Francuska - NationalStade du HainautPodaci aktualni na dan 15. listopada 2026.

Valenciennes - Amiens SC: statistika utakmice

Obrazloženje:

Potpuna analiza i tip u aplikaciji

Pogledajte analizu klađenja, tip, Value Bet i potpuno obrazloženje ove utakmice.

Pogledajte analizu i tip

Valenciennes protiv Amiens SC: forma, golovi i ključna statistika

O ovoj utakmici

Valenciennes igra protiv Amiens SC u ligi National (Francuska). Utakmica je zakazana za 17. listopada 2026.. Stadion: Stade du Hainaut.

Trenutačna forma

Valenciennes: 1-1-3, 0,80 bodova po utakmici. Amiens SC: 3-2-0, 2,20 bodova po utakmici.

Statistika golova

Valenciennes postiže 1,00 i prima 1,56 golova po utakmici. Amiens SC postiže 1,33 i prima 0,33. Prosjek lige: 2,38 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Valenciennes 56%, Amiens SC 11%. Over 2.5: Valenciennes 56%, Amiens SC 33%. Razina lige: BTTS 44%, Over 2.5 40%.

xG, udarci i posjed

xG po utakmici: Valenciennes 1,25, Amiens SC 1,05. Udarci po utakmici: Valenciennes 10,3, Amiens SC 9,3. Prosječan posjed: Valenciennes 48%, Amiens SC 54%.

Prvo i drugo poluvrijeme

Valenciennes: vodstvo na poluvremenu 22%, golovi u drugom poluvremenu 0,56. Amiens SC: vodstvo na poluvremenu 22%, golovi u drugom poluvremenu 1,00.

Golovi po minutama

Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 16-30 (3) za Valenciennes i 76-90+ (4) za Amiens SC. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.

Kontekst lige

National: 2,38 golova po utakmici, BTTS 44%, Over 2.5 40%.

Međusobni omjer

U bazi nema dostupnog odgovarajućeg uzorka međusobnih susreta.

Prije utakmice

Kvote 1X2

(2.58)
(3.02)
(2.50)

Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?

Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.

1Postignuti golovi / utakmica1.33
ValenciennesAmiens SC
1.56Primljeni golovi / utakmica0.33
ValenciennesAmiens SC
48%Prosječan posjed54%
ValenciennesAmiens SC
4.22Udarci u okvir / utakmica3.67
ValenciennesAmiens SC

Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?

Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.

10.33Udarci po utakmici9.33
ValenciennesAmiens SC
4.22Udarci u okvir3.67
ValenciennesAmiens SC
9.7%Realizacija udaraca14.3%
ValenciennesAmiens SC
48%Posjed54%
ValenciennesAmiens SC
1.25xG za1.05
ValenciennesAmiens SC
1.2xG protiv0.95
ValenciennesAmiens SC

Kvaliteta udaraca

Valenciennes: UravnoteženaAmiens SC: Učinkovita realizacija
ValenciennesAmiens SC
Preciznost (udarci u okvir)41%39%
Kvaliteta prilika (xG po udarcu)0.120.11
Realizacija (golovi po udarcu u okvir)0.240.36

xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.

Forma momčadi— tko je u boljoj formi?

Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.

Amiens SC je 175% bolji u kategoriji forma u posljednjih 5.

0.8 bodova / utakmica - Valenciennes · 2.2 bodova / utakmica - Amiens SC

Valenciennes
DLLWL
Raspodjela sezonskih rezultata
22% W22% D56% L
Sezona (P-N-I)
2-2-5
0.89 bodova / utakmica · gol-razlika -5
Posljednjih 5 (P-N-I)
1-1-3
0.80 bodova / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
2-1-1
Posljednjih 5 kod kuće
2-1-1
WDLW
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.2Primljeni golovi: 1.6xG: 1.14xG protivnika: 1.25BTTS: 80%Over 2.5: 60%
Amiens SC
WDWDW
Bez poraza u posljednjih 5 utakmica
Raspodjela sezonskih rezultata
44% W33% D22% L
Sezona (P-N-I)
4-3-2
1.67 bodova / utakmica · gol-razlika +9
Posljednjih 5 (P-N-I)
3-2-0
2.20 bodova / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
1-3-1
Posljednjih 5 u gostima
1-3-1
DLWDD
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.8Primljeni golovi: 0.2xG: 1.35xG protivnika: 0.81BTTS: 20%Over 2.5: 40%

Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?

Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.

Amiens SC je 33% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

1 golova / utakmica - Valenciennes · 1.33 golova / utakmica - Amiens SC

Amiens SC je 373% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

1.56 golova / utakmica - Valenciennes · 0.33 golova / utakmica - Amiens SC

Profil zabijanja momčadi Valenciennes: neujednačeno

Valenciennes postiže pogodak u 67% utakmica (6 od 9 utakmica), dok Amiens SC ima Clean sheet u 67% utakmica (6 od 9 utakmica).

Profil zabijanja momčadi Amiens SC: snažno

Amiens SC postiže pogodak u 56% utakmica (5 od 9 utakmica), dok Valenciennes ima Clean sheet u 22% utakmica (2 od 9 utakmica).

9Postignuti golovi (sezona)12
ValenciennesAmiens SC
14Primljeni golovi (sezona)3
ValenciennesAmiens SC
2.56Prosječan broj golova u utakmici1.67
ValenciennesAmiens SC
6Postignuti golovi (posljednjih 5)9
ValenciennesAmiens SC
8Primljeni golovi (posljednjih 5)1
ValenciennesAmiens SC

Koliko često postižu barem...

67%1 gol56%
ValenciennesAmiens SC
33%2 gola44%
ValenciennesAmiens SC
0%3 gola33%
ValenciennesAmiens SC
0%4 gola0%
ValenciennesAmiens SC

Koliko često primaju barem...

78%1 gol33%
ValenciennesAmiens SC
44%2 gola0%
ValenciennesAmiens SC
22%3 gola0%
ValenciennesAmiens SC
11%4 gola0%
ValenciennesAmiens SC

* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.

Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?

Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.

Obrasci golova

22%BTTS na poluvremenu0%
ValenciennesAmiens SC
11%BTTS u oba poluvremena0%
ValenciennesAmiens SC
33%Zabijali u oba poluvremena22%
ValenciennesAmiens SC

BTTS i broj golova

44%Min. 3 gola i BTTS0%
ValenciennesAmiens SC
11%Min. 3 gola bez BTTS-a33%
ValenciennesAmiens SC
80%BTTS – zadnjih 520%
ValenciennesAmiens SC

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?

Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvrijeme

89%Min. 1 gol prije poluvremena56%
ValenciennesAmiens SC
33%Min. 2 gola prije poluvremena11%
ValenciennesAmiens SC
0%Min. 3 gola prije poluvremena0%
ValenciennesAmiens SC

2. poluvrijeme

78%Min. 1 gol nakon poluvremena56%
ValenciennesAmiens SC
44%Min. 2 gola nakon poluvremena22%
ValenciennesAmiens SC
11%Min. 3 gola nakon poluvremena22%
ValenciennesAmiens SC

Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?

Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Amiens SC je 11% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

1 bodova / utakmica - Valenciennes · 1.11 bodova / utakmica - Amiens SC

Valenciennes — stanje na poluvremenu
22% vode33% izjednačeno44% gube
Amiens SC — stanje na poluvremenu
22% vode44% izjednačeno33% gube

Prije poluvremena (1. poluvrijeme)

1Bodovi po utakmici (1. poluvrijeme)1.11
ValenciennesAmiens SC
0.44Zabijeni golovi (1. poluvrijeme)0.33
ValenciennesAmiens SC
0.78Primljeni golovi (1. poluvrijeme)0.33
ValenciennesAmiens SC
1.22Prosjek golova (1. poluvrijeme)0.67
ValenciennesAmiens SC
33%Clean sheet prije poluvremena67%
ValenciennesAmiens SC
56%Bez gola prije poluvremena78%
ValenciennesAmiens SC

Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)

1.33Bodovi po utakmici (2. poluvrijeme)2.11
ValenciennesAmiens SC
0.56Zabijeni golovi (2. poluvrijeme)1
ValenciennesAmiens SC
0.78Primljeni golovi (2. poluvrijeme)0
ValenciennesAmiens SC
1.33Prosjek golova (2. poluvrijeme)1
ValenciennesAmiens SC
56%Clean sheet nakon poluvremena100%
ValenciennesAmiens SC
44%Bez gola nakon poluvremena44%
ValenciennesAmiens SC

Valenciennes — rezultati drugog poluvremena

33% W33% D33% L
9
Bodovi na poluvremenu
4
Golovi na poluvremenu
-3
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
12
Bodovi u drugom poluvremenu
-2
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.00
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva100%

Vodi na poluvremenu u 22% utakmica i pobjeđuje u 22%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena0.0

Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.

Amiens SC — rezultati drugog poluvremena

56% W44% D0% L
10
Bodovi na poluvremenu
3
Golovi na poluvremenu
0
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
19
Bodovi u drugom poluvremenu
+9
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.11
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva200%

Vodi na poluvremenu u 22% utakmica i pobjeđuje u 44%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena-0.3

Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.

Valenciennes — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici1.001.40
Postignuti golovi / utakmica0.60.6
Primljeni golovi / utakmica0.80.8
Prosječan broj golova u utakmici1.41.4
1 gol100%80%
2 gola40%40%
3 gola0%20%
Clean sheet20%60%
Bez gola40%40%
Gol-razlika-1-1
Poluvrijeme: 20% vode - 40% izjednačeno - 40% gube
2. poluvrijeme: 40% pobijedili - 20% izjednačeno - 40% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 40% - Ukupno golova na poluvremenu: 3
Amiens SC — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici1.602.60
Postignuti golovi / utakmica0.61.2
Primljeni golovi / utakmica0.20.0
Prosječan broj golova u utakmici0.81.2
1 gol60%80%
2 gola20%20%
3 gola0%20%
Clean sheet80%100%
Bez gola60%20%
Gol-razlika+2+6
Poluvrijeme: 40% vode - 40% izjednačeno - 20% gube
2. poluvrijeme: 80% pobijedili - 20% izjednačeno - 0% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 3

* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.

Golovi po minutama— kada padaju golovi?

Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.

Valenciennes
ZabijenoPrimljeno
1
2
0-15
3
1
16-30
0
4
31-45
1
3
46-60
1
1
61-75
3
3
76-90

Najopasniji u minutama 16-30 (3 goals). Najviše primaju u 31-45 (4). Bilanca kasnih golova (76–90): 0.

Amiens SC
ZabijenoPrimljeno
1
1
0-15
1
0
16-30
1
2
31-45
3
0
46-60
2
0
61-75
4
0
76-90

Najopasniji u minutama 76-90 (4 goals). Najviše primaju u 31-45 (2). Bilanca kasnih golova (76–90): +4 - dobivaju završne faze.

* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.

Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?

Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.

Profil utakmice

2.11
Procijenjeni golovi
napad protiv obrane protivnika
0.7 : 1.4
Procijenjena raspodjela golova
domaći : gosti
89%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosjek lige
34%
Obje momčadi zabile (BTTS)
prosjek sezona obje momčadi
-100%
Derbi-učinak
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
38%
Procjena BTTS-a
prema učestalosti zabijanja obje momčadi
15%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 7 utakmica
0-1
Najčešći raspon golova
napad protiv obrane s obje strane

Valenciennes

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
+0.05
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
-0.61
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
+0.1 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
-0.25
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
-0.36
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
76%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
147%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
-0.09
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
+0.1
Kasni golovi
33% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 11% postiže se u prvih 15 minuta.
33%

Amiens SC

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
+0.10
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
+0.90
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-10.4 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
+0.28
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+0.62
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
125%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
25%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
+0.53
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
+0.7
Kasni golovi
33% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 8% postiže se u prvih 15 minuta.
33%

* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.

Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?

Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige National.

Momčadi u odnosu na ligu

ValenciennesLigaAmiens SC
Prosječan broj golova u utakmici▲ 2.562.38▼ 1.67
Obje momčadi zabile▲ 56%44%▼ 11%
Min. 3 gola (Over 2.5)▲ 56%40%▼ 33%
Clean sheetovi▼ 22%33%▲ 67%
Gol prije poluvremena▲ 89%73%▼ 56%
Gol nakon poluvremena▲ 78%72%▼ 56%

^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.

2.38
Prosjek golova po utakmici
44%
Obje momčadi zabile
40%
Min. 3 gola (Over 2.5)
33%
Clean sheetovi
1.32
Domaći golovi / utakmica
1.06
Gostujući golovi / utakmica
+25%
Prednost domaćeg napada
+20%
Prednost domaće obrane
+16%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cijela liga)
73%
1 gol
30%
2 gola
6%
3 gola
2%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cijela liga)
72%
1 gol
37%
2 gola
15%
3 gola
4%
4 gola

Česta pitanja

Kada igraju Valenciennes i Amiens SC?

Valenciennes igra protiv Amiens SC 17. listopada 2026. u ligi National na stadionu Stade du Hainaut. Točno vrijeme početka u vašoj vremenskoj zoni prikazano je pri vrhu stranice utakmice.

Što statistika golova pokazuje prije utakmice Valenciennes protiv Amiens SC?

Valenciennes prosječno postiže 1,00 golova po utakmici, a Amiens SC 1,33. Prosjek lige National iznosi 2,38 golova, a Over 2.5 javlja se u 40% utakmica. BTTS se javlja u 56% utakmica momčadi Valenciennes i 11% utakmica momčadi Amiens SC.

Kakva je aktualna forma momčadi Valenciennes i Amiens SC?

U posljednjih pet utakmica Valenciennes ima 1 pobjeda, 1 remija i 3 poraza (0,80 bodova po utakmici). Amiens SC ima 3 pobjeda, 2 remija i 0 poraza (2,20 bodova po utakmici).

Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice Valenciennes protiv Amiens SC?

Statistika utakmice ovdje je javno dostupna, a potpuna analiza klađenja i preporučena prognoza u aplikaciji NoFluffPicks.