Indonesië - Liga 1Stadion KanjuruhanGegevens actueel op 21 oktober 2026

Arema - Dewa United: wedstrijdstatistieken

Onderbouwing:

Volledige analyse en pick in de app

Bekijk de wedanalyse, pick, Value Bet en volledige onderbouwing voor deze wedstrijd.

Analyse en pick bekijken

Arema tegen Dewa United: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken

Wat deze wedstrijd is

Arema speelt tegen Dewa United in Liga 1 (Indonesië). De wedstrijd staat gepland voor 25 oktober 2026. Locatie: Stadion Kanjuruhan.

Huidige vorm

Arema: 0-3-2, 0,60 punten per wedstrijd. Dewa United: 3-2-0, 2,20 punten per wedstrijd.

Doelpuntenstatistieken

Arema scoort 2,00 en krijgt 2,33 doelpunten per wedstrijd tegen. Dewa United scoort 2,00 en krijgt 1,00 tegen. Competitiegemiddelde: 3,06 doelpunten.

BTTS en Over/Under

BTTS: Arema 83%, Dewa United 67%. Over 2.5: Arema 83%, Dewa United 67%. Competitieniveau: BTTS 62%, Over 2.5 58%.

xG, schoten en balbezit

xG per wedstrijd: Arema 0,97, Dewa United 1,66. Schoten per wedstrijd: Arema 6,2, Dewa United 12,3. Gemiddeld balbezit: Arema 43%, Dewa United 51%.

Eerste en tweede helft

Arema: voorsprong bij rust 33%, doelpunten in de tweede helft 0,83. Dewa United: voorsprong bij rust 50%, doelpunten in de tweede helft 1,17.

Doelpunten per minuut

Het sterkste historische scoringsinterval is 0-15 (3) voor Arema en 76-90+ (5) voor Dewa United. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.

Competitiecontext

Liga 1: 3,06 doelpunten per wedstrijd, BTTS 62%, Over 2.5 58%.

Onderlinge resultaten

Voor deze wedstrijd waren 2 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 0-0-2. Gemiddeld aantal doelpunten 2,50, BTTS 50%.

Voor de wedstrijd

1X2-quoteringen

(3.30)
(3.60)
(1.93)

Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?

Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.

2Gemaakte doelpunten / wedstrijd2
AremaDewa United
2.33Tegendoelpunten / wedstrijd1
AremaDewa United
43%Gemiddeld balbezit51%
AremaDewa United
2.67Schoten op doel / wedstrijd5.5
AremaDewa United

Teamstatistieken— wie is efficiënter?

Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.

6.17Schoten per wedstrijd12.33
AremaDewa United
2.67Schoten op doel5.5
AremaDewa United
32.4%Schotconversie16.2%
AremaDewa United
43%Balbezit51%
AremaDewa United
0.97xG voor1.66
AremaDewa United
1.63xG tegen1.24
AremaDewa United

Schotkwaliteit

Arema: CounteraanvallendDewa United: Efficiënte afwerking
AremaDewa United
Nauwkeurigheid (schoten op doel)43%45%
Kanskwaliteit (xG per schot)0.160.13
Afwerking (doelpunten per schot op doel)0.750.36

Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.

* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.

Teamvorm— wie is beter in vorm?

De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.

Dewa United is 267% beter voor vorm laatste 5.

0.6 punten / wedstrijd - Arema · 2.2 punten / wedstrijd - Dewa United

Arema
DDDLL
Geen zege in de laatste 5 wedstrijden
Resultaatverdeling seizoen
17% W50% G33% V
Seizoen (W-G-V)
1-3-2
1.00 punten / wedstrijd · doelsaldo -2
Laatste 5 (W-G-V)
0-3-2
0.60 punten / wedstrijd
Record thuis (W-G-V)
1-2-0
Laatste 5 thuis
1-2-0
WDD
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 1.6Tegendoelpunten: 2.8xG: 0.97xG tegenstander: 1.63BTTS: 100%Over 2.5: 80%
Dewa United
DWWDW
Onverslagen in de laatste 5 wedstrijden
Resultaatverdeling seizoen
67% W33% G0% V
Seizoen (W-G-V)
4-2-0
2.33 punten / wedstrijd · doelsaldo +6
Laatste 5 (W-G-V)
3-2-0
2.20 punten / wedstrijd
Record uit (W-G-V)
2-1-0
Laatste 5 uit
2-1-0
WWD
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 2.2Tegendoelpunten: 1.2xG: 1.73xG tegenstander: 1.12BTTS: 80%Over 2.5: 80%

Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?

Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.

Dewa United is 133% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.

2.33 doelpunten / wedstrijd - Arema · 1 doelpunten / wedstrijd - Dewa United

Scoringsprofiel van Arema: zeer sterk

Arema scoort in 100% van de wedstrijden (6 van 6 wedstrijden), terwijl Dewa United in 33% (2 van 6 wedstrijden) de nul houdt.

Scoringsprofiel van Dewa United: zeer sterk

Dewa United scoort in 100% van de wedstrijden (6 van 6 wedstrijden), terwijl Arema in 17% (1 van 6 wedstrijden) de nul houdt.

12Gemaakte doelpunten (seizoen)12
AremaDewa United
14Tegendoelpunten (seizoen)6
AremaDewa United
4.33Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd3
AremaDewa United
8Gemaakte doelpunten (laatste 5)11
AremaDewa United
14Tegendoelpunten (laatste 5)6
AremaDewa United

Hoe vaak ze minstens scoren...

100%1 doelpunt100%
AremaDewa United
50%2 doelpunten83%
AremaDewa United
33%3 doelpunten17%
AremaDewa United
17%4 doelpunten0%
AremaDewa United

Hoe vaak ze minstens incasseren...

83%1 doelpunt67%
AremaDewa United
67%2 doelpunten33%
AremaDewa United
50%3 doelpunten0%
AremaDewa United
17%4 doelpunten0%
AremaDewa United

* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.

Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?

Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.

62%
Competitiegemiddelde

Doelpuntenpatronen

50%BTTS bij rust17%
AremaDewa United
17%BTTS in beide helften0%
AremaDewa United
33%Scoorden in beide helften33%
AremaDewa United

BTTS en aantal doelpunten

67%Min. 3 doelpunten en BTTS67%
AremaDewa United
17%Min. 3 doelpunten zonder BTTS0%
AremaDewa United
100%BTTS - laatste 580%
AremaDewa United

Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?

Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.

1e helft

100%Min. 1 doelpunt voor rust67%
AremaDewa United
100%Min. 2 doelpunten voor rust33%
AremaDewa United
50%Min. 3 doelpunten voor rust17%
AremaDewa United

2e helft

83%Min. 1 doelpunt na rust83%
AremaDewa United
50%Min. 2 doelpunten na rust67%
AremaDewa United
33%Min. 3 doelpunten na rust33%
AremaDewa United

Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?

Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.

Dewa United is 56% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).

1.17 punten / wedstrijd - Arema · 1.83 punten / wedstrijd - Dewa United

Arema — situatie bij rust
33% op voorsprong17% gelijk50% achterstaand
Dewa United — situatie bij rust
50% op voorsprong33% gelijk17% achterstaand

Voor rust (1e helft)

1.17Punten per wedstrijd (1e helft)1.83
AremaDewa United
1.17Doelpunten voor (1e helft)0.83
AremaDewa United
1.33Doelpunten tegen (1e helft)0.33
AremaDewa United
2.5Gemiddeld aantal doelpunten (1e helft)1.17
AremaDewa United
17%Clean sheet voor rust83%
AremaDewa United
33%Geen doelpunt voor rust33%
AremaDewa United

Na rust (2e helft)

1.17Punten per wedstrijd (2e helft)2.17
AremaDewa United
0.83Doelpunten voor (2e helft)1.17
AremaDewa United
1Doelpunten tegen (2e helft)0.67
AremaDewa United
1.83Gemiddeld aantal doelpunten (2e helft)1.83
AremaDewa United
50%Clean sheet na rust50%
AremaDewa United
33%Geen doelpunt na rust33%
AremaDewa United

Arema — resultaten in de tweede helft

33% W17% G50% V
7
Punten bij rust
7
Doelpunten bij rust
-1
Doelsaldo (1e helft)
7
Punten in de tweede helft
-1
Doelsaldo (2e helft)
1.17
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden52%

Staat in 33% van de wedstrijden bij rust voor en wint 17%. Verspeelt na rust soms de voorsprong.

Verdediging na rust-0.3

De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.

Dewa United — resultaten in de tweede helft

67% W17% G17% V
11
Punten bij rust
5
Doelpunten bij rust
+3
Doelsaldo (1e helft)
13
Punten in de tweede helft
+3
Doelsaldo (2e helft)
1.83
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden134%

Staat in 50% van de wedstrijden bij rust voor en wint 67%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust+0.3

Krijgt na rust 0.3 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.

Arema — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd0.800.80
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.80.8
Tegendoelpunten / wedstrijd1.61.2
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd2.42.0
1 doelpunt100%80%
2 doelpunten100%60%
3 doelpunten40%40%
Clean sheet0%40%
Geen doelpunt40%40%
Doelsaldo-4-2
Rust: 20% op voorsprong - 20% gelijk - 60% achterstaand
2e helft: 20% gewonnen - 20% gelijk - 60% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 60% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 4
Dewa United — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd1.602.40
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.81.4
Tegendoelpunten / wedstrijd0.40.8
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd1.22.2
1 doelpunt60%100%
2 doelpunten40%80%
3 doelpunten20%40%
Clean sheet80%40%
Geen doelpunt40%20%
Doelsaldo+2+3
Rust: 40% op voorsprong - 40% gelijk - 20% achterstaand
2e helft: 80% gewonnen - 0% gelijk - 20% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 20% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 4

* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.

Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?

Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.

Arema
GescoordTegendoelpunten
3
3
0-15
2
0
16-30
2
5
31-45
3
0
46-60
0
2
61-75
2
4
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 0-15 (3 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 31-45 (5). Balans late doelpunten (76-90): -2 - de slotfase is een zwak punt.

Dewa United
GescoordTegendoelpunten
2
0
0-15
1
1
16-30
2
1
31-45
2
3
46-60
0
1
61-75
5
0
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 76-90 (5 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 46-60 (3). Balans late doelpunten (76-90): +5 - wint in de slotfase.

* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.

Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?

Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.

Wedstrijdprofiel

3.67
Verwachte doelpunten
aanval versus verdediging tegenstander
1.5 : 2.2
Verwachte verdeling doelpunten
thuis : uit
120%
Tempo versus competitie
100% = competitiegemiddelde
75%
Beide teams scoorden (BTTS)
gemiddelde van beide teams over het seizoen
-32%
Derby-effect
H2H-doelpunten versus typische wedstrijden
100%
BTTS-schatting
op basis van de scoringsfrequentie van beide teams
0%
0:0-risico
praktisch nul
4+
Meest waarschijnlijke doelpuntenreeks
aanval versus verdediging aan beide kanten

Arema

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
-0.66
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
+0.33
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-1.6 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
+1.03
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
-0.70
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
108%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
194%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
-0.40
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
-0.3
Late doelpunten
17% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 25% valt in de eerste 15 minuten.
17%

Dewa United

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
+0.42
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
+0.58
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-0.4 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
+0.34
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
+0.24
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
167%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
54%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
-0.13
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.3
Late doelpunten
42% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 17% valt in de eerste 15 minuten.
42%

* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.

Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?

Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van Liga 1.

Teams versus competitie

AremaLigaDewa United
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd▲ 4.333.06• 3.00
Beide teams scoorden▲ 83%62%▲ 67%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)▲ 83%58%▲ 67%
Clean sheets▼ 17%19%▲ 33%
Doelpunt voor rust▲ 100%70%▼ 67%
Doelpunt na rust• 83%84%• 83%

^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.

3.06
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
62%
Beide teams scoorden
58%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)
19%
Clean sheets
1.86
Thuisdoelpunten / wedstrijd
1.20
Uitdoelpunten / wedstrijd
+55%
Thuisvoordeel aanval
+35%
Thuisvoordeel verdediging
+30%
Totale thuisvoordeel
Doelpunten in de 1e helft (hele competitie)
70%
1 doelpunt
30%
2 doelpunten
10%
3 doelpunten
0%
4 doelpunten
Doelpunten in de 2e helft (hele competitie)
84%
1 doelpunt
62%
2 doelpunten
34%
3 doelpunten
12%
4 doelpunten

Onderlinge resultaten

Recente ontmoetingen (2): Arema 0 - 0 - 2 Dewa United. Gemiddeld aantal doelpunten 2.50, beide teams scoorden in 50% wedstrijden.

Dewa United
2 : 0
Arema
Arema
1 : 2
Dewa United

Veelgestelde vragen

Wanneer spelen Arema en Dewa United tegen elkaar?

Arema speelt op 25 oktober 2026 in Liga 1 tegen Dewa United in Stadion Kanjuruhan. De exacte aftraptijd in jouw tijdzone staat bovenaan de wedstrijdpagina.

Wat is de onderlinge balans tussen Arema en Dewa United?

In de laatste 2 onderlinge wedstrijden won Arema er 0, won Dewa United er 2 en eindigden er 0 gelijk. In deze wedstrijden vielen gemiddeld 2,50 doelpunten; in 50% scoorden beide teams.

Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Arema tegen Dewa United?

Arema scoort gemiddeld 2,00 doelpunten per wedstrijd en Dewa United scoort 2,00. Het gemiddelde in Liga 1 is 3,06 doelpunten, met Over 2.5 in 58% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 83% van de wedstrijden van Arema en 67% van die van Dewa United.

Wat is de actuele vorm van Arema en Dewa United?

In de laatste vijf wedstrijden won Arema er 0, speelde het 3 gelijk en verloor het 2 (0,60 punten per wedstrijd). Dewa United won er 3, speelde 2 gelijk en verloor 0 (2,20 punten per wedstrijd).

Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Arema tegen Dewa United?

Gebruik deze pagina om de cijfers achter Arema tegen Dewa United te vergelijken. Open de NoFluffPicks-app voor de wedanalyse, pick, Value Bet en uitleg.