Ecuador - Primera Categoría Serie BGegevens actueel op 16 oktober 2026

9 de Octubre - Cuniburo: wedstrijdstatistieken

Onderbouwing:

Volledige analyse en pick in de app

Bekijk de wedanalyse, pick, Value Bet en volledige onderbouwing voor deze wedstrijd.

Analyse en pick bekijken

9 de Octubre tegen Cuniburo: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken

Wat deze wedstrijd is

9 de Octubre speelt tegen Cuniburo in Primera Categoría Serie B (Ecuador). De wedstrijd staat gepland voor 17 oktober 2026.

Huidige vorm

9 de Octubre: 2-0-3, 1,20 punten per wedstrijd. Cuniburo: 3-2-0, 2,20 punten per wedstrijd.

Doelpuntenstatistieken

9 de Octubre scoort 1,07 en krijgt 0,72 doelpunten per wedstrijd tegen. Cuniburo scoort 1,28 en krijgt 0,76 tegen. Competitiegemiddelde: 2,05 doelpunten.

BTTS en Over/Under

BTTS: 9 de Octubre 34%, Cuniburo 38%. Over 2.5: 9 de Octubre 31%, Cuniburo 34%. Competitieniveau: BTTS 37%, Over 2.5 34%.

xG, schoten en balbezit

xG per wedstrijd: 9 de Octubre 1,24, Cuniburo 1,36. Schoten per wedstrijd: 9 de Octubre 9,6, Cuniburo 9,1. Gemiddeld balbezit: 9 de Octubre 52%, Cuniburo 47%.

Eerste en tweede helft

9 de Octubre: voorsprong bij rust 21%, doelpunten in de tweede helft 0,59. Cuniburo: voorsprong bij rust 34%, doelpunten in de tweede helft 0,72.

Doelpunten per minuut

Het sterkste historische scoringsinterval is 76-90+ (11) voor 9 de Octubre en 61-75 (11) voor Cuniburo. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.

Competitiecontext

Primera Categoría Serie B: 2,05 doelpunten per wedstrijd, BTTS 37%, Over 2.5 34%.

Onderlinge resultaten

Voor deze wedstrijd waren 3 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 2-0-1. Gemiddeld aantal doelpunten 1,67, BTTS 33%.

Voor de wedstrijd

1X2-quoteringen

(-)
(-)
(-)

Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?

Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.

1.07Gemaakte doelpunten / wedstrijd1.28
9 de OctubreCuniburo
0.72Tegendoelpunten / wedstrijd0.76
9 de OctubreCuniburo
52%Gemiddeld balbezit47%
9 de OctubreCuniburo
3.21Schoten op doel / wedstrijd3.79
9 de OctubreCuniburo

Teamstatistieken— wie is efficiënter?

Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.

9.55Schoten per wedstrijd9.07
9 de OctubreCuniburo
3.21Schoten op doel3.79
9 de OctubreCuniburo
11.2%Schotconversie14.1%
9 de OctubreCuniburo
52%Balbezit47%
9 de OctubreCuniburo
1.24xG voor1.36
9 de OctubreCuniburo
0.89xG tegen1.02
9 de OctubreCuniburo

Schotkwaliteit

9 de Octubre: GebalanceerdCuniburo: Counteraanvallend
9 de OctubreCuniburo
Nauwkeurigheid (schoten op doel)34%42%
Kanskwaliteit (xG per schot)0.130.15
Afwerking (doelpunten per schot op doel)0.330.34

Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.

* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.

Teamvorm— wie is beter in vorm?

De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.

Cuniburo is 83% beter voor vorm laatste 5.

1.2 punten / wedstrijd - 9 de Octubre · 2.2 punten / wedstrijd - Cuniburo

9 de Octubre
WLWLL
Resultaatverdeling seizoen
38% W41% G21% V
Seizoen (W-G-V)
11-12-6
1.55 punten / wedstrijd · doelsaldo +10
Laatste 5 (W-G-V)
2-0-3
1.20 punten / wedstrijd
Record thuis (W-G-V)
9-3-2
Laatste 5 thuis
3-1-1
WDWWL
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 1.2Tegendoelpunten: 0.8xG: 1.09xG tegenstander: 0.87BTTS: 20%Over 2.5: 40%
Cuniburo
WWWDD
Onverslagen in de laatste 5 wedstrijden
Resultaatverdeling seizoen
45% W31% G24% V
Seizoen (W-G-V)
13-9-7
1.66 punten / wedstrijd · doelsaldo +15
Laatste 5 (W-G-V)
3-2-0
2.20 punten / wedstrijd
Record uit (W-G-V)
5-5-4
Laatste 5 uit
3-2-0
WDWWD
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 1.4Tegendoelpunten: 0.6xG: 1.58xG tegenstander: 1.19BTTS: 40%Over 2.5: 20%

Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?

Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.

Cuniburo is 20% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.

1.07 doelpunten / wedstrijd - 9 de Octubre · 1.28 doelpunten / wedstrijd - Cuniburo

9 de Octubre is 6% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.

0.72 doelpunten / wedstrijd - 9 de Octubre · 0.76 doelpunten / wedstrijd - Cuniburo

Scoringsprofiel van 9 de Octubre: wisselend

9 de Octubre scoort in 59% van de wedstrijden (17 van 29 wedstrijden), terwijl Cuniburo in 45% (13 van 29 wedstrijden) de nul houdt.

Scoringsprofiel van Cuniburo: wisselend

Cuniburo scoort in 69% van de wedstrijden (20 van 29 wedstrijden), terwijl 9 de Octubre in 48% (14 van 29 wedstrijden) de nul houdt.

31Gemaakte doelpunten (seizoen)37
9 de OctubreCuniburo
21Tegendoelpunten (seizoen)22
9 de OctubreCuniburo
1.79Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd2.03
9 de OctubreCuniburo
6Gemaakte doelpunten (laatste 5)7
9 de OctubreCuniburo
4Tegendoelpunten (laatste 5)3
9 de OctubreCuniburo

Hoe vaak ze minstens scoren...

59%1 doelpunt69%
9 de OctubreCuniburo
31%2 doelpunten38%
9 de OctubreCuniburo
17%3 doelpunten17%
9 de OctubreCuniburo
0%4 doelpunten3%
9 de OctubreCuniburo

Hoe vaak ze minstens incasseren...

52%1 doelpunt55%
9 de OctubreCuniburo
17%2 doelpunten21%
9 de OctubreCuniburo
3%3 doelpunten0%
9 de OctubreCuniburo
0%4 doelpunten0%
9 de OctubreCuniburo

* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.

Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?

Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.

37%
Competitiegemiddelde

Doelpuntenpatronen

21%BTTS bij rust10%
9 de OctubreCuniburo
7%BTTS in beide helften3%
9 de OctubreCuniburo
24%Scoorden in beide helften28%
9 de OctubreCuniburo

BTTS en aantal doelpunten

28%Min. 3 doelpunten en BTTS24%
9 de OctubreCuniburo
3%Min. 3 doelpunten zonder BTTS10%
9 de OctubreCuniburo
20%BTTS - laatste 540%
9 de OctubreCuniburo

Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?

Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.

1e helft

48%Min. 1 doelpunt voor rust55%
9 de OctubreCuniburo
28%Min. 2 doelpunten voor rust21%
9 de OctubreCuniburo
14%Min. 3 doelpunten voor rust3%
9 de OctubreCuniburo

2e helft

62%Min. 1 doelpunt na rust69%
9 de OctubreCuniburo
21%Min. 2 doelpunten na rust31%
9 de OctubreCuniburo
7%Min. 3 doelpunten na rust10%
9 de OctubreCuniburo

Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?

Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.

Cuniburo is 28% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).

1.21 punten / wedstrijd - 9 de Octubre · 1.55 punten / wedstrijd - Cuniburo

9 de Octubre — situatie bij rust
21% op voorsprong59% gelijk21% achterstaand
Cuniburo — situatie bij rust
34% op voorsprong52% gelijk14% achterstaand

Voor rust (1e helft)

1.21Punten per wedstrijd (1e helft)1.55
9 de OctubreCuniburo
0.48Doelpunten voor (1e helft)0.52
9 de OctubreCuniburo
0.41Doelpunten tegen (1e helft)0.28
9 de OctubreCuniburo
0.9Gemiddeld aantal doelpunten (1e helft)0.79
9 de OctubreCuniburo
69%Clean sheet voor rust79%
9 de OctubreCuniburo
62%Geen doelpunt voor rust55%
9 de OctubreCuniburo

Na rust (2e helft)

1.59Punten per wedstrijd (2e helft)1.55
9 de OctubreCuniburo
0.59Doelpunten voor (2e helft)0.72
9 de OctubreCuniburo
0.31Doelpunten tegen (2e helft)0.48
9 de OctubreCuniburo
0.9Gemiddeld aantal doelpunten (2e helft)1.21
9 de OctubreCuniburo
69%Clean sheet na rust62%
9 de OctubreCuniburo
55%Geen doelpunt na rust52%
9 de OctubreCuniburo

9 de Octubre — resultaten in de tweede helft

38% W45% G17% V
35
Punten bij rust
14
Doelpunten bij rust
+2
Doelsaldo (1e helft)
46
Punten in de tweede helft
+8
Doelsaldo (2e helft)
1.21
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden181%

Staat in 21% van de wedstrijden bij rust voor en wint 38%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust-0.1

De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.

Cuniburo — resultaten in de tweede helft

38% W41% G21% V
45
Punten bij rust
15
Doelpunten bij rust
+7
Doelsaldo (1e helft)
45
Punten in de tweede helft
+7
Doelsaldo (2e helft)
1.55
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden132%

Staat in 34% van de wedstrijden bij rust voor en wint 45%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust+0.2

Krijgt na rust 0.2 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.

9 de Octubre — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd1.201.40
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.60.6
Tegendoelpunten / wedstrijd0.40.4
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd1.01.0
1 doelpunt60%80%
2 doelpunten40%20%
3 doelpunten0%0%
Clean sheet60%60%
Geen doelpunt60%60%
Doelsaldo+1+1
Rust: 20% op voorsprong - 60% gelijk - 20% achterstaand
2e helft: 40% gewonnen - 20% gelijk - 40% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 20% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 3
Cuniburo — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd1.202.20
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.60.8
Tegendoelpunten / wedstrijd0.40.2
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd1.01.0
1 doelpunt60%60%
2 doelpunten40%20%
3 doelpunten0%20%
Clean sheet60%80%
Geen doelpunt60%40%
Doelsaldo+1+3
Rust: 20% op voorsprong - 60% gelijk - 20% achterstaand
2e helft: 60% gewonnen - 40% gelijk - 0% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 20% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 3

* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.

Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?

Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.

9 de Octubre
GescoordTegendoelpunten
3
5
0-15
6
5
16-30
5
2
31-45
5
1
46-60
1
2
61-75
11
6
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 76-90 (11 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 76-90 (6). Balans late doelpunten (76-90): +5 - wint in de slotfase.

Cuniburo
GescoordTegendoelpunten
5
2
0-15
4
3
16-30
7
3
31-45
2
3
46-60
11
5
61-75
8
6
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 61-75 (11 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 76-90 (6). Balans late doelpunten (76-90): +2 - wint in de slotfase.

* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.

Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?

Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.

Wedstrijdprofiel

1.92
Verwachte doelpunten
aanval versus verdediging tegenstander
0.9 : 1.0
Verwachte verdeling doelpunten
thuis : uit
93%
Tempo versus competitie
100% = competitiegemiddelde
36%
Beide teams scoorden (BTTS)
gemiddelde van beide teams over het seizoen
-13%
Derby-effect
H2H-doelpunten versus typische wedstrijden
41%
BTTS-schatting
op basis van de scoringsfrequentie van beide teams
13%
0:0-risico
ongeveer 1 op 8 wedstrijden
0-1
Meest waarschijnlijke doelpuntenreeks
aanval versus verdediging aan beide kanten

9 de Octubre

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
+0.35
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
+0.00
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-14.6 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
-0.17
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
+0.17
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
89%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
85%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
-0.35
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.1
Late doelpunten
35% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 10% valt in de eerste 15 minuten.
35%

Cuniburo

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
+0.34
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
+0.18
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-16.3 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
-0.08
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
+0.26
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
151%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
63%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
+0.54
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.2
Late doelpunten
22% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 14% valt in de eerste 15 minuten.
22%

* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.

Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?

Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van Primera Categoría Serie B.

Teams versus competitie

9 de OctubreLigaCuniburo
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd▼ 1.792.05• 2.03
Beide teams scoorden▼ 34%37%• 38%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)▼ 31%34%• 34%
Clean sheets▲ 48%40%▲ 45%
Doelpunt voor rust▼ 48%58%▼ 55%
Doelpunt na rust• 62%61%▲ 69%

^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.

2.05
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
37%
Beide teams scoorden
34%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)
40%
Clean sheets
1.20
Thuisdoelpunten / wedstrijd
0.85
Uitdoelpunten / wedstrijd
+41%
Thuisvoordeel aanval
+29%
Thuisvoordeel verdediging
+21%
Totale thuisvoordeel
Doelpunten in de 1e helft (hele competitie)
58%
1 doelpunt
24%
2 doelpunten
9%
3 doelpunten
2%
4 doelpunten
Doelpunten in de 2e helft (hele competitie)
61%
1 doelpunt
28%
2 doelpunten
11%
3 doelpunten
2%
4 doelpunten

Onderlinge resultaten

Recente ontmoetingen (3): 9 de Octubre 2 - 0 - 1 Cuniburo. Gemiddeld aantal doelpunten 1.67, beide teams scoorden in 33% wedstrijden.

Veelgestelde vragen

Wanneer spelen 9 de Octubre en Cuniburo tegen elkaar?

9 de Octubre speelt op 17 oktober 2026 tegen Cuniburo in Primera Categoría Serie B. De exacte aftraptijd in jouw tijdzone staat bovenaan de wedstrijdpagina.

Wat is de onderlinge balans tussen 9 de Octubre en Cuniburo?

In de laatste 3 onderlinge wedstrijden won 9 de Octubre er 2, won Cuniburo er 1 en eindigden er 0 gelijk. In deze wedstrijden vielen gemiddeld 1,67 doelpunten; in 33% scoorden beide teams.

Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór 9 de Octubre tegen Cuniburo?

9 de Octubre scoort gemiddeld 1,07 doelpunten per wedstrijd en Cuniburo scoort 1,28. Het gemiddelde in Primera Categoría Serie B is 2,05 doelpunten, met Over 2.5 in 34% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 34% van de wedstrijden van 9 de Octubre en 38% van die van Cuniburo.

Wat is de actuele vorm van 9 de Octubre en Cuniburo?

In de laatste vijf wedstrijden won 9 de Octubre er 2, speelde het 0 gelijk en verloor het 3 (1,20 punten per wedstrijd). Cuniburo won er 3, speelde 2 gelijk en verloor 0 (2,20 punten per wedstrijd).

Waar vind ik de pick en volledige analyse voor 9 de Octubre tegen Cuniburo?

Gebruik deze pagina om de cijfers achter 9 de Octubre tegen Cuniburo te vergelijken. Open de NoFluffPicks-app voor de wedanalyse, pick, Value Bet en uitleg.