LigaPro 2026/2027
PortugáliaSzezon 2026/2027
A ligáról: LigaPro
Fedezd fel a(z) Portugália LigaPro ligáját a szezon-, csapat- és meccsstatisztikákon keresztül. A(z) 2026/2027 szezonban 18 csapat csapat szerepel. Sporting CP II vezet 21 ponttal. A meccsnaptár 2026. augusztus 8. és 2027. május 16. közötti találkozókat tartalmaz. Átlagosan 2,44 gól esik meccsenként, és a találkozók 49%-án mindkét csapat betalál.
LigaPro 2026/2027: a szezon számokban
Szezonáttekintés
A(z) 2026/2027 szezonban 80 LigaPro-mérkőzés fejeződött be. Sporting CP II vezeti a tabellát (21 pts).
Gólok, BTTS és Over/Under
Átlagos gólszám: 2,44. BTTS: 49%. Over 2.5: 50%.
Hazai, döntetlen és vendég eredmények
Hazai győzelmek: 45%. Döntetlenek: 23%. Vendéggyőzelmek: 33%.
Érdemes csapatok
FC Penafiel rendelkezik a liga legmagasabb, mérkőzésenkénti gólszerzési átlagával: 2.25. A(z) Farense mérkőzéseinek 78% részén mindkét csapat betalált.
Bajnoki tabella
| # | Csapat | L | G | D | V | Gólok | +/- | Pont | PPG | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 7 | 0 | 2 | 15:7 | +8 | 21 | 2.33 | WLWWW | |
| 2 | 9 | 5 | 4 | 0 | 15:8 | +7 | 19 | 2.11 | WWDDD | |
| 3 | 9 | 5 | 2 | 2 | 11:6 | +5 | 17 | 1.89 | LWWDW | |
| 4 | 8 | 5 | 1 | 2 | 18:8 | +10 | 16 | 2.00 | WWWLW | |
| 5 | 9 | 4 | 3 | 2 | 15:11 | +4 | 15 | 1.67 | DWWLD | |
| 6 | 9 | 5 | 0 | 4 | 15:12 | +3 | 15 | 1.67 | LLWWL | |
| 7 | 9 | 5 | 0 | 4 | 12:10 | +2 | 15 | 1.67 | WWWLW | |
| 8 | 9 | 4 | 2 | 3 | 13:11 | +2 | 14 | 1.56 | WDLDW | |
| 9 | 9 | 4 | 2 | 3 | 10:9 | +1 | 14 | 1.56 | WDLLW | |
| 10 | 9 | 3 | 3 | 3 | 11:10 | +1 | 12 | 1.33 | LDWWL | |
| 11 | 9 | 3 | 2 | 4 | 6:10 | -4 | 11 | 1.22 | LLWLD | |
| 12 | 9 | 2 | 4 | 3 | 8:10 | -2 | 10 | 1.11 | WDLWD | |
| 13 | 9 | 3 | 1 | 5 | 10:14 | -4 | 10 | 1.11 | WDLLL | |
| 14 | 9 | 2 | 2 | 5 | 8:12 | -4 | 8 | 0.89 | LDLLW | |
| 15 | 9 | 2 | 2 | 5 | 8:17 | -9 | 8 | 0.89 | LDWDL | |
| 16 | 9 | 2 | 2 | 5 | 9:18 | -9 | 8 | 0.89 | WLDWL | |
| 17 | 9 | 1 | 4 | 4 | 9:12 | -3 | 7 | 0.78 | LLLDL | |
| 18 | 8 | 0 | 2 | 6 | 2:10 | -8 | 2 | 0.25 | LLLLD |
Liga statisztikái
A(z) 2026/2027 szezon statisztikái 80 befejezett meccsen alapulnak.
Góleloszlás
Csapatrangsor
Hasonlítsd össze a csapatokat gólok, BTTS, Over 2.5, kapott gól nélküli meccsek és szögletek alapján a befejezett bajnoki meccseken.
Legjobb támadójáték
Meccsenként szerzett gólok
- 1
FC Penafiel2.25 - 2
Associação Académica de Coimbra OAF1.67 - 3
Sporting CP II1.67 - 4
Lusitania Lourosa1.67 - 5
Farense1.67
Legjobb védelem
Meccsenként kapott gólok (az alacsonyabb jobb)
- 1
Benfica II0.67 - 2
Sporting CP II0.78 - 3
Lusitania Lourosa0.89 - 4
FC Vizela1.00 - 5
FC Penafiel1.00
Legtöbb BTTS
A meccsek százaléka, amelyen mindkét csapat gólt szerzett
- 1
Farense78% - 2
Lusitania Lourosa67% - 3
Felgueiras 193267% - 4
AVS67% - 5
GD Chaves67%
Legtöbb Over 2.5
A legalább 3 gólos meccsek százaléka
- 1
FC Penafiel75% - 2
Porto II67% - 3
Farense67% - 4
GD Chaves67% - 5
Associação Académica de Coimbra OAF56%
Legtöbb kapott gól nélküli meccs
Meccsek kapott gól nélkül
Legtöbb szöglet
Szögletek meccsenként
- 1
CD Tondela6.7 - 2
Farense6.4 - 3
CD Feirense5.9 - 4
União de Leiria5.6 - 5
Leixões5.3
A liga játékstílusa
Nézd meg, hogy ebben a ligában inkább gyors, nyílt vagy kemény mérkőzések jellemzők, és mennyit számít a hazai pálya.
Más ligákhoz képest a LigaPro tempója átlag körüli, a helyzetek minősége átlag körüli, a játék nyíltsága pedig átlag alatti. A hazai előny átlag körüli, az intenzitás átlag feletti, a mezőny kiegyenlítettsége pedig átlag alatti.
Játékosranglista
A rögzített játékosadatok alapján vezető játékosok az idényben.
Góllövők
Gólpasszok
Legmagasabb értékelések
Leghosszabb játékidő
xG-tabella és várható pontok
Hasonlítsd össze a csapatok eredményeit az általuk kialakított és engedett helyzetek minőségével.
| # | Csapat | M | xGxG – várható gólok, a gólszerzési helyzetek minősége. | xGAxGA – az ellenfelek számára engedett várható gólok. | xGD | xPtsxPts – xG alapján számított várható pontok. | Pont | Delta |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 1.68 | 1.05 | +0.64 | 16 | 15 | -1 | |
| 2 | 9 | 1.78 | 1.30 | +0.48 | 15 | 15 | 0 | |
| 3 | 9 | 1.54 | 1.18 | +0.36 | 15 | 10 | -5 | |
| 4 | 9 | 1.58 | 1.32 | +0.26 | 14 | 21 | +7 | |
| 5 | 9 | 1.66 | 1.43 | +0.23 | 14 | 14 | 0 | |
| 6 | 9 | 1.61 | 1.38 | +0.23 | 14 | 8 | -6 | |
| 7 | 9 | 1.56 | 1.39 | +0.17 | 13 | 19 | +6 | |
| 8 | 9 | 1.52 | 1.45 | +0.07 | 13 | 15 | +2 | |
| 9 | 9 | 1.35 | 1.28 | +0.07 | 13 | 8 | -5 | |
| 10 | 9 | 1.35 | 1.29 | +0.07 | 13 | 11 | -2 | |
| 11 | 8 | 1.52 | 1.38 | +0.14 | 12 | 16 | +4 | |
| 12 | 9 | 1.32 | 1.36 | -0.04 | 12 | 14 | +2 | |
| 13 | 9 | 1.29 | 1.44 | -0.15 | 12 | 10 | -2 | |
| 14 | 8 | 1.43 | 1.42 | 0.00 | 11 | 2 | -9 | |
| 15 | 9 | 1.26 | 1.47 | -0.22 | 11 | 7 | -4 | |
| 16 | 9 | 1.35 | 1.60 | -0.25 | 11 | 17 | +6 | |
| 17 | 9 | 1.07 | 1.99 | -0.92 | 7 | 8 | +1 | |
| 18 | 9 | 1.16 | 2.27 | -1.11 | 7 | 12 | +5 |
xGxG (várható gólok) — hány gólt kellene szereznie egy csapatnak a helyzetei minősége alapján. = Az xG a várható gólokat jelenti. Az xPts az egyes mérkőzések xG-értékeiből, Poisson-eloszlással számított várható pont. A delta oszlopban a pozitív érték (sárga) a teljesítmény alapján vártnál több pontot, a negatív érték (zöld) pedig azt jelenti, hogy a csapat jobban teljesít, mint amit a tabella mutat.
Meccsek és program
Eredmények és közelgő meccsek – válts fordulót a nyilakkal vagy a listából.
A versenysorozat meccsei
Forduló 9
GYIK
Hány csapat játszik a(z) LigaPro ligában?
A(z) LigaPro 2026/2027 szezonjában 18 csapat szerepel.
Mikor kezdődik és ér véget a(z) 2026/2027 LigaPro szezon?
A(z) 2026/2027 LigaPro szezon 2026. augusztus 8. és 2027. május 16. között zajlik.
Hány fordulóból áll a(z) LigaPro szezonja?
A(z) 2026/2027 LigaPro szezon 34 fordulóból áll.
Ki vezeti a(z) LigaPro tabelláját?
Sporting CP II vezeti a(z) LigaPro tabelláját 21 ponttal.
Melyik csapat szerzi a legtöbb gólt a(z) LigaPro ligában?
FC Penafiel támadójátéka a legerősebb a(z) LigaPro ligában: meccsenként 2.25 gólt szerez.
Melyik csapatnak van a legjobb védelme a(z) LigaPro ligában?
Benfica II kapja a legkevesebb gólt a(z) LigaPro ligában: meccsenként 0.67 gólt.
Átlagosan hány gól esik a(z) LigaPro ligában?
A(z) LigaPro meccsein átlagosan 2,44 gól esik.
Milyen gyakran fordul elő Over 2.5 a(z) LigaPro ligában?
A(z) LigaPro meccseinek 50%-án fordul elő Over 2.5.
Milyen gyakran szerez mindkét csapat gólt a(z) LigaPro ligában?
A(z) LigaPro meccseinek 49%-án fordul elő BTTS.
Előnyt élveznek a hazai csapatok a(z) LigaPro ligában?
A hazai csapatok a(z) LigaPro meccseinek 45%-át nyerik meg.
Ki a LigaPro gólkirálya?
Bryan Giovanni Róchez Mejia vezeti a LigaPro rögzített góllövőlistáját a 2026/2027 idényben 6 góllal.
