Tersana címere

Tersana

Second DivisionSzezon 2026/202710. helyAz adatok állapota: 2026. november 03.
Forma (legutóbbi mérkőzések)
WDWDL

Tersana 2026/2027: az idény számokban

Csapatprofil

Tersana a Second Division (Egyiptom) ligában játszik a 2026/2027 idényben. Helyezés a ligában: 10. Következő ismert meccs: Masar.

Forma és mérleg

Tersana: 4-5-2, 1,55 pont/meccs. Utolsó öt: WDWDL (1,60 pont/meccs).

Gólok és Clean sheetek

Tersana meccsenként 1,18 gólt szerez és 0,82 gólt kap. Clean sheet: 45%. Gól nélkül maradt: 27%.

BTTS és Over/Under

BTTS: 45%. Over 2.5: 36%. Over 3.5: 18%. A csapat meccseinek átlagos gólszáma: 2,00.

Gólszerzési minták

Az Over 2.5 és a BTTS együtt a meccsek 27%-án teljesült. A csapat a meccsek 18%-án mindkét félidőben szerzett gólt. Utolsó öt: BTTS 40%, Over 2.5 60%.

Félidők és percek

Tersana az első félidőben 0,64, a másodikban 0,55 gólt szerez. Leggólerősebb időszak: 0-15 (5 gól).

xG és játékstílus

Tersana meccsenként 1,10 xG-t termel és 0,92 xGA-t engedélyez. Lövések: összesen 11,5, kaput eltaláló 3,6. Labdabirtoklás: 54%.

Fontos statisztikai mutatók

Tersana nettó xG-je meccsenként 0,18. Az utolsó öt meccs PPG-je és az idénybeli PPG különbsége: 0,05. Ez korábbi csapatkontekstus, nem a következő eredmény előrejelzése.

Szezonáttekintés

1.55Mérkőzésenkénti pontok17 pont
1.18Szerzett gól / mérkőzés
0.82Kapott gól / mérkőzés
36%Over 2.5 gól
45%Mindkét csapat gólt szerzett
45%Kapott gól nélküli mérkőzések
27%Gól nélküli mérkőzések

Mérleg

Győzelmek, döntetlenek és vereségek összesítve, valamint hazai és idegenbeli bontásban.

Szezoneredmények bontása
36% W45% D18% L
+4
Gólkülönbség
1.55
PPG (szezon)
1.60
PPG (legutóbbi 5)

Gólok

A csapat gólszerzése a bajnoki átlagokhoz és a gólszám eloszlásához képest.

Milyen gyakran szerez legalább ennyit...

1 gól73%
2 gól27%
3 gól9%
4 gól9%

Milyen gyakran kap legalább ennyit...

1 gól55%
2 gól27%
3 gól0%
4 gól0%

Gólhatárok (Over/Under)

Milyen gyakran lépik át a csapat mérkőzései a gólküszöböket, félidős és bajnoki környezettel együtt.

Félidők

Gól a félidő előtt55%Bajnoki átlag: 57%
Legalább 2 gól a félidő előtt18%Bajnoki átlag: 19%
Legalább 3 gól a félidő előtt0%Bajnoki átlag: 4%
Gól a félidő után73%Bajnoki átlag: 74%
Legalább 2 gól a félidő után45%Bajnoki átlag: 46%
Legalább 3 gól a félidő után9%Bajnoki átlag: 16%

Gólos mintázatok

Gólesemény-kombinációk a csapat mérkőzésein, valamint részletes átlagok az utolsó öt mérkőzésről.

Kombinációk (szezon)

BTTS a félidőben0%
BTTS mindkét félidőben0%
Mindkét félidőben gólt szerzett18%
Legalább 3 gól és BTTS27%
Legalább 3 gól BTTS nélkül9%

Mérkőzésfélidők

Első és második félidei pontok, gólok, kapott gól nélküli mérkőzések, félidei állás és az utolsó öt mérkőzés bontása.

Félidei állás

45% W45% D9% L
vezet / döntetlen / hátrányban

Második félidei eredmények

18% W45% D36% L
20
Félidei pontok
1.82
PPG (1. félidő)
+6
Gólkülönbség
11
Második félidei pontok
1.00
PPG (2. félidő)

Gólok és kapott gól nélküli mérkőzések félidőnként

Szerzett gól a félidő előtt0.64
Kapott gól a félidő előtt0.09
Szerzett gól a félidő után0.55
Kapott gól a félidő után0.73
Kapott gól nélküli félidő előtt91%
Kapott gól nélküli félidő után45%
Nem szerzett gólt a félidő előtt55%
Nem szerzett gólt a félidő után55%
Legutóbbi 5 mérkőzés – részletek
1. félidő2. félidő
PPG (szezon)1.801.40
Szerzett gól / mérkőzés0.80.8
Kapott gól / mérkőzés0.00.8
Átlagos gólszám a mérkőzésen0.81.6
Legalább 1 gól40%80%
Legalább 2 gól40%60%
Legalább 3 gól0%20%
Kapott gól nélküli mérkőzések100%60%
Gól nélküli mérkőzések60%40%
Gólkülönbség+40
1. félidő (Legutóbbi 5): 40% vezet - 60% döntetlenre áll - 0% hátrányban van - BTTS a félidőben (legutóbbi 5) 0%
2. félidő (Legutóbbi 5): 40% győzelem - 20% döntetlenre áll - 40% vereség

Gólok percenként

A mérkőzés azon szakaszai, amelyekben a csapat a leggyakrabban szerez és kap gólt.

Tersana
ScoredConceded
5
0
0-15
1
0
16-30
1
1
31-45
2
2
46-60
3
4
61-75
1
2
76-90

A legveszélyesebb a(z) 0-15 percben (5 gól). A legtöbb gólt a(z) 61-75 időszakban kapja (4). Késői gólok mérlege (76–90): -1 - a késői szakaszokban gyenge.

* A 31–45. és a 76–90. perces sáv a hosszabbításban szerzett gólokat is tartalmazza.

Haladó statisztikák

Lövések, befejezés, labdabirtoklás és várható gólok (xG).

Támadói profil

Játékstílus: Kiegyensúlyozott
32%
Lövési pontosság
kaput eltaláló lövések
0.10
Helyzetminőség
xG lövésenként
0.32
Befejezés
gól kaput eltaláló lövésenként

A körülbelül 0,08-as xG lövésenként távoli próbálkozásokat jelent; a 0,15 vagy magasabb érték általában tizenhatoson belüli helyzeteket jelez.

Fontos statisztikai mutatók

Az xG, a hatékonyság, a forma és a mérkőzésmintázatok együttes képe a lezárult mérkőzések alapján.

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
+0.18
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
+0.18
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
-5.3 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
+0.08
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
+0.10
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
101%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
70%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
+0.05
Előny megtartása
A meccsek 45%-án vezet a félidőben, és ezek 36%-át megnyeri. Általában megtartja a vezetést a lefújásig.
80%
Védekezés a félidő után
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
+0.6
Késői gólok
A csapat góljainak 8%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 0% az első 15 percben esik.
8%

* Minden mutatót kizárólag a szezon statisztikái alapján számítunk. Ezek nem a NoFluffPicks modelljének előrejelzései.

Forma az utolsó 5, 6 és 10 mérkőzésen

Hasonlítsd össze a csapat legutóbbi mérkőzéseit minden versenysorozatban. Az 5 meccses ablak reagál a leggyorsabban a változásra, míg a 10 mérkőzés átfogóbb trendet mutat.

Szögletek

Nézd meg, hány szögletet harcol ki és enged az ellenfeleknek a csapat, valamint milyen gyakran lépi át a fő szöglethatárokat.

Összesen

11 mérkőzés
4.3
Kiharcolt szögletek meccsenként
3.0
Ellenfél szögletei meccsenként
7.3
Összes szöglet meccsenként
36.4%
8,5 szöglet felett
18.2%
9,5 szöglet felett
18.2%
10,5 szöglet felett

Hazai

6 mérkőzés
5.2
Kiharcolt szögletek meccsenként
3.8
Ellenfél szögletei meccsenként
9.0
Összes szöglet meccsenként
50.0%
8,5 szöglet felett
33.3%
9,5 szöglet felett
33.3%
10,5 szöglet felett

Idegenbeli

5 mérkőzés
3.2
Kiharcolt szögletek meccsenként
2.0
Ellenfél szögletei meccsenként
5.2
Összes szöglet meccsenként
20.0%
8,5 szöglet felett
0.0%
9,5 szöglet felett
0.0%
10,5 szöglet felett

Lapok és fegyelmezettség

Hasonlítsd össze a csapat és az ellenfelek lapjait, beleértve a piros lapok gyakoriságát is.

Összesen

11 mérkőzés
0.0
A csapat lapjai meccsenként
0.0
Az ellenfelek lapjai meccsenként
0.0
Összes lap meccsenként
0.0%
Over 3.5
0.0%
Over 4.5
0.0%
Piros lapok

Hazai

6 mérkőzés
0.0
A csapat lapjai meccsenként
0.0
Az ellenfelek lapjai meccsenként
0.0
Összes lap meccsenként
0.0%
Over 3.5
0.0%
Over 4.5
0.0%
Piros lapok

Idegenbeli

5 mérkőzés
0.0
A csapat lapjai meccsenként
0.0
Az ellenfelek lapjai meccsenként
0.0
Összes lap meccsenként
0.0%
Over 3.5
0.0%
Over 4.5
0.0%
Piros lapok

A legutóbbi ellenfelek ereje

A közelmúlt formáját a legutóbbi ellenfelek bajnoki teljesítménye helyezi összefüggésbe.

1.29
Az ellenfelek átlagos PPG-je
10.4
Az ellenfelek átlagos helyezése
Az átlagosnál könnyebb

A Tersana legutóbbi 10 mérkőzésén az ellenfelek átlagosan 1.29 pontot szereztek meccsenként, és a 10.4. helyen álltak a 20 csapatos mezőnyben. A liga átlagához képest ez Az átlagosnál könnyebb ellenfélsorozat volt.

Legutóbbi mérkőzések

Következő mérkőzések

Forduló 12
Masar
Tersana
Forduló 13
Tersana
Telecom Egypt SC
Forduló 14
Nasr
Tersana
Forduló 15
Tersana
El Entag El Harby
Forduló 16
Haras El Hodood
Tersana
Forduló 17
Tersana
Ismaily SC
Forduló 18
Dayrout
Tersana
Forduló 19
Tersana
Tanta SC

GYIK

Milyen formában van jelenleg Tersana?

Tersana legutóbbi formája: WDWDL; az utolsó eredmény szerepel elöl. A csapat ebben a szezonban átlagosan 1,55 pontot szerez meccsenként.

Hányadik helyen áll Tersana a tabellán?

Tersana a(z) Second Division tabelláján a(z) 10. helyen áll, 17 ponttal.

Hány gólt szerez Tersana meccsenként?

Tersana meccsenként átlagosan 1,18 gólt szerez és 0,82 gólt kap, ami jól mutatja az idénybeli támadó- és védekezőteljesítményét.

Milyen gyakran végződnek Tersana meccsei BTTS-sel és Over 2.5-tel?

A két csapat a Tersana meccseinek 45%-án szerez gólt, az Over 2.5 pedig 36%-ban teljesül. A csapat a mérkőzések 45%-án tart Clean sheetet.

Ki ellen játszik legközelebb Tersana?

Tersana következő meccse 2026. november 12.-án/-én: Masar–Tersana. A meccs előtti statisztikák és a teljes program az oldalon lejjebb található.

Hol nézhetem meg Tersana statisztikáit és tippjeit?

Hasonlítsd össze itt Tersana idénybeli statisztikáit, majd nyisd meg a NoFluffPicks alkalmazást a tippekért, Value Betekért és teljes meccselemzésekért.