Engeland - National LeagueThe J. Davidson StadiumGegevens actueel op 17 oktober 2026

Altrincham - Aldershot Town: wedstrijdstatistieken

Altrincham tegen Aldershot Town: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken

Wat deze wedstrijd is

Altrincham speelde tegen Aldershot Town in National League (Engeland). De wedstrijd werd gespeeld op 10 oktober 2026. Locatie: The J. Davidson Stadium. Eindstand: 3:1.

Huidige vorm

Altrincham: 4-0-1, 2,40 punten per wedstrijd. Aldershot Town: 1-1-3, 0,80 punten per wedstrijd.

Doelpuntenstatistieken

Altrincham scoort 1,42 en krijgt 1,50 doelpunten per wedstrijd tegen. Aldershot Town scoort 1,42 en krijgt 1,08 tegen. Competitiegemiddelde: 3,08 doelpunten.

BTTS en Over/Under

BTTS: Altrincham 67%, Aldershot Town 67%. Over 2.5: Altrincham 75%, Aldershot Town 42%. Competitieniveau: BTTS 64%, Over 2.5 60%.

xG, schoten en balbezit

xG per wedstrijd: Altrincham 1,25, Aldershot Town 1,32. Schoten per wedstrijd: Altrincham 8,5, Aldershot Town 9,1. Gemiddeld balbezit: Altrincham 51%, Aldershot Town 51%.

Eerste en tweede helft

Altrincham: voorsprong bij rust 42%, doelpunten in de tweede helft 0,50. Aldershot Town: voorsprong bij rust 17%, doelpunten in de tweede helft 0,75.

Doelpunten per minuut

Het sterkste historische scoringsinterval is 16-30 (5) voor Altrincham en 31-45+ (5) voor Aldershot Town. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.

Competitiecontext

National League: 3,08 doelpunten per wedstrijd, BTTS 64%, Over 2.5 60%.

Onderlinge resultaten

Voor deze wedstrijd waren 2 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 1-0-1. Gemiddeld aantal doelpunten 4,00, BTTS 100%.

Gearchiveerde analyse vóór de wedstrijd

Deze analyse is opgesteld vóór de aftrap. De conclusies gebruiken alleen informatie die vóór de wedstrijd beschikbaar was en bevatten niet de einduitslag of statistieken na de wedstrijd.

Algemene wedstrijdanalyse

Altrincham heeft 4 van de laatste 5 wedstrijden gewonnen, terwijl Aldershot Town in diezelfde periode slechts 1 overwinning boekte en 3 nederlagen leed. Thuis wint de ploeg 80% van de wedstrijden en scoort ze gemiddeld 2 doelpunten; uit wint de bezoekende ploeg 33% van de wedstrijden en maakt ze gemiddeld 1 doelpunt. Altrincham creëert ook iets betere kansen: de thuis-xG bedraagt 1,58, tegenover een uit-xG van 1,37 voor Aldershot. De defensie van de bezoekers krijgt uit gemiddeld slechts 1 doelpunt tegen, wat de prognose minder zeker maakt, maar staat kansen met een xG van 1,52 toe, vergelijkbaar met het aanvallende gemiddelde van de thuisploeg. Samen met een reeks van 4 overwinningen in de laatste 5 thuiswedstrijden pleit dit voor een zege van Altrincham.

Statistisch overzicht bekijken
BTTS - scoren beide teams?

In 67% van de wedstrijden van beide teams scoren beide ploegen, iets vaker dan het competitiegemiddelde van 64%. In de laatste vijf wedstrijden was dit percentage 60% voor Altrincham en 80% voor Aldershot, wat het signaal voor ‘ja’ ondersteunt. De thuisploeg scoort gemiddeld 1,83 doelpunt per thuiswedstrijd, terwijl de bezoekers onlangs gemiddeld 1,6 doelpunt per wedstrijd tegen kregen. Daardoor is het waarschijnlijk dat Altrincham scoort. Aldershot maakt uit gemiddeld slechts 1,0 doelpunt, maar scoorde in de laatste vijf wedstrijden gemiddeld 1,6 doelpunt per duel, terwijl Altrincham slechts in 17% van de wedstrijden de nul hield. De lagere scoringsproductie van de bezoekers buitenshuis maakt de voorspelling minder zeker, maar de cijfers wijzen erop dat beide teams zullen scoren.

BTTS-statistieken bekijken
Over/Under - doelpuntenanalyse

Altrincham scoort gemiddeld 1,83 doelpunten per wedstrijd en Aldershot 1,00. Met een prognose van in totaal 2,67 doelpunten wijst dat op meer dan 1,5 doelpunt. In de laatste vijf wedstrijden van de thuisploeg vielen gemiddeld 2,8 doelpunten en in die van de uitploeg 3,2, waardoor ook de recente vorm van beide teams op minstens twee treffers wijst. Beide ploegen scoorden in 83% van de meegenomen wedstrijden en in 67% van hun wedstrijden scoorden beide teams. Hoewel er tot nu toe bij beide teams in 67% van de wedstrijden meer dan 1,5 doelpunt viel, geeft deze lijn een duidelijker signaal dan de grens van 2,5, die de thuisploeg in 50% en de uitploeg in 33% van de wedstrijden overschreed.

Over/Under-statistieken bekijken
HT/FT - scenario voor rust en eindstand

Altrincham stond in 4 van de laatste 5 wedstrijden bij rust voor en won er 4. Daarom is een voorsprong voor de thuisploeg die tot het einde standhoudt het meest waarschijnlijke scenario. Over de volledige onderzochte periode scoorden de thuisploeg gemiddeld 1,17 doelpunten vóór rust, terwijl Aldershot Town slechts 0,17 doelpunten maakte en na de eerste helft geen enkele keer voorstond. Ook het gemiddelde van 1,83 doelpunten per wedstrijd tegenover 1,00 voor de bezoekers en 4 overwinningen in de laatste 5 wedstrijden tegenover 1 voor de tegenstander pleiten voor een zege van Altrincham. Een gelijkspel bij rust blijft een belangrijk alternatief, want Aldershot ging in 4 van de 6 wedstrijden met een gelijke stand de rust in. De bezoekers scoren na rust gemiddeld 0,83 doelpunten tegenover 0,67 voor de thuisploeg, waardoor ze de voorsprong kunnen bedreigen. Hun mindere resultaten over de volledige wedstrijden maken 1/1 echter nog steeds de meest waarschijnlijke uitkomst.

Statistieken van eerste en tweede helft bekijken

Per helft

1 : 0
1e helft
2 : 1
2e helft

Wedstrijdstatistieken

59Balbezit (%)41
AltrinchamAldershot Town
8Schoten5
AltrinchamAldershot Town
5Schoten op doel2
AltrinchamAldershot Town
1.45xG1
AltrinchamAldershot Town
6Corners5
AltrinchamAldershot Town
81Gevaarlijke aanvallen75
AltrinchamAldershot Town
14Overtredingen14
AltrinchamAldershot Town
2Kaarten3
AltrinchamAldershot Town

Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?

Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.

1.42Gemaakte doelpunten / wedstrijd1.42
AltrinchamAldershot Town
1.5Tegendoelpunten / wedstrijd1.08
AltrinchamAldershot Town
51%Gemiddeld balbezit51%
AltrinchamAldershot Town
4Schoten op doel / wedstrijd4.33
AltrinchamAldershot Town

Teamstatistieken— wie is efficiënter?

Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.

8.5Schoten per wedstrijd9.08
AltrinchamAldershot Town
4Schoten op doel4.33
AltrinchamAldershot Town
16.7%Schotconversie15.6%
AltrinchamAldershot Town
51%Balbezit51%
AltrinchamAldershot Town
1.25xG voor1.32
AltrinchamAldershot Town
1.4xG tegen1.45
AltrinchamAldershot Town

Schotkwaliteit

Altrincham: Efficiënte afwerkingAldershot Town: Efficiënte afwerking
AltrinchamAldershot Town
Nauwkeurigheid (schoten op doel)47%48%
Kanskwaliteit (xG per schot)0.150.15
Afwerking (doelpunten per schot op doel)0.350.33

Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.

* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.

Teamvorm— wie is beter in vorm?

De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.

Altrincham is 200% beter voor vorm laatste 5.

2.4 punten / wedstrijd - Altrincham · 0.8 punten / wedstrijd - Aldershot Town

Altrincham
WWWWL
Resultaatverdeling seizoen
58% W0% G42% V
Seizoen (W-G-V)
7-0-5
1.75 punten / wedstrijd · doelsaldo -1
Laatste 5 (W-G-V)
4-0-1
2.40 punten / wedstrijd
Record thuis (W-G-V)
4-0-1
Laatste 5 thuis
4-0-1
LWWWW
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 1.8Tegendoelpunten: 1.0xG: 1.37xG tegenstander: 1.09BTTS: 60%Over 2.5: 80%
Aldershot Town
DLWLL
Resultaatverdeling seizoen
42% W25% G33% V
Seizoen (W-G-V)
5-3-4
1.50 punten / wedstrijd · doelsaldo +4
Laatste 5 (W-G-V)
1-1-3
0.80 punten / wedstrijd
Record uit (W-G-V)
2-2-2
Laatste 5 uit
1-2-2
DDWLL
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 1.6Tegendoelpunten: 1.6xG: 1.26xG tegenstander: 1.46BTTS: 80%Over 2.5: 60%

Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?

Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.

Aldershot Town is 39% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.

1.5 doelpunten / wedstrijd - Altrincham · 1.08 doelpunten / wedstrijd - Aldershot Town

Scoringsprofiel van Altrincham: zeer sterk

Altrincham scoort in 83% van de wedstrijden (10 van 12 wedstrijden), terwijl Aldershot Town in 17% (2 van 12 wedstrijden) de nul houdt.

Scoringsprofiel van Aldershot Town: zeer sterk

Aldershot Town scoort in 83% van de wedstrijden (10 van 12 wedstrijden), terwijl Altrincham in 17% (2 van 12 wedstrijden) de nul houdt.

17Gemaakte doelpunten (seizoen)17
AltrinchamAldershot Town
18Tegendoelpunten (seizoen)13
AltrinchamAldershot Town
2.92Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd2.5
AltrinchamAldershot Town
9Gemaakte doelpunten (laatste 5)8
AltrinchamAldershot Town
5Tegendoelpunten (laatste 5)8
AltrinchamAldershot Town

Hoe vaak ze minstens scoren...

83%1 doelpunt83%
AltrinchamAldershot Town
50%2 doelpunten25%
AltrinchamAldershot Town
8%3 doelpunten17%
AltrinchamAldershot Town
0%4 doelpunten8%
AltrinchamAldershot Town

Hoe vaak ze minstens incasseren...

83%1 doelpunt83%
AltrinchamAldershot Town
25%2 doelpunten17%
AltrinchamAldershot Town
25%3 doelpunten8%
AltrinchamAldershot Town
8%4 doelpunten0%
AltrinchamAldershot Town

* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.

Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?

Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.

64%
Competitiegemiddelde

Doelpuntenpatronen

42%BTTS bij rust8%
AltrinchamAldershot Town
0%BTTS in beide helften0%
AltrinchamAldershot Town
25%Scoorden in beide helften8%
AltrinchamAldershot Town

BTTS en aantal doelpunten

67%Min. 3 doelpunten en BTTS42%
AltrinchamAldershot Town
8%Min. 3 doelpunten zonder BTTS0%
AltrinchamAldershot Town
60%BTTS - laatste 580%
AltrinchamAldershot Town

Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?

Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.

1e helft

83%Min. 1 doelpunt voor rust58%
AltrinchamAldershot Town
50%Min. 2 doelpunten voor rust33%
AltrinchamAldershot Town
17%Min. 3 doelpunten voor rust17%
AltrinchamAldershot Town

2e helft

75%Min. 1 doelpunt na rust100%
AltrinchamAldershot Town
42%Min. 2 doelpunten na rust33%
AltrinchamAldershot Town
17%Min. 3 doelpunten na rust0%
AltrinchamAldershot Town

Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?

Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.

Altrincham is 67% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).

1.67 punten / wedstrijd - Altrincham · 1 punten / wedstrijd - Aldershot Town

Altrincham — situatie bij rust
42% op voorsprong42% gelijk17% achterstaand
Aldershot Town — situatie bij rust
17% op voorsprong50% gelijk33% achterstaand

Voor rust (1e helft)

1.67Punten per wedstrijd (1e helft)1
AltrinchamAldershot Town
0.92Doelpunten voor (1e helft)0.67
AltrinchamAldershot Town
0.67Doelpunten tegen (1e helft)0.5
AltrinchamAldershot Town
1.58Gemiddeld aantal doelpunten (1e helft)1.17
AltrinchamAldershot Town
50%Clean sheet voor rust58%
AltrinchamAldershot Town
25%Geen doelpunt voor rust75%
AltrinchamAldershot Town

Na rust (2e helft)

1.25Punten per wedstrijd (2e helft)1.5
AltrinchamAldershot Town
0.5Doelpunten voor (2e helft)0.75
AltrinchamAldershot Town
0.83Doelpunten tegen (2e helft)0.58
AltrinchamAldershot Town
1.33Gemiddeld aantal doelpunten (2e helft)1.33
AltrinchamAldershot Town
50%Clean sheet na rust42%
AltrinchamAldershot Town
67%Geen doelpunt na rust33%
AltrinchamAldershot Town

Altrincham — resultaten in de tweede helft

33% W25% G42% V
20
Punten bij rust
11
Doelpunten bij rust
+3
Doelsaldo (1e helft)
15
Punten in de tweede helft
-4
Doelsaldo (2e helft)
1.67
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden138%

Staat in 42% van de wedstrijden bij rust voor en wint 58%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust+0.2

Krijgt na rust 0.2 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.

Aldershot Town — resultaten in de tweede helft

42% W25% G33% V
12
Punten bij rust
8
Doelpunten bij rust
+2
Doelsaldo (1e helft)
18
Punten in de tweede helft
+2
Doelsaldo (2e helft)
1.00
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden247%

Staat in 17% van de wedstrijden bij rust voor en wint 42%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust+0.1

De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.

Altrincham — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd2.601.60
Gemaakte doelpunten / wedstrijd1.20.6
Tegendoelpunten / wedstrijd0.40.6
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd1.61.2
1 doelpunt100%60%
2 doelpunten40%40%
3 doelpunten20%20%
Clean sheet60%80%
Geen doelpunt0%60%
Doelsaldo+40
Rust: 80% op voorsprong - 20% gelijk - 0% achterstaand
2e helft: 40% gewonnen - 40% gelijk - 20% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 40% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 6
Aldershot Town — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd1.001.00
Gemaakte doelpunten / wedstrijd1.00.6
Tegendoelpunten / wedstrijd0.80.8
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd1.81.4
1 doelpunt80%100%
2 doelpunten60%40%
3 doelpunten20%0%
Clean sheet40%20%
Geen doelpunt60%40%
Doelsaldo+1-1
Rust: 20% op voorsprong - 40% gelijk - 40% achterstaand
2e helft: 20% gewonnen - 40% gelijk - 40% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 20% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 5

* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.

Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?

Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.

Altrincham
GescoordTegendoelpunten
3
1
0-15
5
3
16-30
3
4
31-45
4
5
46-60
0
2
61-75
2
3
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 16-30 (5 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 46-60 (5). Balans late doelpunten (76-90): -1 - de slotfase is een zwak punt.

Aldershot Town
GescoordTegendoelpunten
1
2
0-15
2
3
16-30
5
1
31-45
2
2
46-60
3
2
61-75
4
3
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 31-45 (5 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 16-30 (3). Balans late doelpunten (76-90): +1 - wint in de slotfase.

* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.

Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?

Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.

Wedstrijdprofiel

2.71
Verwachte doelpunten
aanval versus verdediging tegenstander
1.3 : 1.5
Verwachte verdeling doelpunten
thuis : uit
88%
Tempo versus competitie
100% = competitiegemiddelde
67%
Beide teams scoorden (BTTS)
gemiddelde van beide teams over het seizoen
+48%
Derby-effect
H2H-doelpunten versus typische wedstrijden
69%
BTTS-schatting
op basis van de scoringsfrequentie van beide teams
3%
0:0-risico
ongeveer 1 op 33 wedstrijden
0-1
Meest waarschijnlijke doelpuntenreeks
aanval versus verdediging aan beide kanten

Altrincham

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
-0.15
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
+0.07
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
+4.0 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
+0.17
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
-0.10
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
85%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
106%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
+0.65
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
-0.4
Late doelpunten
12% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 18% valt in de eerste 15 minuten.
12%

Aldershot Town

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
-0.13
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
+0.47
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-4.7 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
+0.10
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
+0.37
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
101%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
65%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
-0.70
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.1
Late doelpunten
24% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 6% valt in de eerste 15 minuten.
24%

* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.

Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?

Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van National League.

Teams versus competitie

AltrinchamLigaAldershot Town
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd▼ 2.923.08▼ 2.50
Beide teams scoorden▲ 67%64%▲ 67%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)▲ 75%60%▼ 42%
Clean sheets• 17%18%• 17%
Doelpunt voor rust▲ 83%73%▼ 58%
Doelpunt na rust▼ 75%88%▲ 100%

^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.

3.08
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
64%
Beide teams scoorden
60%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)
18%
Clean sheets
1.67
Thuisdoelpunten / wedstrijd
1.41
Uitdoelpunten / wedstrijd
+18%
Thuisvoordeel aanval
+16%
Thuisvoordeel verdediging
+11%
Totale thuisvoordeel
Doelpunten in de 1e helft (hele competitie)
73%
1 doelpunt
34%
2 doelpunten
14%
3 doelpunten
4%
4 doelpunten
Doelpunten in de 2e helft (hele competitie)
88%
1 doelpunt
54%
2 doelpunten
24%
3 doelpunten
11%
4 doelpunten

Opstellingen en spelersgebeurtenissen

Geverifieerde basisspelers, wisselspelers en geregistreerde spelersgebeurtenissen voor deze wedstrijd.

Wedstrijdtijdlijn

Doelpunten, kaarten en wissels in chronologische volgorde.

  1. Aldershot TownGele kaartMichee Efete
  2. AltrinchamDoelpuntLewis BanksAssist: Jimmy Knowles
  3. AltrinchamGele kaartJake Southern-Cooper
  4. Aldershot TownDoelpuntBasil TumaAssist: Marcus Wyllie
  5. AltrinchamGele kaartLewis Banks
  6. AltrinchamWisselIn: Leo FarrellUit: Kahrel Reddin
  7. Aldershot TownGele kaartDominic Odusanya
  8. Aldershot TownWisselIn: Marcus Dinanga NyamabuUit: Anisius Lewis
  9. AltrinchamWisselIn: Aidan Will BarlowUit: Charlie Kirk
  10. Aldershot TownGele kaartDominic Odusanya
  11. AltrinchamDoelpuntAidan Will Barlow
  12. Aldershot TownWisselIn: Jacob BorgnisUit: Hakeem Sandah
  13. AltrinchamDoelpuntLeo FarrellAssist: Otis Jan Mohammed Khan

Scheidsrechter en trainers

Open hun seizoensprofielen om wedstrijdrecords, doelpunten en disciplinaire trends te vergelijken.

Onderlinge resultaten

Recente ontmoetingen (2): Altrincham 1 - 0 - 1 Aldershot Town. Gemiddeld aantal doelpunten 4.00, beide teams scoorden in 100% wedstrijden.

Aldershot Town FC
2 : 1
Altrincham FC
Altrincham FC
3 : 2
Aldershot Town FC

Veelgestelde vragen

Wat was de uitslag van Altrincham tegen Aldershot Town?

De wedstrijd in National League eindigde in Altrincham 3:1 Aldershot Town. De volledige wedstrijdstatistieken, uitsplitsing per helft en onderlinge historie staan op deze pagina.

Wat is de onderlinge balans tussen Altrincham en Aldershot Town?

In de laatste 2 onderlinge wedstrijden won Altrincham er 1, won Aldershot Town er 1 en eindigden er 0 gelijk. In deze wedstrijden vielen gemiddeld 4,00 doelpunten; in 100% scoorden beide teams.

Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Altrincham tegen Aldershot Town?

Altrincham scoort gemiddeld 1,42 doelpunten per wedstrijd en Aldershot Town scoort 1,42. Het gemiddelde in National League is 3,08 doelpunten, met Over 2.5 in 60% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 67% van de wedstrijden van Altrincham en 67% van die van Aldershot Town.

Wat is de actuele vorm van Altrincham en Aldershot Town?

In de laatste vijf wedstrijden won Altrincham er 4, speelde het 0 gelijk en verloor het 1 (2,40 punten per wedstrijd). Aldershot Town won er 1, speelde 1 gelijk en verloor 3 (0,80 punten per wedstrijd).

Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Altrincham tegen Aldershot Town?

Deze pagina legt de statistische context uit: vorm, onderlinge historie, doelpunten, BTTS en Over/Under. De betting pick, Value Bet en volledige onderbouwing zijn beschikbaar in de NoFluffPicks-app.