Engeland - National LeagueHornchurch StadiumGegevens actueel op 15 oktober 2026

AFC Hornchurch - Eastleigh: wedstrijdstatistieken

AFC Hornchurch tegen Eastleigh: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken

Wat deze wedstrijd is

AFC Hornchurch speelde tegen Eastleigh in National League (Engeland). De wedstrijd werd gespeeld op 10 oktober 2026. Locatie: Hornchurch Stadium. Eindstand: 2:0.

Huidige vorm

AFC Hornchurch: 2-0-3, 1,20 punten per wedstrijd. Eastleigh: 1-1-3, 0,80 punten per wedstrijd.

Doelpuntenstatistieken

AFC Hornchurch scoort 1,08 en krijgt 1,58 doelpunten per wedstrijd tegen. Eastleigh scoort 1,17 en krijgt 1,50 tegen. Competitiegemiddelde: 3,06 doelpunten.

BTTS en Over/Under

BTTS: AFC Hornchurch 33%, Eastleigh 75%. Over 2.5: AFC Hornchurch 67%, Eastleigh 50%. Competitieniveau: BTTS 64%, Over 2.5 60%.

xG, schoten en balbezit

xG per wedstrijd: AFC Hornchurch 1,22, Eastleigh 1,11. Schoten per wedstrijd: AFC Hornchurch 8,9, Eastleigh 7,3. Gemiddeld balbezit: AFC Hornchurch 36%, Eastleigh 43%.

Eerste en tweede helft

AFC Hornchurch: voorsprong bij rust 8%, doelpunten in de tweede helft 0,67. Eastleigh: voorsprong bij rust 25%, doelpunten in de tweede helft 0,67.

Doelpunten per minuut

Het sterkste historische scoringsinterval is 16-30 (3) voor AFC Hornchurch en 76-90+ (4) voor Eastleigh. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.

Competitiecontext

National League: 3,06 doelpunten per wedstrijd, BTTS 64%, Over 2.5 60%.

Onderlinge resultaten

Er is geen overeenkomstige onderlinge steekproef beschikbaar in de database.

Gearchiveerde analyse vóór de wedstrijd

Deze analyse is opgesteld vóór de aftrap. De conclusies gebruiken alleen informatie die vóór de wedstrijd beschikbaar was en bevatten niet de einduitslag of statistieken na de wedstrijd.

Algemene wedstrijdanalyse

AFC Hornchurch heeft 4 van de laatste 5 thuiswedstrijden gewonnen, terwijl Eastleigh 4 van de laatste 5 uitwedstrijden verloor. De thuisploeg maakt gemiddeld 1,4 doelpunten en krijgt er 0,4 tegen op eigen veld, terwijl de bezoekers uit gemiddeld 0,8 doelpunten maken en er 1,8 tegen krijgen. Hornchurch creëert ook meer kansen: de xG thuis bedraagt 1,35 tegenover 0,97 voor Eastleigh uit, met gemiddeld 4 schoten op doel tegenover 2. De recente resultaten over alle wedstrijden zijn aan beide kanten minder overtuigend: de thuisploeg won 2 van de 5 duels en de bezoekers slechts 1. Toch pleit het duidelijke thuisvoordeel van Hornchurch voor een overwinning van de thuisploeg.

Statistisch overzicht bekijken
BTTS - scoren beide teams?

De seizoenscijfers pleiten voor goals van beide teams: dit was het geval in 86% van de wedstrijden van AFC Hornchurch en in 60% van die van Eastleigh, tegenover een competitiegemiddelde van 64%. De thuisploeg scoort gemiddeld 1,43 doelpunt per wedstrijd, terwijl de bezoekers gemiddeld 1,80 doelpunt tegen krijgen. Een treffer van Hornchurch lijkt daarom waarschijnlijk. Meer twijfel bestaat over Eastleigh, dat gemiddeld 0,80 doelpunt maakt en een xG van 0,97 noteert. Hornchurch krijgt echter 1,29 doelpunt per wedstrijd tegen, en in de laatste vijf wedstrijden liep dat gemiddelde op tot 1,60. Voorzichtigheid is geboden: in slechts 20% van de laatste vijf wedstrijden van de thuisploeg scoorden beide teams, tegenover 80% bij de bezoekers. Ondanks dat verschil geven de cijfers over het hele seizoen en de kwetsbare verdediging van de thuisploeg een bescheiden voordeel aan het scenario waarin beide teams scoren.

BTTS-statistieken bekijken
Over/Under - doelpuntenanalyse

AFC Hornchurch scoort gemiddeld 1,43 doelpunt per wedstrijd, terwijl Eastleigh er 1,80 tegen krijgt. Dat geeft de thuisploeg duidelijk meer kans om tot scoren te komen. De bezoekers maken echter slechts 0,80 doelpunt per wedstrijd en schieten gemiddeld 2,0 keer op doel, waardoor een hoge doelpuntenproductie van hun kant niet voor de hand ligt. In de laatste vijf wedstrijden scoorden de thuisploeg 3 keer en de bezoekers 5 keer, terwijl beide teams respectievelijk 8 en 10 doelpunten incasseerden. De lijn onder 3.5 doelpunten wordt het sterkst ondersteund door de resultaten: die viel in 71% van de wedstrijden van Hornchurch en in 80% van die van Eastleigh, al bedraagt het competitiegemiddelde 3,08 doelpunt. De voorspelling van 2,55 doelpunt houdt rekening met de zwakkere verdediging van de bezoekers, maar gaat er niet van uit dat dat op zichzelf genoeg is om boven de drie doelpunten uit te komen.

Over/Under-statistieken bekijken
HT/FT - scenario voor rust en eindstand

Het meest waarschijnlijke scenario is dat AFC Hornchurch bij rust leidt en die voorsprong tot het einde vasthoudt. De thuisploeg stond in 3 van de 7 wedstrijden bij rust voor, terwijl Eastleigh in 2 van de 5 duels op dat moment achterstond en voor rust gemiddeld 1,0 doelpunt tegen kreeg. Over de volledige wedstrijd scoort Hornchurch gemiddeld 1,43 doelpunt, terwijl Eastleigh er 1,8 tegen krijgt; de thuisploeg won 43% van de wedstrijden en de bezoekers verloren er 80%. Dat Hornchurch een eventuele voorsprong kan vasthouden, blijkt ook uit het feit dat de ploeg in 71% van de wedstrijden de tweede helft gelijkspeelde. De voorspelling is echter niet zeker: in de laatste 5 wedstrijden stond de thuisploeg geen enkele keer bij rust voor, waardoor een gelijke stand bij rust een reëel alternatief blijft.

Statistieken van eerste en tweede helft bekijken

Per helft

1 : 0
1e helft
1 : 0
2e helft

Wedstrijdstatistieken

48Balbezit (%)52
AFC HornchurchEastleigh
8Schoten4
AFC HornchurchEastleigh
4Schoten op doel1
AFC HornchurchEastleigh
1.26xG0.74
AFC HornchurchEastleigh
11Corners2
AFC HornchurchEastleigh
66Gevaarlijke aanvallen56
AFC HornchurchEastleigh
14Overtredingen12
AFC HornchurchEastleigh
4Kaarten3
AFC HornchurchEastleigh

Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?

Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.

1.08Gemaakte doelpunten / wedstrijd1.17
AFC HornchurchEastleigh
1.58Tegendoelpunten / wedstrijd1.5
AFC HornchurchEastleigh
36%Gemiddeld balbezit43%
AFC HornchurchEastleigh
3.5Schoten op doel / wedstrijd2.42
AFC HornchurchEastleigh

Teamstatistieken— wie is efficiënter?

Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.

8.92Schoten per wedstrijd7.25
AFC HornchurchEastleigh
3.5Schoten op doel2.42
AFC HornchurchEastleigh
12.1%Schotconversie16.1%
AFC HornchurchEastleigh
36%Balbezit43%
AFC HornchurchEastleigh
1.22xG voor1.11
AFC HornchurchEastleigh
1.7xG tegen1.44
AFC HornchurchEastleigh

Schotkwaliteit

AFC Hornchurch: CounteraanvallendEastleigh: Counteraanvallend
AFC HornchurchEastleigh
Nauwkeurigheid (schoten op doel)39%33%
Kanskwaliteit (xG per schot)0.140.15
Afwerking (doelpunten per schot op doel)0.310.48

Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.

* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.

Teamvorm— wie is beter in vorm?

De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.

AFC Hornchurch is 50% beter voor vorm laatste 5.

1.2 punten / wedstrijd - AFC Hornchurch · 0.8 punten / wedstrijd - Eastleigh

AFC Hornchurch
LWLWL
Resultaatverdeling seizoen
50% W0% G50% V
Seizoen (W-G-V)
6-0-6
1.50 punten / wedstrijd · doelsaldo -6
Laatste 5 (W-G-V)
2-0-3
1.20 punten / wedstrijd
Record thuis (W-G-V)
4-0-1
Laatste 5 thuis
4-0-1
WWLWW
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 0.6Tegendoelpunten: 1.6xG: 1.00xG tegenstander: 1.78BTTS: 20%Over 2.5: 60%
Eastleigh
LWLDL
Resultaatverdeling seizoen
33% W25% G42% V
Seizoen (W-G-V)
4-3-5
1.25 punten / wedstrijd · doelsaldo -4
Laatste 5 (W-G-V)
1-1-3
0.80 punten / wedstrijd
Record uit (W-G-V)
1-0-4
Laatste 5 uit
1-0-4
LWLLL
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 1.0Tegendoelpunten: 2.0xG: 1.01xG tegenstander: 1.53BTTS: 80%Over 2.5: 60%

Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?

Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.

Eastleigh is 8% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.

1.08 doelpunten / wedstrijd - AFC Hornchurch · 1.17 doelpunten / wedstrijd - Eastleigh

Eastleigh is 5% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.

1.58 doelpunten / wedstrijd - AFC Hornchurch · 1.5 doelpunten / wedstrijd - Eastleigh

Scoringsprofiel van AFC Hornchurch: sterk

AFC Hornchurch scoort in 58% van de wedstrijden (7 van 12 wedstrijden), terwijl Eastleigh in 17% (2 van 12 wedstrijden) de nul houdt.

Scoringsprofiel van Eastleigh: zeer sterk

Eastleigh scoort in 92% van de wedstrijden (11 van 12 wedstrijden), terwijl AFC Hornchurch in 25% (3 van 12 wedstrijden) de nul houdt.

13Gemaakte doelpunten (seizoen)14
AFC HornchurchEastleigh
19Tegendoelpunten (seizoen)18
AFC HornchurchEastleigh
2.67Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd2.67
AFC HornchurchEastleigh
3Gemaakte doelpunten (laatste 5)5
AFC HornchurchEastleigh
8Tegendoelpunten (laatste 5)10
AFC HornchurchEastleigh

Hoe vaak ze minstens scoren...

58%1 doelpunt92%
AFC HornchurchEastleigh
33%2 doelpunten17%
AFC HornchurchEastleigh
17%3 doelpunten8%
AFC HornchurchEastleigh
0%4 doelpunten0%
AFC HornchurchEastleigh

Hoe vaak ze minstens incasseren...

75%1 doelpunt83%
AFC HornchurchEastleigh
42%2 doelpunten42%
AFC HornchurchEastleigh
33%3 doelpunten17%
AFC HornchurchEastleigh
8%4 doelpunten8%
AFC HornchurchEastleigh

* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.

Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?

Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.

64%
Competitiegemiddelde

Doelpuntenpatronen

17%BTTS bij rust25%
AFC HornchurchEastleigh
0%BTTS in beide helften0%
AFC HornchurchEastleigh
17%Scoorden in beide helften17%
AFC HornchurchEastleigh

BTTS en aantal doelpunten

33%Min. 3 doelpunten en BTTS50%
AFC HornchurchEastleigh
33%Min. 3 doelpunten zonder BTTS0%
AFC HornchurchEastleigh
20%BTTS - laatste 580%
AFC HornchurchEastleigh

Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?

Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.

1e helft

75%Min. 1 doelpunt voor rust67%
AFC HornchurchEastleigh
25%Min. 2 doelpunten voor rust33%
AFC HornchurchEastleigh
17%Min. 3 doelpunten voor rust8%
AFC HornchurchEastleigh

2e helft

75%Min. 1 doelpunt na rust92%
AFC HornchurchEastleigh
50%Min. 2 doelpunten na rust50%
AFC HornchurchEastleigh
17%Min. 3 doelpunten na rust8%
AFC HornchurchEastleigh

Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?

Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.

Eastleigh is 116% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).

0.58 punten / wedstrijd - AFC Hornchurch · 1.25 punten / wedstrijd - Eastleigh

AFC Hornchurch — situatie bij rust
8% op voorsprong33% gelijk58% achterstaand
Eastleigh — situatie bij rust
25% op voorsprong50% gelijk25% achterstaand

Voor rust (1e helft)

0.58Punten per wedstrijd (1e helft)1.25
AFC HornchurchEastleigh
0.42Doelpunten voor (1e helft)0.5
AFC HornchurchEastleigh
0.75Doelpunten tegen (1e helft)0.58
AFC HornchurchEastleigh
1.17Gemiddeld aantal doelpunten (1e helft)1.08
AFC HornchurchEastleigh
33%Clean sheet voor rust58%
AFC HornchurchEastleigh
75%Geen doelpunt voor rust50%
AFC HornchurchEastleigh

Na rust (2e helft)

1.5Punten per wedstrijd (2e helft)1.17
AFC HornchurchEastleigh
0.67Doelpunten voor (2e helft)0.67
AFC HornchurchEastleigh
0.83Doelpunten tegen (2e helft)0.92
AFC HornchurchEastleigh
1.5Gemiddeld aantal doelpunten (2e helft)1.58
AFC HornchurchEastleigh
58%Clean sheet na rust33%
AFC HornchurchEastleigh
50%Geen doelpunt na rust42%
AFC HornchurchEastleigh

AFC Hornchurch — resultaten in de tweede helft

42% W25% G33% V
7
Punten bij rust
5
Doelpunten bij rust
-4
Doelsaldo (1e helft)
18
Punten in de tweede helft
-2
Doelsaldo (2e helft)
0.58
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden625%

Staat in 8% van de wedstrijden bij rust voor en wint 50%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust+0.1

De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.

Eastleigh — resultaten in de tweede helft

25% W42% G33% V
15
Punten bij rust
6
Doelpunten bij rust
-1
Doelsaldo (1e helft)
14
Punten in de tweede helft
-3
Doelsaldo (2e helft)
1.25
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden132%

Staat in 25% van de wedstrijden bij rust voor en wint 33%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust+0.3

Krijgt na rust 0.3 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.

AFC Hornchurch — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd0.401.40
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.20.4
Tegendoelpunten / wedstrijd0.80.8
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd1.01.2
1 doelpunt80%80%
2 doelpunten20%40%
3 doelpunten0%0%
Clean sheet20%60%
Geen doelpunt80%60%
Doelsaldo-3-2
Rust: 0% op voorsprong - 40% gelijk - 60% achterstaand
2e helft: 40% gewonnen - 20% gelijk - 40% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 20% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 1
Eastleigh — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd0.801.40
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.60.4
Tegendoelpunten / wedstrijd1.20.8
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd1.81.2
1 doelpunt100%80%
2 doelpunten60%40%
3 doelpunten20%0%
Clean sheet20%60%
Geen doelpunt40%60%
Doelsaldo-3-2
Rust: 20% op voorsprong - 20% gelijk - 60% achterstaand
2e helft: 40% gewonnen - 20% gelijk - 40% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 40% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 3

* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.

Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?

Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.

AFC Hornchurch
GescoordTegendoelpunten
0
2
0-15
3
1
16-30
2
6
31-45
3
4
46-60
3
4
61-75
2
2
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 16-30 (3 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 31-45 (6). Balans late doelpunten (76-90): 0.

Eastleigh
GescoordTegendoelpunten
2
2
0-15
1
3
16-30
3
2
31-45
3
2
46-60
1
4
61-75
4
5
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 76-90 (4 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 76-90 (5). Balans late doelpunten (76-90): -1 - de slotfase is een zwak punt.

* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.

Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?

Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.

Wedstrijdprofiel

2.67
Verwachte doelpunten
aanval versus verdediging tegenstander
1.3 : 1.4
Verwachte verdeling doelpunten
thuis : uit
87%
Tempo versus competitie
100% = competitiegemiddelde
54%
Beide teams scoorden (BTTS)
gemiddelde van beide teams over het seizoen
-100%
Derby-effect
H2H-doelpunten versus typische wedstrijden
53%
BTTS-schatting
op basis van de scoringsfrequentie van beide teams
3%
0:0-risico
ongeveer 1 op 33 wedstrijden
0-1
Meest waarschijnlijke doelpuntenreeks
aanval versus verdediging aan beide kanten

AFC Hornchurch

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
-0.48
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
-0.02
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
+6.5 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
-0.14
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
+0.12
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
65%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
113%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
-0.30
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.3
Late doelpunten
15% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 0% valt in de eerste 15 minuten.
15%

Eastleigh

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
-0.33
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
-0.00
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
+1.4 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
+0.06
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
-0.06
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
84%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
90%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
-0.45
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.2
Late doelpunten
29% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 14% valt in de eerste 15 minuten.
29%

* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.

Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?

Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van National League.

Teams versus competitie

AFC HornchurchLigaEastleigh
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd▼ 2.673.06▼ 2.67
Beide teams scoorden▼ 33%64%▲ 75%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)▲ 67%60%▼ 50%
Clean sheets▲ 25%19%▼ 17%
Doelpunt voor rust▲ 75%73%▼ 67%
Doelpunt na rust▼ 75%87%▲ 92%

^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.

3.06
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
64%
Beide teams scoorden
60%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)
19%
Clean sheets
1.66
Thuisdoelpunten / wedstrijd
1.40
Uitdoelpunten / wedstrijd
+19%
Thuisvoordeel aanval
+16%
Thuisvoordeel verdediging
+11%
Totale thuisvoordeel
Doelpunten in de 1e helft (hele competitie)
73%
1 doelpunt
34%
2 doelpunten
14%
3 doelpunten
4%
4 doelpunten
Doelpunten in de 2e helft (hele competitie)
87%
1 doelpunt
54%
2 doelpunten
24%
3 doelpunten
11%
4 doelpunten

Opstellingen en spelersgebeurtenissen

Geverifieerde basisspelers, wisselspelers en geregistreerde spelersgebeurtenissen voor deze wedstrijd.

Wedstrijdtijdlijn

Doelpunten, kaarten en wissels in chronologische volgorde.

  1. AFC HornchurchDoelpuntDominic Alfred PoleonAssist: Will Greenidge
  2. EastleighWisselIn: Will RandallUit: Jordan Cousins
  3. AFC HornchurchGele kaartHenry Hearn
  4. AFC HornchurchGele kaartHenry Sandat
  5. AFC HornchurchGele kaartTom Dallison
  6. AFC HornchurchDoelpuntJack BaldwinAssist: Alfie Massey
  7. EastleighGele kaartMax Dickov
  8. EastleighGele kaartIbrahim Bakare
  9. AFC HornchurchGele kaartRyan Loft
  10. EastleighWisselIn: Connor UnderhillUit: Max Dickov
  11. EastleighGele kaartAaron Blair

Scheidsrechter en trainers

Open hun seizoensprofielen om wedstrijdrecords, doelpunten en disciplinaire trends te vergelijken.

Veelgestelde vragen

Wat was de uitslag van AFC Hornchurch tegen Eastleigh?

De wedstrijd in National League eindigde in AFC Hornchurch 2:0 Eastleigh. De volledige wedstrijdstatistieken, uitsplitsing per helft en onderlinge historie staan op deze pagina.

Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór AFC Hornchurch tegen Eastleigh?

AFC Hornchurch scoort gemiddeld 1,08 doelpunten per wedstrijd en Eastleigh scoort 1,17. Het gemiddelde in National League is 3,06 doelpunten, met Over 2.5 in 60% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 33% van de wedstrijden van AFC Hornchurch en 75% van die van Eastleigh.

Wat is de actuele vorm van AFC Hornchurch en Eastleigh?

In de laatste vijf wedstrijden won AFC Hornchurch er 2, speelde het 0 gelijk en verloor het 3 (1,20 punten per wedstrijd). Eastleigh won er 1, speelde 1 gelijk en verloor 3 (0,80 punten per wedstrijd).

Waar vind ik de pick en volledige analyse voor AFC Hornchurch tegen Eastleigh?

De wedstrijdstatistieken zijn hier openbaar; de volledige wedanalyse en aanbevolen pick zijn beschikbaar in de NoFluffPicks-app.