Al Duhail - Al Arabi: wedstrijdstatistieken
Al Duhail tegen Al Arabi: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken
Wat deze wedstrijd is
Al Duhail speelde tegen Al Arabi in Stars League (Qatar). De wedstrijd werd gespeeld op 29 augustus 2026. Locatie: Abdullah bin Nasser bin Khalifa Stadium. Eindstand: 1:1.
Huidige vorm
Al Duhail: 1-0-0, 3,00 punten per wedstrijd. Al Arabi: 0-1-0, 1,00 punten per wedstrijd.
Doelpuntenstatistieken
Al Duhail scoort 2,00 en krijgt 0,00 doelpunten per wedstrijd tegen. Al Arabi scoort 2,00 en krijgt 2,00 tegen. Competitiegemiddelde: 3,90 doelpunten.
BTTS en Over/Under
BTTS: Al Duhail 0%, Al Arabi 100%. Over 2.5: Al Duhail 0%, Al Arabi 100%. Competitieniveau: BTTS 80%, Over 2.5 80%.
xG, schoten en balbezit
xG per wedstrijd: Al Duhail 2,39, Al Arabi 1,87. Schoten per wedstrijd: Al Duhail 25,0, Al Arabi 19,0. Gemiddeld balbezit: Al Duhail 69%, Al Arabi 55%.
Eerste en tweede helft
Al Duhail: voorsprong bij rust 0%, doelpunten in de tweede helft 2,00. Al Arabi: voorsprong bij rust 0%, doelpunten in de tweede helft 2,00.
Doelpunten per minuut
Het sterkste historische scoringsinterval is 61-75 (2) voor Al Duhail en 46-60 (1) voor Al Arabi. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.
Competitiecontext
Stars League: 3,90 doelpunten per wedstrijd, BTTS 80%, Over 2.5 80%.
Onderlinge resultaten
Voor deze wedstrijd waren 2 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 1-1-0. Gemiddeld aantal doelpunten 5,50, BTTS 100%.
Gearchiveerde analyse vóór de wedstrijd
Deze analyse is opgesteld vóór de aftrap. De conclusies gebruiken alleen informatie die vóór de wedstrijd beschikbaar was en bevatten niet de einduitslag of statistieken na de wedstrijd.
Algemene wedstrijdanalyse
Al Duhail gaat als koploper de wedstrijd in na een 2-0 thuisoverwinning. In eigen stadion vuurt de ploeg gemiddeld maar liefst 25 schoten af, waarvan 6 op doel. De thuisploeg creëert kansen ter waarde van 2,39 xG per wedstrijd en staat de tegenstanders slechts 0,48 xG toe. Dat bevestigt zowel de aanvallende overmacht als de zeer goede defensieve organisatie. In de laatste vijf wedstrijden won Al Duhail 3 keer en maakte het 9 doelpunten, terwijl Al Arabi geen van zijn vijf wedstrijden wist te winnen en 4 nederlagen leed. De bezoekers kregen in die periode maar liefst 16 doelpunten tegen, gemiddeld 3,2 per wedstrijd, tegenover slechts 5 gescoorde doelpunten. Het verschil in de huidige vorm en spelkwaliteit van de thuisploeg wijst duidelijk op een overwinning voor Al Duhail.
Statistisch overzicht bekijkenBTTS - scoren beide teams?
Tip voor BTTS: Ja wordt ondersteund door het hoge competitiepercentage van 67% wedstrijden waarin beide teams scoorden, evenals de defensieve cijfers uit de recente duels. Al Duhail kreeg in zijn laatste vijf wedstrijden gemiddeld 1,2 doelpunt tegen, bij een xG van de tegenstanders van 1,51, terwijl Al Arabi de tegenstanders maar liefst 3,2 doelpunten per wedstrijd toestond. De thuisploeg scoorde in deze periode gemiddeld 1,8 doelpunt per wedstrijd en noteerde een xG van 1,49, waardoor een treffer tegen de zwakke defensie van de bezoekers zeer waarschijnlijk is. Al Arabi scoorde gemiddeld 1,0 doelpunt en had een xG van 1,26, wat een reële basis biedt om gebruik te maken van het feit dat Al Duhail dit seizoen nog geen enkele keer de nul hield. Voorzichtigheid is geboden vanwege de wisselvallige vorm van de bezoekers, die vier van hun laatste vijf wedstrijden verloren, maar hun BTTS-percentage van 60% over die periode laat de voorspelling nog steeds in het voordeel van doelpunten voor beide teams doorslaan.
BTTS-statistieken bekijkenOver/Under - doelpuntenanalyse
Al Duhail maakte in de laatste vijf wedstrijden gemiddeld 1,8 doelpunten, terwijl Al Arabi in die periode maar liefst 3,2 treffers per wedstrijd incasseerde. De thuisploeg creëert veel kansen: het seizoens-xG bedraagt 1,87, bij gemiddeld 19 schoten en 5 schoten op doel per wedstrijd. In de laatste vijf wedstrijden van Al Arabi vielen in 100% van de duels minstens drie doelpunten, terwijl dat percentage bij Al Duhail 60% bedraagt. De Qatarese competitie kent gemiddeld 3,0 doelpunten per wedstrijd en in 67% van de duels vielen er meer dan 2,5 doelpunten, wat een open wedstrijdscenario verder in de hand werkt. De sterkste keuze is over 1,5, omdat de combinatie van het aanvallende potentieel van de thuisploeg en de zeer zwakke defensie van de bezoekers in recente wedstrijden het risico op een uitslag met maximaal één doelpunt duidelijk verkleint.
Over/Under-statistieken bekijkenHT/FT - scenario voor rust en eindstand
Al Duhail scoorde in de laatste vijf wedstrijden gemiddeld 1,8 doelpunt en won 60% van de duels, terwijl Al Arabi gemiddeld slechts 1,0 keer scoorde, in 80% van de wedstrijden verloor en slechts 0,2 punt per wedstrijd behaalde. Bij rust stond de thuisploeg in 60% van de laatste vijf wedstrijden gelijk, terwijl de bezoekers in 60% van de duels met een achterstand de rust ingingen. Dit wijst vooral op een voorzichtige start, waarbij het overwicht van Al Duhail na rust toeneemt. In de eerste helften kreeg Al Arabi gemiddeld 1,4 doelpunt tegen en scoorde het slechts 0,2 doelpunt, terwijl de thuisploeg een doelsaldo van 0:0 had. Dit versterkt het scenario van een gelijkspel bij rust. Na rust scoort Al Duhail gemiddeld 1,2 doelpunt en krijgt het er 0,6 tegen, terwijl Al Arabi de tegenstanders gemiddeld 1,8 doelpunt laat maken. Daarom heeft de thuisploeg duidelijke redenen om de wedstrijd in de tweede helft in haar voordeel te beslissen. De tip X/1 combineert het frequente gelijkspel van Al Duhail bij rust het beste met de duidelijk betere eindvorm van de thuisploeg en de zwakke defensie van de bezoekers.
Statistieken van eerste en tweede helft bekijkenPer helft
Wedstrijdstatistieken
Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?
Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.
Teamstatistieken— wie is efficiënter?
Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.
Schotkwaliteit
| Al Duhail | Al Arabi | |
|---|---|---|
| Nauwkeurigheid (schoten op doel) | 24% | 26% |
| Kanskwaliteit (xG per schot) | 0.10 | 0.10 |
| Afwerking (doelpunten per schot op doel) | 0.33 | 0.40 |
Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.
* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.
Teamvorm— wie is beter in vorm?
De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.
Al Duhail is 200% beter voor vorm laatste 5.
3 punten / wedstrijd - Al Duhail · 1 punten / wedstrijd - Al Arabi
Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?
Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.
Al Duhail scoort in 100% van de wedstrijden (1 van 1 wedstrijden), terwijl Al Arabi in 0% (0 van 1 wedstrijden) de nul houdt.
Al Arabi scoort in 100% van de wedstrijden (1 van 1 wedstrijden), terwijl Al Duhail in 100% (1 van 1 wedstrijden) de nul houdt.
Hoe vaak ze minstens scoren...
Hoe vaak ze minstens incasseren...
* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.
Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?
Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.
Doelpuntenpatronen
BTTS en aantal doelpunten
Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?
Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.
Hele wedstrijd - teamvergelijking (Over)
Over / Under - Al Duhail
Over / Under - Al Arabi
1e helft
2e helft
Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?
Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.
Voor rust (1e helft)
Na rust (2e helft)
Al Duhail — resultaten in de tweede helft
De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.
Al Arabi — resultaten in de tweede helft
Krijgt na rust 2.0 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.
| 1e helft | 2e helft | |
|---|---|---|
| Punten per wedstrijd | 1.00 | 3.00 |
| Gemaakte doelpunten / wedstrijd | 0.0 | 2.0 |
| Tegendoelpunten / wedstrijd | 0.0 | 0.0 |
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | 0.0 | 2.0 |
| 1 doelpunt | 0% | 100% |
| 2 doelpunten | 0% | 100% |
| 3 doelpunten | 0% | 0% |
| Clean sheet | 100% | 100% |
| Geen doelpunt | 100% | 0% |
| Doelsaldo | 0 | +2 |
| 1e helft | 2e helft | |
|---|---|---|
| Punten per wedstrijd | 1.00 | 1.00 |
| Gemaakte doelpunten / wedstrijd | 0.0 | 2.0 |
| Tegendoelpunten / wedstrijd | 0.0 | 2.0 |
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | 0.0 | 4.0 |
| 1 doelpunt | 0% | 100% |
| 2 doelpunten | 0% | 100% |
| 3 doelpunten | 0% | 100% |
| Clean sheet | 100% | 0% |
| Geen doelpunt | 100% | 0% |
| Doelsaldo | 0 | 0 |
* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.
Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?
Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.
Gevaarlijkst in de minuten 61-75 (2 goals). Balans late doelpunten (76-90): 0.
Gevaarlijkst in de minuten 46-60 (1 goal). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 61-75 (2). Balans late doelpunten (76-90): +1 - wint in de slotfase.
* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.
Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?
Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.
Wedstrijdprofiel
Al Duhail
Al Arabi
* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.
Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?
Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van Stars League.
Teams versus competitie
| Al Duhail | Liga | Al Arabi | |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | ▼ 2.00 | 3.90 | ▲ 4.00 |
| Beide teams scoorden | ▼ 0% | 80% | ▲ 100% |
| Min. 3 doelpunten (Over 2.5) | ▼ 0% | 80% | ▲ 100% |
| Clean sheets | ▲ 100% | 10% | ▼ 0% |
| Doelpunt voor rust | ▼ 0% | 70% | ▼ 0% |
| Doelpunt na rust | ▲ 100% | 90% | ▲ 100% |
^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.
Opstellingen en spelersgebeurtenissen
Geverifieerde basisspelers, wisselspelers en geregistreerde spelersgebeurtenissen voor deze wedstrijd.
Thuisteam
Basisopstelling
Wisselspelers
Uitteam
Basisopstelling
Wedstrijdtijdlijn
Doelpunten, kaarten en wissels in chronologische volgorde.
Scheidsrechter en trainers
Open hun seizoensprofielen om wedstrijdrecords, doelpunten en disciplinaire trends te vergelijken.
Onderlinge resultaten
Recente ontmoetingen (2): Al Duhail 1 - 1 - 0 Al Arabi. Gemiddeld aantal doelpunten 5.50, beide teams scoorden in 100% wedstrijden.
Veelgestelde vragen
Wat was de uitslag van Al Duhail tegen Al Arabi?
De wedstrijd in Stars League eindigde in Al Duhail 1:1 Al Arabi. De volledige wedstrijdstatistieken, uitsplitsing per helft en onderlinge historie staan op deze pagina.
Wat is de onderlinge balans tussen Al Duhail en Al Arabi?
In de laatste 2 onderlinge wedstrijden won Al Duhail er 1, won Al Arabi er 0 en eindigden er 1 gelijk. In deze wedstrijden vielen gemiddeld 5,50 doelpunten; in 100% scoorden beide teams.
Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Al Duhail tegen Al Arabi?
Al Duhail scoort gemiddeld 2,00 doelpunten per wedstrijd en Al Arabi scoort 2,00. Het gemiddelde in Stars League is 3,90 doelpunten, met Over 2.5 in 80% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 0% van de wedstrijden van Al Duhail en 100% van die van Al Arabi.
Wat is de actuele vorm van Al Duhail en Al Arabi?
In de laatste vijf wedstrijden won Al Duhail er 1, speelde het 0 gelijk en verloor het 0 (3,00 punten per wedstrijd). Al Arabi won er 0, speelde 1 gelijk en verloor 0 (1,00 punten per wedstrijd).
Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Al Duhail tegen Al Arabi?
Gebruik deze pagina om de cijfers achter Al Duhail tegen Al Arabi te vergelijken. Open de NoFluffPicks-app voor de wedanalyse, pick, Value Bet en uitleg.


