Noorwegen - First DivisionGegevens actueel op 15 oktober 2026

Åsane - Stabæk: wedstrijdstatistieken

Onderbouwing:

Volledige analyse en pick in de app

Bekijk de wedanalyse, pick, Value Bet en volledige onderbouwing voor deze wedstrijd.

Analyse en pick bekijken

Åsane tegen Stabæk: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken

Wat deze wedstrijd is

Åsane speelt tegen Stabæk in First Division (Noorwegen). De wedstrijd staat gepland voor 18 oktober 2026.

Huidige vorm

Åsane: 1-1-3, 0,80 punten per wedstrijd. Stabæk: 2-1-2, 1,40 punten per wedstrijd.

Doelpuntenstatistieken

Åsane scoort 1,42 en krijgt 2,31 doelpunten per wedstrijd tegen. Stabæk scoort 2,42 en krijgt 1,31 tegen. Competitiegemiddelde: 3,81 doelpunten.

BTTS en Over/Under

BTTS: Åsane 62%, Stabæk 58%. Over 2.5: Åsane 77%, Stabæk 73%. Competitieniveau: BTTS 65%, Over 2.5 71%.

xG, schoten en balbezit

xG per wedstrijd: Åsane 1,24, Stabæk 2,00. Schoten per wedstrijd: Åsane 9,5, Stabæk 16,5. Gemiddeld balbezit: Åsane 45%, Stabæk 58%.

Eerste en tweede helft

Åsane: voorsprong bij rust 23%, doelpunten in de tweede helft 0,88. Stabæk: voorsprong bij rust 38%, doelpunten in de tweede helft 1,38.

Doelpunten per minuut

Het sterkste historische scoringsinterval is 76-90+ (13) voor Åsane en 76-90+ (15) voor Stabæk. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.

Competitiecontext

First Division: 3,81 doelpunten per wedstrijd, BTTS 65%, Over 2.5 71%.

Onderlinge resultaten

Voor deze wedstrijd waren 3 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 0-1-2. Gemiddeld aantal doelpunten 2,67, BTTS 33%.

Voor de wedstrijd

1X2-quoteringen

(-)
(-)
(-)

Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?

Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.

1.42Gemaakte doelpunten / wedstrijd2.42
ÅsaneStabæk
2.31Tegendoelpunten / wedstrijd1.31
ÅsaneStabæk
45%Gemiddeld balbezit58%
ÅsaneStabæk
4.19Schoten op doel / wedstrijd6.27
ÅsaneStabæk

Teamstatistieken— wie is efficiënter?

Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.

9.46Schoten per wedstrijd16.46
ÅsaneStabæk
4.19Schoten op doel6.27
ÅsaneStabæk
15%Schotconversie14.7%
ÅsaneStabæk
45%Balbezit58%
ÅsaneStabæk
1.24xG voor2
ÅsaneStabæk
1.82xG tegen1.31
ÅsaneStabæk

Schotkwaliteit

Åsane: CounteraanvallendStabæk: Dominant
ÅsaneStabæk
Nauwkeurigheid (schoten op doel)44%38%
Kanskwaliteit (xG per schot)0.130.12
Afwerking (doelpunten per schot op doel)0.340.39

Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.

* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.

Teamvorm— wie is beter in vorm?

De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.

Stabæk is 75% beter voor vorm laatste 5.

0.8 punten / wedstrijd - Åsane · 1.4 punten / wedstrijd - Stabæk

Åsane
DLLWL
Resultaatverdeling seizoen
23% W19% G58% V
Seizoen (W-G-V)
6-5-15
0.88 punten / wedstrijd · doelsaldo -23
Laatste 5 (W-G-V)
1-1-3
0.80 punten / wedstrijd
Record thuis (W-G-V)
5-2-6
Laatste 5 thuis
1-1-3
LLDLW
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 1.0Tegendoelpunten: 2.8xG: 0.97xG tegenstander: 1.95BTTS: 60%Over 2.5: 80%
Stabæk
LWLDW
Resultaatverdeling seizoen
58% W15% G27% V
Seizoen (W-G-V)
15-4-7
1.88 punten / wedstrijd · doelsaldo +29
Laatste 5 (W-G-V)
2-1-2
1.40 punten / wedstrijd
Record uit (W-G-V)
5-3-5
Laatste 5 uit
2-0-3
WWLLL
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 1.6Tegendoelpunten: 1.6xG: 1.90xG tegenstander: 1.13BTTS: 60%Over 2.5: 60%

Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?

Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.

Stabæk is 70% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.

1.42 doelpunten / wedstrijd - Åsane · 2.42 doelpunten / wedstrijd - Stabæk

Stabæk is 76% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.

2.31 doelpunten / wedstrijd - Åsane · 1.31 doelpunten / wedstrijd - Stabæk

Scoringsprofiel van Åsane: sterk

Åsane scoort in 73% van de wedstrijden (19 van 26 wedstrijden), terwijl Stabæk in 31% (8 van 26 wedstrijden) de nul houdt.

Scoringsprofiel van Stabæk: zeer sterk

Stabæk scoort in 88% van de wedstrijden (23 van 26 wedstrijden), terwijl Åsane in 12% (3 van 26 wedstrijden) de nul houdt.

37Gemaakte doelpunten (seizoen)63
ÅsaneStabæk
60Tegendoelpunten (seizoen)34
ÅsaneStabæk
3.73Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd3.73
ÅsaneStabæk
5Gemaakte doelpunten (laatste 5)8
ÅsaneStabæk
14Tegendoelpunten (laatste 5)8
ÅsaneStabæk

Hoe vaak ze minstens scoren...

73%1 doelpunt88%
ÅsaneStabæk
50%2 doelpunten73%
ÅsaneStabæk
15%3 doelpunten38%
ÅsaneStabæk
4%4 doelpunten31%
ÅsaneStabæk

Hoe vaak ze minstens incasseren...

88%1 doelpunt69%
ÅsaneStabæk
62%2 doelpunten54%
ÅsaneStabæk
38%3 doelpunten8%
ÅsaneStabæk
23%4 doelpunten0%
ÅsaneStabæk

* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.

Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?

Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.

65%
Competitiegemiddelde

Doelpuntenpatronen

23%BTTS bij rust27%
ÅsaneStabæk
8%BTTS in beide helften12%
ÅsaneStabæk
31%Scoorden in beide helften54%
ÅsaneStabæk

BTTS en aantal doelpunten

58%Min. 3 doelpunten en BTTS58%
ÅsaneStabæk
19%Min. 3 doelpunten zonder BTTS15%
ÅsaneStabæk
60%BTTS - laatste 560%
ÅsaneStabæk

Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?

Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.

1e helft

73%Min. 1 doelpunt voor rust77%
ÅsaneStabæk
50%Min. 2 doelpunten voor rust54%
ÅsaneStabæk
19%Min. 3 doelpunten voor rust31%
ÅsaneStabæk

2e helft

88%Min. 1 doelpunt na rust88%
ÅsaneStabæk
54%Min. 2 doelpunten na rust58%
ÅsaneStabæk
46%Min. 3 doelpunten na rust38%
ÅsaneStabæk

Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?

Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.

Stabæk is 38% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).

1.12 punten / wedstrijd - Åsane · 1.54 punten / wedstrijd - Stabæk

Åsane — situatie bij rust
23% op voorsprong42% gelijk35% achterstaand
Stabæk — situatie bij rust
38% op voorsprong38% gelijk23% achterstaand

Voor rust (1e helft)

1.12Punten per wedstrijd (1e helft)1.54
ÅsaneStabæk
0.54Doelpunten voor (1e helft)1.04
ÅsaneStabæk
1.04Doelpunten tegen (1e helft)0.65
ÅsaneStabæk
1.58Gemiddeld aantal doelpunten (1e helft)1.69
ÅsaneStabæk
50%Clean sheet voor rust62%
ÅsaneStabæk
54%Geen doelpunt voor rust35%
ÅsaneStabæk

Na rust (2e helft)

1.12Punten per wedstrijd (2e helft)2.04
ÅsaneStabæk
0.88Doelpunten voor (2e helft)1.38
ÅsaneStabæk
1.27Doelpunten tegen (2e helft)0.65
ÅsaneStabæk
2.15Gemiddeld aantal doelpunten (2e helft)2.04
ÅsaneStabæk
35%Clean sheet na rust50%
ÅsaneStabæk
42%Geen doelpunt na rust23%
ÅsaneStabæk

Åsane — resultaten in de tweede helft

31% W19% G50% V
29
Punten bij rust
14
Doelpunten bij rust
-13
Doelsaldo (1e helft)
29
Punten in de tweede helft
-10
Doelsaldo (2e helft)
1.12
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden100%

Staat in 23% van de wedstrijden bij rust voor en wint 23%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust+0.2

Krijgt na rust 0.2 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.

Stabæk — resultaten in de tweede helft

62% W19% G19% V
40
Punten bij rust
27
Doelpunten bij rust
+10
Doelsaldo (1e helft)
53
Punten in de tweede helft
+19
Doelsaldo (2e helft)
1.54
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden153%

Staat in 38% van de wedstrijden bij rust voor en wint 58%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust0.0

De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.

Åsane — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd1.000.60
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.40.6
Tegendoelpunten / wedstrijd1.01.8
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd1.42.4
1 doelpunt60%100%
2 doelpunten60%60%
3 doelpunten20%40%
Clean sheet60%0%
Geen doelpunt80%60%
Doelsaldo-3-6
Rust: 20% op voorsprong - 40% gelijk - 40% achterstaand
2e helft: 20% gewonnen - 0% gelijk - 80% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 0% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 2
Stabæk — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd1.601.20
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.61.0
Tegendoelpunten / wedstrijd0.61.0
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd1.22.0
1 doelpunt80%80%
2 doelpunten40%80%
3 doelpunten0%20%
Clean sheet60%20%
Geen doelpunt40%40%
Doelsaldo00
Rust: 40% op voorsprong - 40% gelijk - 20% achterstaand
2e helft: 20% gewonnen - 60% gelijk - 20% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 20% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 3

* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.

Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?

Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.

Åsane
GescoordTegendoelpunten
4
10
0-15
5
4
16-30
5
13
31-45
8
8
46-60
2
10
61-75
13
15
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 76-90 (13 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 76-90 (15). Balans late doelpunten (76-90): -2 - de slotfase is een zwak punt.

Stabæk
GescoordTegendoelpunten
6
6
0-15
11
7
16-30
10
4
31-45
13
4
46-60
8
7
61-75
15
6
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 76-90 (15 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 16-30 (7). Balans late doelpunten (76-90): +9 - wint in de slotfase.

* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.

Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?

Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.

Wedstrijdprofiel

3.73
Verwachte doelpunten
aanval versus verdediging tegenstander
1.4 : 2.4
Verwachte verdeling doelpunten
thuis : uit
98%
Tempo versus competitie
100% = competitiegemiddelde
60%
Beide teams scoorden (BTTS)
gemiddelde van beide teams over het seizoen
-28%
Derby-effect
H2H-doelpunten versus typische wedstrijden
64%
BTTS-schatting
op basis van de scoringsfrequentie van beide teams
3%
0:0-risico
ongeveer 1 op 33 wedstrijden
2-3
Meest waarschijnlijke doelpuntenreeks
aanval versus verdediging aan beide kanten

Åsane

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
-0.58
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
-0.31
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
+1.5 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
+0.18
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
-0.49
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
66%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
138%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
-0.08
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.3
Late doelpunten
35% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 11% valt in de eerste 15 minuten.
35%

Stabæk

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
+0.69
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
+0.42
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-11.4 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
+0.42
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
0.00
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
145%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
61%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
-0.48
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.3
Late doelpunten
24% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 10% valt in de eerste 15 minuten.
24%

* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.

Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?

Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van First Division.

Teams versus competitie

ÅsaneLigaStabæk
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd• 3.733.81• 3.73
Beide teams scoorden▼ 62%65%▼ 58%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)▲ 77%71%▲ 73%
Clean sheets▼ 12%19%▲ 31%
Doelpunt voor rust▼ 73%78%• 77%
Doelpunt na rust• 88%89%• 88%

^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.

3.81
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
65%
Beide teams scoorden
71%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)
19%
Clean sheets
2.14
Thuisdoelpunten / wedstrijd
1.67
Uitdoelpunten / wedstrijd
+28%
Thuisvoordeel aanval
+22%
Thuisvoordeel verdediging
+18%
Totale thuisvoordeel
Doelpunten in de 1e helft (hele competitie)
78%
1 doelpunt
48%
2 doelpunten
28%
3 doelpunten
10%
4 doelpunten
Doelpunten in de 2e helft (hele competitie)
89%
1 doelpunt
63%
2 doelpunten
34%
3 doelpunten
17%
4 doelpunten

Onderlinge resultaten

Recente ontmoetingen (3): Åsane 0 - 1 - 2 Stabæk. Gemiddeld aantal doelpunten 2.67, beide teams scoorden in 33% wedstrijden.

Stabæk
4 : 0
Åsane
Stabæk Fotball
2 : 0
Åsane Fotball
Åsane Fotball
1 : 1
Stabæk Fotball

Veelgestelde vragen

Wanneer spelen Åsane en Stabæk tegen elkaar?

Åsane speelt op 18 oktober 2026 tegen Stabæk in First Division. De exacte aftraptijd in jouw tijdzone staat bovenaan de wedstrijdpagina.

Wat is de onderlinge balans tussen Åsane en Stabæk?

In de laatste 3 onderlinge wedstrijden won Åsane er 0, won Stabæk er 2 en eindigden er 1 gelijk. In deze wedstrijden vielen gemiddeld 2,67 doelpunten; in 33% scoorden beide teams.

Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Åsane tegen Stabæk?

Åsane scoort gemiddeld 1,42 doelpunten per wedstrijd en Stabæk scoort 2,42. Het gemiddelde in First Division is 3,81 doelpunten, met Over 2.5 in 71% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 62% van de wedstrijden van Åsane en 58% van die van Stabæk.

Wat is de actuele vorm van Åsane en Stabæk?

In de laatste vijf wedstrijden won Åsane er 1, speelde het 1 gelijk en verloor het 3 (0,80 punten per wedstrijd). Stabæk won er 2, speelde 1 gelijk en verloor 2 (1,40 punten per wedstrijd).

Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Åsane tegen Stabæk?

Gebruik deze pagina om de cijfers achter Åsane tegen Stabæk te vergelijken. Open de NoFluffPicks-app voor de wedanalyse, pick, Value Bet en uitleg.