i zamjene poredani kronološki.

  1. FC BarcelonaZamjenaUšao: Jules KoundéIzašao: Eric García Martret
  2. FC BarcelonaŽuti kartonPau Cubarsí Paredes
  3. FC BarcelonaŽuti kartonRodrigo Hernández Cascante
  4. FC BarcelonaGolRaphael Dias BelloliAsistencija: Fermín López Martín
  5. FC BarcelonaŽuti kartonFermín López Martín
  6. FC BarcelonaZamjenaUšao: Daniel Olmo CarvajalIzašao: Fermín López Martín
  7. Valencia CFZamjenaUšao: Hugo Duro PeralesIzašao: David Otorbi
  8. FC BarcelonaGolPedro González LópezAsistencija: Daniel Olmo Carvajal
  9. Valencia CFŽuti kartonArnau Martínez López
  10. FC BarcelonaZamjenaUšao: Gabriel Fernando de JesusIzašao: Pedro González López

Sudac i treneri

Otvorite njihove sezonske profile i usporedite utakmice, golove i disciplinske trendove.

Međusobni susreti

Nedavni susreti (2): Valencia CF 1 - 0 - 1 FC Barcelona. Prosjek golova 5.00, obje momčadi zabile u 50% utakmica.

Valencia CF
3 : 1
FC Barcelona
FC Barcelona
6 : 0
Valencia CF

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice Valencia CF protiv FC Barcelona?

Utakmica lige La Liga završila je rezultatom Valencia CF 0:5 FC Barcelona. Potpuna statistika utakmice, pregled po poluvremenima i međusobni omjer dostupni su na ovoj stranici.

Kakav je međusobni omjer Valencia CF i FC Barcelona?

U posljednjih 2 međusobnih utakmica Valencia CF je pobijedio 1 puta, FC Barcelona 1 puta, a 0 utakmica završilo je neodlučeno. U tim utakmicama prosječno je bilo 5,00 golova, a obje momčadi dale su gol u 50% njih.

Što statistika golova pokazuje prije utakmice Valencia CF protiv FC Barcelona?

Valencia CF prosječno postiže 0,33 golova po utakmici, a FC Barcelona 4,00. Prosjek lige La Liga iznosi 2,91 golova, a Over 2.5 javlja se u 57% utakmica. BTTS se javlja u 33% utakmica momčadi Valencia CF i 33% utakmica momčadi FC Barcelona.

Kakva je aktualna forma momčadi Valencia CF i FC Barcelona?

U posljednjih pet utakmica Valencia CF ima 0 pobjeda, 1 remija i 2 poraza (0,33 bodova po utakmici). FC Barcelona ima 3 pobjeda, 0 remija i 0 poraza (3,00 bodova po utakmici).

Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice Valencia CF protiv FC Barcelona?

Ovu stranicu koristite za usporedbu brojki iza utakmice Valencia CF protiv FC Barcelona. Otvorite aplikaciju NoFluffPicks za analizu klađenja, prognozu, Value Bet i obrazloženje.