Barnsley - Blackpool: wedstrijdstatistieken
Barnsley tegen Blackpool: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken
Wat deze wedstrijd is
Barnsley speelde tegen Blackpool in EFL League One (Engeland). De wedstrijd werd gespeeld op 2 september 2026. Locatie: Oakwell Stadium. Eindstand: 2:1.
Huidige vorm
Barnsley: 1-1-1, 1,33 punten per wedstrijd. Blackpool: 2-1-0, 2,33 punten per wedstrijd.
Doelpuntenstatistieken
Barnsley scoort 1,00 en krijgt 0,67 doelpunten per wedstrijd tegen. Blackpool scoort 2,33 en krijgt 0,67 tegen. Competitiegemiddelde: 2,98 doelpunten.
BTTS en Over/Under
BTTS: Barnsley 33%, Blackpool 67%. Over 2.5: Barnsley 33%, Blackpool 67%. Competitieniveau: BTTS 67%, Over 2.5 57%.
xG, schoten en balbezit
xG per wedstrijd: Barnsley 2,00, Blackpool 1,78. Schoten per wedstrijd: Barnsley 17,0, Blackpool 16,0. Gemiddeld balbezit: Barnsley 60%, Blackpool 40%.
Eerste en tweede helft
Barnsley: voorsprong bij rust 33%, doelpunten in de tweede helft 0,67. Blackpool: voorsprong bij rust 67%, doelpunten in de tweede helft 1,00.
Doelpunten per minuut
Het sterkste historische scoringsinterval is 0-15 (1) voor Barnsley en 16-30 (3) voor Blackpool. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.
Competitiecontext
League One: 2,98 doelpunten per wedstrijd, BTTS 67%, Over 2.5 57%.
Onderlinge resultaten
Voor deze wedstrijd waren 2 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 1-0-1. Gemiddeld aantal doelpunten 2,00, BTTS 50%.
Gearchiveerde analyse vóór de wedstrijd
Deze analyse is opgesteld vóór de aftrap. De conclusies gebruiken alleen informatie die vóór de wedstrijd beschikbaar was en bevatten niet de einduitslag of statistieken na de wedstrijd.
Algemene wedstrijdanalyse
Blackpool staat op de 4e plaats, terwijl Barnsley pas 17e staat. De bezoekers wonnen 3 van hun laatste 5 wedstrijden en scoorden daarin in totaal 8 doelpunten. Barnsley behaalde in zijn laatste vijf optredens slechts 1 punt per wedstrijd, met een balans van 1 overwinning, 2 gelijke spelen en 2 nederlagen, en kreeg 7 doelpunten tegen. De thuisploeg domineert echter bij het creëren van kansen voor eigen publiek: gemiddeld 22 schoten, 67% balbezit en een xG van 2,62, maar ondanks 8 schoten op doel per wedstrijd heeft het thuis nog niet gescoord. Blackpool scoort uit gemiddeld 2 doelpunten en won zijn enige uitwedstrijd tot nu toe, maar staat de tegenstander een hoge xG van 3,17 toe. Daardoor zou Barnsley kansen moeten krijgen om de ban te breken. De betere huidige efficiëntie en de stabielere reeks van de bezoekers pleiten voor een overwinning van Blackpool, al zou het verschil niet groot moeten zijn.
Statistisch overzicht bekijkenBTTS - scoren beide teams?
Het signaal voor BTTS is duidelijk, omdat beide teams in 100% van hun wedstrijden tot nu toe de weddenschap ‘beide teams scoren’ hebben laten uitkomen. In de laatste vijf wedstrijden bedroegen deze percentages respectievelijk 60% voor Barnsley en 80% voor Blackpool. Barnsley hield nog geen enkele keer de nul, net als Blackpool, wat de kans vergroot dat beide teams minstens één keer scoren. De thuisploeg creëert veel kansen, met gemiddeld 2,26 xG, 21 schoten en 7 schoten op doel per wedstrijd, terwijl de verdediging van Blackpool maar liefst 3,17 xG toestaat. Blackpool heeft aanvallend een lagere xG van 0,93, maar scoort gemiddeld 2,0 doelpunten per wedstrijd en vond in elke wedstrijd het net. Barnsley kreeg in de laatste vijf speelronden gemiddeld 1,4 doelpunten tegen. Een verdere bevestiging is het hoge BTTS-percentage van 71% in de competitie. Daarom is een scenario waarin beide teams scoren waarschijnlijker.
BTTS-statistieken bekijkenOver/Under - doelpuntenanalyse
Het sterkste signaal is meer dan 1.5 doelpunt, omdat er in 100% van de eerdere wedstrijden van beide teams minstens 2 doelpunten vielen. Barnsley creëert veel kansen: gemiddeld 21 schoten, 7 schoten op doel en 2,26 xG, terwijl Blackpool tegenstanders maar liefst 3,17 xG per wedstrijd toestaat. In hun laatste vijf wedstrijden kregen de gastheren gemiddeld 1,4 doelpunt tegen, terwijl Blackpool 1,6 keer scoorde. Dat geeft de bezoekers een reële kans om zelf tot scoren te komen. De totale verwachte 2,90 doelpunten en het feit dat beide teams in 100% van de beschikbare wedstrijden zowel scoorden als een doelpunt tegen kregen, ondersteunen het scenario van een open wedstrijd, al is de lijn van 2.5 minder veilig.
Over/Under-statistieken bekijkenHT/FT - scenario voor rust en eindstand
Blackpool verkeert duidelijk in een betere vorm: het won 3 van de laatste 5 wedstrijden en scoorde daarin gemiddeld 1,6 doelpunt, terwijl Barnsley slechts 1 wedstrijd won, gemiddeld 1,0 doelpunt maakte en 1,4 doelpunt incasseerde. Volgens de beschikbare seizoensgegevens stond de uitploeg in 100% van de wedstrijden bij rust voor, met gemiddeld 2,0 doelpunten voor de pauze en geen enkel tegendoelpunt. Barnsley ging daarentegen in 100% van de gevallen met een achterstand de rust in, na 0 doelpunten te hebben gemaakt en 1 doelpunt te hebben geïncasseerd. Blackpool won bovendien alle tot nu toe gespeelde wedstrijden, terwijl Barnsley ze allemaal gelijkspeelde, wat de voorsprong van de bezoekers verder onderstreept. De thuisploeg heeft weliswaar een hogere xG, 2,26 tegenover 0,93, en neemt gemiddeld 21 schoten tegenover 10 voor de tegenstander, maar het scoringspercentage bedraagt slechts 5%, terwijl Blackpool 20% van zijn pogingen benut. Het meest waarschijnlijke scenario is dan ook dat Blackpool voor rust op voorsprong komt en die tot het laatste fluitsignaal vasthoudt.
Statistieken van eerste en tweede helft bekijkenPer helft
Wedstrijdstatistieken
Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?
Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.
Teamstatistieken— wie is efficiënter?
Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.
Schotkwaliteit
| Barnsley | Blackpool | |
|---|---|---|
| Nauwkeurigheid (schoten op doel) | 31% | 44% |
| Kanskwaliteit (xG per schot) | 0.12 | 0.11 |
| Afwerking (doelpunten per schot op doel) | 0.19 | 0.33 |
Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.
* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.
Teamvorm— wie is beter in vorm?
De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.
Blackpool is 75% beter voor vorm laatste 5.
1.33 punten / wedstrijd - Barnsley · 2.33 punten / wedstrijd - Blackpool
Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?
Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.
Blackpool is 133% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.
1 doelpunten / wedstrijd - Barnsley · 2.33 doelpunten / wedstrijd - Blackpool
Barnsley scoort in 33% van de wedstrijden (1 van 3 wedstrijden), terwijl Blackpool in 33% (1 van 3 wedstrijden) de nul houdt.
Blackpool scoort in 100% van de wedstrijden (3 van 3 wedstrijden), terwijl Barnsley in 33% (1 van 3 wedstrijden) de nul houdt.
Hoe vaak ze minstens scoren...
Hoe vaak ze minstens incasseren...
* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.
Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?
Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.
Doelpuntenpatronen
BTTS en aantal doelpunten
Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?
Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.
Hele wedstrijd - teamvergelijking (Over)
Over / Under - Barnsley
Over / Under - Blackpool
1e helft
2e helft
Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?
Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.
Blackpool is 20% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).
1.67 punten / wedstrijd - Barnsley · 2 punten / wedstrijd - Blackpool
Voor rust (1e helft)
Na rust (2e helft)
Barnsley — resultaten in de tweede helft
Staat in 33% van de wedstrijden bij rust voor en wint 33%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.
Krijgt na rust 0.7 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.
Blackpool — resultaten in de tweede helft
Staat in 67% van de wedstrijden bij rust voor en wint 67%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.
De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.
| 1e helft | 2e helft | |
|---|---|---|
| Punten per wedstrijd | 1.67 | 1.33 |
| Gemaakte doelpunten / wedstrijd | 0.3 | 0.7 |
| Tegendoelpunten / wedstrijd | 0.0 | 0.7 |
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | 0.3 | 1.3 |
| 1 doelpunt | 33% | 67% |
| 2 doelpunten | 0% | 33% |
| 3 doelpunten | 0% | 33% |
| Clean sheet | 100% | 33% |
| Geen doelpunt | 67% | 67% |
| Doelsaldo | +1 | 0 |
| 1e helft | 2e helft | |
|---|---|---|
| Punten per wedstrijd | 2.00 | 2.00 |
| Gemaakte doelpunten / wedstrijd | 1.3 | 1.0 |
| Tegendoelpunten / wedstrijd | 0.3 | 0.3 |
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | 1.7 | 1.3 |
| 1 doelpunt | 100% | 100% |
| 2 doelpunten | 67% | 33% |
| 3 doelpunten | 0% | 0% |
| Clean sheet | 67% | 67% |
| Geen doelpunt | 33% | 33% |
| Doelsaldo | +3 | +2 |
* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.
Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?
Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.
Gevaarlijkst in de minuten 0-15 (1 goal). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 61-75 (1). Balans late doelpunten (76-90): 0.
Gevaarlijkst in de minuten 16-30 (3 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 0-15 (1). Balans late doelpunten (76-90): 0.
* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.
Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?
Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.
Wedstrijdprofiel
Barnsley
Blackpool
* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.
Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?
Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van League One.
Teams versus competitie
| Barnsley | Liga | Blackpool | |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | ▼ 1.67 | 2.98 | • 3.00 |
| Beide teams scoorden | ▼ 33% | 67% | • 67% |
| Min. 3 doelpunten (Over 2.5) | ▼ 33% | 57% | ▲ 67% |
| Clean sheets | ▲ 33% | 21% | ▲ 33% |
| Doelpunt voor rust | ▼ 33% | 60% | ▲ 100% |
| Doelpunt na rust | ▼ 67% | 83% | ▲ 100% |
^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.
Opstellingen en spelersgebeurtenissen
Geverifieerde basisspelers, wisselspelers en geregistreerde spelersgebeurtenissen voor deze wedstrijd.
Thuisteam
Basisopstelling
Wisselspelers
Uitteam
Basisopstelling
Wedstrijdtijdlijn
Doelpunten, kaarten en wissels in chronologische volgorde.
Scheidsrechter en trainers
Open hun seizoensprofielen om wedstrijdrecords, doelpunten en disciplinaire trends te vergelijken.
Onderlinge resultaten
Recente ontmoetingen (2): Barnsley 1 - 0 - 1 Blackpool. Gemiddeld aantal doelpunten 2.00, beide teams scoorden in 50% wedstrijden.
Veelgestelde vragen
Wat was de uitslag van Barnsley tegen Blackpool?
De wedstrijd in EFL League One eindigde in Barnsley 2:1 Blackpool. De volledige wedstrijdstatistieken, uitsplitsing per helft en onderlinge historie staan op deze pagina.
Wat is de onderlinge balans tussen Barnsley en Blackpool?
In de laatste 2 onderlinge wedstrijden won Barnsley er 1, won Blackpool er 1 en eindigden er 0 gelijk. In deze wedstrijden vielen gemiddeld 2,00 doelpunten; in 50% scoorden beide teams.
Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Barnsley tegen Blackpool?
Barnsley scoort gemiddeld 1,00 doelpunten per wedstrijd en Blackpool scoort 2,33. Het gemiddelde in EFL League One is 2,98 doelpunten, met Over 2.5 in 57% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 33% van de wedstrijden van Barnsley en 67% van die van Blackpool.
Wat is de actuele vorm van Barnsley en Blackpool?
In de laatste vijf wedstrijden won Barnsley er 1, speelde het 1 gelijk en verloor het 1 (1,33 punten per wedstrijd). Blackpool won er 2, speelde 1 gelijk en verloor 0 (2,33 punten per wedstrijd).
Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Barnsley tegen Blackpool?
De wedstrijdstatistieken zijn hier openbaar; de volledige wedanalyse en aanbevolen pick zijn beschikbaar in de NoFluffPicks-app.


