Westchester SC - Alta: statistika utakmice
Westchester SC protiv Alta: forma, golovi i ključna statistika
O ovoj utakmici
Westchester SC je igrao protiv Alta u ligi USL League One (Sjedinjene Američke Države). Utakmica je odigrana 3. listopada 2026.. Konačni rezultat: 2:1.
Trenutačna forma
Westchester SC: 2-1-2, 1,40 bodova po utakmici. Alta: 0-0-5, 0,00 bodova po utakmici.
Statistika golova
Westchester SC postiže 1,64 i prima 1,61 golova po utakmici. Alta postiže 1,21 i prima 1,43. Prosjek lige: 2,96 golova.
BTTS i Over/Under
BTTS: Westchester SC 54%, Alta 54%. Over 2.5: Westchester SC 57%, Alta 61%. Razina lige: BTTS 60%, Over 2.5 59%.
xG, udarci i posjed
xG po utakmici: Westchester SC 1,55, Alta 1,47. Udarci po utakmici: Westchester SC 12,8, Alta 12,0. Prosječan posjed: Westchester SC 49%, Alta 58%.
Prvo i drugo poluvrijeme
Westchester SC: vodstvo na poluvremenu 36%, golovi u drugom poluvremenu 0,68. Alta: vodstvo na poluvremenu 25%, golovi u drugom poluvremenu 0,57.
Golovi po minutama
Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 31-45+ (11) za Westchester SC i 76-90+ (8) za Alta. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.
Kontekst lige
USL League One: 2,96 golova po utakmici, BTTS 60%, Over 2.5 59%.
Međusobni omjer
Prije ove utakmice bilo je dostupno 3 prethodnih međusobnih susreta: 0-1-2. Prosjek golova 3,00, BTTS 33%.
Arhivirana analiza prije utakmice
Ova je analiza pripremljena prije početka utakmice. Zaključci se temelje samo na informacijama dostupnima prije utakmice i ne uključuju konačni rezultat ni statistiku nakon utakmice.
Opća analiza utakmice
Westchester SC favorit je na domaćem terenu, gdje je pobijedio u 54% utakmica, dok je Alta izgubila 64% gostujućih susreta. Domaćini kod kuće postižu prosječno 2,46 gola po utakmici, a gosti u gostima samo 0,86 te nisu zabili u polovici takvih susreta. I kvaliteta stvorenih prilika ide u prilog Westchesteru: njegov domaći xG iznosi 1,73, naspram Altina gostujućeg xG-a od 1,29. Obrana gostiju u gostima prima prosječno 1,86 gola, a Alta je u posljednjih pet utakmica upisala pet poraza, postigavši samo 2 gola i primivši 13. Westchester je u istom razdoblju postigao 12 golova i pobijedio u 2 od 5 utakmica, što uz slabu seriju protivnika povećava izglede domaćina za pobjedu.
Pogledajte statistički pregledBTTS – hoće li obje momčadi zabiti?
Najjači signal protiv toga da obje momčadi postignu pogodak dolazi iz Altine napadačke igre: Alta nije postigla pogodak u 50% utakmica, a u posljednjih 5 susreta postizala je u prosjeku samo 0,4 pogotka. Westchester je sačuvao mrežu netaknutom u 43% domaćih utakmica i primao u prosjeku 1,0 pogodak, što dodatno povećava rizik da gosti neće zatresti mrežu. Domaćini imaju znatno bolje izglede za postizanje pogodaka: kod kuće su postizali u prosjeku 1,57 pogodaka, dok je Alta u gostima primala 1,86 pogodaka, a u posljednjih 5 utakmica čak 2,6 pogodaka. Opciju „da” podupire činjenica da je Westchester nedavno primao u prosjeku 2,0 pogotka, a obje su momčadi postizale i primale pogotke u 57% odnosno 50% svojih utakmica. Unatoč tome, slaba Altina učinkovitost znači da je nešto vjerojatniji scenarij u kojem će gosti ostati bez pogotka. U okladi BTTS – Ne to znači da barem jedna momčad neće postići pogodak; ne znači nužno da će utakmica završiti rezultatom 0:0 niti da nijedna momčad neće zabiti.
Pogledajte BTTS statistikuOver/Under – analiza golova
Westchester kod kuće postiže prosječno 1,57 gola, a Alta u gostima prima 1,86, što domaćinima daje čvrstu osnovu za postizanje pogodaka. U posljednjih pet utakmica Westchester je postizao prosječno 2,4 gola, dok je Alta primala 2,6 i izgubila svih pet susreta. Gosti u gostima postižu samo 0,86 gola u prosjeku i nisu zabili u 50% takvih utakmica, stoga njihov doprinos rezultatu procjenjujem opreznije. Unatoč tome, najmanje dva gola postignuta su u 79% domaćih utakmica Westchestera i 64% Alti u gostima, a u posljednjih pet utakmica obje momčadi granica od 2,5 gola premašena je u 80% slučajeva. Stoga je najbolji izbor više od 1,5 gola: mogla bi biti dovoljna učinkovitost samih domaćina, bez potrebe da Alta zatrese mrežu.
Pogledajte Over/Under statistikuHT/FT – scenarij poluvremena i konačnog rezultata
Westchester postiže u prosjeku 1,57 golova po utakmici, a Alta prima 1,86; u posljednjih pet susreta razlika u učinkovitosti još je veća: 2,4 gola domaćina naspram 0,4 gostiju. U prvom poluvremenu domaćini postižu u prosjeku 0,86 golova, dok Alta postiže samo 0,31 i ne postiže pogodak prije odmora u 69% utakmica, što ide u prilog ranom vodstvu Westchestera. Domaćini su vodili na poluvremenu u 36% svojih utakmica, a gosti su u tom trenutku zaostajali u 38% svojih, iako česti remiji na poluvremenu znače da scenarij X/1 ostaje važna alternativa. Očuvanju vodstva pogoduje učinak u drugom poluvremenu: Westchester u njemu prima u prosjeku 0,43 gola, a Alta postiže 0,46 te je izgubila svih posljednjih pet utakmica. Stoga je vodstvo domaćina i na poluvremenu i nakon završnog zvižduka najizgledniji pojedinačni scenarij.
Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremenaPo poluvremenima
Statistika utakmice
Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?
Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.
Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?
Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.
Kvaliteta udaraca
| Westchester SC | Alta | |
|---|---|---|
| Preciznost (udarci u okvir) | 38% | 35% |
| Kvaliteta prilika (xG po udarcu) | 0.12 | 0.12 |
| Realizacija (golovi po udarcu u okvir) | 0.34 | 0.29 |
xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.
* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.
Forma momčadi— tko je u boljoj formi?
Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.
Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?
Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.
Westchester SC je 36% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.
1.64 golova / utakmica - Westchester SC · 1.21 golova / utakmica - Alta
Alta je 13% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.
1.61 golova / utakmica - Westchester SC · 1.43 golova / utakmica - Alta
Westchester SC postiže pogodak u 64% utakmica (18 od 28 utakmica), dok Alta ima Clean sheet u 29% utakmica (8 od 28 utakmica).
Alta postiže pogodak u 68% utakmica (19 od 28 utakmica), dok Westchester SC ima Clean sheet u 18% utakmica (5 od 28 utakmica).
Koliko često postižu barem...
Koliko često primaju barem...
* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.
Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?
Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.
Obrasci golova
BTTS i broj golova
Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?
Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.
Cijela utakmica – usporedba momčadi (Over)
Over / Under - Westchester SC
Over / Under - Alta
1. poluvrijeme
2. poluvrijeme
Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?
Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.
Westchester SC je 9% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).
1.32 bodova / utakmica - Westchester SC · 1.21 bodova / utakmica - Alta
Prije poluvremena (1. poluvrijeme)
Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)
Westchester SC — rezultati drugog poluvremena
Vodi na poluvremenu u 36% utakmica i pobjeđuje u 29%. Obično zadržava vodstvo do kraja utakmice.
Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.
Alta — rezultati drugog poluvremena
Vodi na poluvremenu u 25% utakmica i pobjeđuje u 29%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.
Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.
| 1. poluvrijeme | 2. poluvrijeme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 1.40 | 1.20 |
| Postignuti golovi / utakmica | 1.6 | 0.8 |
| Primljeni golovi / utakmica | 1.0 | 1.0 |
| Prosječan broj golova u utakmici | 2.6 | 1.8 |
| 1 gol | 80% | 80% |
| 2 gola | 40% | 80% |
| 3 gola | 40% | 20% |
| Clean sheet | 60% | 20% |
| Bez gola | 40% | 40% |
| Gol-razlika | +3 | -1 |
| 1. poluvrijeme | 2. poluvrijeme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 1.00 | 0.00 |
| Postignuti golovi / utakmica | 0.4 | 0.0 |
| Primljeni golovi / utakmica | 1.2 | 1.4 |
| Prosječan broj golova u utakmici | 1.6 | 1.4 |
| 1 gol | 80% | 100% |
| 2 gola | 40% | 40% |
| 3 gola | 20% | 0% |
| Clean sheet | 40% | 0% |
| Bez gola | 60% | 100% |
| Gol-razlika | -4 | -7 |
* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.
Golovi po minutama— kada padaju golovi?
Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.
Najopasniji u minutama 31-45 (11 goals). Najviše primaju u 31-45 (14). Bilanca kasnih golova (76–90): 0.
Najopasniji u minutama 76-90 (8 goals). Najviše primaju u 76-90 (13). Bilanca kasnih golova (76–90): -5 - završne faze su slabost.
* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.
Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?
Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.
Profil utakmice
Westchester SC
Alta
* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.
Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?
Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige USL League One.
Momčadi u odnosu na ligu
| Westchester SC | Liga | Alta | |
|---|---|---|---|
| Prosječan broj golova u utakmici | ▲ 3.25 | 2.96 | ▼ 2.64 |
| Obje momčadi zabile | ▼ 54% | 60% | ▼ 54% |
| Min. 3 gola (Over 2.5) | ▼ 57% | 59% | ▲ 61% |
| Clean sheetovi | ▼ 18% | 23% | ▲ 29% |
| Gol prije poluvremena | ▲ 82% | 74% | ▼ 71% |
| Gol nakon poluvremena | ▼ 79% | 81% | ▼ 71% |
^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.
Postave i događaji igrača
Potvrđeni starteri, zamjene i zabilježeni događaji igrača za ovu utakmicu.
Domaća momčad
Početna postava
Gostujuća momčad
Početna postava
Tijek utakmice
Golovi, kartoni i zamjene poredani kronološki.
Sudac i treneri
Otvorite njihove sezonske profile i usporedite utakmice, golove i disciplinske trendove.
Međusobni susreti
Nedavni susreti (3): Westchester SC 0 - 1 - 2 Alta. Prosjek golova 3.00, obje momčadi zabile u 33% utakmica.
Česta pitanja
Koji je bio rezultat utakmice Westchester SC protiv Alta?
Utakmica lige USL League One završila je rezultatom Westchester SC 2:1 Alta. Potpuna statistika utakmice, pregled po poluvremenima i međusobni omjer dostupni su na ovoj stranici.
Kakav je međusobni omjer Westchester SC i Alta?
U posljednjih 3 međusobnih utakmica Westchester SC je pobijedio 0 puta, Alta 2 puta, a 1 utakmica završilo je neodlučeno. U tim utakmicama prosječno je bilo 3,00 golova, a obje momčadi dale su gol u 33% njih.
Što statistika golova pokazuje prije utakmice Westchester SC protiv Alta?
Westchester SC prosječno postiže 1,64 golova po utakmici, a Alta 1,21. Prosjek lige USL League One iznosi 2,96 golova, a Over 2.5 javlja se u 59% utakmica. BTTS se javlja u 54% utakmica momčadi Westchester SC i 54% utakmica momčadi Alta.
Kakva je aktualna forma momčadi Westchester SC i Alta?
U posljednjih pet utakmica Westchester SC ima 2 pobjeda, 1 remija i 2 poraza (1,40 bodova po utakmici). Alta ima 0 pobjeda, 0 remija i 5 poraza (0,00 bodova po utakmici).
Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice Westchester SC protiv Alta?
Statistika utakmice ovdje je javno dostupna, a potpuna analiza klađenja i preporučena prognoza u aplikaciji NoFluffPicks.


