Verenigde Staten - USL ChampionshipBBVA Compass FieldGegevens actueel op 18 oktober 2026

Wedstrijd opgeschort of uitgesteld

De aanvangstijd kan wijzigen. De statistieken blijven beschikbaar als wedstrijdcontext.

Birmingham Legion - New Mexico United: wedstrijdstatistieken

Birmingham Legion tegen New Mexico United: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken

Wat deze wedstrijd is

Birmingham Legion speelt tegen New Mexico United in USL Championship (Verenigde Staten). De aanvangstijd kan wijzigen. De statistieken blijven beschikbaar als wedstrijdcontext. Locatie: BBVA Compass Field.

Huidige vorm

Birmingham Legion: 0-2-3, 0,40 punten per wedstrijd. New Mexico United: 2-2-1, 1,60 punten per wedstrijd.

Doelpuntenstatistieken

Birmingham Legion scoort 1,27 en krijgt 1,55 doelpunten per wedstrijd tegen. New Mexico United scoort 1,50 en krijgt 1,05 tegen. Competitiegemiddelde: 2,72 doelpunten.

BTTS en Over/Under

BTTS: Birmingham Legion 73%, New Mexico United 55%. Over 2.5: Birmingham Legion 55%, New Mexico United 55%. Competitieniveau: BTTS 55%, Over 2.5 49%.

xG, schoten en balbezit

xG per wedstrijd: Birmingham Legion 1,36, New Mexico United 1,35. Schoten per wedstrijd: Birmingham Legion 11,9, New Mexico United 11,7. Gemiddeld balbezit: Birmingham Legion 48%, New Mexico United 57%.

Eerste en tweede helft

Birmingham Legion: voorsprong bij rust 18%, doelpunten in de tweede helft 0,55. New Mexico United: voorsprong bij rust 23%, doelpunten in de tweede helft 0,91.

Doelpunten per minuut

Het sterkste historische scoringsinterval is 16-30 (7) voor Birmingham Legion en 76-90+ (9) voor New Mexico United. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.

Competitiecontext

USL Championship: 2,72 doelpunten per wedstrijd, BTTS 55%, Over 2.5 49%.

Onderlinge resultaten

Voor deze wedstrijd waren 1 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 0-1-0. Gemiddeld aantal doelpunten 2,00, BTTS 100%.

Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?

Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.

Birmingham LegionNew Mexico United
1.27Gemaakte doelpunten / wedstrijd1.5
Birmingham LegionNew Mexico United
1.55Tegendoelpunten / wedstrijd1.05
Birmingham LegionNew Mexico United
48%Gemiddeld balbezit57%
Birmingham LegionNew Mexico United
3.5Schoten op doel / wedstrijd4.09
Birmingham LegionNew Mexico United

Teamstatistieken— wie is efficiënter?

Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.

11.91Schoten per wedstrijd11.73
Birmingham LegionNew Mexico United
3.5Schoten op doel4.09
Birmingham LegionNew Mexico United
10.7%Schotconversie12.8%
Birmingham LegionNew Mexico United
48%Balbezit57%
Birmingham LegionNew Mexico United
1.36xG voor1.35
Birmingham LegionNew Mexico United
1.88xG tegen1.71
Birmingham LegionNew Mexico United

Schotkwaliteit

Birmingham Legion: GebalanceerdNew Mexico United: Gebalanceerd
Birmingham LegionNew Mexico United
Nauwkeurigheid (schoten op doel)29%35%
Kanskwaliteit (xG per schot)0.110.12
Afwerking (doelpunten per schot op doel)0.360.37

Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.

* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.

Teamvorm— wie is beter in vorm?

De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.

New Mexico United is 300% beter voor vorm laatste 5.

0.4 punten / wedstrijd - Birmingham Legion · 1.6 punten / wedstrijd - New Mexico United

Birmingham Legion
LLLDD
Geen zege in de laatste 5 wedstrijden
Resultaatverdeling seizoen
14% W45% G41% V
Seizoen (W-G-V)
3-10-9
0.86 punten / wedstrijd · doelsaldo -6
Laatste 5 (W-G-V)
0-2-3
0.40 punten / wedstrijd
Record thuis (W-G-V)
2-6-4
Laatste 5 thuis
1-2-2
DLWLD
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 2.0Tegendoelpunten: 2.6xG: 1.33xG tegenstander: 2.37BTTS: 100%Over 2.5: 100%
New Mexico United
DWLWD
Resultaatverdeling seizoen
55% W23% G23% V
Seizoen (W-G-V)
12-5-5
1.86 punten / wedstrijd · doelsaldo +10
Laatste 5 (W-G-V)
2-2-1
1.60 punten / wedstrijd
Record uit (W-G-V)
5-2-3
Laatste 5 uit
4-1-0
WWWDW
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 1.4Tegendoelpunten: 1.2xG: 1.36xG tegenstander: 1.80BTTS: 80%Over 2.5: 80%

Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?

Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.

New Mexico United is 18% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.

1.27 doelpunten / wedstrijd - Birmingham Legion · 1.5 doelpunten / wedstrijd - New Mexico United

New Mexico United is 48% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.

1.55 doelpunten / wedstrijd - Birmingham Legion · 1.05 doelpunten / wedstrijd - New Mexico United

Scoringsprofiel van Birmingham Legion: zeer sterk

Birmingham Legion scoort in 82% van de wedstrijden (18 van 22 wedstrijden), terwijl New Mexico United in 32% (7 van 22 wedstrijden) de nul houdt.

Scoringsprofiel van New Mexico United: zeer sterk

New Mexico United scoort in 77% van de wedstrijden (17 van 22 wedstrijden), terwijl Birmingham Legion in 18% (4 van 22 wedstrijden) de nul houdt.

28Gemaakte doelpunten (seizoen)33
Birmingham LegionNew Mexico United
34Tegendoelpunten (seizoen)23
Birmingham LegionNew Mexico United
2.82Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd2.55
Birmingham LegionNew Mexico United
10Gemaakte doelpunten (laatste 5)7
Birmingham LegionNew Mexico United
13Tegendoelpunten (laatste 5)6
Birmingham LegionNew Mexico United

Hoe vaak ze minstens scoren...

82%1 doelpunt77%
Birmingham LegionNew Mexico United
41%2 doelpunten41%
Birmingham LegionNew Mexico United
5%3 doelpunten18%
Birmingham LegionNew Mexico United
0%4 doelpunten9%
Birmingham LegionNew Mexico United

Hoe vaak ze minstens incasseren...

82%1 doelpunt68%
Birmingham LegionNew Mexico United
55%2 doelpunten32%
Birmingham LegionNew Mexico United
18%3 doelpunten5%
Birmingham LegionNew Mexico United
0%4 doelpunten0%
Birmingham LegionNew Mexico United

* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.

Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?

Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.

73%
Birmingham Legion - BTTSBTTS - percentage wedstrijden waarin beide teams scoorden.16 van 22 wedstrijden
55%
New Mexico United - BTTSBTTS - percentage wedstrijden waarin beide teams scoorden.12 van 22 wedstrijden
55%
Competitiegemiddelde

Doelpuntenpatronen

41%BTTS bij rust23%
Birmingham LegionNew Mexico United
14%BTTS in beide helften5%
Birmingham LegionNew Mexico United
23%Scoorden in beide helften18%
Birmingham LegionNew Mexico United

BTTS en aantal doelpunten

55%Min. 3 doelpunten en BTTS50%
Birmingham LegionNew Mexico United
0%Min. 3 doelpunten zonder BTTS5%
Birmingham LegionNew Mexico United
100%BTTS - laatste 580%
Birmingham LegionNew Mexico United

Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?

Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.

1e helft

68%Min. 1 doelpunt voor rust59%
Birmingham LegionNew Mexico United
45%Min. 2 doelpunten voor rust36%
Birmingham LegionNew Mexico United
9%Min. 3 doelpunten voor rust5%
Birmingham LegionNew Mexico United

2e helft

77%Min. 1 doelpunt na rust77%
Birmingham LegionNew Mexico United
45%Min. 2 doelpunten na rust41%
Birmingham LegionNew Mexico United
18%Min. 3 doelpunten na rust18%
Birmingham LegionNew Mexico United

Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?

Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.

Birmingham Legion — situatie bij rust
18% op voorsprong73% gelijk9% achterstaand
New Mexico United — situatie bij rust
23% op voorsprong59% gelijk18% achterstaand

Voor rust (1e helft)

1.27Punten per wedstrijd (1e helft)1.27
Birmingham LegionNew Mexico United
0.73Doelpunten voor (1e helft)0.59
Birmingham LegionNew Mexico United
0.59Doelpunten tegen (1e helft)0.41
Birmingham LegionNew Mexico United
1.32Gemiddeld aantal doelpunten (1e helft)1
Birmingham LegionNew Mexico United
50%Clean sheet voor rust59%
Birmingham LegionNew Mexico United
41%Geen doelpunt voor rust59%
Birmingham LegionNew Mexico United

Na rust (2e helft)

0.82Punten per wedstrijd (2e helft)1.68
Birmingham LegionNew Mexico United
0.55Doelpunten voor (2e helft)0.91
Birmingham LegionNew Mexico United
0.95Doelpunten tegen (2e helft)0.64
Birmingham LegionNew Mexico United
1.5Gemiddeld aantal doelpunten (2e helft)1.55
Birmingham LegionNew Mexico United
36%Clean sheet na rust50%
Birmingham LegionNew Mexico United
55%Geen doelpunt na rust45%
Birmingham LegionNew Mexico United

Birmingham Legion — resultaten in de tweede helft

14% W41% G45% V
28
Punten bij rust
16
Doelpunten bij rust
+3
Doelsaldo (1e helft)
18
Punten in de tweede helft
-9
Doelsaldo (2e helft)
1.27
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden78%

Staat in 18% van de wedstrijden bij rust voor en wint 14%. Verspeelt na rust soms de voorsprong.

Verdediging na rust+0.4

Krijgt na rust 0.4 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.

New Mexico United — resultaten in de tweede helft

45% W32% G23% V
28
Punten bij rust
13
Doelpunten bij rust
+4
Doelsaldo (1e helft)
37
Punten in de tweede helft
+6
Doelsaldo (2e helft)
1.27
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden239%

Staat in 23% van de wedstrijden bij rust voor en wint 55%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust+0.2

Krijgt na rust 0.2 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.

Birmingham Legion — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd1.000.40
Gemaakte doelpunten / wedstrijd1.20.8
Tegendoelpunten / wedstrijd1.21.4
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd2.42.2
1 doelpunt80%80%
2 doelpunten80%60%
3 doelpunten40%40%
Clean sheet20%20%
Geen doelpunt20%40%
Doelsaldo0-3
Rust: 0% op voorsprong - 100% gelijk - 0% achterstaand
2e helft: 0% gewonnen - 40% gelijk - 60% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 80% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 6
New Mexico United — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd1.201.60
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.60.8
Tegendoelpunten / wedstrijd0.40.8
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd1.01.6
1 doelpunt60%80%
2 doelpunten40%60%
3 doelpunten0%20%
Clean sheet60%40%
Geen doelpunt60%40%
Doelsaldo+10
Rust: 20% op voorsprong - 60% gelijk - 20% achterstaand
2e helft: 40% gewonnen - 40% gelijk - 20% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 20% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 3

* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.

Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?

Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.

Birmingham Legion
GescoordTegendoelpunten
3
4
0-15
7
3
16-30
6
6
31-45
4
5
46-60
2
4
61-75
6
12
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 16-30 (7 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 76-90 (12). Balans late doelpunten (76-90): -6 - de slotfase is een zwak punt.

New Mexico United
GescoordTegendoelpunten
4
5
0-15
3
2
16-30
6
2
31-45
3
6
46-60
8
4
61-75
9
4
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 76-90 (9 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 46-60 (6). Balans late doelpunten (76-90): +5 - wint in de slotfase.

* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.

Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?

Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.

Wedstrijdprofiel

2.69
Verwachte doelpunten
aanval versus verdediging tegenstander
1.2 : 1.5
Verwachte verdeling doelpunten
thuis : uit
99%
Tempo versus competitie
100% = competitiegemiddelde
64%
Beide teams scoorden (BTTS)
gemiddelde van beide teams over het seizoen
-26%
Derby-effect
H2H-doelpunten versus typische wedstrijden
63%
BTTS-schatting
op basis van de scoringsfrequentie van beide teams
4%
0:0-risico
ongeveer 1 op 25 wedstrijden
0-1
Meest waarschijnlijke doelpuntenreeks
aanval versus verdediging aan beide kanten

Birmingham Legion

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
-0.52
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
+0.24
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-7.7 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
-0.09
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
+0.33
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
84%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
128%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
-0.46
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
-0.2
Late doelpunten
21% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 11% valt in de eerste 15 minuten.
21%

New Mexico United

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
-0.36
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
+0.81
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-3.4 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
+0.15
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
+0.66
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
124%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
70%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
-0.26
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.3
Late doelpunten
27% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 12% valt in de eerste 15 minuten.
27%

* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.

Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?

Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van USL Championship.

Teams versus competitie

Birmingham LegionLigaNew Mexico United
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd• 2.822.72▼ 2.55
Beide teams scoorden▲ 73%55%• 55%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)▲ 55%49%▲ 55%
Clean sheets▼ 18%27%▲ 32%
Doelpunt voor rust▲ 68%65%▼ 59%
Doelpunt na rust▼ 77%79%▼ 77%

^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.

2.72
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
55%
Beide teams scoorden
49%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)
27%
Clean sheets
1.51
Thuisdoelpunten / wedstrijd
1.21
Uitdoelpunten / wedstrijd
+25%
Thuisvoordeel aanval
+20%
Thuisvoordeel verdediging
+17%
Totale thuisvoordeel
Doelpunten in de 1e helft (hele competitie)
65%
1 doelpunt
33%
2 doelpunten
11%
3 doelpunten
3%
4 doelpunten
Doelpunten in de 2e helft (hele competitie)
79%
1 doelpunt
46%
2 doelpunten
20%
3 doelpunten
8%
4 doelpunten

Scheidsrechter en trainers

Open hun seizoensprofielen om wedstrijdrecords, doelpunten en disciplinaire trends te vergelijken.

Onderlinge resultaten

Vorige ontmoeting: Birmingham Legion 0 - 1 - 0 New Mexico United. Gemiddeld aantal doelpunten 2.00, beide teams scoorden in 100% wedstrijden.

New Mexico United
1 : 1
Birmingham Legion