Denemarken - 1st DivisionAalborg Portland ParkGegevens actueel op 31 augustus 2026

AaB - HB Køge: wedstrijdstatistieken

Embleem van AaB
AaB
0 : 0rust 0:0
Embleem van HB Køge
HB Køge

AaB tegen HB Køge: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken

Wat deze wedstrijd is

AaB speelde tegen HB Køge in 1st Division (Denemarken). De wedstrijd werd gespeeld op 29 augustus 2026. Locatie: Aalborg Portland Park. Eindstand: 0:0.

Huidige vorm

AaB: 2-1-2, 1,40 punten per wedstrijd. HB Køge: 0-1-4, 0,20 punten per wedstrijd.

Doelpuntenstatistieken

AaB scoort 1,00 en krijgt 1,40 doelpunten per wedstrijd tegen. HB Køge scoort 0,60 en krijgt 2,40 tegen. Competitiegemiddelde: 2,94 doelpunten.

BTTS en Over/Under

BTTS: AaB 60%, HB Køge 40%. Over 2.5: AaB 60%, HB Køge 60%. Competitieniveau: BTTS 68%, Over 2.5 58%.

xG, schoten en balbezit

xG per wedstrijd: AaB 1,52, HB Køge 1,45. Schoten per wedstrijd: AaB 14,4, HB Køge 13,6. Gemiddeld balbezit: AaB 58%, HB Køge 54%.

Eerste en tweede helft

AaB: voorsprong bij rust 40%, doelpunten in de tweede helft 0,60. HB Køge: voorsprong bij rust 20%, doelpunten in de tweede helft 0,20.

Doelpunten per minuut

Het sterkste historische scoringsinterval is 76-90+ (2) voor AaB en 31-45+ (2) voor HB Køge. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.

Competitiecontext

1st Division: 2,94 doelpunten per wedstrijd, BTTS 68%, Over 2.5 58%.

Onderlinge resultaten

Voor deze wedstrijd waren 4 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 3-1-0. Gemiddeld aantal doelpunten 2,00, BTTS 50%.

Gearchiveerde analyse vóór de wedstrijd

Deze analyse is opgesteld vóór de aftrap. De conclusies gebruiken alleen informatie die vóór de wedstrijd beschikbaar was en bevatten niet de einduitslag of statistieken na de wedstrijd.

Algemene wedstrijdanalyse

AaB heeft dit seizoen duidelijk betere resultaten geboekt: de ploeg won 2 van de 5 wedstrijden, terwijl HB Køge na 5 speelronden nog altijd zonder overwinning is en slechts 1 punt heeft behaald. In thuiswedstrijden hebben de gastheren gemiddeld 60% balbezit, creëren ze gemiddeld 13,67 schoten en 1,35 xG, terwijl de bezoekers hun tegenstanders in uitwedstrijden gemiddeld 1,96 xG toestaan. Het sterkste argument voor AaB is de defensie van HB Køge buitenshuis: die incasseert gemiddeld 3 doelpunten per wedstrijd, hield nog geen enkele keer de nul en verloor beide uitwedstrijden tot nu toe. Ook AaB maakt aanvallend geen grote indruk en scoort thuis slechts 0,67 doelpunt per wedstrijd, waardoor een gelijkspel een reële optie blijft. Toch zou de dramatische reeks van de bezoekers, met 4 nederlagen en 1 gelijkspel in hun laatste 5 wedstrijden en een doelsaldo van 3:10, de doorslag moeten geven in het voordeel van de thuisploeg.

Statistisch overzicht bekijken
BTTS - scoren beide teams?

Het signaal voor doelpunten van beide teams wordt versterkt door het feit dat geen van beide teams tot nu toe de nul heeft gehouden en ze gemiddeld respectievelijk 2,00 en 3,00 doelpunten per wedstrijd incasseren. AaB noteerde in 80% van de laatste vijf wedstrijden BTTS, scoorde gemiddeld 1,4 doelpunt en kreeg er 1,6 tegen, terwijl HB Køge de tegenstanders gemiddeld 2,0 doelpunten toestond. Het aanvallende potentieel wordt ook bevestigd door de xG-cijfers: AaB creëert gemiddeld 1,54 xG, tegenover 1,96 xG die HB Køge toestaat, terwijl de bezoekers 1,28 xG behalen tegenover 2,08 xG die de thuisploeg toestaat. Een risico blijft de matige efficiëntie, want over het hele seizoen scoren de teams slechts 0,67 en 0,50 doelpunt per wedstrijd. Toch doen de uitzonderlijk zwakke defensies en een competitie waarin BTTS op 67% staat de prognose licht naar „ja” doorslaan.

BTTS-statistieken bekijken
Over/Under - doelpuntenanalyse

Beide teams gingen in 100% van hun tot nu toe gespeelde competitiewedstrijden over de grens van 1,5 doelpunt heen, en geen van beide hield de nul. HB Køge incasseert gemiddeld 3,00 doelpunten per uitwedstrijd, terwijl AaB tegenstanders gemiddeld 2,00 doelpunten toestaat, wat duidelijk pleit voor een scenario met minstens twee treffers. Ook de kwaliteit van de kansen wijst op een open wedstrijd: AaB creëert gemiddeld 1,54 xG en de bezoekers 1,28 xG, terwijl de defensies respectievelijk 2,08 en 1,96 xG toestaan. In de laatste vijf wedstrijden scoorde AaB 7 keer en kreeg het 8 doelpunten tegen, terwijl HB Køge 3 keer scoorde en 10 doelpunten incasseerde. De zwakke verdediging van de bezoekers zou het scoringspotentieel van de thuisploeg daarom moeten vergroten. Over 1,5 is de sterkste keuze, omdat deze lijn de volledige historische dekking van beide teams combineert met een voorspelling van 3,05 doelpunten, terwijl hogere lijnen gevoeliger zijn voor de lage aanvallende efficiëntie van de bezoekers.

Over/Under-statistieken bekijken
HT/FT - scenario voor rust en eindstand

AaB heeft het sterkste argument voor de eerste helft: in de laatste vijf wedstrijden stond het team in 60% van de duels na 45 minuten voor, terwijl HB Køge in 60% van de gevallen bij rust achterstond. De thuisploeg incasseerde in deze periode slechts 0,2 doelpunten vóór rust, terwijl de bezoekers slechts 0,4 doelpunten maakten. Dat maakt het aannemelijk dat AaB al in de beginfase de controle overneemt. Het verschil over de hele wedstrijd wordt versterkt door de vorm: AaB won 40% van de laatste vijf wedstrijden, terwijl HB Køge geen enkele wedstrijd won en 80% verloor, met gemiddeld 2,0 tegendoelpunten. Beide defensies zijn kwetsbaar, maar de aanvallende xG van AaB bedraagt 1,54 tegenover 1,28 bij de tegenstander. Bovendien staat HB Køge gemiddeld 1,96 xG toe. Daarom is het meest waarschijnlijke scenario dat de thuisploeg bij rust leidt en uiteindelijk wint.

Statistieken van eerste en tweede helft bekijken

Per helft

0 : 0
1e helft
0 : 0
2e helft

Wedstrijdstatistieken

60Balbezit (%)40
AaBHB Køge
14Schoten6
AaBHB Køge
3Schoten op doel2
AaBHB Køge
1.45xG0.79
AaBHB Køge
7Corners4
AaBHB Køge
48Gevaarlijke aanvallen37
AaBHB Køge
9Overtredingen22
AaBHB Køge
1Kaarten2
AaBHB Køge

Voorbeschouwingsprofielwat zeggen de seizoenscijfers?

Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.

1Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.6
AaBHB Køge
1.4Tegendoelpunten / wedstrijd2.4
AaBHB Køge
58%Gemiddeld balbezit54%
AaBHB Køge
3.6Schoten op doel / wedstrijd3
AaBHB Køge

Teamstatistiekenwie is efficiënter?

Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.

14.4Schoten per wedstrijd13.6
AaBHB Køge
3.6Schoten op doel3
AaBHB Køge
6.9%Schotconversie4.4%
AaBHB Køge
58%Balbezit54%
AaBHB Køge
1.52xG voor1.45
AaBHB Køge
1.41xG tegen2.01
AaBHB Køge

Schotkwaliteit

AaB: DominantHB Køge: Gebalanceerd
AaBHB Køge
Nauwkeurigheid (schoten op doel)25%22%
Kanskwaliteit (xG per schot)0.110.11
Afwerking (doelpunten per schot op doel)0.280.20

Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.

* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.

Teamvormwie is beter in vorm?

De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.

AaB is 600% beter voor vorm laatste 5.

1.4 punten / wedstrijd - AaB · 0.2 punten / wedstrijd - HB Køge

AaB
WWDLL
Resultaatverdeling seizoen
40% W20% R40% P
Seizoen (W-G-V)
2-1-2
1.40 punten / wedstrijd · doelsaldo -2
Laatste 5 (W-G-V)
2-1-2
1.40 punten / wedstrijd
Record thuis (W-G-V)
1-1-1
Laatste 5 thuis
1-1-1
WDL
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 1.0Tegendoelpunten: 1.4xG: 1.52xG tegenstander: 1.41BTTS: 60%Over 2.5: 60%
HB Køge
LLLLD
Geen zege in de laatste 5 wedstrijden
Resultaatverdeling seizoen
0% W20% R80% P
Seizoen (W-G-V)
0-1-4
0.20 punten / wedstrijd · doelsaldo -9
Laatste 5 (W-G-V)
0-1-4
0.20 punten / wedstrijd
Record uit (W-G-V)
0-0-2
Laatste 5 uit
0-0-2
LL
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 0.6Tegendoelpunten: 2.4xG: 1.45xG tegenstander: 2.01BTTS: 40%Over 2.5: 60%

Doelpuntenhoe scoren en incasseren beide teams?

Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.

AaB is 67% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.

1 doelpunten / wedstrijd - AaB · 0.6 doelpunten / wedstrijd - HB Køge

AaB is 71% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.

1.4 doelpunten / wedstrijd - AaB · 2.4 doelpunten / wedstrijd - HB Køge

Scoringsprofiel van AaB: zeer sterk

AaB scoort in 80% van de wedstrijden (4 van 5 wedstrijden), terwijl HB Køge in 0% (0 van 5 wedstrijden) de nul houdt.

Scoringsprofiel van HB Køge: wisselend

HB Køge scoort in 40% van de wedstrijden (2 van 5 wedstrijden), terwijl AaB in 20% (1 van 5 wedstrijden) de nul houdt.

5Gemaakte doelpunten (seizoen)3
AaBHB Køge
7Tegendoelpunten (seizoen)12
AaBHB Køge
2.4Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd3
AaBHB Køge
5Gemaakte doelpunten (laatste 5)3
AaBHB Køge
7Tegendoelpunten (laatste 5)12
AaBHB Køge

Hoe vaak ze minstens scoren...

80%1 doelpunt40%
AaBHB Køge
20%2 doelpunten20%
AaBHB Køge
0%3 doelpunten0%
AaBHB Køge
0%4 doelpunten0%
AaBHB Køge

Hoe vaak ze minstens incasseren...

80%1 doelpunt100%
AaBHB Køge
40%2 doelpunten100%
AaBHB Køge
20%3 doelpunten40%
AaBHB Køge
0%4 doelpunten0%
AaBHB Køge

* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.

Beide teams scoorden (BTTS)hoe vaak scoren beide teams?

Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.

68%
Competitiegemiddelde

Doelpuntenpatronen

0%BTTS bij rust20%
AaBHB Køge
0%BTTS in beide helften0%
AaBHB Køge
20%Scoorden in beide helften0%
AaBHB Køge

BTTS en aantal doelpunten

40%Min. 3 doelpunten en BTTS40%
AaBHB Køge
20%Min. 3 doelpunten zonder BTTS20%
AaBHB Køge
60%BTTS - laatste 540%
AaBHB Køge

Aantal doelpunten (Over/Under)hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?

Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.

1e helft

60%Min. 1 doelpunt voor rust60%
AaBHB Køge
0%Min. 2 doelpunten voor rust40%
AaBHB Køge
0%Min. 3 doelpunten voor rust20%
AaBHB Køge

2e helft

100%Min. 1 doelpunt na rust100%
AaBHB Køge
60%Min. 2 doelpunten na rust60%
AaBHB Køge
20%Min. 3 doelpunten na rust20%
AaBHB Køge

Wedstrijdhelftenwanneer scoren de teams vaker?

Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.

AaB is 60% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).

1.6 punten / wedstrijd - AaB · 1 punten / wedstrijd - HB Køge

AaB — situatie bij rust
40% op voorsprong40% gelijk20% achterstaand
HB Køge — situatie bij rust
20% op voorsprong40% gelijk40% achterstaand

Voor rust (1e helft)

1.6Punten per wedstrijd (1e helft)1
AaBHB Køge
0.4Doelpunten voor (1e helft)0.4
AaBHB Køge
0.2Doelpunten tegen (1e helft)0.8
AaBHB Køge
0.6Gemiddeld aantal doelpunten (1e helft)1.2
AaBHB Køge
80%Clean sheet voor rust40%
AaBHB Køge
60%Geen doelpunt voor rust80%
AaBHB Køge

Na rust (2e helft)

1Punten per wedstrijd (2e helft)0.2
AaBHB Køge
0.6Doelpunten voor (2e helft)0.2
AaBHB Køge
1.2Doelpunten tegen (2e helft)1.6
AaBHB Køge
1.8Gemiddeld aantal doelpunten (2e helft)1.8
AaBHB Køge
20%Clean sheet na rust0%
AaBHB Køge
40%Geen doelpunt na rust80%
AaBHB Køge

AaB — resultaten in de tweede helft

20% W40% R40% P
8
Punten bij rust
2
Doelpunten bij rust
+1
Doelsaldo (1e helft)
5
Punten in de tweede helft
-3
Doelsaldo (2e helft)
1.60
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden100%

Staat in 40% van de wedstrijden bij rust voor en wint 40%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust+1.0

Krijgt na rust 1.0 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.

HB Køge — resultaten in de tweede helft

0% W20% R80% P
5
Punten bij rust
2
Doelpunten bij rust
-2
Doelsaldo (1e helft)
1
Punten in de tweede helft
-7
Doelsaldo (2e helft)
1.00
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden0%

Staat in 20% van de wedstrijden bij rust voor en wint 0%. Verspeelt na rust soms de voorsprong.

Verdediging na rust+0.8

Krijgt na rust 0.8 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.

AaB — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd1.601.00
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.40.6
Tegendoelpunten / wedstrijd0.21.2
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd0.61.8
1 doelpunt60%100%
2 doelpunten0%60%
3 doelpunten0%20%
Clean sheet80%20%
Geen doelpunt60%40%
Doelsaldo+1-3
Rust: 40% op voorsprong - 40% gelijk - 20% achterstaand
2e helft: 20% gewonnen - 40% gelijk - 40% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 0% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 2
HB Køge — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd1.000.20
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.40.2
Tegendoelpunten / wedstrijd0.81.6
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd1.21.8
1 doelpunt60%100%
2 doelpunten40%60%
3 doelpunten20%20%
Clean sheet40%0%
Geen doelpunt80%80%
Doelsaldo-2-7
Rust: 20% op voorsprong - 40% gelijk - 40% achterstaand
2e helft: 0% gewonnen - 20% gelijk - 80% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 20% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 2

* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.

Doelpunten per minuutwanneer vallen de doelpunten?

Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.

AaB
GescoordTegendoelpunten
1
1
0-15
0
0
16-30
1
0
31-45
0
3
46-60
1
1
61-75
2
2
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 76-90 (2 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 46-60 (3). Balans late doelpunten (76-90): 0.

HB Køge
GescoordTegendoelpunten
0
1
0-15
0
2
16-30
2
1
31-45
1
4
46-60
0
3
61-75
0
1
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 31-45 (2 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 46-60 (4). Balans late doelpunten (76-90): -1 - de slotfase is een zwak punt.

* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.

Aanvullende teamindicatorenwat laten xG, efficiëntie en vorm zien?

Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.

Wedstrijdprofiel

2.70
Verwachte doelpunten
aanval versus verdediging tegenstander
1.7 : 1.0
Verwachte verdeling doelpunten
thuis : uit
92%
Tempo versus competitie
100% = competitiegemiddelde
50%
Beide teams scoorden (BTTS)
gemiddelde van beide teams over het seizoen
-26%
Derby-effect
H2H-doelpunten versus typische wedstrijden
32%
BTTS-schatting
op basis van de scoringsfrequentie van beide teams
12%
0:0-risico
ongeveer 1 op 8 wedstrijden
2-3
Meest waarschijnlijke doelpuntenreeks
aanval versus verdediging aan beide kanten

AaB

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
+0.11
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
-0.51
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
+1.9 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
-0.52
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
+0.01
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
70%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
92%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
0.00
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.2
Late doelpunten
40% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 20% valt in de eerste 15 minuten.
40%

HB Køge

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
-0.56
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
-1.24
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
+0.1 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
-0.85
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
-0.39
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
39%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
169%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
0.00
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
-0.2
Late doelpunten
0% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 0% valt in de eerste 15 minuten.
0%

* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.

Competitiecontextis dit een doelpuntrijke competitie?

Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van 1st Division.

Teams versus competitie

AaBLigaHB Køge
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd 2.402.94 3.00
Beide teams scoorden 60%68% 40%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5) 60%58% 60%
Clean sheets 20%18% 0%
Doelpunt voor rust 60%74% 60%
Doelpunt na rust 100%77% 100%

^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.

2.94
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
68%
Beide teams scoorden
58%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)
18%
Clean sheets
1.42
Thuisdoelpunten / wedstrijd
1.52
Uitdoelpunten / wedstrijd
+-7%
Thuisvoordeel aanval
+-7%
Thuisvoordeel verdediging
+-3%
Totale thuisvoordeel
Doelpunten in de 1e helft (hele competitie)
74%
1 doelpunt
42%
2 doelpunten
16%
3 doelpunten
0%
4 doelpunten
Doelpunten in de 2e helft (hele competitie)
77%
1 doelpunt
45%
2 doelpunten
26%
3 doelpunten
6%
4 doelpunten

Opstellingen en spelersgebeurtenissen

Geverifieerde basisspelers, wisselspelers en geregistreerde spelersgebeurtenissen voor deze wedstrijd.

Wedstrijdtijdlijn

Doelpunten, kaarten en wissels in chronologische volgorde.

  1. HB KøgeGele kaartErkan Semovski
  2. HB KøgeWisselIn: Noah StolshøjUit: Magnus Warming
  3. HB KøgeGele kaartGabriel Larsen

Scheidsrechter en trainers

Open hun seizoensprofielen om wedstrijdrecords, doelpunten en disciplinaire trends te vergelijken.

Onderlinge resultaten

Recente ontmoetingen (4): AaB 3 - 1 - 0 HB Køge. Gemiddeld aantal doelpunten 2.00, beide teams scoorden in 50% wedstrijden.

Aalborg BK
1 : 0
HB Køge
HB Køge
1 : 1
Aalborg BK
Aalborg BK
2 : 1
HB Køge
HB Køge
0 : 2
Aalborg BK

Veelgestelde vragen

Wat was de uitslag van AaB tegen HB Køge?

De wedstrijd in 1st Division eindigde in AaB 0:0 HB Køge. De volledige wedstrijdstatistieken, uitsplitsing per helft en onderlinge historie staan op deze pagina.

Wat is de onderlinge balans tussen AaB en HB Køge?

In de laatste 4 onderlinge wedstrijden won AaB er 3, won HB Køge er 0 en eindigden er 1 gelijk. In deze wedstrijden vielen gemiddeld 2,00 doelpunten; in 50% scoorden beide teams.

Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór AaB tegen HB Køge?

AaB scoort gemiddeld 1,00 doelpunten per wedstrijd en HB Køge scoort 0,60. Het gemiddelde in 1st Division is 2,94 doelpunten, met Over 2.5 in 58% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 60% van de wedstrijden van AaB en 40% van die van HB Køge.

Wat is de actuele vorm van AaB en HB Køge?

In de laatste vijf wedstrijden won AaB er 2, speelde het 1 gelijk en verloor het 2 (1,40 punten per wedstrijd). HB Køge won er 0, speelde 1 gelijk en verloor 4 (0,20 punten per wedstrijd).

Waar vind ik de pick en volledige analyse voor AaB tegen HB Køge?

Deze pagina legt de statistische context uit: vorm, onderlinge historie, doelpunten, BTTS en Over/Under. De betting pick, Value Bet en volledige onderbouwing zijn beschikbaar in de NoFluffPicks-app.