Egypte - Egyptian Premier LeagueMubarak StadiumGegevens actueel op 17 oktober 2026

Asyut Petroleum - Zamalek: wedstrijdstatistieken

Onderbouwing:

Volledige analyse en pick in de app

Bekijk de wedanalyse, pick, Value Bet en volledige onderbouwing voor deze wedstrijd.

Analyse en pick bekijken

Asyut Petroleum tegen Zamalek: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken

Wat deze wedstrijd is

Asyut Petroleum speelt tegen Zamalek in Egyptian Premier League (Egypte). De wedstrijd staat gepland voor 20 oktober 2026. Locatie: Mubarak Stadium.

Huidige vorm

Asyut Petroleum: 1-1-3, 0,80 punten per wedstrijd. Zamalek: 4-0-1, 2,40 punten per wedstrijd.

Doelpuntenstatistieken

Asyut Petroleum scoort 0,50 en krijgt 1,00 doelpunten per wedstrijd tegen. Zamalek scoort 1,33 en krijgt 0,50 tegen. Competitiegemiddelde: 2,22 doelpunten.

BTTS en Over/Under

BTTS: Asyut Petroleum 33%, Zamalek 17%. Over 2.5: Asyut Petroleum 17%, Zamalek 33%. Competitieniveau: BTTS 43%, Over 2.5 37%.

xG, schoten en balbezit

xG per wedstrijd: Asyut Petroleum 1,12, Zamalek 1,21. Schoten per wedstrijd: Asyut Petroleum 7,3, Zamalek 10,2. Gemiddeld balbezit: Asyut Petroleum 42%, Zamalek 53%.

Eerste en tweede helft

Asyut Petroleum: voorsprong bij rust 0%, doelpunten in de tweede helft 0,50. Zamalek: voorsprong bij rust 33%, doelpunten in de tweede helft 1,00.

Doelpunten per minuut

Het sterkste historische scoringsinterval is 61-75 (2) voor Asyut Petroleum en 76-90+ (4) voor Zamalek. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.

Competitiecontext

Egyptian Premier League: 2,22 doelpunten per wedstrijd, BTTS 43%, Over 2.5 37%.

Onderlinge resultaten

Er is geen overeenkomstige onderlinge steekproef beschikbaar in de database.

Voor de wedstrijd

1X2-quoteringen

(8.10)
(3.95)
(1.37)

Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?

Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.

0.5Gemaakte doelpunten / wedstrijd1.33
Asyut PetroleumZamalek
1Tegendoelpunten / wedstrijd0.5
Asyut PetroleumZamalek
42%Gemiddeld balbezit53%
Asyut PetroleumZamalek
3.5Schoten op doel / wedstrijd3.5
Asyut PetroleumZamalek

Teamstatistieken— wie is efficiënter?

Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.

7.33Schoten per wedstrijd10.17
Asyut PetroleumZamalek
3.5Schoten op doel3.5
Asyut PetroleumZamalek
6.8%Schotconversie13.1%
Asyut PetroleumZamalek
42%Balbezit53%
Asyut PetroleumZamalek
1.12xG voor1.21
Asyut PetroleumZamalek
1.76xG tegen1.52
Asyut PetroleumZamalek

Schotkwaliteit

Asyut Petroleum: GebalanceerdZamalek: Efficiënte afwerking
Asyut PetroleumZamalek
Nauwkeurigheid (schoten op doel)48%34%
Kanskwaliteit (xG per schot)0.150.12
Afwerking (doelpunten per schot op doel)0.140.38

Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.

* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.

Teamvorm— wie is beter in vorm?

De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.

Zamalek is 200% beter voor vorm laatste 5.

0.8 punten / wedstrijd - Asyut Petroleum · 2.4 punten / wedstrijd - Zamalek

Asyut Petroleum
DLLLW
Resultaatverdeling seizoen
17% W33% G50% V
Seizoen (W-G-V)
1-2-3
0.83 punten / wedstrijd · doelsaldo -3
Laatste 5 (W-G-V)
1-1-3
0.80 punten / wedstrijd
Record thuis (W-G-V)
0-1-2
Laatste 5 thuis
0-1-2
DLL
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 0.4Tegendoelpunten: 1.0xG: 1.14xG tegenstander: 1.48BTTS: 20%Over 2.5: 20%
Zamalek
WWWWL
Resultaatverdeling seizoen
67% W17% G17% V
Seizoen (W-G-V)
4-1-1
2.17 punten / wedstrijd · doelsaldo +5
Laatste 5 (W-G-V)
4-0-1
2.40 punten / wedstrijd
Record uit (W-G-V)
2-0-0
Laatste 5 uit
2-0-0
WW
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 1.6Tegendoelpunten: 0.6xG: 1.18xG tegenstander: 1.59BTTS: 20%Over 2.5: 40%

Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?

Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.

Zamalek is 166% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.

0.5 doelpunten / wedstrijd - Asyut Petroleum · 1.33 doelpunten / wedstrijd - Zamalek

Zamalek is 100% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.

1 doelpunten / wedstrijd - Asyut Petroleum · 0.5 doelpunten / wedstrijd - Zamalek

Scoringsprofiel van Asyut Petroleum: moeilijker

Asyut Petroleum scoort in 33% van de wedstrijden (2 van 6 wedstrijden), terwijl Zamalek in 67% (4 van 6 wedstrijden) de nul houdt.

Scoringsprofiel van Zamalek: zeer sterk

Zamalek scoort in 67% van de wedstrijden (4 van 6 wedstrijden), terwijl Asyut Petroleum in 17% (1 van 6 wedstrijden) de nul houdt.

3Gemaakte doelpunten (seizoen)8
Asyut PetroleumZamalek
6Tegendoelpunten (seizoen)3
Asyut PetroleumZamalek
1.5Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd1.83
Asyut PetroleumZamalek
2Gemaakte doelpunten (laatste 5)8
Asyut PetroleumZamalek
5Tegendoelpunten (laatste 5)3
Asyut PetroleumZamalek

Hoe vaak ze minstens scoren...

33%1 doelpunt67%
Asyut PetroleumZamalek
17%2 doelpunten50%
Asyut PetroleumZamalek
0%3 doelpunten17%
Asyut PetroleumZamalek
0%4 doelpunten0%
Asyut PetroleumZamalek

Hoe vaak ze minstens incasseren...

83%1 doelpunt33%
Asyut PetroleumZamalek
17%2 doelpunten17%
Asyut PetroleumZamalek
0%3 doelpunten0%
Asyut PetroleumZamalek
0%4 doelpunten0%
Asyut PetroleumZamalek

* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.

Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?

Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.

43%
Competitiegemiddelde

Doelpuntenpatronen

0%BTTS bij rust0%
Asyut PetroleumZamalek
0%BTTS in beide helften0%
Asyut PetroleumZamalek
0%Scoorden in beide helften33%
Asyut PetroleumZamalek

BTTS en aantal doelpunten

17%Min. 3 doelpunten en BTTS17%
Asyut PetroleumZamalek
0%Min. 3 doelpunten zonder BTTS17%
Asyut PetroleumZamalek
20%BTTS - laatste 520%
Asyut PetroleumZamalek

Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?

Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.

1e helft

17%Min. 1 doelpunt voor rust50%
Asyut PetroleumZamalek
0%Min. 2 doelpunten voor rust0%
Asyut PetroleumZamalek
0%Min. 3 doelpunten voor rust0%
Asyut PetroleumZamalek

2e helft

83%Min. 1 doelpunt na rust83%
Asyut PetroleumZamalek
33%Min. 2 doelpunten na rust33%
Asyut PetroleumZamalek
17%Min. 3 doelpunten na rust17%
Asyut PetroleumZamalek

Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?

Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.

Zamalek is 81% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).

0.83 punten / wedstrijd - Asyut Petroleum · 1.5 punten / wedstrijd - Zamalek

Asyut Petroleum — situatie bij rust
0% op voorsprong83% gelijk17% achterstaand
Zamalek — situatie bij rust
33% op voorsprong50% gelijk17% achterstaand

Voor rust (1e helft)

0.83Punten per wedstrijd (1e helft)1.5
Asyut PetroleumZamalek
0Doelpunten voor (1e helft)0.33
Asyut PetroleumZamalek
0.17Doelpunten tegen (1e helft)0.17
Asyut PetroleumZamalek
0.17Gemiddeld aantal doelpunten (1e helft)0.5
Asyut PetroleumZamalek
83%Clean sheet voor rust83%
Asyut PetroleumZamalek
100%Geen doelpunt voor rust67%
Asyut PetroleumZamalek

Na rust (2e helft)

0.83Punten per wedstrijd (2e helft)1.83
Asyut PetroleumZamalek
0.5Doelpunten voor (2e helft)1
Asyut PetroleumZamalek
0.83Doelpunten tegen (2e helft)0.33
Asyut PetroleumZamalek
1.33Gemiddeld aantal doelpunten (2e helft)1.33
Asyut PetroleumZamalek
17%Clean sheet na rust67%
Asyut PetroleumZamalek
67%Geen doelpunt na rust33%
Asyut PetroleumZamalek

Asyut Petroleum — resultaten in de tweede helft

17% W33% G50% V
5
Punten bij rust
0
Doelpunten bij rust
-1
Doelsaldo (1e helft)
5
Punten in de tweede helft
-2
Doelsaldo (2e helft)
0.83
PPG voor rust
Verdediging na rust+0.7

Krijgt na rust 0.7 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.

Zamalek — resultaten in de tweede helft

50% W33% G17% V
9
Punten bij rust
2
Doelpunten bij rust
+1
Doelsaldo (1e helft)
11
Punten in de tweede helft
+4
Doelsaldo (2e helft)
1.50
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden203%

Staat in 33% van de wedstrijden bij rust voor en wint 67%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust+0.2

Krijgt na rust 0.2 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.

Asyut Petroleum — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd0.800.80
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.00.4
Tegendoelpunten / wedstrijd0.20.8
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd0.21.2
1 doelpunt20%80%
2 doelpunten0%20%
3 doelpunten0%20%
Clean sheet80%20%
Geen doelpunt100%80%
Doelsaldo-1-2
Rust: 0% op voorsprong - 80% gelijk - 20% achterstaand
2e helft: 20% gewonnen - 20% gelijk - 60% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 0% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 0
Zamalek — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd1.602.00
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.41.2
Tegendoelpunten / wedstrijd0.20.4
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd0.61.6
1 doelpunt60%100%
2 doelpunten0%40%
3 doelpunten0%20%
Clean sheet80%60%
Geen doelpunt60%20%
Doelsaldo+1+4
Rust: 40% op voorsprong - 40% gelijk - 20% achterstaand
2e helft: 60% gewonnen - 20% gelijk - 20% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 0% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 2

* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.

Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?

Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.

Asyut Petroleum
GescoordTegendoelpunten
0
0
0-15
0
0
16-30
0
1
31-45
0
0
46-60
2
2
61-75
1
3
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 61-75 (2 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 76-90 (3). Balans late doelpunten (76-90): -2 - de slotfase is een zwak punt.

Zamalek
GescoordTegendoelpunten
0
0
0-15
1
0
16-30
1
1
31-45
1
0
46-60
1
0
61-75
4
2
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 76-90 (4 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 76-90 (2). Balans late doelpunten (76-90): +2 - wint in de slotfase.

* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.

Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?

Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.

Wedstrijdprofiel

1.67
Verwachte doelpunten
aanval versus verdediging tegenstander
0.5 : 1.2
Verwachte verdeling doelpunten
thuis : uit
75%
Tempo versus competitie
100% = competitiegemiddelde
25%
Beide teams scoorden (BTTS)
gemiddelde van beide teams over het seizoen
-100%
Derby-effect
H2H-doelpunten versus typische wedstrijden
22%
BTTS-schatting
op basis van de scoringsfrequentie van beide teams
22%
0:0-risico
ongeveer 1 op 5 wedstrijden
0-1
Meest waarschijnlijke doelpuntenreeks
aanval versus verdediging aan beide kanten

Asyut Petroleum

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
-0.64
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
+0.14
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
+1.4 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
-0.62
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
+0.76
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
45%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
89%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
-0.03
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.5
Late doelpunten
33% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 0% valt in de eerste 15 minuten.
33%

Zamalek

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
-0.31
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
+1.14
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-2.8 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
+0.12
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
+1.02
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
119%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
45%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
+0.23
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.7
Late doelpunten
50% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 0% valt in de eerste 15 minuten.
50%

* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.

Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?

Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van Egyptian Premier League.

Teams versus competitie

Asyut PetroleumLigaZamalek
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd▼ 1.502.22▼ 1.83
Beide teams scoorden▼ 33%43%▼ 17%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)▼ 17%37%▼ 33%
Clean sheets▼ 17%33%▲ 67%
Doelpunt voor rust▼ 17%52%▼ 50%
Doelpunt na rust• 83%83%• 83%

^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.

2.22
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
43%
Beide teams scoorden
37%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)
33%
Clean sheets
1.10
Thuisdoelpunten / wedstrijd
1.12
Uitdoelpunten / wedstrijd
+-2%
Thuisvoordeel aanval
+-2%
Thuisvoordeel verdediging
+2%
Totale thuisvoordeel
Doelpunten in de 1e helft (hele competitie)
52%
1 doelpunt
20%
2 doelpunten
7%
3 doelpunten
3%
4 doelpunten
Doelpunten in de 2e helft (hele competitie)
83%
1 doelpunt
42%
2 doelpunten
13%
3 doelpunten
0%
4 doelpunten

Veelgestelde vragen

Wanneer spelen Asyut Petroleum en Zamalek tegen elkaar?

Asyut Petroleum speelt op 20 oktober 2026 in Egyptian Premier League tegen Zamalek in Mubarak Stadium. De exacte aftraptijd in jouw tijdzone staat bovenaan de wedstrijdpagina.

Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Asyut Petroleum tegen Zamalek?

Asyut Petroleum scoort gemiddeld 0,50 doelpunten per wedstrijd en Zamalek scoort 1,33. Het gemiddelde in Egyptian Premier League is 2,22 doelpunten, met Over 2.5 in 37% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 33% van de wedstrijden van Asyut Petroleum en 17% van die van Zamalek.

Wat is de actuele vorm van Asyut Petroleum en Zamalek?

In de laatste vijf wedstrijden won Asyut Petroleum er 1, speelde het 1 gelijk en verloor het 3 (0,80 punten per wedstrijd). Zamalek won er 4, speelde 0 gelijk en verloor 1 (2,40 punten per wedstrijd).

Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Asyut Petroleum tegen Zamalek?

Gebruik deze pagina om de cijfers achter Asyut Petroleum tegen Zamalek te vergelijken. Open de NoFluffPicks-app voor de wedanalyse, pick, Value Bet en uitleg.