Nederland - Eerste DivisieSportpark De ToekomstGegevens actueel op 16 oktober 2026

Ajax II - Emmen: wedstrijdstatistieken

Embleem van Ajax II
Ajax II
4 : 6rust 3:3
Embleem van Emmen
Emmen

Ajax II tegen Emmen: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken

Wat deze wedstrijd is

Ajax II speelde tegen Emmen in Eerste Divisie (Nederland). De wedstrijd werd gespeeld op 17 augustus 2026. Locatie: Sportpark De Toekomst. Eindstand: 4:6.

Huidige vorm

Ajax II: 0-0-1, 0,00 punten per wedstrijd. Emmen: 1-0-0, 3,00 punten per wedstrijd.

Doelpuntenstatistieken

Ajax II scoort 1,00 en krijgt 2,00 doelpunten per wedstrijd tegen. Emmen scoort 1,00 en krijgt 0,00 tegen. Competitiegemiddelde: 3,24 doelpunten.

BTTS en Over/Under

BTTS: Ajax II 100%, Emmen 0%. Over 2.5: Ajax II 100%, Emmen 0%. Competitieniveau: BTTS 76%, Over 2.5 65%.

xG, schoten en balbezit

xG per wedstrijd: Ajax II 1,29, Emmen 1,50. Schoten per wedstrijd: Ajax II 13,0, Emmen 15,0. Gemiddeld balbezit: Ajax II 48%, Emmen 44%.

Eerste en tweede helft

Ajax II: voorsprong bij rust 0%, doelpunten in de tweede helft 0,00. Emmen: voorsprong bij rust 0%, doelpunten in de tweede helft 1,00.

Doelpunten per minuut

Het sterkste historische scoringsinterval is 0-15 (1) voor Ajax II en 61-75 (1) voor Emmen. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.

Competitiecontext

Eerste Divisie: 3,24 doelpunten per wedstrijd, BTTS 76%, Over 2.5 65%.

Onderlinge resultaten

Voor deze wedstrijd waren 2 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 0-1-1. Gemiddeld aantal doelpunten 0,50, BTTS 0%.

Gearchiveerde analyse vóór de wedstrijd

Deze analyse is opgesteld vóór de aftrap. De conclusies gebruiken alleen informatie die vóór de wedstrijd beschikbaar was en bevatten niet de einduitslag of statistieken na de wedstrijd.

Algemene wedstrijdanalyse

Emmen staat tweede op de ranglijst, terwijl Ajax II pas zestiende staat. De bezoekers wonnen bovendien hun enige competitiewedstrijd tot nu toe zonder een tegengoal te incasseren. In de laatste vijf wedstrijden boekte Emmen 3 overwinningen en pakte het 10 punten, met 6 gemaakte en 8 tegendoelpunten. Ajax II verloor 4 van zijn laatste 5 wedstrijden, scoorde daarin slechts 4 keer en kreeg maar liefst 12 treffers tegen, gemiddeld 2,4 per wedstrijd. De thuisploeg heeft weliswaar het thuisvoordeel, maar de huidige reeks en het duidelijk mindere doelsaldo wijzen op grotere kansen voor Emmen. Een wedstrijd waarin de bezoekers de overhand hebben, ligt het meest voor de hand, al geven de 8 tegendoelpunten van Emmen in zijn laatste vijf optredens Ajax nog altijd de mogelijkheid om te scoren.

Statistisch overzicht bekijken
BTTS - scoren beide teams?

Een weddenschap op BTTS: Ja wordt vooral ondersteund door de huidige vorm van beide teams: Ajax II kreeg in de laatste 5 wedstrijden gemiddeld 2,4 doelpunten tegen, tegenover 1,6 bij Emmen. In dezelfde periode noteerde de thuisploeg BTTS in 60% van de wedstrijden en de uitploeg in 40%, bij een zeer hoog competitiegemiddelde van 80%. Emmen creëerde kansen ter waarde van 1,51 xG per wedstrijd, terwijl Ajax II de tegenstanders 2,01 xG toestond, wat de kans op een doelpunt van de bezoekers duidelijk vergroot. Ajax II scoorde in de laatste vijf optredens slechts 0,8 doelpunt per wedstrijd, maar Emmen stond de tegenstanders 1,50 xG toe en kreeg 8 doelpunten tegen, waardoor de thuisploeg een reële basis heeft om te scoren. Het totale beeld van de defensies, die in vijf speelronden respectievelijk 12 en 8 doelpunten incasseerden, geeft een sterker signaal voor doelpunten aan beide kanten dan voor een clean sheet van een van beide teams.

BTTS-statistieken bekijken
Over/Under - doelpuntenanalyse

In de laatste vijf wedstrijden van Ajax II vielen gemiddeld 3,2 doelpunten, waarbij de ploeg 0,8 keer scoorde, maar liefst 2,4 tegendoelpunten incasseerde. Emmen noteerde in dezelfde periode gemiddeld 2,8 doelpunten per wedstrijd, met 1,2 gemaakte en 1,6 tegendoelpunten. Ook de kwaliteit van de gecreëerde kansen wijst op doelpunten: Ajax II stond tegenstanders een xG van 2,01 toe, terwijl Emmen 1,51 xG genereerde, wat de verwachting van ongeveer 1,7 doelpunt voor de bezoekers ondersteunt. De grens van 2.5 werd overschreden in 60% van de laatste vijf wedstrijden van beide teams, terwijl het competitiegemiddelde een hoge 2,9 doelpunten bedraagt. Het sterkste signaal blijft echter over 1.5, omdat de defensieve problemen van Ajax II en de gezamenlijke verwachting van 3,1 doelpunten de kans op een wedstrijd met maximaal één doelpunt duidelijk verkleinen.

Over/Under-statistieken bekijken
HT/FT - scenario voor rust en eindstand

Het meest waarschijnlijke scenario is een gelijkspel bij rust en een overwinning voor Emmen na afloop, omdat de bezoekers in hun laatste 5 wedstrijden gemiddeld 2,0 punten behaalden, tegenover slechts 0,6 voor Ajax II. De eerste helften van beide teams waren aanvallend echter voorzichtig: beide ploegen scoorden gemiddeld slechts 0,2 doelpunt voor rust, terwijl een gelijkspel bij rust voorkwam in 60% van de wedstrijden van Emmen en in 40% van de wedstrijden van Ajax II. Na rust slaat het vormvoordeel duidelijk door in het voordeel van de bezoekers: zij wonnen de tweede helft in 80% van hun laatste wedstrijden, tegenover 20% voor Ajax II. De thuisploeg incasseerde na rust gemiddeld 1,4 doelpunt, terwijl Emmen in dit deel van de wedstrijd 1,0 doelpunt scoorde en in 80% van de gevallen de nul hield. Dat maakt een beslissing in het voordeel van de bezoekers waarschijnlijk.

Statistieken van eerste en tweede helft bekijken

Per helft

3 : 3
1e helft
1 : 3
2e helft

Wedstrijdstatistieken

51Balbezit (%)49
Ajax IIEmmen
11Schoten23
Ajax IIEmmen
5Schoten op doel12
Ajax IIEmmen
1.34xG2.73
Ajax IIEmmen
3Corners9
Ajax IIEmmen
39Gevaarlijke aanvallen62
Ajax IIEmmen
13Overtredingen19
Ajax IIEmmen
2Kaarten1
Ajax IIEmmen

Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?

Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.

1Gemaakte doelpunten / wedstrijd1
Ajax IIEmmen
2Tegendoelpunten / wedstrijd0
Ajax IIEmmen
48%Gemiddeld balbezit44%
Ajax IIEmmen
6Schoten op doel / wedstrijd7
Ajax IIEmmen

Teamstatistieken— wie is efficiënter?

Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.

13Schoten per wedstrijd15
Ajax IIEmmen
6Schoten op doel7
Ajax IIEmmen
7.7%Schotconversie6.7%
Ajax IIEmmen
48%Balbezit44%
Ajax IIEmmen
1.29xG voor1.5
Ajax IIEmmen
1.87xG tegen0.98
Ajax IIEmmen

Schotkwaliteit

Ajax II: GebalanceerdEmmen: Aanvallend
Ajax IIEmmen
Nauwkeurigheid (schoten op doel)46%47%
Kanskwaliteit (xG per schot)0.100.10
Afwerking (doelpunten per schot op doel)0.170.14

Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.

* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.

Teamvorm— wie is beter in vorm?

De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.

Ajax II
L
Geen zege in de laatste 5 wedstrijden
Resultaatverdeling seizoen
0% W0% G100% V
Seizoen (W-G-V)
0-0-1
0.00 punten / wedstrijd · doelsaldo -1
Laatste 5 (W-G-V)
0-0-1
0.00 punten / wedstrijd
Record thuis (W-G-V)
0-0-0
Laatste 5 thuis
0-0-0
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 1.0Tegendoelpunten: 2.0xG: 1.29xG tegenstander: 1.87BTTS: 100%Over 2.5: 100%
Emmen
W
5 zeges op rij
Resultaatverdeling seizoen
100% W0% G0% V
Seizoen (W-G-V)
1-0-0
3.00 punten / wedstrijd · doelsaldo +1
Laatste 5 (W-G-V)
1-0-0
3.00 punten / wedstrijd
Record uit (W-G-V)
0-0-0
Laatste 5 uit
0-0-0
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 1.0Tegendoelpunten: 0.0xG: 1.50xG tegenstander: 0.98BTTS: 0%Over 2.5: 0%

Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?

Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.

Scoringsprofiel van Ajax II: wisselend

Ajax II scoort in 100% van de wedstrijden (1 van 1 wedstrijden), terwijl Emmen in 100% (1 van 1 wedstrijden) de nul houdt.

Scoringsprofiel van Emmen: zeer sterk

Emmen scoort in 100% van de wedstrijden (1 van 1 wedstrijden), terwijl Ajax II in 0% (0 van 1 wedstrijden) de nul houdt.

1Gemaakte doelpunten (seizoen)1
Ajax IIEmmen
2Tegendoelpunten (seizoen)0
Ajax IIEmmen
3Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd1
Ajax IIEmmen
1Gemaakte doelpunten (laatste 5)1
Ajax IIEmmen
2Tegendoelpunten (laatste 5)0
Ajax IIEmmen

Hoe vaak ze minstens scoren...

100%1 doelpunt100%
Ajax IIEmmen
0%2 doelpunten0%
Ajax IIEmmen
0%3 doelpunten0%
Ajax IIEmmen
0%4 doelpunten0%
Ajax IIEmmen

Hoe vaak ze minstens incasseren...

100%1 doelpunt0%
Ajax IIEmmen
100%2 doelpunten0%
Ajax IIEmmen
0%3 doelpunten0%
Ajax IIEmmen
0%4 doelpunten0%
Ajax IIEmmen

* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.

Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?

Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.

76%
Competitiegemiddelde

Doelpuntenpatronen

100%BTTS bij rust0%
Ajax IIEmmen
0%BTTS in beide helften0%
Ajax IIEmmen
0%Scoorden in beide helften0%
Ajax IIEmmen

BTTS en aantal doelpunten

100%Min. 3 doelpunten en BTTS0%
Ajax IIEmmen
0%Min. 3 doelpunten zonder BTTS0%
Ajax IIEmmen
100%BTTS - laatste 50%
Ajax IIEmmen

Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?

Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.

1e helft

100%Min. 1 doelpunt voor rust0%
Ajax IIEmmen
100%Min. 2 doelpunten voor rust0%
Ajax IIEmmen
100%Min. 3 doelpunten voor rust0%
Ajax IIEmmen

2e helft

0%Min. 1 doelpunt na rust100%
Ajax IIEmmen
0%Min. 2 doelpunten na rust0%
Ajax IIEmmen
0%Min. 3 doelpunten na rust0%
Ajax IIEmmen

Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?

Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.

Ajax II — situatie bij rust
0% op voorsprong0% gelijk100% achterstaand
Emmen — situatie bij rust
0% op voorsprong100% gelijk0% achterstaand

Voor rust (1e helft)

0Punten per wedstrijd (1e helft)1
Ajax IIEmmen
1Doelpunten voor (1e helft)0
Ajax IIEmmen
2Doelpunten tegen (1e helft)0
Ajax IIEmmen
3Gemiddeld aantal doelpunten (1e helft)0
Ajax IIEmmen
0%Clean sheet voor rust100%
Ajax IIEmmen
0%Geen doelpunt voor rust100%
Ajax IIEmmen

Na rust (2e helft)

1Punten per wedstrijd (2e helft)3
Ajax IIEmmen
0Doelpunten voor (2e helft)1
Ajax IIEmmen
0Doelpunten tegen (2e helft)0
Ajax IIEmmen
0Gemiddeld aantal doelpunten (2e helft)1
Ajax IIEmmen
100%Clean sheet na rust100%
Ajax IIEmmen
100%Geen doelpunt na rust0%
Ajax IIEmmen

Ajax II — resultaten in de tweede helft

0% W100% G0% V
0
Punten bij rust
1
Doelpunten bij rust
-1
Doelsaldo (1e helft)
1
Punten in de tweede helft
0
Doelsaldo (2e helft)
0.00
PPG voor rust
Verdediging na rust-2.0

De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.

Emmen — resultaten in de tweede helft

100% W0% G0% V
1
Punten bij rust
0
Doelpunten bij rust
0
Doelsaldo (1e helft)
3
Punten in de tweede helft
+1
Doelsaldo (2e helft)
1.00
PPG voor rust
Verdediging na rust0.0

De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.

Ajax II — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd0.001.00
Gemaakte doelpunten / wedstrijd1.00.0
Tegendoelpunten / wedstrijd2.00.0
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd3.00.0
1 doelpunt100%0%
2 doelpunten100%0%
3 doelpunten100%0%
Clean sheet0%100%
Geen doelpunt0%100%
Doelsaldo-10
Rust: 0% op voorsprong - 0% gelijk - 100% achterstaand
2e helft: 0% gewonnen - 100% gelijk - 0% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 100% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 1
Emmen — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd1.003.00
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.01.0
Tegendoelpunten / wedstrijd0.00.0
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd0.01.0
1 doelpunt0%100%
2 doelpunten0%0%
3 doelpunten0%0%
Clean sheet100%100%
Geen doelpunt100%0%
Doelsaldo0+1
Rust: 0% op voorsprong - 100% gelijk - 0% achterstaand
2e helft: 100% gewonnen - 0% gelijk - 0% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 0% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 0

* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.

Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?

Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.

Ajax II
GescoordTegendoelpunten
1
2
0-15
0
0
16-30
0
0
31-45
0
0
46-60
0
0
61-75
0
0
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 0-15 (1 goal). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 0-15 (2). Balans late doelpunten (76-90): 0.

Emmen
GescoordTegendoelpunten
0
0
0-15
0
0
16-30
0
0
31-45
0
0
46-60
1
0
61-75
0
0
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 61-75 (1 goal). Balans late doelpunten (76-90): 0.

* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.

Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?

Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.

Wedstrijdprofiel

2.00
Verwachte doelpunten
aanval versus verdediging tegenstander
0.5 : 1.5
Verwachte verdeling doelpunten
thuis : uit
62%
Tempo versus competitie
100% = competitiegemiddelde
50%
Beide teams scoorden (BTTS)
gemiddelde van beide teams over het seizoen
-75%
Derby-effect
H2H-doelpunten versus typische wedstrijden
100%
BTTS-schatting
op basis van de scoringsfrequentie van beide teams
0%
0:0-risico
praktisch nul
0-1
Meest waarschijnlijke doelpuntenreeks
aanval versus verdediging aan beide kanten

Ajax II

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
-0.58
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
-0.42
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-0.6 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
-0.29
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
-0.13
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
57%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
136%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
0.00
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
-1.0
Late doelpunten
0% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 100% valt in de eerste 15 minuten.
0%

Emmen

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
+0.52
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
+0.48
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
0.0 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
-0.50
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
+0.98
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
68%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
0%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
0.00
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+1.0
Late doelpunten
0% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 0% valt in de eerste 15 minuten.
0%

* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.

Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?

Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van Eerste Divisie.

Teams versus competitie

Ajax IILigaEmmen
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd▼ 3.003.24▼ 1.00
Beide teams scoorden▲ 100%76%▼ 0%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)▲ 100%65%▼ 0%
Clean sheets▼ 0%12%▲ 100%
Doelpunt voor rust▲ 100%82%▼ 0%
Doelpunt na rust▼ 0%88%▲ 100%

^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.

3.24
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
76%
Beide teams scoorden
65%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)
12%
Clean sheets
1.76
Thuisdoelpunten / wedstrijd
1.47
Uitdoelpunten / wedstrijd
+20%
Thuisvoordeel aanval
+16%
Thuisvoordeel verdediging
+18%
Totale thuisvoordeel
Doelpunten in de 1e helft (hele competitie)
82%
1 doelpunt
47%
2 doelpunten
6%
3 doelpunten
0%
4 doelpunten
Doelpunten in de 2e helft (hele competitie)
88%
1 doelpunt
53%
2 doelpunten
29%
3 doelpunten
12%
4 doelpunten

Opstellingen en spelersgebeurtenissen

Geverifieerde basisspelers, wisselspelers en geregistreerde spelersgebeurtenissen voor deze wedstrijd.

Wedstrijdtijdlijn

Doelpunten, kaarten en wissels in chronologische volgorde.

  1. Ajax IIDoelpuntDiego PugnoAssist: Pharell Nash
  2. EmmenDoelpuntFreddy QuispelAssist: Yanis Dedelhomme
  3. Ajax IIDoelpuntEmre ÜnüvarAssist: Dies Janse
  4. Ajax IIDoelpuntDiego Pugno
  5. EmmenDoelpuntJack Cooper Love
  6. Ajax IIGele kaartAvery Appiah
  7. EmmenDoelpuntNelson AmadinAssist: Jack Cooper Love
  8. Ajax IIWisselIn: Marvyn MuzunguUit: Dies Janse
  9. EmmenDoelpuntFreddy QuispelAssist: Michael Breij
  10. EmmenDoelpuntJack Cooper LoveAssist: Luca Everink
  11. EmmenGele kaartMichael Breij
  12. EmmenWisselIn: David VouteUit: Luca Everink
  13. Ajax IIDoelpuntEmre ÜnüvarAssist: Levi Acheampong

Scheidsrechter en trainers

Open hun seizoensprofielen om wedstrijdrecords, doelpunten en disciplinaire trends te vergelijken.

Onderlinge resultaten

Recente ontmoetingen (2): Ajax II 0 - 1 - 1 Emmen. Gemiddeld aantal doelpunten 0.50, beide teams scoorden in 0% wedstrijden.

FC Emmen
0 : 0
AFC Ajax II
AFC Ajax II
0 : 1
FC Emmen

Veelgestelde vragen

Wat was de uitslag van Ajax II tegen Emmen?

De wedstrijd in Eerste Divisie eindigde in Ajax II 4:6 Emmen. De volledige wedstrijdstatistieken, uitsplitsing per helft en onderlinge historie staan op deze pagina.

Wat is de onderlinge balans tussen Ajax II en Emmen?

In de laatste 2 onderlinge wedstrijden won Ajax II er 0, won Emmen er 1 en eindigden er 1 gelijk. In deze wedstrijden vielen gemiddeld 0,50 doelpunten; in 0% scoorden beide teams.

Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Ajax II tegen Emmen?

Ajax II scoort gemiddeld 1,00 doelpunten per wedstrijd en Emmen scoort 1,00. Het gemiddelde in Eerste Divisie is 3,24 doelpunten, met Over 2.5 in 65% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 100% van de wedstrijden van Ajax II en 0% van die van Emmen.

Wat is de actuele vorm van Ajax II en Emmen?

In de laatste vijf wedstrijden won Ajax II er 0, speelde het 0 gelijk en verloor het 1 (0,00 punten per wedstrijd). Emmen won er 1, speelde 0 gelijk en verloor 0 (3,00 punten per wedstrijd).

Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Ajax II tegen Emmen?

De wedstrijdstatistieken zijn hier openbaar; de volledige wedanalyse en aanbevolen pick zijn beschikbaar in de NoFluffPicks-app.