Poljska - 3 Liga Group 1Podaci aktualni na dan 31. kolovoza 2026.

Widzew Łódź II - Olimpia Elbląg: statistika utakmice

Widzew Łódź II protiv Olimpia Elbląg: forma, golovi i ključna statistika

O ovoj utakmici

Widzew Łódź II je igrao protiv Olimpia Elbląg u ligi 3 Liga Group 1 (Poljska). Utakmica je odigrana 10. svibnja 2026.. Konačni rezultat: 3:0.

Trenutačna forma

Widzew Łódź II: 4-0-1, 2,40 bodova po utakmici. Olimpia Elbląg: 1-0-4, 0,60 bodova po utakmici.

Statistika golova

Widzew Łódź II postiže 2,03 i prima 2,07 golova po utakmici. Olimpia Elbląg postiže 1,34 i prima 1,86. Prosjek lige: 3,35 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Widzew Łódź II 62%, Olimpia Elbląg 66%. Over 2.5: Widzew Łódź II 76%, Olimpia Elbląg 59%. Razina lige: BTTS 62%, Over 2.5 66%.

xG, udarci i posjed

xG po utakmici: Widzew Łódź II 1,38, Olimpia Elbląg 1,27. Udarci po utakmici: Widzew Łódź II 10,4, Olimpia Elbląg 7,4. Prosječan posjed: Widzew Łódź II 44%, Olimpia Elbląg 36%.

Prvo i drugo poluvrijeme

Widzew Łódź II: vodstvo na poluvremenu 41%, golovi u drugom poluvremenu 0,83. Olimpia Elbląg: vodstvo na poluvremenu 31%, golovi u drugom poluvremenu 0,62.

Golovi po minutama

Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 31-45+ (16) za Widzew Łódź II i 0-15 (8) za Olimpia Elbląg. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.

Kontekst lige

3 Liga Group 1: 3,35 golova po utakmici, BTTS 62%, Over 2.5 66%.

Međusobni omjer

Prije ove utakmice bilo je dostupno 1 prethodnih međusobnih susreta: 0-1-0. Prosjek golova 6,00, BTTS 100%.

Po poluvremenima

1 : 0
1. poluvrijeme
2 : 0
2. poluvrijeme

Statistika utakmice

53Posjed (%)47
Widzew Łódź IIOlimpia Elbląg
9Udarci6
Widzew Łódź IIOlimpia Elbląg
5Udarci u okvir3
Widzew Łódź IIOlimpia Elbląg
1.25xG0.96
Widzew Łódź IIOlimpia Elbląg
5Korneri3
Widzew Łódź IIOlimpia Elbląg
45Opasni napadi50
Widzew Łódź IIOlimpia Elbląg
12Prekršaji14
Widzew Łódź IIOlimpia Elbląg
0Kartoni0
Widzew Łódź IIOlimpia Elbląg

Profil prije utakmicešto govore sezonske brojke?

Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.

Widzew Łódź IIOlimpia Elbląg
2.03Postignuti golovi / utakmica1.34
Widzew Łódź IIOlimpia Elbląg
2.07Primljeni golovi / utakmica1.86
Widzew Łódź IIOlimpia Elbląg
Widzew Łódź IIOlimpia Elbląg
44%Prosječan posjed36%
Widzew Łódź IIOlimpia Elbląg
4.9Udarci u okvir / utakmica2.48
Widzew Łódź IIOlimpia Elbląg

Statistika momčaditko je učinkovitiji?

Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.

10.41Udarci po utakmici7.38
Widzew Łódź IIOlimpia Elbląg
4.9Udarci u okvir2.48
Widzew Łódź IIOlimpia Elbląg
19.5%Realizacija udaraca18.2%
Widzew Łódź IIOlimpia Elbląg
44%Posjed36%
Widzew Łódź IIOlimpia Elbląg
1.38xG za1.27
Widzew Łódź IIOlimpia Elbląg
1.59xG protiv1.5
Widzew Łódź IIOlimpia Elbląg

Kvaliteta udaraca

Widzew Łódź II: KontranapadačkaOlimpia Elbląg: Kontranapadačka
Widzew Łódź IIOlimpia Elbląg
Preciznost (udarci u okvir)47%34%
Kvaliteta prilika (xG po udarcu)0.130.17
Realizacija (golovi po udarcu u okvir)0.410.54

xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.

Forma momčaditko je u boljoj formi?

Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.

Widzew Łódź II je 300% bolji u kategoriji forma u posljednjih 5.

2.4 bodova / utakmica - Widzew Łódź II · 0.6 bodova / utakmica - Olimpia Elbląg

Widzew Łódź II
LWWWW
Raspodjela sezonskih rezultata
45% W10% R45% P
Sezona (P-N-I)
13-3-13
1.45 bodova / utakmica · gol-razlika -1
Posljednjih 5 (P-N-I)
4-0-1
2.40 bodova / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
6-1-7
Posljednjih 5 kod kuće
3-0-2
WWLLW
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 2.4Primljeni golovi: 1.2xG: 1.39xG protivnika: 1.35BTTS: 80%Over 2.5: 80%
Olimpia Elbląg
WLLLL
Raspodjela sezonskih rezultata
31% W21% R48% P
Sezona (P-N-I)
9-6-14
1.14 bodova / utakmica · gol-razlika -15
Posljednjih 5 (P-N-I)
1-0-4
0.60 bodova / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
4-3-7
Posljednjih 5 u gostima
2-0-3
WLWLL
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 0.8Primljeni golovi: 1.8xG: 1.16xG protivnika: 1.90BTTS: 60%Over 2.5: 60%

Golovikako obje momčadi postižu i primaju golove?

Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.

Widzew Łódź II je 51% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

2.03 golova / utakmica - Widzew Łódź II · 1.34 golova / utakmica - Olimpia Elbląg

Olimpia Elbląg je 11% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

2.07 golova / utakmica - Widzew Łódź II · 1.86 golova / utakmica - Olimpia Elbląg

Profil zabijanja momčadi Widzew Łódź II: vrlo snažno

Widzew Łódź II postiže pogodak u 79% utakmica (23 od 29 utakmica), dok Olimpia Elbląg ima Clean sheet u 17% utakmica (5 od 29 utakmica).

Profil zabijanja momčadi Olimpia Elbląg: vrlo snažno

Olimpia Elbląg postiže pogodak u 83% utakmica (24 od 29 utakmica), dok Widzew Łódź II ima Clean sheet u 17% utakmica (5 od 29 utakmica).

59Postignuti golovi (sezona)39
Widzew Łódź IIOlimpia Elbląg
60Primljeni golovi (sezona)54
Widzew Łódź IIOlimpia Elbląg
4.1Prosječan broj golova u utakmici3.21
Widzew Łódź IIOlimpia Elbląg
12Postignuti golovi (posljednjih 5)4
Widzew Łódź IIOlimpia Elbląg
6Primljeni golovi (posljednjih 5)9
Widzew Łódź IIOlimpia Elbląg

Koliko često postižu barem...

79%1 gol83%
Widzew Łódź IIOlimpia Elbląg
55%2 gola34%
Widzew Łódź IIOlimpia Elbląg
38%3 gola14%
Widzew Łódź IIOlimpia Elbląg
21%4 gola3%
Widzew Łódź IIOlimpia Elbląg

Koliko često primaju barem...

83%1 gol83%
Widzew Łódź IIOlimpia Elbląg
52%2 gola55%
Widzew Łódź IIOlimpia Elbląg
31%3 gola31%
Widzew Łódź IIOlimpia Elbląg
17%4 gola14%
Widzew Łódź IIOlimpia Elbląg

* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.

Obje momčadi zabile (BTTS)koliko često obje momčadi zabijaju?

Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.

62%
Prosjek lige

Obrasci golova

38%BTTS na poluvremenu24%
Widzew Łódź IIOlimpia Elbląg
10%BTTS u oba poluvremena7%
Widzew Łódź IIOlimpia Elbląg
38%Zabijali u oba poluvremena21%
Widzew Łódź IIOlimpia Elbląg

BTTS i broj golova

55%Min. 3 gola i BTTS52%
Widzew Łódź IIOlimpia Elbląg
21%Min. 3 gola bez BTTS-a7%
Widzew Łódź IIOlimpia Elbląg
80%BTTS – zadnjih 560%
Widzew Łódź IIOlimpia Elbląg

Broj golova (Over/Under)koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?

Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.

Cijela utakmica – usporedba momčadi (Over)

1. poluvrijeme

90%Min. 1 gol prije poluvremena76%
Widzew Łódź IIOlimpia Elbląg
62%Min. 2 gola prije poluvremena45%
Widzew Łódź IIOlimpia Elbląg
34%Min. 3 gola prije poluvremena17%
Widzew Łódź IIOlimpia Elbląg

2. poluvrijeme

90%Min. 1 gol nakon poluvremena83%
Widzew Łódź IIOlimpia Elbląg
59%Min. 2 gola nakon poluvremena48%
Widzew Łódź IIOlimpia Elbląg
38%Min. 3 gola nakon poluvremena24%
Widzew Łódź IIOlimpia Elbląg

Poluvremena utakmicekada momčadi češće zabijaju?

Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Widzew Łódź II je 19% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

1.52 bodova / utakmica - Widzew Łódź II · 1.28 bodova / utakmica - Olimpia Elbląg

Widzew Łódź II — stanje na poluvremenu
41% vode28% izjednačeno31% gube
Olimpia Elbląg — stanje na poluvremenu
31% vode34% izjednačeno34% gube

Prije poluvremena (1. poluvrijeme)

1.52Bodovi po utakmici (1. poluvrijeme)1.28
Widzew Łódź IIOlimpia Elbląg
1.21Zabijeni golovi (1. poluvrijeme)0.69
Widzew Łódź IIOlimpia Elbląg
0.83Primljeni golovi (1. poluvrijeme)0.76
Widzew Łódź IIOlimpia Elbląg
2.03Prosjek golova (1. poluvrijeme)1.45
Widzew Łódź IIOlimpia Elbląg
38%Clean sheet prije poluvremena52%
Widzew Łódź IIOlimpia Elbląg
34%Bez gola prije poluvremena48%
Widzew Łódź IIOlimpia Elbląg

Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)

1.17Bodovi po utakmici (2. poluvrijeme)1.07
Widzew Łódź IIOlimpia Elbląg
0.83Zabijeni golovi (2. poluvrijeme)0.62
Widzew Łódź IIOlimpia Elbląg
1.24Primljeni golovi (2. poluvrijeme)1
Widzew Łódź IIOlimpia Elbląg
2.07Prosjek golova (2. poluvrijeme)1.62
Widzew Łódź IIOlimpia Elbląg
34%Clean sheet nakon poluvremena41%
Widzew Łódź IIOlimpia Elbląg
48%Bez gola nakon poluvremena52%
Widzew Łódź IIOlimpia Elbląg

Widzew Łódź II — rezultati drugog poluvremena

31% W24% R45% P
44
Bodovi na poluvremenu
35
Golovi na poluvremenu
+11
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
34
Bodovi u drugom poluvremenu
-12
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.52
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva110%

Vodi na poluvremenu u 41% utakmica i pobjeđuje u 45%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena+0.4

Prima 0.4 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.

Olimpia Elbląg — rezultati drugog poluvremena

28% W24% R48% P
37
Bodovi na poluvremenu
20
Golovi na poluvremenu
-2
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
31
Bodovi u drugom poluvremenu
-11
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.28
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva100%

Vodi na poluvremenu u 31% utakmica i pobjeđuje u 31%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena+0.2

Prima 0.2 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.

Widzew Łódź II — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici2.001.40
Postignuti golovi / utakmica1.60.8
Primljeni golovi / utakmica0.60.6
Prosječan broj golova u utakmici2.21.4
1 gol80%100%
2 gola80%40%
3 gola60%0%
Clean sheet60%40%
Bez gola20%40%
Gol-razlika+5+1
Poluvrijeme: 60% vode - 20% izjednačeno - 20% gube
2. poluvrijeme: 40% pobijedili - 20% izjednačeno - 40% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 40% - Ukupno golova na poluvremenu: 8
Olimpia Elbląg — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici1.001.40
Postignuti golovi / utakmica0.20.4
Primljeni golovi / utakmica0.60.6
Prosječan broj golova u utakmici0.81.0
1 gol60%80%
2 gola20%20%
3 gola0%0%
Clean sheet60%60%
Bez gola80%60%
Gol-razlika-2-1
Poluvrijeme: 20% vode - 40% izjednačeno - 40% gube
2. poluvrijeme: 40% pobijedili - 20% izjednačeno - 40% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 1

* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.

Golovi po minutamakada padaju golovi?

Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.

Widzew Łódź II
ZabijenoPrimljeno
8
9
0-15
11
10
16-30
16
5
31-45
11
10
46-60
9
8
61-75
4
18
76-90

Najopasniji u minutama 31-45 (16 goals). Najviše primaju u 76-90 (18). Bilanca kasnih golova (76–90): -14 - završne faze su slabost.

Olimpia Elbląg
ZabijenoPrimljeno
8
6
0-15
5
7
16-30
8
12
31-45
6
12
46-60
7
9
61-75
5
8
76-90

Najopasniji u minutama 0-15 (8 goals). Najviše primaju u 31-45 (12). Bilanca kasnih golova (76–90): -3 - završne faze su slabost.

* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.

Dodatni pokazatelji momčadišto pokazuju xG, učinkovitost i forma?

Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.

Profil utakmice

3.65
Procijenjeni golovi
napad protiv obrane protivnika
1.9 : 1.7
Procijenjena raspodjela golova
domaći : gosti
109%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosjek lige
64%
Obje momčadi zabile (BTTS)
prosjek sezona obje momčadi
+64%
Derbi-učinak
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
66%
Procjena BTTS-a
prema učestalosti zabijanja obje momčadi
4%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 25 utakmica
2-3
Najčešći raspon golova
napad protiv obrane s obje strane

Widzew Łódź II

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
-0.21
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
+0.17
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-0.8 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
+0.65
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
-0.48
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
109%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
139%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
+0.95
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
-0.4
Kasni golovi
7% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 14% postiže se u prvih 15 minuta.
7%

Olimpia Elbląg

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
-0.23
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
-0.29
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
+3.2 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
+0.07
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
-0.36
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
90%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
100%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
-0.54
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
-0.1
Kasni golovi
13% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 21% postiže se u prvih 15 minuta.
13%

* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.

Kontekst ligeje li ovo liga s mnogo golova?

Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige 3 Liga Group 1.

Momčadi u odnosu na ligu

Widzew Łódź IILigaOlimpia Elbląg
Prosječan broj golova u utakmici 4.103.35 3.21
Obje momčadi zabile 62%62% 66%
Min. 3 gola (Over 2.5) 76%66% 59%
Clean sheetovi 17%20% 17%
Gol prije poluvremena 90%74% 76%
Gol nakon poluvremena 90%85% 83%

^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.

3.35
Prosjek golova po utakmici
62%
Obje momčadi zabile
66%
Min. 3 gola (Over 2.5)
20%
Clean sheetovi
1.86
Domaći golovi / utakmica
1.49
Gostujući golovi / utakmica
+25%
Prednost domaćeg napada
+20%
Prednost domaće obrane
+7%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cijela liga)
74%
1 gol
45%
2 gola
16%
3 gola
4%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cijela liga)
85%
1 gol
56%
2 gola
30%
3 gola
11%
4 gola

Postave i događaji igrača

Potvrđeni starteri, zamjene i zabilježeni događaji igrača za ovu utakmicu.

Domaća momčad

Ostali zabilježeni igrači

Daniel Tanzyna⚽ 1
Sebastian Zieleniecki⚽ 1

Gostujuća momčad

Tijek utakmice

Golovi, kartoni i zamjene poredani kronološki.

  1. Widzew Łódź IIGolSebastian Zieleniecki
  2. Widzew Łódź IIGolDaniel Tanzyna

Sudac i treneri

Otvorite njihove sezonske profile i usporedite utakmice, golove i disciplinske trendove.

Međusobni susreti

Prethodni susret: Widzew Łódź II 0 - 1 - 0 Olimpia Elbląg. Prosjek golova 6.00, obje momčadi zabile u 100% utakmica.

Olimpia Elbląg
3 : 3
Widzew Łódź II

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice Widzew Łódź II protiv Olimpia Elbląg?

Utakmica lige 3 Liga Group 1 završila je rezultatom Widzew Łódź II 3:0 Olimpia Elbląg. Potpuna statistika utakmice, pregled po poluvremenima i međusobni omjer dostupni su na ovoj stranici.

Što statistika golova pokazuje prije utakmice Widzew Łódź II protiv Olimpia Elbląg?

Widzew Łódź II prosječno postiže 2,03 golova po utakmici, a Olimpia Elbląg 1,34. Prosjek lige 3 Liga Group 1 iznosi 3,35 golova, a Over 2.5 javlja se u 66% utakmica. BTTS se javlja u 62% utakmica momčadi Widzew Łódź II i 66% utakmica momčadi Olimpia Elbląg.

Kakva je aktualna forma momčadi Widzew Łódź II i Olimpia Elbląg?

U posljednjih pet utakmica Widzew Łódź II ima 4 pobjeda, 0 remija i 1 poraza (2,40 bodova po utakmici). Olimpia Elbląg ima 1 pobjeda, 0 remija i 4 poraza (0,60 bodova po utakmici).

Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice Widzew Łódź II protiv Olimpia Elbląg?

Statistika utakmice ovdje je javno dostupna, a potpuna analiza klađenja i preporučena prognoza u aplikaciji NoFluffPicks.