Tersana–El Seka El Hadid: forma, gólok és főbb statisztikák

A mérkőzés bemutatása

Tersana a(z) Second Division (Egyiptom) sorozatban játszott a(z) El Seka El Hadid ellen. A mérkőzést 2026. január 8. napján játszották. Végeredmény: 1:2.

Aktuális forma

Tersana: 1-3-1, 1,20 pont mérkőzésenként. El Seka El Hadid: 1-2-2, 1,00 pont mérkőzésenként.

Gólstatisztikák

Tersana: 0,76 szerzett és 0,76 kapott gól mérkőzésenként. El Seka El Hadid: 0,53 szerzett és 0,76 kapott gól. Ligaátlag: 1,91 gól.

BTTS és Over/Under

BTTS: Tersana 29%, El Seka El Hadid 24%. Over 2.5: Tersana 18%, El Seka El Hadid 24%. Ligaátlag: BTTS 39%, Over 2.5 30%.

xG, lövések és labdabirtoklás

xG mérkőzésenként: Tersana 1,27, El Seka El Hadid 0,93. Lövések mérkőzésenként: Tersana 7,5, El Seka El Hadid 4,5. Átlagos labdabirtoklás: Tersana 40%, El Seka El Hadid 37%.

Első és második félidő

Tersana: félidei vezetés 18%, második félidei gólok 0,35. El Seka El Hadid: félidei vezetés 6%, második félidei gólok 0,41.

Gólok percenként

A legerősebb történelmi gólszerzési időszak Tersana esetében 0-15 (4), El Seka El Hadid esetében pedig 76-90+ (4). Ez a korábbi gólok eloszlása, nem a gólszerzés percére vonatkozó előrejelzés.

Ligakörnyezet

Second Division: 1,91 gól mérkőzésenként, BTTS 39%, Over 2.5 30%.

Egymás elleni mérleg

A mérkőzés előtt 1 korábbi egymás elleni találkozó adata volt elérhető: 0-1-0. Átlagos gólszám: 0,00, BTTS: 0%.

Félidőnként

1 : 1
1. félidő
0 : 1
2. félidő

Mérkőzésstatisztikák

54Labdabirtoklás (%)46
TersanaEl Seka El Hadid
11Lövések12
TersanaEl Seka El Hadid
4Kaput eltaláló lövések3
TersanaEl Seka El Hadid
1.37xG1.3
TersanaEl Seka El Hadid
4Szögletek2
TersanaEl Seka El Hadid
54Veszélyes támadások45
TersanaEl Seka El Hadid
15Szabálytalanságok20
TersanaEl Seka El Hadid
0Lapok0
TersanaEl Seka El Hadid

Meccs előtti profilmit mondanak az idény számai?

Ez az idényadatokon és a formán alapuló csapatprofil. A meccs alakulásának statisztikái csak a mérkőzés lejátszása után jelennek meg.

TersanaEl Seka El Hadid
0.76Szerzett gól / meccs0.53
TersanaEl Seka El Hadid
0.76Kapott gól / meccs0.76
TersanaEl Seka El Hadid
40%Átlagos labdabirtoklás37%
TersanaEl Seka El Hadid
3.06Kaput eltaláló lövések / meccs1.82
TersanaEl Seka El Hadid

Csapatstatisztikákki hatékonyabb?

A két csapat támadó- és védekezési mutatóinak összehasonlítása az aktuális idényben.

7.47Lövések meccsenként4.53
TersanaEl Seka El Hadid
3.06Kaput eltaláló lövések1.82
TersanaEl Seka El Hadid
10.2%Lövésértékesítés11.7%
TersanaEl Seka El Hadid
40%Labdabirtoklás37%
TersanaEl Seka El Hadid
1.27xG szerzett0.93
TersanaEl Seka El Hadid
1xG kapott1.2
TersanaEl Seka El Hadid

Lövésminőség

Tersana: KiegyensúlyozottEl Seka El Hadid: Kiegyensúlyozott
TersanaEl Seka El Hadid
Pontosság (kaput eltaláló lövések)41%40%
Helyzetminőség (xG/lövés)0.170.21
Befejezés (gól/kaput eltaláló lövés)0.250.29

A körülbelül 0,08-as xG/lövés általában távoli próbálkozásokat jelent; a 0,15 vagy magasabb érték többnyire tizenhatoson belüli helyzeteket. A játékstílus címkéje a labdabirtoklásból, a lövések számából és az értékesítésből származik.

* Az xG (várható gól) azt mutatja, hány gólt kellene szereznie egy csapatnak a helyzeteiből. Ha a tényleges gólok száma meghaladja az xG-t, a befejezés átlag feletti; ha alatta marad, a helyzetek kimaradnak.

Csapatformaki van jobb formában?

Az utolsó öt meccs és az idénybeli mérleg, összesítve, valamint hazai és idegenbeli bontásban.

Tersana 20%-kal jobb ebben: utolsó 5 meccs formája.

1.2 pont / meccs - Tersana · 1 pont / meccs - El Seka El Hadid

Tersana
DLDDW
Idénybeli eredménybontás
29% W41% R29% P
Idény (Gy-D-V)
5-7-5
1.29 pont / meccs · gólkülönbség 0
Utolsó 5 (Gy-D-V)
1-3-1
1.20 pont / meccs
Mérleg hazai pályán (W-D-L)
4-3-2
Utolsó 5 hazai pályán
2-3-0
DWDDW
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 1.0Kapott gólok: 0.6xG: 1.17Ellenfél xG-je: 1.32BTTS: 40%Over 2.5: 20%
El Seka El Hadid
LDDLW
Idénybeli eredménybontás
18% W41% R41% P
Idény (Gy-D-V)
3-7-7
0.94 pont / meccs · gólkülönbség -4
Utolsó 5 (Gy-D-V)
1-2-2
1.00 pont / meccs
Mérleg idegenben (W-D-L)
2-4-3
Utolsó 5 idegenben
2-2-1
WDLDW
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 0.4Kapott gólok: 0.6xG: 0.73Ellenfél xG-je: 0.83BTTS: 20%Over 2.5: 20%

Gólokhogyan szereznek és kapnak gólt a csapatok?

A két csapat szerzett és kapott góljainak száma, valamint hogy milyen gyakran tartanak Clean sheetet vagy maradnak gól nélkül.

Tersana 43%-kal jobb ebben: meccsenként szerzett gólok.

0.76 gól / meccs - Tersana · 0.53 gól / meccs - El Seka El Hadid

Tersana gólszerzési profilja: vegyes

Tersana a meccsek 47%-án szerez gólt (8 a 17 meccsből), míg El Seka El Hadid 47%-ban tart Clean sheetet (8 a 17 meccsből).

El Seka El Hadid gólszerzési profilja: vegyes

El Seka El Hadid a meccsek 41%-án szerez gólt (7 a 17 meccsből), míg Tersana 41%-ban tart Clean sheetet (7 a 17 meccsből).

13Szerzett gólok (idény)9
TersanaEl Seka El Hadid
13Kapott gólok (idény)13
TersanaEl Seka El Hadid
1.53Átlagos gólszám a meccsen1.29
TersanaEl Seka El Hadid
5Szerzett gólok (utolsó 5)2
TersanaEl Seka El Hadid
3Kapott gólok (utolsó 5)3
TersanaEl Seka El Hadid

Milyen gyakran szereznek legalább ennyi gólt...

47%1 gól41%
TersanaEl Seka El Hadid
12%2 gól12%
TersanaEl Seka El Hadid
12%3 gól0%
TersanaEl Seka El Hadid
6%4 gól0%
TersanaEl Seka El Hadid

Milyen gyakran kapnak legalább ennyi gólt...

59%1 gól53%
TersanaEl Seka El Hadid
6%2 gól24%
TersanaEl Seka El Hadid
6%3 gól0%
TersanaEl Seka El Hadid
6%4 gól0%
TersanaEl Seka El Hadid

* A statisztikák a két csapat aktuális szezonbeli hazai és idegenbeli mérkőzéseit is tartalmazzák.

Mindkét csapat gólt szerzett (BTTS)milyen gyakran szerez mindkét csapat gólt?

Milyen gyakran esik gól mindkét oldalon a két csapat mérkőzésein, a bajnoki átlaghoz képest.

Gólos mintázatok

12%BTTS a félidőben6%
TersanaEl Seka El Hadid
0%BTTS mindkét félidőben0%
TersanaEl Seka El Hadid
12%Mindkét félidőben gólt szerzett0%
TersanaEl Seka El Hadid

BTTS és gólszám

12%Legalább 3 gól és BTTS24%
TersanaEl Seka El Hadid
6%Legalább 3 gól BTTS nélkül0%
TersanaEl Seka El Hadid
40%BTTS – legutóbbi 520%
TersanaEl Seka El Hadid

Gólszám (Over/Under)milyen gyakran lépik át ezek a mérkőzések a gólhatárokat?

Milyen gyakran lépik át a két csapatot érintő mérkőzések a gólküszöböket a teljes mérkőzésen és mindkét félidőben.

1. félidő

35%Legalább 1 gól a félidő előtt35%
TersanaEl Seka El Hadid
24%Legalább 2 gól a félidő előtt6%
TersanaEl Seka El Hadid
12%Legalább 3 gól a félidő előtt0%
TersanaEl Seka El Hadid

2. félidő

59%Legalább 1 gól a félidő után53%
TersanaEl Seka El Hadid
18%Legalább 2 gól a félidő után18%
TersanaEl Seka El Hadid
6%Legalább 3 gól a félidő után12%
TersanaEl Seka El Hadid

Mérkőzésfélidőkmikor szereznek gyakrabban gólt a csapatok?

A csapatok teljesítményének megoszlása az első és a második félidő között: gólok, pontok, kapott gól nélküli mérkőzések és félidei állás.

Tersana 47%-kal jobb ebben: első félidei forma (félidei pontok).

1.29 pont / meccs - Tersana · 0.88 pont / meccs - El Seka El Hadid

Tersana — félidei állapot
18% vezet76% döntetlenre áll6% hátrányban van
El Seka El Hadid — félidei állapot
6% vezet71% döntetlenre áll24% hátrányban van

Félidő előtt (1. félidő)

1.29Mérkőzésenkénti pontok (1. félidő)0.88
TersanaEl Seka El Hadid
0.41Szerzett gólok (1. félidő)0.12
TersanaEl Seka El Hadid
0.29Kapott gólok (1. félidő)0.29
TersanaEl Seka El Hadid
0.71Átlagos gólszám (1. félidő)0.41
TersanaEl Seka El Hadid
82%Kapott gól nélküli félidő előtt71%
TersanaEl Seka El Hadid
71%Nem szerzett gólt a félidő előtt88%
TersanaEl Seka El Hadid

Félidő után (2. félidő)

1.06Mérkőzésenkénti pontok (2. félidő)1.12
TersanaEl Seka El Hadid
0.35Szerzett gólok (2. félidő)0.41
TersanaEl Seka El Hadid
0.47Kapott gólok (2. félidő)0.47
TersanaEl Seka El Hadid
0.82Átlagos gólszám (2. félidő)0.88
TersanaEl Seka El Hadid
53%Kapott gól nélküli félidő után59%
TersanaEl Seka El Hadid
71%Nem szerzett gólt a félidő után71%
TersanaEl Seka El Hadid

Tersana — második félidei eredmények

18% W53% R29% P
22
Félidei pontok
7
Félidei gólok
+2
Gólkülönbség (1. félidő)
18
Második félidei pontok
-2
Gólkülönbség (2. félidő)
1.29
PPG a félidő előtt
Előny megtartása161%

A meccsek 18%-án vezet a félidőben, és ezek 29%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.

Védekezés a félidő után+0.2

A szünet után meccsenként 0.2 góllal többet kap — a védekezés színvonala visszaesik a második félidőben.

El Seka El Hadid — második félidei eredmények

18% W59% R24% P
15
Félidei pontok
2
Félidei gólok
-3
Gólkülönbség (1. félidő)
19
Második félidei pontok
-1
Gólkülönbség (2. félidő)
0.88
PPG a félidő előtt
Előny megtartása300%

A meccsek 6%-án vezet a félidőben, és ezek 18%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.

Védekezés a félidő után+0.2

A szünet után meccsenként 0.2 góllal többet kap — a védekezés színvonala visszaesik a második félidőben.

Tersana — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs1.400.80
Szerzett gól / meccs0.80.2
Kapott gól / meccs0.20.4
Átlagos gólszám a meccsen1.00.6
1 gól40%40%
2 gól40%20%
3 gól20%0%
Kapott gól nélküli mérkőzés80%60%
Nem szerzett gólt60%80%
Gólkülönbség+3-1
Félidő: 20% vezet - 80% döntetlenre áll - 0% hátrányban van
2. félidő: 0% győzelem - 80% döntetlenre áll - 20% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 20% - Félidei gólok összesen: 4
El Seka El Hadid — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs0.801.20
Szerzett gól / meccs0.00.4
Kapott gól / meccs0.20.4
Átlagos gólszám a meccsen0.20.8
1 gól20%60%
2 gól0%20%
3 gól0%0%
Kapott gól nélküli mérkőzés80%60%
Nem szerzett gólt100%60%
Gólkülönbség-10
Félidő: 0% vezet - 80% döntetlenre áll - 20% hátrányban van
2. félidő: 20% győzelem - 60% döntetlenre áll - 20% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 0% - Félidei gólok összesen: 0

* A táblázatok színei az események gyakoriságát mutatják: a zöld gyakori, a sárga közepes, a piros ritka. Ez gyakoriság, nem csapaterősségi értékelés.

Gólok percenkéntmikor esnek a gólok?

A mérkőzés azon szakaszai, amelyekben a két csapat a leggyakrabban szerez és kap gólt.

Tersana
SzerzettKapott
4
1
0-15
1
1
16-30
2
3
31-45
2
1
46-60
0
3
61-75
4
4
76-90

Legveszélyesebb percek 0-15 (4 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 76-90 (4). Késői gólok mérlege (76–90): 0.

El Seka El Hadid
SzerzettKapott
0
4
0-15
0
0
16-30
2
1
31-45
2
3
46-60
1
2
61-75
4
3
76-90

Legveszélyesebb percek 76-90 (4 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 0-15 (4). Késői gólok mérlege (76–90): +1 - a késői szakaszokban erős.

* A 31–45. és a 76–90. perces sáv a hosszabbításban szerzett gólokat is tartalmazza.

További csapatmutatókmit mutat az xG, a hatékonyság és a forma?

A helyzetminőség, az eredmények és a trendek összehasonlítása az aktuális szezon lezárult mérkőzései alapján.

Mérkőzésprofil

1.41
Becsült gólszám
támadás az ellenfél védekezéséhez képest
0.8 : 0.6
Becsült góleloszlás
hazai : idegenbeli
74%
Tempó a bajnoksághoz képest
100% = bajnoki átlag
27%
Mindkét csapat szerzett gólt (BTTS)
a két csapat szezonátlagából
-100%
Derbi hatása
H2H-gólok a tipikus mérkőzésekhez képest
19%
BTTS-becslés
a két csapat gólszerzési gyakorisága alapján
31%
0:0 kockázat
körülbelül minden 3. meccsen
0-1
Leggyakoribb góltartomány
támadás a két csapat védekezéséhez képest

Tersana

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
+0.27
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
-0.27
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
-3.5 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
-0.51
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
+0.24
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
78%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
82%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
-0.09
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
-0.1
Késői gólok
A csapat góljainak 31%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 31% az első 15 percben esik.
31%

El Seka El Hadid

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
-0.27
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
+0.04
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
-0.5 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
-0.40
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
+0.44
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
57%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
78%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
+0.06
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
+0.3
Késői gólok
A csapat góljainak 44%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 0% az első 15 percben esik.
44%

* A becsült összgólszámot és eloszlást, a BTTS-becslést, a 0:0 kockázatát és a góltartományt a két csapat nyilvános szezonátlagai és gyakorisági adatai alapján számítjuk. Ez statisztikai mérkőzésprofil, nem privát modell-előrejelzés vagy fogadási tipp. A többi mutató a szezon lezárult mérkőzéseit írja le.

Bajnoki környezetgólgazdag bajnokságról van szó?

A két csapat összevetése a Second Division átlagával.

Csapatok a bajnoksághoz képest

TersanaLigaEl Seka El Hadid
Átlagos gólszám a meccsen 1.531.91 1.29
Mindkét csapat szerzett gólt 29%39% 24%
Legalább 3 gól (Over 2.5) 18%30% 24%
Clean sheetek 41%39% 47%
Gól a félidő előtt 35%49% 35%
Gól a félidő után 59%69% 53%

^ zöld = bajnoki átlag felett, ˇ piros = bajnoki átlag alatt. Ez az eltérés irányát mutatja, nem a csapat értékelését.

1.91
Mérkőzésenkénti átlagos gólszám
39%
Mindkét csapat szerzett gólt
30%
Legalább 3 gól (Over 2.5)
39%
Clean sheetek
0.98
Hazai gólok / mérkőzés
0.93
Idegenbeli gólok / mérkőzés
+5%
Hazai támadói előny
+5%
Hazai védekezési előny
+1%
Teljes hazai előny
Gólok az 1. félidőben (teljes bajnokság)
49%
1 gól
20%
2 gól
7%
3 gól
0%
4 gól
Gólok a 2. félidőben (teljes bajnokság)
69%
1 gól
32%
2 gól
9%
3 gól
2%
4 gól

Egymás elleni mérkőzések

Előző találkozó: Tersana 0 - 1 - 0 El Seka El Hadid. Átlagos gólszám 0.00, mindkét csapat gólt szerzett 0% meccs.

El Seka El Hadid
0 : 0
Tersana

GYIK

Mi lett a(z) Tersana–El Seka El Hadid meccs eredménye?

A(z) Second Division meccse Tersana 1:2 El Seka El Hadid eredménnyel zárult. Az oldalon elérhetők a teljes meccsstatisztikák, a félidőnkénti bontás és az egymás elleni mérleg.

Mit mutatnak a gólszerzési statisztikák a(z) Tersana–El Seka El Hadid meccs előtt?

Tersana átlagosan 0,76 gólt szerez meccsenként, El Seka El Hadid pedig 0,53-at. A(z) Second Division átlaga 1,91 gól, az Over 2.5 pedig a meccsek 30%-án fordul elő. A BTTS Tersana meccseinek 29%-án és El Seka El Hadid meccseinek 24%-án fordul elő.

Milyen formában van jelenleg Tersana és El Seka El Hadid?

Az utolsó öt meccsen Tersana 1 győzelmet, 3 döntetlent és 1 vereséget ért el (1,20 pont meccsenként). El Seka El Hadid mérlege: 1 győzelem, 2 döntetlen és 2 vereség (1,00 pont meccsenként).

Hol találom a tippet és a teljes elemzést a(z) Tersana–El Seka El Hadid meccshez?

A meccs statisztikái itt nyilvánosak; a teljes fogadási elemzés és az ajánlott tipp a NoFluffPicks appban érhető el.