Embleem van Fujieda MYFC

Fujieda MYFC

J2 LeagueSeizoen 202615. plaatsGegevens actueel op 03 november 2026
Vorm (recente wedstrijden)
LDDLD
10 wedstrijden zonder overwinning

Fujieda MYFC 2026: het seizoen in cijfers

Teamprofiel

Fujieda MYFC speelt in J2 League (Japan) tijdens het seizoen 2026. Positie in de competitie: 15. Volgende bekende wedstrijd: Jubilo Iwata.

Vorm en record

Fujieda MYFC: 3-7-4, 1,14 punten per wedstrijd. Laatste vijf: LDDLD (0,60 punten per wedstrijd).

Doelpunten en Clean sheets

Fujieda MYFC maakt 1,14 en krijgt 1,07 doelpunten per wedstrijd tegen. Clean sheets: 21%. Niet gescoord: 36%.

BTTS en Over/Under

BTTS: 57%. Over 2.5: 29%. Over 3.5: 29%. Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijden van dit team: 2,21.

Doelpuntenpatronen

Over 2.5 plus BTTS kwam voor in 29% van de wedstrijden. Het team scoorde in beide helften in 14% van de wedstrijden. Laatste vijf: BTTS 40%, Over 2.5 20%.

Helften en minuten

Fujieda MYFC maakt 0,50 doelpunten in de eerste helft en 0,64 in de tweede. Periode met de meeste doelpunten: 46-60 (5 doelpunten).

xG en speelstijl

Fujieda MYFC produceert 1,31 xG en staat 1,67 xGA per wedstrijd toe. Schoten: 10,8 totaal, 3,4 op doel. Balbezit: 47%.

Belangrijkste statistische indicatoren

Fujieda MYFC heeft een netto-xG van -0,36 per wedstrijd. PPG over de laatste vijf min PPG over het seizoen is -0,54. Dit is historische teamcontext, geen voorspelling van het volgende resultaat.

Seizoensoverzicht

1.14Punten per wedstrijd16 pnt
1.14Doelpunten voor / wedstrijd
1.07Doelpunten tegen / wedstrijd
29%Over 2.5 doelpunten
57%Beide teams scoorden
21%Clean sheets
36%Wedstrijden zonder te scoren

Record

Winst, gelijkspel en verlies in totaal en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.

Resultaten dit seizoen
21% W50% G29% V
+1
Doelsaldo
1.14
PPG (seizoen)
0.60
PPG (laatste 5)

Doelpunten

Doelpuntenproductie van het team vergeleken met competitiegemiddelden en de verdeling van doelpuntenaantallen.

Hoe vaak ze minstens scoren...

1 doelpunt64%
2 doelpunten36%
3 doelpunten14%
4 doelpunten0%

Hoe vaak ze minstens tegen krijgen...

1 doelpunt79%
2 doelpunten21%
3 doelpunten7%
4 doelpunten0%

Doelpuntenlijnen (Over/Under)

Hoe vaak wedstrijden van dit team doelpuntendrempels overschrijden, inclusief helften en competitiecontext.

Helften

Doelpunt voor rust57%Competitiegemiddelde: 67%
Min. 2 doelpunten voor rust21%Competitiegemiddelde: 31%
Min. 3 doelpunten voor rust7%Competitiegemiddelde: 9%
Doelpunt na rust79%Competitiegemiddelde: 80%
Min. 2 doelpunten na rust29%Competitiegemiddelde: 44%
Min. 3 doelpunten na rust14%Competitiegemiddelde: 17%

Doelpuntenpatronen

Combinaties van doelpuntengebeurtenissen in de wedstrijden van dit team, plus gedetailleerde gemiddelden van de laatste vijf.

Combinaties (seizoen)

BTTS bij rust14%
BTTS in beide helften0%
Scoorden in beide helften14%
Min. 3 doelpunten en BTTS29%
Min. 3 doelpunten zonder BTTS0%

Wedstrijdhelften

Punten, doelpunten, clean sheets, ruststand en verdeling over de laatste vijf voor de eerste en tweede helft.

Stand bij rust

29% W50% G21% V
op voorsprong / gelijk / achter

Resultaten tweede helft

29% W36% G36% V
19
Punten bij rust
1.36
PPG (1e helft)
+1
Doelsaldo
17
Punten tweede helft
1.21
PPG (2e helft)

Doelpunten en clean sheets per helft

Gescoord voor rust0.5
Tegendoelpunt voor rust0.43
Gescoord na rust0.64
Tegendoelpunt na rust0.64
Clean sheet voor rust64%
Clean sheet na rust43%
Geen doelpunt voor rust64%
Geen doelpunt na rust57%
Laatste 5 wedstrijden - details
1e helft2e helft
PPG (seizoen)0.601.20
Doelpunten voor / wedstrijd0.00.6
Doelpunten tegen / wedstrijd0.40.6
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd0.41.2
Min. 1 doelpunt40%60%
Min. 2 doelpunten0%20%
Min. 3 doelpunten0%20%
Clean sheets60%60%
Wedstrijden zonder te scoren100%60%
Doelsaldo-20
1e helft (Laatste 5): 0% op voorsprong - 60% gelijk - 40% achterstaand - BTTS bij rust (laatste 5) 0%
2e helft (Laatste 5): 20% gewonnen - 60% gelijk - 20% verloren

Doelpunten per minuut

Wedstrijdfasen waarin dit team het vaakst scoort en tegendoelpunten krijgt.

Fujieda MYFC
ScoredConceded
3
0
0-15
1
3
16-30
3
3
31-45
5
2
46-60
1
2
61-75
3
5
76-90

Het gevaarlijkst in de minuten 46-60 (5 doelpunten). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 76-90 (5). Balans late doelpunten (76-90): -2 - de slotfase is een zwak punt.

* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.

Geavanceerde statistieken

Schoten, afwerking, balbezit en verwachte doelpunten (xG).

Aanvalsprofiel

Stijl: Gebalanceerd
32%
Schotnauwkeurigheid
schoten op doel
0.12
Kansenkwaliteit
xG per schot
0.33
Afwerking
doelpunten per schot op doel

Een xG per schot van ongeveer 0,08 wijst op afstandsschoten; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied.

Belangrijke statistische indicatoren

Een gecombineerd overzicht van xG, efficiëntie, vorm en wedstrijdpatronen uit voltooide wedstrijden.

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
-0.36
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
+0.43
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-6.4 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
-0.17
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
+0.60
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
89%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
84%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
-0.54
Voorsprong vasthouden
Staat in 29% van de wedstrijden bij rust voor en wint 21%. Verspeelt na rust soms de voorsprong.
72%
Verdediging na rust
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.2
Late doelpunten
19% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 0% valt in de eerste 15 minuten.
19%

* Alle indicatoren zijn uitsluitend berekend op basis van seizoensstatistieken. Het zijn geen voorspellingen van het NoFluffPicks-model.

Selectie

Spelers met geverifieerde optredens in dit competitieseizoen.

Vorm over de laatste 5, 6 en 10 wedstrijden

Vergelijk de recentste wedstrijden van het team in alle competities. Het venster van 5 wedstrijden reageert het snelst op veranderingen, terwijl 10 wedstrijden de bredere trend tonen.

Hoekschoppen

Bekijk hoeveel corners het team krijgt en weggeeft en hoe vaak de belangrijkste totaallijnen worden overschreden.

Totaal

14 wedstrijden
5.6
Corners voor per wedstrijd
5.4
Corners tegen per wedstrijd
11.1
Totaal corners per wedstrijd
71.4%
Meer dan 8,5 corners
64.3%
Meer dan 9,5 corners
42.9%
Meer dan 10,5 corners

Thuis

7 wedstrijden
6.4
Corners voor per wedstrijd
5.1
Corners tegen per wedstrijd
11.6
Totaal corners per wedstrijd
85.7%
Meer dan 8,5 corners
85.7%
Meer dan 9,5 corners
57.1%
Meer dan 10,5 corners

Uit

7 wedstrijden
4.9
Corners voor per wedstrijd
5.7
Corners tegen per wedstrijd
10.6
Totaal corners per wedstrijd
57.1%
Meer dan 8,5 corners
42.9%
Meer dan 9,5 corners
28.6%
Meer dan 10,5 corners

Kaarten en discipline

Vergelijk de kaarten van het team met die van de tegenstanders, inclusief hoe vaak rode kaarten voorkomen.

Totaal

14 wedstrijden
1.4
Teamkaarten per wedstrijd
1.1
Kaarten tegenstanders per wedstrijd
2.4
Totaal kaarten per wedstrijd
28.6%
Over 3.5
21.4%
Over 4.5
7.1%
Rode kaarten

Thuis

7 wedstrijden
1.4
Teamkaarten per wedstrijd
1.1
Kaarten tegenstanders per wedstrijd
2.6
Totaal kaarten per wedstrijd
28.6%
Over 3.5
28.6%
Over 4.5
14.3%
Rode kaarten

Uit

7 wedstrijden
1.3
Teamkaarten per wedstrijd
1.0
Kaarten tegenstanders per wedstrijd
2.3
Totaal kaarten per wedstrijd
28.6%
Over 3.5
14.3%
Over 4.5
0.0%
Rode kaarten

Sterkte van recente tegenstanders

De recente vorm wordt in perspectief geplaatst met de competitieprestaties van de tegenstanders.

1.29
Gemiddelde PPG tegenstanders
11.4
Gemiddelde positie tegenstanders
Makkelijker dan gemiddeld

In de laatste 10 wedstrijden van Fujieda MYFC behaalden de tegenstanders gemiddeld 1.29 punten per duel en stonden zij gemiddeld 11.4e van 20. Vergeleken met het competitiegemiddelde was deze reeks Makkelijker dan gemiddeld.

Recente wedstrijden

Komende wedstrijden

Speelronde 16
Yokohama
Fujieda MYFC
Speelronde 17
Fujieda MYFC
Ventforet Kofu
Speelronde 18
Fujieda MYFC
Imabari
Speelronde 19
Consadole Sapporo
Fujieda MYFC
Speelronde 20
Vanraure Hachinohe
Fujieda MYFC
Speelronde 21
Fujieda MYFC
Blaublitz Akita
Speelronde 22
Fujieda MYFC
Tochigi City
Speelronde 23
Iwaki
Fujieda MYFC
Speelronde 24
Fujieda MYFC
Oita Trinita

Veelgestelde vragen

Wat is de actuele vorm van Fujieda MYFC?

De recente vorm van Fujieda MYFC is LDDLD, met het laatste resultaat voorop. Het team haalt dit seizoen gemiddeld 1,14 punten per wedstrijd.

Op welke positie staat Fujieda MYFC in de stand?

Fujieda MYFC staat op 15 in de stand van J2 League met 16 punten.

Hoeveel doelpunten scoort Fujieda MYFC per wedstrijd?

Fujieda MYFC maakt gemiddeld 1,14 doelpunten en krijgt er 1,07 tegen per wedstrijd. Dit geeft een duidelijk beeld van de aanval en verdediging dit seizoen.

Hoe vaak bevatten wedstrijden van Fujieda MYFC BTTS en Over 2.5?

Beide teams scoren in 57% van de wedstrijden van Fujieda MYFC; Over 2.5 komt voor in 29%. Het team houdt in 21% van de wedstrijden de nul.

Tegen wie speelt Fujieda MYFC hierna?

De volgende wedstrijd van Fujieda MYFC is Fujieda MYFC tegen Jubilo Iwata op 3 november 2026. Voorbeschouwingsstatistieken en het volledige programma staan verderop op deze pagina.

Waar kan ik de statistieken en betting picks van Fujieda MYFC bekijken?

Vergelijk hier de seizoensstatistieken van Fujieda MYFC en open daarna de NoFluffPicks-app voor picks, value bets en volledige wedstrijdanalyses.