Atlético Nacional - Deportes Tolima: wedstrijdstatistieken
Atlético Nacional tegen Deportes Tolima: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken
Wat deze wedstrijd is
Atlético Nacional speelde tegen Deportes Tolima in Categoria Primera A (Colombia). De wedstrijd werd gespeeld op 8 oktober 2026. Locatie: Estadio Atanasio Girardot. Eindstand: 0:0.
Huidige vorm
Atlético Nacional: 3-1-1, 2,00 punten per wedstrijd. Deportes Tolima: 0-3-2, 0,60 punten per wedstrijd.
Doelpuntenstatistieken
Atlético Nacional scoort 2,00 en krijgt 0,89 doelpunten per wedstrijd tegen. Deportes Tolima scoort 1,31 en krijgt 0,97 tegen. Competitiegemiddelde: 2,56 doelpunten.
BTTS en Over/Under
BTTS: Atlético Nacional 46%, Deportes Tolima 51%. Over 2.5: Atlético Nacional 63%, Deportes Tolima 40%. Competitieniveau: BTTS 55%, Over 2.5 49%.
xG, schoten en balbezit
xG per wedstrijd: Atlético Nacional 1,77, Deportes Tolima 1,50. Schoten per wedstrijd: Atlético Nacional 16,8, Deportes Tolima 13,9. Gemiddeld balbezit: Atlético Nacional 58%, Deportes Tolima 57%.
Eerste en tweede helft
Atlético Nacional: voorsprong bij rust 31%, doelpunten in de tweede helft 1,26. Deportes Tolima: voorsprong bij rust 37%, doelpunten in de tweede helft 0,69.
Doelpunten per minuut
Het sterkste historische scoringsinterval is 76-90+ (18) voor Atlético Nacional en 46-60 (10) voor Deportes Tolima. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.
Competitiecontext
Categoria Primera A: 2,56 doelpunten per wedstrijd, BTTS 55%, Over 2.5 49%.
Onderlinge resultaten
Voor deze wedstrijd waren 5 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 3-1-1. Gemiddeld aantal doelpunten 2,60, BTTS 40%.
Gearchiveerde analyse vóór de wedstrijd
Deze analyse is opgesteld vóór de aftrap. De conclusies gebruiken alleen informatie die vóór de wedstrijd beschikbaar was en bevatten niet de einduitslag of statistieken na de wedstrijd.
Algemene wedstrijdanalyse
Atlético Nacional is de duidelijke favoriet: het won 88% van zijn thuiswedstrijden en verloor er geen enkele, terwijl Deportes Tolima 25% van zijn uitwedstrijden won. De thuisploeg maakt gemiddeld 2,56 doelpunten uit 19,63 schoten per wedstrijd, terwijl de bezoekers uit gemiddeld 1,06 doelpunten maken uit 11,13 schoten. De kwaliteit van de gecreëerde kansen bevestigt het overwicht van Atlético: het gemiddelde xG thuis bedraagt 2,01, tegenover 1,20 xG voor Tolima in uitwedstrijden. De thuisdefensie incasseert gemiddeld slechts 0,50 doelpunten per thuiswedstrijd, terwijl Tolima in 38% van zijn uitwedstrijden niet tot scoren kwam. Ook de recente resultaten spreken in het voordeel van Atlético, dat 3 van zijn 5 wedstrijden won, terwijl Tolima geen van zijn laatste vijf wedstrijden won.
Statistisch overzicht bekijkenBTTS - scoren beide teams?
Het sterkste signaal is dat Deportes Tolima mogelijk niet tot scoren komt: de bezoekers scoorden niet in 38% van hun wedstrijden, terwijl Atlético Nacional in 37% van de wedstrijden de nul hield. Over het hele seizoen maakt Tolima gemiddeld 1,06 doelpunt per wedstrijd, terwijl de thuisploeg slechts 0,79 doelpunten tegen krijgt. In de laatste 5 wedstrijden scoorden de bezoekers slechts 3 keer, gemiddeld 0,6 doelpunt per wedstrijd, al wijst hun xG van 1,75 erop dat ze kansen wisten te creëren. De thuisploeg heeft meer aanvallend vermogen en scoort gemiddeld 1,53 doelpunt tegenover 1,06 voor Tolima. Daarom is een wedstrijd waarin de bezoekers niet tot scoren komen waarschijnlijker. Het seizoenspercentage waarin beide teams scoorden, met 53% en 50%, beperkt echter het voordeel van de BTTS-marktoptie ‘Nee’. ‘BTTS Nee’ betekent dat minstens één team niet scoort; het betekent niet automatisch dat de wedstrijd in 0-0 eindigt of dat geen van beide teams scoort.
BTTS-statistieken bekijkenOver/Under - doelpuntenanalyse
Het sterkste signaal wijst op minder dan 3,5 doelpunten: deze grens werd niet overschreden in 79% van de wedstrijden van Atlético Nacional en 75% van de duels van Deportes Tolima. De thuisploeg krijgt gemiddeld 0,79 doelpunt tegen, terwijl de bezoekers 1,06 keer scoren; in de laatste vijf wedstrijden maakte Tolima slechts 3 doelpunten, oftewel 0,6 per wedstrijd. Atlético creëert meer kansen, met een xG van 1,75 tegenover 1,20 voor de tegenstander, maar gedurende het hele seizoen eindigde slechts 21% van de wedstrijden van de club met minstens vier doelpunten. De geschatte 2,27 doelpunten per wedstrijd en het defensieve voordeel van de thuisploeg pleiten voor minder dan 3,5 doelpunten, al is er ruimte voor een uitslag met twee of drie doelpunten.
Over/Under-statistieken bekijkenHT/FT - scenario voor rust en eindstand
Een gelijkspel bij rust is het waarschijnlijkst: Atlético Nacional stond in 53% van de wedstrijden bij rust gelijk, en beide teams stonden in 3 van hun laatste 5 onderlinge duels bij rust gelijk. Na rust is het overwicht van de thuisploeg duidelijker: die scoort gemiddeld 0,95 doelpunt tegenover 0,38 voor Deportes Tolima. Bovendien incasseert Tolima na rust gemiddeld 0,69 doelpunt en kreeg het in de minuten 46–60 6 goals tegen, terwijl Atlético in die periode 10 keer scoorde. Ook het hogere xG — 1,75 tegenover 1,20 — en de 3 overwinningen in de laatste 5 wedstrijden, tegenover geen enkele zege voor de bezoekers, pleiten voor een overwinning van de thuisploeg. Daarom wordt het scenario van een gelijkspel bij rust en een overwinning voor Atlético Nacional aan het einde van de wedstrijd het sterkst door de gegevens ondersteund.
Statistieken van eerste en tweede helft bekijkenPer helft
Wedstrijdstatistieken
Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?
Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.
Teamstatistieken— wie is efficiënter?
Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.
Schotkwaliteit
| Atlético Nacional | Deportes Tolima | |
|---|---|---|
| Nauwkeurigheid (schoten op doel) | 37% | 34% |
| Kanskwaliteit (xG per schot) | 0.11 | 0.11 |
| Afwerking (doelpunten per schot op doel) | 0.32 | 0.28 |
Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.
* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.
Teamvorm— wie is beter in vorm?
De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.
Atlético Nacional is 233% beter voor vorm laatste 5.
2 punten / wedstrijd - Atlético Nacional · 0.6 punten / wedstrijd - Deportes Tolima
Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?
Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.
Atlético Nacional is 53% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.
2 doelpunten / wedstrijd - Atlético Nacional · 1.31 doelpunten / wedstrijd - Deportes Tolima
Atlético Nacional is 9% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.
0.89 doelpunten / wedstrijd - Atlético Nacional · 0.97 doelpunten / wedstrijd - Deportes Tolima
Atlético Nacional scoort in 74% van de wedstrijden (26 van 35 wedstrijden), terwijl Deportes Tolima in 31% (11 van 35 wedstrijden) de nul houdt.
Deportes Tolima scoort in 71% van de wedstrijden (25 van 35 wedstrijden), terwijl Atlético Nacional in 31% (11 van 35 wedstrijden) de nul houdt.
Hoe vaak ze minstens scoren...
Hoe vaak ze minstens incasseren...
* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.
Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?
Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.
Doelpuntenpatronen
BTTS en aantal doelpunten
Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?
Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.
Hele wedstrijd - teamvergelijking (Over)
Over / Under - Atlético Nacional
Over / Under - Deportes Tolima
1e helft
2e helft
Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?
Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.
Deportes Tolima is 10% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).
1.43 punten / wedstrijd - Atlético Nacional · 1.57 punten / wedstrijd - Deportes Tolima
Voor rust (1e helft)
Na rust (2e helft)
Atlético Nacional — resultaten in de tweede helft
Staat in 31% van de wedstrijden bij rust voor en wint 71%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.
De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.
Deportes Tolima — resultaten in de tweede helft
Staat in 37% van de wedstrijden bij rust voor en wint 43%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.
Krijgt na rust 0.2 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.
| 1e helft | 2e helft | |
|---|---|---|
| Punten per wedstrijd | 1.20 | 2.20 |
| Gemaakte doelpunten / wedstrijd | 0.8 | 1.0 |
| Tegendoelpunten / wedstrijd | 1.0 | 0.2 |
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | 1.8 | 1.2 |
| 1 doelpunt | 80% | 60% |
| 2 doelpunten | 80% | 40% |
| 3 doelpunten | 20% | 20% |
| Clean sheet | 20% | 80% |
| Geen doelpunt | 40% | 40% |
| Doelsaldo | -1 | +4 |
| 1e helft | 2e helft | |
|---|---|---|
| Punten per wedstrijd | 1.20 | 0.60 |
| Gemaakte doelpunten / wedstrijd | 0.4 | 0.2 |
| Tegendoelpunten / wedstrijd | 0.4 | 0.6 |
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | 0.8 | 0.8 |
| 1 doelpunt | 60% | 40% |
| 2 doelpunten | 20% | 20% |
| 3 doelpunten | 0% | 20% |
| Clean sheet | 60% | 60% |
| Geen doelpunt | 60% | 80% |
| Doelsaldo | 0 | -2 |
* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.
Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?
Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.
Gevaarlijkst in de minuten 76-90 (18 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 0-15 (8). Balans late doelpunten (76-90): +15 - wint in de slotfase.
Gevaarlijkst in de minuten 46-60 (10 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 46-60 (9). Balans late doelpunten (76-90): +1 - wint in de slotfase.
* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.
Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?
Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.
Wedstrijdprofiel
Atlético Nacional
Deportes Tolima
* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.
Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?
Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van Categoria Primera A.
Teams versus competitie
| Atlético Nacional | Liga | Deportes Tolima | |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | ▲ 2.89 | 2.56 | ▼ 2.29 |
| Beide teams scoorden | ▼ 46% | 55% | ▼ 51% |
| Min. 3 doelpunten (Over 2.5) | ▲ 63% | 49% | ▼ 40% |
| Clean sheets | ▲ 31% | 26% | ▲ 31% |
| Doelpunt voor rust | ▲ 71% | 68% | ▼ 66% |
| Doelpunt na rust | ▲ 86% | 78% | ▼ 74% |
^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.
Opstellingen en spelersgebeurtenissen
Geverifieerde basisspelers, wisselspelers en geregistreerde spelersgebeurtenissen voor deze wedstrijd.
Thuisteam
Basisopstelling
Uitteam
Basisopstelling
Wedstrijdtijdlijn
Doelpunten, kaarten en wissels in chronologische volgorde.
Scheidsrechter en trainers
Open hun seizoensprofielen om wedstrijdrecords, doelpunten en disciplinaire trends te vergelijken.
Onderlinge resultaten
Recente ontmoetingen (5): Atlético Nacional 3 - 1 - 1 Deportes Tolima. Gemiddeld aantal doelpunten 2.60, beide teams scoorden in 40% wedstrijden.
Veelgestelde vragen
Wat was de uitslag van Atlético Nacional tegen Deportes Tolima?
De wedstrijd in Categoria Primera A eindigde in Atlético Nacional 0:0 Deportes Tolima. De volledige wedstrijdstatistieken, uitsplitsing per helft en onderlinge historie staan op deze pagina.
Wat is de onderlinge balans tussen Atlético Nacional en Deportes Tolima?
In de laatste 5 onderlinge wedstrijden won Atlético Nacional er 3, won Deportes Tolima er 1 en eindigden er 1 gelijk. In deze wedstrijden vielen gemiddeld 2,60 doelpunten; in 40% scoorden beide teams.
Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Atlético Nacional tegen Deportes Tolima?
Atlético Nacional scoort gemiddeld 2,00 doelpunten per wedstrijd en Deportes Tolima scoort 1,31. Het gemiddelde in Categoria Primera A is 2,56 doelpunten, met Over 2.5 in 49% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 46% van de wedstrijden van Atlético Nacional en 51% van die van Deportes Tolima.
Wat is de actuele vorm van Atlético Nacional en Deportes Tolima?
In de laatste vijf wedstrijden won Atlético Nacional er 3, speelde het 1 gelijk en verloor het 1 (2,00 punten per wedstrijd). Deportes Tolima won er 0, speelde 3 gelijk en verloor 2 (0,60 punten per wedstrijd).
Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Atlético Nacional tegen Deportes Tolima?
Deze pagina legt de statistische context uit: vorm, onderlinge historie, doelpunten, BTTS en Over/Under. De betting pick, Value Bet en volledige onderbouwing zijn beschikbaar in de NoFluffPicks-app.


