Almagro - Chacarita Juniors: wedstrijdstatistieken
Almagro tegen Chacarita Juniors: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken
Wat deze wedstrijd is
Almagro speelde tegen Chacarita Juniors in Prim B Nacional (Argentinië). De wedstrijd werd gespeeld op 10 oktober 2026. Locatie: Estadio Tres de Febrero. Eindstand: 2:1.
Huidige vorm
Almagro: 1-1-3, 0,80 punten per wedstrijd. Chacarita Juniors: 2-0-3, 1,20 punten per wedstrijd.
Doelpuntenstatistieken
Almagro scoort 0,88 en krijgt 1,19 doelpunten per wedstrijd tegen. Chacarita Juniors scoort 0,75 en krijgt 1,03 tegen. Competitiegemiddelde: 1,93 doelpunten.
BTTS en Over/Under
BTTS: Almagro 41%, Chacarita Juniors 28%. Over 2.5: Almagro 31%, Chacarita Juniors 25%. Competitieniveau: BTTS 39%, Over 2.5 33%.
xG, schoten en balbezit
xG per wedstrijd: Almagro 1,14, Chacarita Juniors 1,11. Schoten per wedstrijd: Almagro 8,6, Chacarita Juniors 8,4. Gemiddeld balbezit: Almagro 46%, Chacarita Juniors 51%.
Eerste en tweede helft
Almagro: voorsprong bij rust 9%, doelpunten in de tweede helft 0,56. Chacarita Juniors: voorsprong bij rust 19%, doelpunten in de tweede helft 0,44.
Doelpunten per minuut
Het sterkste historische scoringsinterval is 46-60 (7) voor Almagro en 61-75 (6) voor Chacarita Juniors. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.
Competitiecontext
Prim B Nacional: 1,93 doelpunten per wedstrijd, BTTS 39%, Over 2.5 33%.
Onderlinge resultaten
Voor deze wedstrijd waren 1 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 0-0-1. Gemiddeld aantal doelpunten 1,00, BTTS 0%.
Gearchiveerde analyse vóór de wedstrijd
Deze analyse is opgesteld vóór de aftrap. De conclusies gebruiken alleen informatie die vóór de wedstrijd beschikbaar was en bevatten niet de einduitslag of statistieken na de wedstrijd.
Algemene wedstrijdanalyse
Almagro heeft duidelijk voordeel dankzij het thuisvoordeel: het wint 38% van zulke wedstrijden, terwijl Chacarita Juniors slechts 6% van zijn uitwedstrijden won en maar liefst 75% verloor. De thuisploeg maakt gemiddeld 1 doelpunt en krijgt er 0,88 tegen, terwijl de bezoekers uit slechts 0,44 doelpunt maken en er 1,38 tegen krijgen. Chacarita kwam in 63% van zijn uitwedstrijden niet tot scoren. In combinatie met het feit dat Almagro in 38% van zijn thuiswedstrijden de nul hield, pleit dat in het voordeel van de thuisploeg. De gemiddelde xG-waarden liggen dichter bij elkaar: 1,27 voor Almagro thuis en 1,10 voor Chacarita uit. Het voordeel garandeert dus geen ruime overwinning. Ook de recente vorm noopt tot voorzichtigheid: Almagro won slechts 1 van zijn laatste 5 wedstrijden en kreeg daarin 9 doelpunten tegen, terwijl de bezoekers er 2 van hun laatste 5 wonnen en 4 doelpunten tegen kregen.
Statistisch overzicht bekijkenBTTS - scoren beide teams?
Het sterkste argument voor BTTS ‘nee’ is de aanval van Chacarita Juniors: uit scoort de ploeg gemiddeld slechts 0,44 doelpunt en komt ze in 63% van de wedstrijden niet tot scoren. Almagro houdt in 50% van zijn thuiswedstrijden de nul, en in slechts 25% daarvan scoren beide teams; bij de uitwedstrijden van de tegenstander is dat 31%. De thuisploeg heeft meer kans om te scoren, want thuis maakt Almagro gemiddeld 1,06 doelpunt, terwijl Chacarita uit gemiddeld 1,38 doelpunt incasseert. Een mogelijk tegenargument is de recente vorm van Almagro: in de laatste vijf wedstrijden kreeg de ploeg gemiddeld 1,8 doelpunt tegen en viel BTTS in 80% daarvan. Toch wijzen de scoringsproblemen van de bezoekers dit seizoen en het lage BTTS-percentage bij beide teams erop dat een wedstrijd waarin minstens één team niet scoort waarschijnlijker is.
BTTS-statistieken bekijkenOver/Under - doelpuntenanalyse
Het sterkste signaal wijst op minder dan 3.5 doelpunten: dat gebeurde in 94% van de thuiswedstrijden van Almagro en in 94% van de uitwedstrijden van Chacarita Juniors. De bezoekers scoren uit gemiddeld slechts 0,44 doelpunt en kwamen in 63% van die wedstrijden niet tot scoren; de thuisploeg hield in 50% van de thuiswedstrijden de nul. Almagro kan echter profiteren van de defensie van de tegenstander, die uit gemiddeld 1,38 doelpunt tegen krijgt. Daarom is de prognose 1,25 doelpunt voor de thuisploeg en 0,80 voor de bezoekers. De recente vorm van Almagro vraagt wel om enige voorzichtigheid: in vier van de vijf wedstrijden van deze ploeg vielen minstens drie doelpunten. Maar met een voorspeld totaal van 2,05 doelpunten blijft de lijn van 3.5 een veiligere keuze dan 2.5.
Over/Under-statistieken bekijkenHT/FT - scenario voor rust en eindstand
Almagro stond in 9 van de 16 wedstrijden bij rust gelijk (56%), en Chacarita Juniors in 8 van de 16 (50%), waardoor een gelijkopgaande eerste helft het meest waarschijnlijk is. In de laatste vijf wedstrijden gingen de thuisploeg vier keer met een gelijke stand de rust in, hoewel de bezoekers op dat moment al drie keer achterstonden. Daardoor is een voorsprong voor Almagro een reëel alternatief. Na rust maakt Almagro gemiddeld 0,69 doelpunten, terwijl Chacarita gemiddeld 0,88 doelpunten incasseert en in 88% van de tweede helften niet tot scoren komt. De overhand van de thuisploeg over de hele wedstrijd blijkt ook uit gemiddeld 1,69 punten per wedstrijd tegenover 0,38 voor de bezoekers, en uit winstpercentages van respectievelijk 50% en 6%. De mindere resultaten van Almagro in de laatste vijf wedstrijden, met gemiddeld 0,8 punten tegenover 1,2 voor Chacarita, maken de voorspelling minder zeker, maar een gelijkspel bij rust en een overwinning voor de thuisploeg blijven het meest waarschijnlijke scenario.
Statistieken van eerste en tweede helft bekijkenPer helft
Wedstrijdstatistieken
Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?
Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.
Teamstatistieken— wie is efficiënter?
Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.
Schotkwaliteit
| Almagro | Chacarita Juniors | |
|---|---|---|
| Nauwkeurigheid (schoten op doel) | 33% | 33% |
| Kanskwaliteit (xG per schot) | 0.13 | 0.13 |
| Afwerking (doelpunten per schot op doel) | 0.31 | 0.27 |
Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.
* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.
Teamvorm— wie is beter in vorm?
De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.
Chacarita Juniors is 50% beter voor vorm laatste 5.
0.8 punten / wedstrijd - Almagro · 1.2 punten / wedstrijd - Chacarita Juniors
Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?
Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.
Almagro is 17% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.
0.88 doelpunten / wedstrijd - Almagro · 0.75 doelpunten / wedstrijd - Chacarita Juniors
Chacarita Juniors is 16% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.
1.19 doelpunten / wedstrijd - Almagro · 1.03 doelpunten / wedstrijd - Chacarita Juniors
Almagro scoort in 59% van de wedstrijden (19 van 32 wedstrijden), terwijl Chacarita Juniors in 31% (10 van 32 wedstrijden) de nul houdt.
Chacarita Juniors scoort in 50% van de wedstrijden (16 van 32 wedstrijden), terwijl Almagro in 28% (9 van 32 wedstrijden) de nul houdt.
Hoe vaak ze minstens scoren...
Hoe vaak ze minstens incasseren...
* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.
Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?
Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.
Doelpuntenpatronen
BTTS en aantal doelpunten
Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?
Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.
Hele wedstrijd - teamvergelijking (Over)
Over / Under - Almagro
Over / Under - Chacarita Juniors
1e helft
2e helft
Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?
Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.
Chacarita Juniors is 24% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).
0.88 punten / wedstrijd - Almagro · 1.09 punten / wedstrijd - Chacarita Juniors
Voor rust (1e helft)
Na rust (2e helft)
Almagro — resultaten in de tweede helft
Staat in 9% van de wedstrijden bij rust voor en wint 31%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.
De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.
Chacarita Juniors — resultaten in de tweede helft
Staat in 19% van de wedstrijden bij rust voor en wint 28%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.
Krijgt na rust 0.2 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.
| 1e helft | 2e helft | |
|---|---|---|
| Punten per wedstrijd | 0.80 | 1.00 |
| Gemaakte doelpunten / wedstrijd | 0.8 | 0.4 |
| Tegendoelpunten / wedstrijd | 1.0 | 0.8 |
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | 1.8 | 1.2 |
| 1 doelpunt | 80% | 60% |
| 2 doelpunten | 60% | 40% |
| 3 doelpunten | 20% | 20% |
| Clean sheet | 20% | 40% |
| Geen doelpunt | 40% | 80% |
| Doelsaldo | -1 | -2 |
| 1e helft | 2e helft | |
|---|---|---|
| Punten per wedstrijd | 0.80 | 1.80 |
| Gemaakte doelpunten / wedstrijd | 0.4 | 0.6 |
| Tegendoelpunten / wedstrijd | 0.8 | 0.0 |
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | 1.2 | 0.6 |
| 1 doelpunt | 80% | 40% |
| 2 doelpunten | 20% | 20% |
| 3 doelpunten | 20% | 0% |
| Clean sheet | 40% | 100% |
| Geen doelpunt | 60% | 60% |
| Doelsaldo | -2 | +3 |
* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.
Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?
Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.
Gevaarlijkst in de minuten 46-60 (7 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 31-45 (8). Balans late doelpunten (76-90): +2 - wint in de slotfase.
Gevaarlijkst in de minuten 61-75 (6 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 76-90 (9). Balans late doelpunten (76-90): -4 - de slotfase is een zwak punt.
* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.
Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?
Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.
Wedstrijdprofiel
Almagro
Chacarita Juniors
* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.
Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?
Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van Prim B Nacional.
Teams versus competitie
| Almagro | Liga | Chacarita Juniors | |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | ▲ 2.06 | 1.93 | ▼ 1.78 |
| Beide teams scoorden | ▲ 41% | 39% | ▼ 28% |
| Min. 3 doelpunten (Over 2.5) | ▼ 31% | 33% | ▼ 25% |
| Clean sheets | ▼ 28% | 38% | ▼ 31% |
| Doelpunt voor rust | ▼ 50% | 55% | ▼ 53% |
| Doelpunt na rust | • 69% | 70% | ▼ 66% |
^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.
Opstellingen en spelersgebeurtenissen
Geverifieerde basisspelers, wisselspelers en geregistreerde spelersgebeurtenissen voor deze wedstrijd.
Thuisteam
Basisopstelling
Wisselspelers
Uitteam
Basisopstelling
Wisselspelers
Wedstrijdtijdlijn
Doelpunten, kaarten en wissels in chronologische volgorde.
Scheidsrechter en trainers
Open hun seizoensprofielen om wedstrijdrecords, doelpunten en disciplinaire trends te vergelijken.
Onderlinge resultaten
Vorige ontmoeting: Almagro 0 - 0 - 1 Chacarita Juniors. Gemiddeld aantal doelpunten 1.00, beide teams scoorden in 0% wedstrijden.
Veelgestelde vragen
Wat was de uitslag van Almagro tegen Chacarita Juniors?
De wedstrijd in Prim B Nacional eindigde in Almagro 2:1 Chacarita Juniors. De volledige wedstrijdstatistieken, uitsplitsing per helft en onderlinge historie staan op deze pagina.
Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Almagro tegen Chacarita Juniors?
Almagro scoort gemiddeld 0,88 doelpunten per wedstrijd en Chacarita Juniors scoort 0,75. Het gemiddelde in Prim B Nacional is 1,93 doelpunten, met Over 2.5 in 33% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 41% van de wedstrijden van Almagro en 28% van die van Chacarita Juniors.
Wat is de actuele vorm van Almagro en Chacarita Juniors?
In de laatste vijf wedstrijden won Almagro er 1, speelde het 1 gelijk en verloor het 3 (0,80 punten per wedstrijd). Chacarita Juniors won er 2, speelde 0 gelijk en verloor 3 (1,20 punten per wedstrijd).
Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Almagro tegen Chacarita Juniors?
Gebruik deze pagina om de cijfers achter Almagro tegen Chacarita Juniors te vergelijken. Open de NoFluffPicks-app voor de wedanalyse, pick, Value Bet en uitleg.


