Španjolska - La LigaEstadio de la CerámicaPodaci aktualni na dan 19. listopada 2026.

Villarreal - Deportivo La Coruña: statistika utakmice

Grb momčadi Villarreal
Villarreal
2 : 3poluvrijeme 1:1
Grb momčadi Deportivo La Coruña
Deportivo La Coruña

Villarreal protiv Deportivo La Coruña: forma, golovi i ključna statistika

O ovoj utakmici

Villarreal je igrao protiv Deportivo La Coruña u ligi La Liga (Španjolska). Utakmica je odigrana 5. rujna 2026.. Stadion: Estadio de la Cerámica. Konačni rezultat: 2:3.

Trenutačna forma

Villarreal: 0-2-1, 0,67 bodova po utakmici. Deportivo La Coruña: 1-2-0, 1,67 bodova po utakmici.

Statistika golova

Villarreal postiže 1,33 i prima 1,67 golova po utakmici. Deportivo La Coruña postiže 1,67 i prima 1,00. Prosjek lige: 2,85 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Villarreal 67%, Deportivo La Coruña 100%. Over 2.5: Villarreal 67%, Deportivo La Coruña 33%. Razina lige: BTTS 50%, Over 2.5 56%.

xG, udarci i posjed

xG po utakmici: Villarreal 1,86, Deportivo La Coruña 1,03. Udarci po utakmici: Villarreal 14,7, Deportivo La Coruña 8,3. Prosječan posjed: Villarreal 61%, Deportivo La Coruña 43%.

Prvo i drugo poluvrijeme

Villarreal: vodstvo na poluvremenu 0%, golovi u drugom poluvremenu 0,67. Deportivo La Coruña: vodstvo na poluvremenu 67%, golovi u drugom poluvremenu 0,33.

Golovi po minutama

Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 31-45+ (2) za Villarreal i 16-30 (3) za Deportivo La Coruña. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.

Kontekst lige

La Liga: 2,85 golova po utakmici, BTTS 50%, Over 2.5 56%.

Međusobni omjer

U bazi nema dostupnog odgovarajućeg uzorka međusobnih susreta.

Arhivirana analiza prije utakmice

Ova je analiza pripremljena prije početka utakmice. Zaključci se temelje samo na informacijama dostupnima prije utakmice i ne uključuju konačni rezultat ni statistiku nakon utakmice.

Opća analiza utakmice

Obje su momčadi osvojile po 8 bodova u posljednjih 5 utakmica, uz učinak od 2 pobjede, 2 remija i 1 poraza, pa je razlika u trenutačnoj formi mala. Villarreal je u tom razdoblju postigao 7 pogodaka, ali je tijekom dosadašnjeg dijela sezone primio 5 golova u 3 utakmice, što ukazuje na probleme u defenzivnoj organizaciji. Deportivo je neporažen u sezoni, uz učinak od 1 pobjede i 2 remija, a njegova je obrana dosad dopustila samo 3 gola. U gostujućim utakmicama Deportivo je remizirao u 100% slučajeva, postiže prosječno 1 gol i prima 1 pogodak, uz xG od 0,86 te xG protivnika na razini od 1,30. Domaćin može iskoristiti nešto veću nedavnu učinkovitost, no obrambena stabilnost gostiju i njihov trend remija u gostima ponajprije upućuju na podjelu bodova.

Pogledajte statistički pregled
BTTS – hoće li obje momčadi zabiti?

Obje su momčadi ostvarile BTTS u 100% dosad odigranih ligaških utakmica, a nijedna još nije sačuvala mrežu netaknutom. Villarreal postiže prosječno 2,0 gola, a Deportivo 1,0, dok obje momčadi primaju prosječno 1,0 gol po utakmici. U posljednjih pet nastupa obje su momčadi ostvarile BTTS u 60% utakmica; domaćini su postizali prosječno 1,4 gola, a gosti 1,2. Villarrealov napad u posljednje vrijeme stvara prilike vrijedne 1,89 xG, dok njegova obrana protivnicima dopušta 1,38 xG, što jasno ide u prilog tome da će Deportivo postići pogodak. Nižih 1,08 xG Deportiva i samo 0,8 primljenih golova u prosjeku u posljednjih pet utakmica smanjuju sigurnost tipa, ali prevaga signala i dalje upućuje na to da će obje momčadi postići pogodak.

Pogledajte BTTS statistiku
Over/Under – analiza golova

Prognoza od 2,53 gola smješta utakmicu znatno bliže granici od 2–3 pogotka nego scenariju s najmanje četiri pogotka. Villarreal je u posljednjih pet utakmica postizao prosječno 1,4 pogotka i primao 1,2, dok je Deportivo postizao 1,2 pogotka, a obrana gostiju dopuštala prosječno samo 0,8 pogotka. Napad domaćina ipak ima čvrstu kvalitativnu osnovu jer njihov xG iz posljednjih pet utakmica iznosi 1,89, uz prosječnih 1,27 xG-a koje Deportivo dopušta protivnicima. S druge strane, prosječni xG Deportiva iznosi samo 1,08, a Villarreal protivnicima dopušta 1,38 xG-a, što prije upućuje na jedan pogodak gostiju nego na otvorenu razmjenu udaraca. Oklada na manje od 3,5 pogotka ima prednost i zato što je samo 20% posljednjih pet utakmica Deportiva završilo s više od 2,5 pogotka, a nijedna momčad dosad nije imala utakmicu s više od 4,5 pogotka.

Pogledajte Over/Under statistiku
HT/FT – scenarij poluvremena i konačnog rezultata

Najvjerojatniji je remi na poluvremenu, a zatim pobjeda Villarreala, jer su domaćini u posljednjih pet utakmica imali neriješen rezultat nakon 45 minuta u 60% susreta, dok je Deportivo to ostvario u 40% utakmica. Villarreal ipak ima izraženiji ofenzivni potencijal: prosječni xG iznosi 1,12 u odnosu na 0,86 kod gostiju, a momčad kod kuće postiže prosječno 2,0 gola po utakmici, dok Deportivo u gostima postiže 1,0 pogodak. Domaćini u prosjeku upućuju i 9,5 udaraca po susretu, dok Deportivo ima samo 6,0, te osvajaju 2,0 boda po utakmici u odnosu na 1,0 kod suparnika. Gosti još nisu ostvarili pobjedu u gostima, već su u 100% takvih utakmica remizirali, što dodatno podupire scenarij izjednačenog prvog poluvremena bez zadržavanja povoljnog rezultata do kraja. U drugim poluvremenima posljednjih pet utakmica Villarreal nije izgubio nijedan susret, a u 80% njih remizirao je, stoga bi domaći teren i veća proizvodnja prilika trebali konačni rezultat usmjeriti u korist domaćina.

Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremena

Po poluvremenima

1 : 1
1. poluvrijeme
1 : 2
2. poluvrijeme

Statistika utakmice

63Posjed (%)37
VillarrealDeportivo La Coruña
17Udarci8
VillarrealDeportivo La Coruña
5Udarci u okvir3
VillarrealDeportivo La Coruña
2.1xG0.95
VillarrealDeportivo La Coruña
7Korneri1
VillarrealDeportivo La Coruña
93Opasni napadi32
VillarrealDeportivo La Coruña
11Prekršaji11
VillarrealDeportivo La Coruña
2Kartoni2
VillarrealDeportivo La Coruña

Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?

Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.

VillarrealDeportivo La Coruña
1.33Postignuti golovi / utakmica1.67
VillarrealDeportivo La Coruña
1.67Primljeni golovi / utakmica1
VillarrealDeportivo La Coruña
61%Prosječan posjed43%
VillarrealDeportivo La Coruña
6.33Udarci u okvir / utakmica3.67
VillarrealDeportivo La Coruña

Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?

Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.

14.67Udarci po utakmici8.33
VillarrealDeportivo La Coruña
6.33Udarci u okvir3.67
VillarrealDeportivo La Coruña
9.1%Realizacija udaraca20%
VillarrealDeportivo La Coruña
61%Posjed43%
VillarrealDeportivo La Coruña
1.86xG za1.03
VillarrealDeportivo La Coruña
1.52xG protiv1.38
VillarrealDeportivo La Coruña

Kvaliteta udaraca

Villarreal: DominantnaDeportivo La Coruña: Kontranapadačka
VillarrealDeportivo La Coruña
Preciznost (udarci u okvir)43%44%
Kvaliteta prilika (xG po udarcu)0.130.12
Realizacija (golovi po udarcu u okvir)0.210.46

xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.

Forma momčadi— tko je u boljoj formi?

Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.

Deportivo La Coruña je 149% bolji u kategoriji forma u posljednjih 5.

0.67 bodova / utakmica - Villarreal · 1.67 bodova / utakmica - Deportivo La Coruña

Villarreal
DDL
Bez pobjede u posljednjih 5 utakmica
Raspodjela sezonskih rezultata
0% W67% D33% L
Sezona (P-N-I)
0-2-1
0.67 bodova / utakmica · gol-razlika -1
Posljednjih 5 (P-N-I)
0-2-1
0.67 bodova / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
0-0-0
Posljednjih 5 kod kuće
0-0-0
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.3Primljeni golovi: 1.7xG: 1.86xG protivnika: 1.52BTTS: 67%Over 2.5: 67%
Deportivo La Coruña
DDW
Bez poraza u posljednjih 5 utakmica
Raspodjela sezonskih rezultata
33% W67% D0% L
Sezona (P-N-I)
1-2-0
1.67 bodova / utakmica · gol-razlika +2
Posljednjih 5 (P-N-I)
1-2-0
1.67 bodova / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
0-1-0
Posljednjih 5 u gostima
0-1-0
D
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.7Primljeni golovi: 1.0xG: 1.03xG protivnika: 1.38BTTS: 100%Over 2.5: 33%

Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?

Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.

Deportivo La Coruña je 26% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

1.33 golova / utakmica - Villarreal · 1.67 golova / utakmica - Deportivo La Coruña

Deportivo La Coruña je 67% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

1.67 golova / utakmica - Villarreal · 1 golova / utakmica - Deportivo La Coruña

Profil zabijanja momčadi Villarreal: vrlo snažno

Villarreal postiže pogodak u 67% utakmica (2 od 3 utakmica), dok Deportivo La Coruña ima Clean sheet u 0% utakmica (0 od 3 utakmica).

Profil zabijanja momčadi Deportivo La Coruña: vrlo snažno

Deportivo La Coruña postiže pogodak u 100% utakmica (3 od 3 utakmica), dok Villarreal ima Clean sheet u 0% utakmica (0 od 3 utakmica).

4Postignuti golovi (sezona)5
VillarrealDeportivo La Coruña
5Primljeni golovi (sezona)3
VillarrealDeportivo La Coruña
3Prosječan broj golova u utakmici2.67
VillarrealDeportivo La Coruña
4Postignuti golovi (posljednjih 5)5
VillarrealDeportivo La Coruña
5Primljeni golovi (posljednjih 5)3
VillarrealDeportivo La Coruña

Koliko često postižu barem...

67%1 gol100%
VillarrealDeportivo La Coruña
67%2 gola33%
VillarrealDeportivo La Coruña
0%3 gola33%
VillarrealDeportivo La Coruña
0%4 gola0%
VillarrealDeportivo La Coruña

Koliko često primaju barem...

100%1 gol100%
VillarrealDeportivo La Coruña
67%2 gola0%
VillarrealDeportivo La Coruña
0%3 gola0%
VillarrealDeportivo La Coruña
0%4 gola0%
VillarrealDeportivo La Coruña

* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.

Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?

Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.

50%
Prosjek lige

Obrasci golova

33%BTTS na poluvremenu67%
VillarrealDeportivo La Coruña
0%BTTS u oba poluvremena0%
VillarrealDeportivo La Coruña
0%Zabijali u oba poluvremena33%
VillarrealDeportivo La Coruña

BTTS i broj golova

67%Min. 3 gola i BTTS33%
VillarrealDeportivo La Coruña
0%Min. 3 gola bez BTTS-a0%
VillarrealDeportivo La Coruña
67%BTTS – zadnjih 5100%
VillarrealDeportivo La Coruña

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?

Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.

Cijela utakmica – usporedba momčadi (Over)

1. poluvrijeme

67%Min. 1 gol prije poluvremena100%
VillarrealDeportivo La Coruña
33%Min. 2 gola prije poluvremena67%
VillarrealDeportivo La Coruña
33%Min. 3 gola prije poluvremena33%
VillarrealDeportivo La Coruña

2. poluvrijeme

33%Min. 1 gol nakon poluvremena67%
VillarrealDeportivo La Coruña
33%Min. 2 gola nakon poluvremena0%
VillarrealDeportivo La Coruña
33%Min. 3 gola nakon poluvremena0%
VillarrealDeportivo La Coruña

Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?

Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Deportivo La Coruña je 248% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

0.67 bodova / utakmica - Villarreal · 2.33 bodova / utakmica - Deportivo La Coruña

Villarreal — stanje na poluvremenu
0% vode67% izjednačeno33% gube
Deportivo La Coruña — stanje na poluvremenu
67% vode33% izjednačeno0% gube

Prije poluvremena (1. poluvrijeme)

0.67Bodovi po utakmici (1. poluvrijeme)2.33
VillarrealDeportivo La Coruña
0.67Zabijeni golovi (1. poluvrijeme)1.33
VillarrealDeportivo La Coruña
1Primljeni golovi (1. poluvrijeme)0.67
VillarrealDeportivo La Coruña
1.67Prosjek golova (1. poluvrijeme)2
VillarrealDeportivo La Coruña
33%Clean sheet prije poluvremena33%
VillarrealDeportivo La Coruña
67%Bez gola prije poluvremena0%
VillarrealDeportivo La Coruña

Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)

1Bodovi po utakmici (2. poluvrijeme)1.33
VillarrealDeportivo La Coruña
0.67Zabijeni golovi (2. poluvrijeme)0.33
VillarrealDeportivo La Coruña
0.67Primljeni golovi (2. poluvrijeme)0.33
VillarrealDeportivo La Coruña
1.33Prosjek golova (2. poluvrijeme)0.67
VillarrealDeportivo La Coruña
67%Clean sheet nakon poluvremena67%
VillarrealDeportivo La Coruña
67%Bez gola nakon poluvremena67%
VillarrealDeportivo La Coruña

Villarreal — rezultati drugog poluvremena

0% W100% D0% L
2
Bodovi na poluvremenu
2
Golovi na poluvremenu
-1
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
3
Bodovi u drugom poluvremenu
0
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
0.67
PPG prije poluvremena
Obrana nakon poluvremena-0.3

Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.

Deportivo La Coruña — rezultati drugog poluvremena

33% W33% D33% L
7
Bodovi na poluvremenu
4
Golovi na poluvremenu
+2
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
4
Bodovi u drugom poluvremenu
0
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
2.33
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva49%

Vodi na poluvremenu u 67% utakmica i pobjeđuje u 33%. Ponekad gubi vodstvo nakon poluvremena.

Obrana nakon poluvremena-0.3

Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.

Villarreal — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici0.671.00
Postignuti golovi / utakmica0.70.7
Primljeni golovi / utakmica1.00.7
Prosječan broj golova u utakmici1.71.3
1 gol67%33%
2 gola33%33%
3 gola33%33%
Clean sheet33%67%
Bez gola67%67%
Gol-razlika-10
Poluvrijeme: 0% vode - 67% izjednačeno - 33% gube
2. poluvrijeme: 0% pobijedili - 100% izjednačeno - 0% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 33% - Ukupno golova na poluvremenu: 2
Deportivo La Coruña — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici2.331.33
Postignuti golovi / utakmica1.30.3
Primljeni golovi / utakmica0.70.3
Prosječan broj golova u utakmici2.00.7
1 gol100%67%
2 gola67%0%
3 gola33%0%
Clean sheet33%67%
Bez gola0%67%
Gol-razlika+20
Poluvrijeme: 67% vode - 33% izjednačeno - 0% gube
2. poluvrijeme: 33% pobijedili - 33% izjednačeno - 33% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 67% - Ukupno golova na poluvremenu: 4

* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.

Golovi po minutama— kada padaju golovi?

Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.

Villarreal
ZabijenoPrimljeno
0
0
0-15
0
1
16-30
2
2
31-45
0
1
46-60
1
0
61-75
1
1
76-90

Najopasniji u minutama 31-45 (2 goals). Najviše primaju u 31-45 (2). Bilanca kasnih golova (76–90): 0.

Deportivo La Coruña
ZabijenoPrimljeno
1
0
0-15
3
1
16-30
0
1
31-45
1
0
46-60
0
0
61-75
0
1
76-90

Najopasniji u minutama 16-30 (3 goals). Najviše primaju u 16-30 (1). Bilanca kasnih golova (76–90): -1 - završne faze su slabost.

* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.

Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?

Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.

Profil utakmice

2.83
Procijenjeni golovi
napad protiv obrane protivnika
1.2 : 1.7
Procijenjena raspodjela golova
domaći : gosti
99%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosjek lige
84%
Obje momčadi zabile (BTTS)
prosjek sezona obje momčadi
-100%
Derbi-učinak
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
67%
Procjena BTTS-a
prema učestalosti zabijanja obje momčadi
0%
Rizik 0:0
praktički nula
2-3
Najčešći raspon golova
napad protiv obrane s obje strane

Villarreal

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
+0.34
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
-0.68
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-1.5 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
-0.53
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
-0.15
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
76%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
153%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
0.00
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
0.0
Kasni golovi
25% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 0% postiže se u prvih 15 minuta.
25%

Deportivo La Coruña

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
-0.35
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
+1.02
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-1.6 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
+0.64
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+0.38
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
153%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
57%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
0.00
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
-1.0
Kasni golovi
0% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 20% postiže se u prvih 15 minuta.
0%

* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.

Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?

Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige La Liga.

Momčadi u odnosu na ligu

VillarrealLigaDeportivo La Coruña
Prosječan broj golova u utakmici▲ 3.002.85▼ 2.67
Obje momčadi zabile▲ 67%50%▲ 100%
Min. 3 gola (Over 2.5)▲ 67%56%▼ 33%
Clean sheetovi▼ 0%29%▼ 0%
Gol prije poluvremena▲ 67%65%▲ 100%
Gol nakon poluvremena▼ 33%76%▼ 67%

^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.

2.85
Prosjek golova po utakmici
50%
Obje momčadi zabile
56%
Min. 3 gola (Over 2.5)
29%
Clean sheetovi
1.76
Domaći golovi / utakmica
1.09
Gostujući golovi / utakmica
+61%
Prednost domaćeg napada
+38%
Prednost domaće obrane
+35%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cijela liga)
65%
1 gol
44%
2 gola
24%
3 gola
9%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cijela liga)
76%
1 gol
38%
2 gola
24%
3 gola
6%
4 gola

Postave i događaji igrača

Potvrđeni starteri, zamjene i zabilježeni događaji igrača za ovu utakmicu.

Tijek utakmice

Golovi, kartoni i zamjene poredani kronološki.

  1. Deportivo La CoruñaZamjenaUšao: Yeremay Hernández CubasIzašao: Ricardo Rodríguez Gil Carcedo
  2. Deportivo La CoruñaGolAdama Traoré Diarra
  3. Deportivo La CoruñaZamjenaUšao: Zakaria EddahchouriIzašao: Luis Miguel Cruz Hernández
  4. VillarrealZamjenaUšao: Tani OluwaseyiIzašao: Gerard Moreno Balagueró
  5. VillarrealŽuti kartonSantiago Comesaña Veiga
  6. VillarrealZamjenaUšao: Ilias Akhomach ChakkourIzašao: Logan Costa
  7. VillarrealŽuti kartonTajon Trevor Buchanan
  8. Deportivo La CoruñaŽuti kartonLorenzo Amatucci
  9. Deportivo La CoruñaŽuti kartonYeremay Hernández Cubas

Sudac i treneri

Otvorite njihove sezonske profile i usporedite utakmice, golove i disciplinske trendove.

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice Villarreal protiv Deportivo La Coruña?

Utakmica lige La Liga završila je rezultatom Villarreal 2:3 Deportivo La Coruña. Potpuna statistika utakmice, pregled po poluvremenima i međusobni omjer dostupni su na ovoj stranici.

Što statistika golova pokazuje prije utakmice Villarreal protiv Deportivo La Coruña?

Villarreal prosječno postiže 1,33 golova po utakmici, a Deportivo La Coruña 1,67. Prosjek lige La Liga iznosi 2,85 golova, a Over 2.5 javlja se u 56% utakmica. BTTS se javlja u 67% utakmica momčadi Villarreal i 100% utakmica momčadi Deportivo La Coruña.

Kakva je aktualna forma momčadi Villarreal i Deportivo La Coruña?

U posljednjih pet utakmica Villarreal ima 0 pobjeda, 2 remija i 1 poraza (0,67 bodova po utakmici). Deportivo La Coruña ima 1 pobjeda, 2 remija i 0 poraza (1,67 bodova po utakmici).

Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice Villarreal protiv Deportivo La Coruña?

Ova stranica objašnjava statistički kontekst: formu, međusobni omjer, golove, BTTS i Over/Under. Prognoza, Value Bet i potpuno obrazloženje dostupni su u aplikaciji NoFluffPicks.