Al Ittifaq - Al Nassr: wedstrijdstatistieken
Al Ittifaq tegen Al Nassr: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken
Wat deze wedstrijd is
Al Ittifaq speelde tegen Al Nassr in Professional League (Saoedi-Arabië). De wedstrijd werd gespeeld op 25 augustus 2026. Locatie: EGO STADIUM. Eindstand: 2:3.
Huidige vorm
Al Ittifaq: 2-0-0, 3,00 punten per wedstrijd. Al Nassr: 2-0-0, 3,00 punten per wedstrijd.
Doelpuntenstatistieken
Al Ittifaq scoort 2,50 en krijgt 1,00 doelpunten per wedstrijd tegen. Al Nassr scoort 3,50 en krijgt 0,00 tegen. Competitiegemiddelde: 2,64 doelpunten.
BTTS en Over/Under
BTTS: Al Ittifaq 50%, Al Nassr 0%. Over 2.5: Al Ittifaq 50%, Al Nassr 100%. Competitieniveau: BTTS 41%, Over 2.5 50%.
xG, schoten en balbezit
xG per wedstrijd: Al Ittifaq 2,14, Al Nassr 2,00. Schoten per wedstrijd: Al Ittifaq 17,5, Al Nassr 17,5. Gemiddeld balbezit: Al Ittifaq 61%, Al Nassr 58%.
Eerste en tweede helft
Al Ittifaq: voorsprong bij rust 0%, doelpunten in de tweede helft 2,00. Al Nassr: voorsprong bij rust 100%, doelpunten in de tweede helft 1,50.
Doelpunten per minuut
Het sterkste historische scoringsinterval is 76-90+ (3) voor Al Ittifaq en 31-45+ (3) voor Al Nassr. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.
Competitiecontext
Professional League: 2,64 doelpunten per wedstrijd, BTTS 41%, Over 2.5 50%.
Onderlinge resultaten
Voor deze wedstrijd waren 2 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 0-1-1. Gemiddeld aantal doelpunten 2,50, BTTS 50%.
Gearchiveerde analyse vóór de wedstrijd
Deze analyse is opgesteld vóór de aftrap. De conclusies gebruiken alleen informatie die vóór de wedstrijd beschikbaar was en bevatten niet de einduitslag of statistieken na de wedstrijd.
Algemene wedstrijdanalyse
Al Nassr staat tweede op de ranglijst, terwijl Al Ittifaq vierde staat. In hun laatste vijf wedstrijden wonnen de bezoekers drie keer en maakten ze 12 doelpunten. De thuisploeg scoorde in diezelfde periode 11 keer, maar kreeg 7 tegentreffers te verwerken, tegenover 6 voor Al Nassr, wat wijst op een iets minder stabiele defensieve organisatie. Een pluspunt voor Al Ittifaq is de enige eerdere thuiswedstrijd, die met 4-2 werd gewonnen. Daarin kwam het team tot een xG van 2,69, 21 schoten en 66% balbezit. Dat is echter een zeer kleine steekproef, terwijl Al Nassr over vijf wedstrijden een hogere huidige puntenefficiëntie heeft. Daarom moeten de bezoekers licht favoriet worden geacht.
Statistisch overzicht bekijkenBTTS - scoren beide teams?
Het sterkste signaal voor BTTS komt uit de huidige vorm: bij beide teams deed dit scenario zich voor in 60% van hun laatste 5 wedstrijden, precies gelijk aan het competitiegemiddelde. Al Ittifaq scoorde in deze periode gemiddeld 2,2 doelpunten en kreeg er 1,4 tegen, terwijl Al Nassr gemiddeld 2,4 keer scoorde en 1,2 doelpunten incasseerde. Beide ploegen creëren dus regelmatig de omstandigheden voor doelpunten aan beide kanten. Het aanvallende potentieel wordt bevestigd door de xG: 1,96 voor de thuisploeg en 1,67 voor de bezoekers, tegenover toegestane waarden van respectievelijk 1,37 en 1,09. De vroege seizoensstatistieken zijn onvolledig en tonen aan beide kanten 0% BTTS. Daarom moet meer gewicht worden toegekend aan het veel bredere beeld van de laatste vijf wedstrijden. BTTS Ja is bij zulke productieve aanvallen waarschijnlijker dan het scenario waarin minstens één team niet scoort.
BTTS-statistieken bekijkenOver/Under - doelpuntenanalyse
Beide teams laten in hun laatste vijf wedstrijden een hoge doelpuntenproductie zien: Al Ittifaq scoorde gemiddeld 2,2 doelpunten, terwijl Al Nassr op 2,4 uitkwam. De thuisploeg kreeg in deze periode gemiddeld 1,4 doelpunten per wedstrijd tegen, tegenover 1,2 bij de bezoekers, wat erop wijst dat er aan beide kanten kansen zullen ontstaan. Het aanvallende potentieel wordt ook bevestigd door de gemiddelde xG: 1,96 voor Al Ittifaq en 1,67 voor Al Nassr, goed voor een gezamenlijke verwachting van 3,15 doelpunten. De lijn van 2,5 werd overschreden in 60% van de laatste vijf wedstrijden van de thuisploeg en zelfs in 80% van de wedstrijden van de bezoekers, terwijl het competitiegemiddelde uitkomt op een hoge 3,1 doelpunten. De sterkste keuze blijft echter over 1,5, omdat de combinatie van de scoringsvorm van beide teams het scenario van een wedstrijd met maximaal één doelpunt aanzienlijk minder waarschijnlijk maakt.
Over/Under-statistieken bekijkenHT/FT - scenario voor rust en eindstand
Het sterkste signaal komt uit de vorm van Al Nassr in de laatste vijf wedstrijden: de uitploeg stond in 75% van de wedstrijden bij rust op voorsprong, terwijl Al Ittifaq in slechts 40% van de duels leidde en maar liefst in 40% met een achterstand de rust inging. Al Nassr maakte voor rust gemiddeld 1,5 doelpunt en incasseerde slechts 0,25, tegenover gemiddelden van Al Ittifaq van 0,8 gescoord en 0,8 tegendoelpunt. Ook na rust oogt de uitploeg stabieler: in 75% van de laatste wedstrijden won Al Nassr de tweede helft en behaalde het gemiddeld 2,25 punten, tegenover 40% gewonnen tweede helften van de thuisploeg. Al Ittifaq scoort weliswaar gemiddeld 2,2 doelpunten in de laatste vijf wedstrijden, maar incasseert er 1,4, terwijl Al Nassr uitkomt op 2,4 gescoorde en 1,2 tegendoelpunten. De seizoensgegevens van de thuisploeg omvatten slechts één wedstrijd en beperken daardoor de betrouwbaarheid van de prognose, maar het huidige overwicht van de uitploeg wijst vooral op het scenario waarin Al Nassr bij rust leidt en de wedstrijd wint.
Statistieken van eerste en tweede helft bekijkenPer helft
Wedstrijdstatistieken
Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?
Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.
Teamstatistieken— wie is efficiënter?
Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.
Schotkwaliteit
| Al Ittifaq | Al Nassr | |
|---|---|---|
| Nauwkeurigheid (schoten op doel) | 43% | 40% |
| Kanskwaliteit (xG per schot) | 0.12 | 0.11 |
| Afwerking (doelpunten per schot op doel) | 0.33 | 0.50 |
Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.
* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.
Teamvorm— wie is beter in vorm?
De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.
Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?
Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.
Al Nassr is 40% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.
2.5 doelpunten / wedstrijd - Al Ittifaq · 3.5 doelpunten / wedstrijd - Al Nassr
Al Ittifaq scoort in 100% van de wedstrijden (2 van 2 wedstrijden), terwijl Al Nassr in 100% (2 van 2 wedstrijden) de nul houdt.
Al Nassr scoort in 100% van de wedstrijden (2 van 2 wedstrijden), terwijl Al Ittifaq in 50% (1 van 2 wedstrijden) de nul houdt.
Hoe vaak ze minstens scoren...
Hoe vaak ze minstens incasseren...
* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.
Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?
Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.
Doelpuntenpatronen
BTTS en aantal doelpunten
Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?
Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.
Hele wedstrijd - teamvergelijking (Over)
Over / Under - Al Ittifaq
Over / Under - Al Nassr
1e helft
2e helft
Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?
Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.
Al Nassr is 200% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).
1 punten / wedstrijd - Al Ittifaq · 3 punten / wedstrijd - Al Nassr
Voor rust (1e helft)
Na rust (2e helft)
Al Ittifaq — resultaten in de tweede helft
De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.
Al Nassr — resultaten in de tweede helft
Staat in 100% van de wedstrijden bij rust voor en wint 100%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.
De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.
| 1e helft | 2e helft | |
|---|---|---|
| Punten per wedstrijd | 1.00 | 3.00 |
| Gemaakte doelpunten / wedstrijd | 0.5 | 2.0 |
| Tegendoelpunten / wedstrijd | 0.5 | 0.5 |
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | 1.0 | 2.5 |
| 1 doelpunt | 50% | 100% |
| 2 doelpunten | 50% | 50% |
| 3 doelpunten | 0% | 50% |
| Clean sheet | 50% | 50% |
| Geen doelpunt | 50% | 0% |
| Doelsaldo | 0 | +3 |
| 1e helft | 2e helft | |
|---|---|---|
| Punten per wedstrijd | 3.00 | 3.00 |
| Gemaakte doelpunten / wedstrijd | 2.0 | 1.5 |
| Tegendoelpunten / wedstrijd | 0.0 | 0.0 |
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | 2.0 | 1.5 |
| 1 doelpunt | 100% | 100% |
| 2 doelpunten | 100% | 50% |
| 3 doelpunten | 0% | 0% |
| Clean sheet | 100% | 100% |
| Geen doelpunt | 0% | 0% |
| Doelsaldo | +4 | +3 |
* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.
Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?
Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.
Gevaarlijkst in de minuten 76-90 (3 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 31-45 (1). Balans late doelpunten (76-90): +3 - wint in de slotfase.
Gevaarlijkst in de minuten 31-45 (3 goals). Balans late doelpunten (76-90): +1 - wint in de slotfase.
* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.
Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?
Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.
Wedstrijdprofiel
Al Ittifaq
Al Nassr
* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.
Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?
Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van Professional League.
Teams versus competitie
| Al Ittifaq | Liga | Al Nassr | |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | ▲ 3.50 | 2.64 | ▲ 3.50 |
| Beide teams scoorden | ▲ 50% | 41% | ▼ 0% |
| Min. 3 doelpunten (Over 2.5) | • 50% | 50% | ▲ 100% |
| Clean sheets | ▲ 50% | 36% | ▲ 100% |
| Doelpunt voor rust | ▼ 50% | 77% | ▲ 100% |
| Doelpunt na rust | ▲ 100% | 68% | ▲ 100% |
^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.
Opstellingen en spelersgebeurtenissen
Geverifieerde basisspelers, wisselspelers en geregistreerde spelersgebeurtenissen voor deze wedstrijd.
Thuisteam
Basisopstelling
Uitteam
Basisopstelling
Wisselspelers
Wedstrijdtijdlijn
Doelpunten, kaarten en wissels in chronologische volgorde.
Scheidsrechter en trainers
Open hun seizoensprofielen om wedstrijdrecords, doelpunten en disciplinaire trends te vergelijken.
Onderlinge resultaten
Recente ontmoetingen (2): Al Ittifaq 0 - 1 - 1 Al Nassr. Gemiddeld aantal doelpunten 2.50, beide teams scoorden in 50% wedstrijden.
Veelgestelde vragen
Wat was de uitslag van Al Ittifaq tegen Al Nassr?
De wedstrijd in Professional League eindigde in Al Ittifaq 2:3 Al Nassr. De volledige wedstrijdstatistieken, uitsplitsing per helft en onderlinge historie staan op deze pagina.
Wat is de onderlinge balans tussen Al Ittifaq en Al Nassr?
In de laatste 2 onderlinge wedstrijden won Al Ittifaq er 0, won Al Nassr er 1 en eindigden er 1 gelijk. In deze wedstrijden vielen gemiddeld 2,50 doelpunten; in 50% scoorden beide teams.
Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Al Ittifaq tegen Al Nassr?
Al Ittifaq scoort gemiddeld 2,50 doelpunten per wedstrijd en Al Nassr scoort 3,50. Het gemiddelde in Professional League is 2,64 doelpunten, met Over 2.5 in 50% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 50% van de wedstrijden van Al Ittifaq en 0% van die van Al Nassr.
Wat is de actuele vorm van Al Ittifaq en Al Nassr?
In de laatste vijf wedstrijden won Al Ittifaq er 2, speelde het 0 gelijk en verloor het 0 (3,00 punten per wedstrijd). Al Nassr won er 2, speelde 0 gelijk en verloor 0 (3,00 punten per wedstrijd).
Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Al Ittifaq tegen Al Nassr?
Gebruik deze pagina om de cijfers achter Al Ittifaq tegen Al Nassr te vergelijken. Open de NoFluffPicks-app voor de wedanalyse, pick, Value Bet en uitleg.


