York9 FC - Cavalry FC: statistika utakmice
York9 FC protiv Cavalry FC: forma, golovi i ključna statistika
O ovoj utakmici
York9 FC je igrao protiv Cavalry FC u ligi Canadian Premier League (Kanada). Utakmica je odigrana 3. listopada 2026.. Konačni rezultat: 3:1.
Trenutačna forma
York9 FC: 1-2-2, 1,00 bodova po utakmici. Cavalry FC: 3-1-1, 2,00 bodova po utakmici.
Statistika golova
York9 FC postiže 1,57 i prima 2,30 golova po utakmici. Cavalry FC postiže 2,08 i prima 0,67. Prosjek lige: 3,05 golova.
BTTS i Over/Under
BTTS: York9 FC 83%, Cavalry FC 50%. Over 2.5: York9 FC 65%, Cavalry FC 50%. Razina lige: BTTS 63%, Over 2.5 55%.
xG, udarci i posjed
xG po utakmici: York9 FC 1,31, Cavalry FC 1,66. Udarci po utakmici: York9 FC 12,3, Cavalry FC 14,7. Prosječan posjed: York9 FC 50%, Cavalry FC 49%.
Prvo i drugo poluvrijeme
York9 FC: vodstvo na poluvremenu 35%, golovi u drugom poluvremenu 0,78. Cavalry FC: vodstvo na poluvremenu 38%, golovi u drugom poluvremenu 1,42.
Golovi po minutama
Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 46-60 (10) za York9 FC i 76-90+ (15) za Cavalry FC. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.
Kontekst lige
Canadian Premier League: 3,05 golova po utakmici, BTTS 63%, Over 2.5 55%.
Međusobni omjer
Prije ove utakmice bilo je dostupno 8 prethodnih međusobnih susreta: 2-1-5. Prosjek golova 3,63, BTTS 75%.
Arhivirana analiza prije utakmice
Ova je analiza pripremljena prije početka utakmice. Zaključci se temelje samo na informacijama dostupnima prije utakmice i ne uključuju konačni rezultat ni statistiku nakon utakmice.
Opća analiza utakmice
Cavalry FC predvodi ljestvicu sa 16 pobjeda u 23 utakmice, dok je York9 FC na sedmom mjestu i ostvario je 5 pobjeda. Gosti su pobijedili u 4 od posljednjih 5 utakmica i pritom primili samo 2 gola; domaćini su u istom razdoblju upisali 1 pobjedu i primili čak 15 pogodaka. Posebno je važna razlika u obrani: York9 kod kuće u prosjeku prima 2,45 gola po utakmici, dok Cavalry u gostima prima samo 0,55 i sačuva mrežu netaknutom u 45% utakmica. York9 doduše kod kuće postiže prosječno 2,18 gola, u usporedbi s 1,64 gola koja gosti postižu u gostima, no njegov domaći xG iznosi 1,20, a xG prilika koje domaćini dopuštaju doseže 2,08. Čvršća obrana Cavalryja te 64% pobjeda u gostima, naspram 36% domaćih pobjeda York9a, idu u prilog pobjedi gostiju.
Pogledajte statistički pregledBTTS – hoće li obje momčadi zabiti?
York9 kod kuće postiže prosječno 2,5 gola i ondje nije odigrao nijednu utakmicu bez postignutog gola, premda Cavalry u gostima prima samo 0,55 gola po utakmici. Gosti u gostima postižu prosječno 1,64 gola, a u posljednjih 5 utakmica zabijali su prosječno 2,4 gola, što im daje realnu priliku za pogodak. Posebno je važna nedavna forma obrane York9: u 5 utakmica momčad je primala prosječno 3,0 gola, a obje su momčadi zabile u svakoj od tih utakmica. Rizik za okladu „da” predstavlja obrana Cavalryja, koja je u posljednjih 5 nastupa ukupno primila samo 2 gola, a tijekom cijele sezone sačuvala je mrežu netaknutom u 45% utakmica. Unatoč tome, učinkovitost domaćina i nedavni problemi York9 u obrani upućuju na to da će obje momčadi postići pogodak.
Pogledajte BTTS statistikuOver/Under – analiza golova
York9 kod kuće postiže u prosjeku 2,5 gola i stvara xG od 1,87, ali Cavalry u gostima prima samo 0,55 gola po utakmici, pa bi bilo previše optimistično očekivati da će domaćini u ovoj utakmici ponoviti svoje dosadašnje napadačke rezultate. Gosti u prosjeku postižu 1,64 gola u gostima, a York9 je u posljednjih 5 utakmica primao prosječno 3,0 gola, što povećava vjerojatnost da će Cavalry postići pogodak. Više od 1,5 gola postignuto je u 92% domaćih utakmica York9a, no u gostujućim utakmicama Cavalryja taj je udio iznosio samo 55%; ta razlika ide u prilog opreznijoj prognozi od ukupno 2,85 gola. Oklada na više od 1,5 gola ima najveću prednost jer su dovoljna dva pogotka čak i ako Cavalry bude učinkovito branio, dok se podaci za granicu od 2,5 gola znatno manje podudaraju: 58% odnosno 36%.
Pogledajte Over/Under statistikuHT/FT – scenarij poluvremena i konačnog rezultata
Neriješen rezultat na poluvremenu najvjerojatniji je ishod jer je Cavalry na odmor odlazio s izjednačenim rezultatom u 4 od posljednjih 5 utakmica i u tim prvim poluvremenima nije primio nijedan pogodak. York9 doduše ima bolje statistike za cijelu sezonu — postiže u prosjeku 2,5 gola, naspram 1,64 gola Cavalryja — no njegova nedavna forma slabi argumente u korist pobjede domaćina. U posljednjih 5 utakmica York9 je pobijedio samo jednom i primao u prosjeku 3 gola, dok je Cavalry pobijedio 4 puta i primao samo 0,4 gola po utakmici. U drugom poluvremenu gosti su u posljednje vrijeme postizali u prosjeku 2 gola, a domaćini primali 1,2, što govori u prilog scenariju u kojem će Cavalry riješiti u svoju korist utakmicu izjednačenu na poluvremenu.
Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremenaPo poluvremenima
Statistika utakmice
Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?
Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.
Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?
Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.
Kvaliteta udaraca
| York9 FC | Cavalry FC | |
|---|---|---|
| Preciznost (udarci u okvir) | 33% | 37% |
| Kvaliteta prilika (xG po udarcu) | 0.11 | 0.11 |
| Realizacija (golovi po udarcu u okvir) | 0.38 | 0.38 |
xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.
* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.
Forma momčadi— tko je u boljoj formi?
Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.
Cavalry FC je 100% bolji u kategoriji forma u posljednjih 5.
1 bodova / utakmica - York9 FC · 2 bodova / utakmica - Cavalry FC
Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?
Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.
Cavalry FC je 32% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.
1.57 golova / utakmica - York9 FC · 2.08 golova / utakmica - Cavalry FC
Cavalry FC je 243% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.
2.3 golova / utakmica - York9 FC · 0.67 golova / utakmica - Cavalry FC
York9 FC postiže pogodak u 91% utakmica (21 od 23 utakmica), dok Cavalry FC ima Clean sheet u 42% utakmica (10 od 24 utakmica).
Cavalry FC postiže pogodak u 88% utakmica (21 od 24 utakmica), dok York9 FC ima Clean sheet u 9% utakmica (2 od 23 utakmica).
Koliko često postižu barem...
Koliko često primaju barem...
* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.
Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?
Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.
Obrasci golova
BTTS i broj golova
Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?
Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.
Cijela utakmica – usporedba momčadi (Over)
Over / Under - York9 FC
Over / Under - Cavalry FC
1. poluvrijeme
2. poluvrijeme
Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?
Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.
Cavalry FC je 27% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).
1.35 bodova / utakmica - York9 FC · 1.71 bodova / utakmica - Cavalry FC
Prije poluvremena (1. poluvrijeme)
Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)
York9 FC — rezultati drugog poluvremena
Vodi na poluvremenu u 35% utakmica i pobjeđuje u 22%. Ponekad gubi vodstvo nakon poluvremena.
Prima 0.3 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.
Cavalry FC — rezultati drugog poluvremena
Vodi na poluvremenu u 38% utakmica i pobjeđuje u 67%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.
Prima 0.4 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.
| 1. poluvrijeme | 2. poluvrijeme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 1.20 | 1.40 |
| Postignuti golovi / utakmica | 1.4 | 1.2 |
| Primljeni golovi / utakmica | 1.8 | 1.2 |
| Prosječan broj golova u utakmici | 3.2 | 2.4 |
| 1 gol | 100% | 80% |
| 2 gola | 60% | 60% |
| 3 gola | 60% | 60% |
| Clean sheet | 20% | 20% |
| Bez gola | 20% | 40% |
| Gol-razlika | -2 | 0 |
| 1. poluvrijeme | 2. poluvrijeme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 1.80 | 2.00 |
| Postignuti golovi / utakmica | 0.6 | 2.0 |
| Primljeni golovi / utakmica | 0.0 | 1.0 |
| Prosječan broj golova u utakmici | 0.6 | 3.0 |
| 1 gol | 40% | 100% |
| 2 gola | 20% | 80% |
| 3 gola | 0% | 60% |
| Clean sheet | 100% | 40% |
| Bez gola | 60% | 0% |
| Gol-razlika | +3 | +5 |
* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.
Golovi po minutama— kada padaju golovi?
Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.
Najopasniji u minutama 46-60 (10 goals). Najviše primaju u 31-45 (12). Bilanca kasnih golova (76–90): -9 - završne faze su slabost.
Najopasniji u minutama 76-90 (15 goals). Najviše primaju u 76-90 (6). Bilanca kasnih golova (76–90): +9 - dobivaju završne faze.
* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.
Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?
Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.
Profil utakmice
York9 FC
Cavalry FC
* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.
Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?
Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige Canadian Premier League.
Momčadi u odnosu na ligu
| York9 FC | Liga | Cavalry FC | |
|---|---|---|---|
| Prosječan broj golova u utakmici | ▲ 3.87 | 3.05 | ▼ 2.75 |
| Obje momčadi zabile | ▲ 83% | 63% | ▼ 50% |
| Min. 3 gola (Over 2.5) | ▲ 65% | 55% | ▼ 50% |
| Clean sheetovi | ▼ 9% | 20% | ▲ 42% |
| Gol prije poluvremena | ▲ 83% | 64% | ▼ 46% |
| Gol nakon poluvremena | ▼ 78% | 82% | ▲ 88% |
^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.
Postave i događaji igrača
Potvrđeni starteri, zamjene i zabilježeni događaji igrača za ovu utakmicu.
Domaća momčad
Početna postava
Gostujuća momčad
Početna postava
Tijek utakmice
Golovi, kartoni i zamjene poredani kronološki.
Sudac i treneri
Otvorite njihove sezonske profile i usporedite utakmice, golove i disciplinske trendove.
Međusobni susreti
Nedavni susreti (8): York9 FC 2 - 1 - 5 Cavalry FC. Prosjek golova 3.63, obje momčadi zabile u 75% utakmica.
Česta pitanja
Koji je bio rezultat utakmice York9 FC protiv Cavalry FC?
Utakmica lige Canadian Premier League završila je rezultatom York9 FC 3:1 Cavalry FC. Potpuna statistika utakmice, pregled po poluvremenima i međusobni omjer dostupni su na ovoj stranici.
Kakav je međusobni omjer York9 FC i Cavalry FC?
U posljednjih 8 međusobnih utakmica York9 FC je pobijedio 2 puta, Cavalry FC 5 puta, a 1 utakmica završilo je neodlučeno. U tim utakmicama prosječno je bilo 3,63 golova, a obje momčadi dale su gol u 75% njih.
Što statistika golova pokazuje prije utakmice York9 FC protiv Cavalry FC?
York9 FC prosječno postiže 1,57 golova po utakmici, a Cavalry FC 2,08. Prosjek lige Canadian Premier League iznosi 3,05 golova, a Over 2.5 javlja se u 55% utakmica. BTTS se javlja u 83% utakmica momčadi York9 FC i 50% utakmica momčadi Cavalry FC.
Kakva je aktualna forma momčadi York9 FC i Cavalry FC?
U posljednjih pet utakmica York9 FC ima 1 pobjeda, 2 remija i 2 poraza (1,00 bodova po utakmici). Cavalry FC ima 3 pobjeda, 1 remija i 1 poraza (2,00 bodova po utakmici).
Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice York9 FC protiv Cavalry FC?
Ova stranica objašnjava statistički kontekst: formu, međusobni omjer, golove, BTTS i Over/Under. Prognoza, Value Bet i potpuno obrazloženje dostupni su u aplikaciji NoFluffPicks.


