Engeland - ChampionshipEwood ParkGegevens actueel op 03 september 2026

Blackburn Rovers - Middlesbrough: wedstrijdstatistieken

Blackburn Rovers tegen Middlesbrough: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken

Wat deze wedstrijd is

Blackburn Rovers speelde tegen Middlesbrough in Championship (Engeland). De wedstrijd werd gespeeld op 22 augustus 2026. Locatie: Ewood Park. Eindstand: 2:1.

Huidige vorm

Blackburn Rovers: 0-1-0, 1,00 punten per wedstrijd. Middlesbrough: 1-0-0, 3,00 punten per wedstrijd.

Doelpuntenstatistieken

Blackburn Rovers scoort 2,00 en krijgt 2,00 doelpunten per wedstrijd tegen. Middlesbrough scoort 2,00 en krijgt 1,00 tegen. Competitiegemiddelde: 3,00 doelpunten.

BTTS en Over/Under

BTTS: Blackburn Rovers 100%, Middlesbrough 100%. Over 2.5: Blackburn Rovers 100%, Middlesbrough 100%. Competitieniveau: BTTS 80%, Over 2.5 80%.

xG, schoten en balbezit

xG per wedstrijd: Blackburn Rovers 1,24, Middlesbrough 2,48. Schoten per wedstrijd: Blackburn Rovers 10,0, Middlesbrough 23,0. Gemiddeld balbezit: Blackburn Rovers 45%, Middlesbrough 76%.

Eerste en tweede helft

Blackburn Rovers: voorsprong bij rust 0%, doelpunten in de tweede helft 1,00. Middlesbrough: voorsprong bij rust 0%, doelpunten in de tweede helft 2,00.

Doelpunten per minuut

Het sterkste historische scoringsinterval is 16-30 (1) voor Blackburn Rovers en 61-75 (1) voor Middlesbrough. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.

Competitiecontext

Championship: 3,00 doelpunten per wedstrijd, BTTS 80%, Over 2.5 80%.

Onderlinge resultaten

Voor deze wedstrijd waren 2 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 0-2-0. Gemiddeld aantal doelpunten 0,00, BTTS 0%.

Gearchiveerde analyse vóór de wedstrijd

Deze analyse is opgesteld vóór de aftrap. De conclusies gebruiken alleen informatie die vóór de wedstrijd beschikbaar was en bevatten niet de einduitslag of statistieken na de wedstrijd.

Algemene wedstrijdanalyse

Beide teams verkeren in vrijwel identieke vorm in hun laatste vijf wedstrijden: 2 overwinningen, 2 gelijke spelen en 1 nederlaag, goed voor gemiddeld 1,6 punt per wedstrijd. Blackburn en Middlesbrough hebben in die periode allebei 8 doelpunten gemaakt, waardoor het lastig is om een duidelijk verschil in doelgerichtheid aan te wijzen. De bezoekers staan hoger op de ranglijst, op de 5e plaats tegenover de 13e positie van Blackburn, en in hun enige wedstrijd van het huidige seizoen kregen ze slechts 1 doelpunt tegen en scoorden ze 2 keer. Blackburn begon de competitie eveneens met een 2-2 gelijkspel, waardoor de defensie minder stabiel oogt dan die van Middlesbrough. Het verschil in de kwaliteit van de seizoensstart spreekt licht in het voordeel van de bezoekers, maar de gelijkwaardige huidige vorm en het thuisvoordeel van Blackburn vergroten de kans op een puntendeling.

Statistisch overzicht bekijken
BTTS - scoren beide teams?

Het sterkste signaal voor doelpunten aan beide kanten komt uit de recente vorm: Blackburn en Middlesbrough hadden in 4 van hun laatste 5 wedstrijden BTTS, oftewel 80%. Beide teams scoorden in deze periode gemiddeld 1,6 doelpunten per wedstrijd. Tegelijkertijd kreeg Blackburn gemiddeld 1,2 doelpunten per wedstrijd tegen, tegenover 1,6 bij Middlesbrough. Het aanvallende potentieel van de bezoekers wordt ondersteund door een gemiddelde xG van 1,73 over vijf wedstrijden, tegenover een xG tegen Blackburn van 1,76, wat wijst op reële kansen om te scoren. Ook de thuisploeg zou kansen moeten creëren, aangezien hun xG 1,40 bedraagt en Middlesbrough tegenstanders gemiddeld 1,18 xG toestaat. Bovendien bedraagt het BTTS-percentage in de competitie maar liefst 83%, waardoor het waarschijnlijker is dat beide teams minstens één doelpunt maken.

BTTS-statistieken bekijken
Over/Under - doelpuntenanalyse

In de laatste vijf wedstrijden van beide teams vielen gemiddeld 1,6 doelpunten per wedstrijd. Blackburn kreeg daarbij 1,2 doelpunten tegen, terwijl Middlesbrough er 1,6 incasseerde. Beide teams gingen in 3 van hun laatste 5 wedstrijden over de grens van 2,5 doelpunten heen, en in 80% van die duels scoorden beide teams. Ook de kwaliteit van de gecreëerde kansen wijst op een open wedstrijd: Middlesbrough noteert gemiddeld 1,73 xG, terwijl Blackburn tegenstanders gemiddeld 1,76 xG toestaat. Het competitiegemiddelde bedraagt 2,83 doelpunten, waarbij in 75% van de wedstrijden minstens drie keer werd gescoord. Daarom is een voorspelling van 2,75 doelpunten gerechtvaardigd. De sterkste keuze blijft over 1,5, omdat zelfs bij een mindere benutting van de aanvallende mogelijkheden van beide teams een uitslag van 1:1 of 2:0 volstaat. Ik schat de kans daarop op 78%.

Over/Under-statistieken bekijken
HT/FT - scenario voor rust en eindstand

Het sterkste signaal voor de eerste helft is een gelijkspel: Blackburn stond in 60% van de laatste vijf wedstrijden na 45 minuten gelijk, tegenover maar liefst 75% bij Middlesbrough. De thuisploeg maakte voor rust gemiddeld 0,8 doelpunt en kreeg er 0,4 tegen, terwijl de bezoekers 0,75 keer scoorden, maar hun tegenstanders wel 1,0 doelpunt lieten maken. Daardoor is er vanaf het begin weinig sprake van een overwicht voor een van beide ploegen. Na rust oogt Middlesbrough duidelijk stabieler: gemiddeld 1,0 doelpunt voor, slechts 0,25 tegen en winst in de tweede helft in 50% van de wedstrijden. Blackburn staat daar tegenover met gemiddeld 0,8 doelpunt voor, 0,8 tegen en slechts 20% gewonnen tweede helften. Beide teams boekten in hun laatste vijf wedstrijden 40% overwinningen en 40% gelijke spelen, maar de betere defensie van de bezoekers na rust pleit voor het scenario gelijkspel bij rust en winst voor Middlesbrough aan het einde.

Statistieken van eerste en tweede helft bekijken

Per helft

0 : 1
1e helft
2 : 0
2e helft

Wedstrijdstatistieken

29Balbezit (%)71
Blackburn RoversMiddlesbrough
6Schoten22
Blackburn RoversMiddlesbrough
5Schoten op doel3
Blackburn RoversMiddlesbrough
0.93xG2.24
Blackburn RoversMiddlesbrough
2Corners10
Blackburn RoversMiddlesbrough
27Gevaarlijke aanvallen90
Blackburn RoversMiddlesbrough
10Overtredingen10
Blackburn RoversMiddlesbrough
4Kaarten1
Blackburn RoversMiddlesbrough

Voorbeschouwingsprofielwat zeggen de seizoenscijfers?

Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.

2Gemaakte doelpunten / wedstrijd2
Blackburn RoversMiddlesbrough
2Tegendoelpunten / wedstrijd1
Blackburn RoversMiddlesbrough
45%Gemiddeld balbezit76%
Blackburn RoversMiddlesbrough
5Schoten op doel / wedstrijd7
Blackburn RoversMiddlesbrough

Teamstatistiekenwie is efficiënter?

Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.

10Schoten per wedstrijd23
Blackburn RoversMiddlesbrough
5Schoten op doel7
Blackburn RoversMiddlesbrough
20%Schotconversie8.7%
Blackburn RoversMiddlesbrough
45%Balbezit76%
Blackburn RoversMiddlesbrough
1.24xG voor2.48
Blackburn RoversMiddlesbrough
1.82xG tegen1.09
Blackburn RoversMiddlesbrough

Schotkwaliteit

Blackburn Rovers: CounteraanvallendMiddlesbrough: Dominant
Blackburn RoversMiddlesbrough
Nauwkeurigheid (schoten op doel)50%30%
Kanskwaliteit (xG per schot)0.120.11
Afwerking (doelpunten per schot op doel)0.400.29

Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.

* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.

Teamvormwie is beter in vorm?

De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.

Middlesbrough is 200% beter voor vorm laatste 5.

1 punten / wedstrijd - Blackburn Rovers · 3 punten / wedstrijd - Middlesbrough

Blackburn Rovers
D
Onverslagen in de laatste 5 wedstrijden
Resultaatverdeling seizoen
0% W100% R0% P
Seizoen (W-G-V)
0-1-0
1.00 punten / wedstrijd · doelsaldo 0
Laatste 5 (W-G-V)
0-1-0
1.00 punten / wedstrijd
Record thuis (W-G-V)
0-0-0
Laatste 5 thuis
0-0-0
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 2.0Tegendoelpunten: 2.0xG: 1.24xG tegenstander: 1.82BTTS: 100%Over 2.5: 100%
Middlesbrough
W
5 zeges op rij
Resultaatverdeling seizoen
100% W0% R0% P
Seizoen (W-G-V)
1-0-0
3.00 punten / wedstrijd · doelsaldo +1
Laatste 5 (W-G-V)
1-0-0
3.00 punten / wedstrijd
Record uit (W-G-V)
0-0-0
Laatste 5 uit
0-0-0
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 2.0Tegendoelpunten: 1.0xG: 2.48xG tegenstander: 1.09BTTS: 100%Over 2.5: 100%

Doelpuntenhoe scoren en incasseren beide teams?

Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.

Middlesbrough is 100% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.

2 doelpunten / wedstrijd - Blackburn Rovers · 1 doelpunten / wedstrijd - Middlesbrough

Scoringsprofiel van Blackburn Rovers: zeer sterk

Blackburn Rovers scoort in 100% van de wedstrijden (1 van 1 wedstrijden), terwijl Middlesbrough in 0% (0 van 1 wedstrijden) de nul houdt.

Scoringsprofiel van Middlesbrough: zeer sterk

Middlesbrough scoort in 100% van de wedstrijden (1 van 1 wedstrijden), terwijl Blackburn Rovers in 0% (0 van 1 wedstrijden) de nul houdt.

2Gemaakte doelpunten (seizoen)2
Blackburn RoversMiddlesbrough
2Tegendoelpunten (seizoen)1
Blackburn RoversMiddlesbrough
4Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd3
Blackburn RoversMiddlesbrough
2Gemaakte doelpunten (laatste 5)2
Blackburn RoversMiddlesbrough
2Tegendoelpunten (laatste 5)1
Blackburn RoversMiddlesbrough

Hoe vaak ze minstens scoren...

100%1 doelpunt100%
Blackburn RoversMiddlesbrough
100%2 doelpunten100%
Blackburn RoversMiddlesbrough
0%3 doelpunten0%
Blackburn RoversMiddlesbrough
0%4 doelpunten0%
Blackburn RoversMiddlesbrough

Hoe vaak ze minstens incasseren...

100%1 doelpunt100%
Blackburn RoversMiddlesbrough
100%2 doelpunten0%
Blackburn RoversMiddlesbrough
0%3 doelpunten0%
Blackburn RoversMiddlesbrough
0%4 doelpunten0%
Blackburn RoversMiddlesbrough

* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.

Beide teams scoorden (BTTS)hoe vaak scoren beide teams?

Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.

100%
Blackburn Rovers - BTTSBTTS - percentage wedstrijden waarin beide teams scoorden.1 van 1 wedstrijden
80%
Competitiegemiddelde

Doelpuntenpatronen

100%BTTS bij rust0%
Blackburn RoversMiddlesbrough
100%BTTS in beide helften0%
Blackburn RoversMiddlesbrough
100%Scoorden in beide helften0%
Blackburn RoversMiddlesbrough

BTTS en aantal doelpunten

100%Min. 3 doelpunten en BTTS100%
Blackburn RoversMiddlesbrough
0%Min. 3 doelpunten zonder BTTS0%
Blackburn RoversMiddlesbrough
100%BTTS - laatste 5100%
Blackburn RoversMiddlesbrough

Aantal doelpunten (Over/Under)hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?

Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.

1e helft

100%Min. 1 doelpunt voor rust100%
Blackburn RoversMiddlesbrough
100%Min. 2 doelpunten voor rust0%
Blackburn RoversMiddlesbrough
0%Min. 3 doelpunten voor rust0%
Blackburn RoversMiddlesbrough

2e helft

100%Min. 1 doelpunt na rust100%
Blackburn RoversMiddlesbrough
100%Min. 2 doelpunten na rust100%
Blackburn RoversMiddlesbrough
0%Min. 3 doelpunten na rust0%
Blackburn RoversMiddlesbrough

Wedstrijdhelftenwanneer scoren de teams vaker?

Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.

Blackburn Rovers — situatie bij rust
0% op voorsprong100% gelijk0% achterstaand
Middlesbrough — situatie bij rust
0% op voorsprong0% gelijk100% achterstaand

Voor rust (1e helft)

1Punten per wedstrijd (1e helft)0
Blackburn RoversMiddlesbrough
1Doelpunten voor (1e helft)0
Blackburn RoversMiddlesbrough
1Doelpunten tegen (1e helft)1
Blackburn RoversMiddlesbrough
2Gemiddeld aantal doelpunten (1e helft)1
Blackburn RoversMiddlesbrough
0%Clean sheet voor rust0%
Blackburn RoversMiddlesbrough
0%Geen doelpunt voor rust100%
Blackburn RoversMiddlesbrough

Na rust (2e helft)

1Punten per wedstrijd (2e helft)3
Blackburn RoversMiddlesbrough
1Doelpunten voor (2e helft)2
Blackburn RoversMiddlesbrough
1Doelpunten tegen (2e helft)0
Blackburn RoversMiddlesbrough
2Gemiddeld aantal doelpunten (2e helft)2
Blackburn RoversMiddlesbrough
0%Clean sheet na rust100%
Blackburn RoversMiddlesbrough
0%Geen doelpunt na rust0%
Blackburn RoversMiddlesbrough

Blackburn Rovers — resultaten in de tweede helft

0% W100% R0% P
1
Punten bij rust
1
Doelpunten bij rust
0
Doelsaldo (1e helft)
1
Punten in de tweede helft
0
Doelsaldo (2e helft)
1.00
PPG voor rust
Verdediging na rust0.0

De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.

Middlesbrough — resultaten in de tweede helft

100% W0% R0% P
0
Punten bij rust
0
Doelpunten bij rust
-1
Doelsaldo (1e helft)
3
Punten in de tweede helft
+2
Doelsaldo (2e helft)
0.00
PPG voor rust
Verdediging na rust-1.0

De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.

Blackburn Rovers — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd1.001.00
Gemaakte doelpunten / wedstrijd1.01.0
Tegendoelpunten / wedstrijd1.01.0
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd2.02.0
1 doelpunt100%100%
2 doelpunten100%100%
3 doelpunten0%0%
Clean sheet0%0%
Geen doelpunt0%0%
Doelsaldo00
Rust: 0% op voorsprong - 100% gelijk - 0% achterstaand
2e helft: 0% gewonnen - 100% gelijk - 0% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 100% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 1
Middlesbrough — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd0.003.00
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.02.0
Tegendoelpunten / wedstrijd1.00.0
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd1.02.0
1 doelpunt100%100%
2 doelpunten0%100%
3 doelpunten0%0%
Clean sheet0%100%
Geen doelpunt100%0%
Doelsaldo-1+2
Rust: 0% op voorsprong - 0% gelijk - 100% achterstaand
2e helft: 100% gewonnen - 0% gelijk - 0% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 0% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 0

* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.

Doelpunten per minuutwanneer vallen de doelpunten?

Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.

Blackburn Rovers
GescoordTegendoelpunten
0
0
0-15
1
1
16-30
0
0
31-45
1
0
46-60
0
0
61-75
0
1
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 16-30 (1 goal). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 16-30 (1). Balans late doelpunten (76-90): -1 - de slotfase is een zwak punt.

Middlesbrough
GescoordTegendoelpunten
0
1
0-15
0
0
16-30
0
0
31-45
0
0
46-60
1
0
61-75
1
0
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 61-75 (1 goal). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 0-15 (1). Balans late doelpunten (76-90): +1 - wint in de slotfase.

* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.

Aanvullende teamindicatorenwat laten xG, efficiëntie en vorm zien?

Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.

Wedstrijdprofiel

3.50
Verwachte doelpunten
aanval versus verdediging tegenstander
1.5 : 2.0
Verwachte verdeling doelpunten
thuis : uit
117%
Tempo versus competitie
100% = competitiegemiddelde
100%
Beide teams scoorden (BTTS)
gemiddelde van beide teams over het seizoen
-100%
Derby-effect
H2H-doelpunten versus typische wedstrijden
100%
BTTS-schatting
op basis van de scoringsfrequentie van beide teams
0%
0:0-risico
praktisch nul
2-3
Meest waarschijnlijke doelpuntenreeks
aanval versus verdediging aan beide kanten

Blackburn Rovers

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
-0.58
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
+0.58
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-0.5 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
+0.76
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
-0.18
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
136%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
131%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
0.00
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
0.0
Late doelpunten
0% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 0% valt in de eerste 15 minuten.
0%

Middlesbrough

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
+1.39
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
-0.39
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
+0.6 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
-0.48
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
+0.09
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
131%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
68%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
0.00
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+2.0
Late doelpunten
50% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 0% valt in de eerste 15 minuten.
50%

* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.

Competitiecontextis dit een doelpuntrijke competitie?

Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van Championship.

Teams versus competitie

Blackburn RoversLigaMiddlesbrough
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd 4.003.00 3.00
Beide teams scoorden 100%80% 100%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5) 100%80% 100%
Clean sheets 0%13% 0%
Doelpunt voor rust 100%87% 100%
Doelpunt na rust 100%87% 100%

^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.

3.00
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
80%
Beide teams scoorden
80%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)
13%
Clean sheets
1.47
Thuisdoelpunten / wedstrijd
1.53
Uitdoelpunten / wedstrijd
+-4%
Thuisvoordeel aanval
+-4%
Thuisvoordeel verdediging
+0%
Totale thuisvoordeel
Doelpunten in de 1e helft (hele competitie)
87%
1 doelpunt
47%
2 doelpunten
13%
3 doelpunten
7%
4 doelpunten
Doelpunten in de 2e helft (hele competitie)
87%
1 doelpunt
47%
2 doelpunten
13%
3 doelpunten
0%
4 doelpunten

Opstellingen en spelersgebeurtenissen

Geverifieerde basisspelers, wisselspelers en geregistreerde spelersgebeurtenissen voor deze wedstrijd.

Wedstrijdtijdlijn

Doelpunten, kaarten en wissels in chronologische volgorde.

  1. MiddlesbroughDoelpuntJeremy SarmientoAssist: Morgan Whittaker
  2. Blackburn RoversGele kaartOladapo Joshua Afolayan
  3. Blackburn RoversGele kaartSean McLoughlin
  4. Blackburn RoversDoelpuntAndri Lucas GuðjohnsenAssist: Harry Pickering
  5. Blackburn RoversDoelpuntTodd CantwellAssist: Ryan Alebiousu
  6. Blackburn RoversGele kaartSam Morsy
  7. Blackburn RoversGele kaartTodd Cantwell
  8. Blackburn RoversWisselIn: Hayden CarterUit: Todd Cantwell
  9. MiddlesbroughGele kaartWill Lankshear

Scheidsrechter en trainers

Open hun seizoensprofielen om wedstrijdrecords, doelpunten en disciplinaire trends te vergelijken.

Onderlinge resultaten

Recente ontmoetingen (2): Blackburn Rovers 0 - 2 - 0 Middlesbrough. Gemiddeld aantal doelpunten 0.00, beide teams scoorden in 0% wedstrijden.

Veelgestelde vragen

Wat was de uitslag van Blackburn Rovers tegen Middlesbrough?

De wedstrijd in Championship eindigde in Blackburn Rovers 2:1 Middlesbrough. De volledige wedstrijdstatistieken, uitsplitsing per helft en onderlinge historie staan op deze pagina.

Wat is de onderlinge balans tussen Blackburn Rovers en Middlesbrough?

In de laatste 2 onderlinge wedstrijden won Blackburn Rovers er 0, won Middlesbrough er 0 en eindigden er 2 gelijk. In deze wedstrijden vielen gemiddeld 0,00 doelpunten; in 0% scoorden beide teams.

Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Blackburn Rovers tegen Middlesbrough?

Blackburn Rovers scoort gemiddeld 2,00 doelpunten per wedstrijd en Middlesbrough scoort 2,00. Het gemiddelde in Championship is 3,00 doelpunten, met Over 2.5 in 80% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 100% van de wedstrijden van Blackburn Rovers en 100% van die van Middlesbrough.

Wat is de actuele vorm van Blackburn Rovers en Middlesbrough?

In de laatste vijf wedstrijden won Blackburn Rovers er 0, speelde het 1 gelijk en verloor het 0 (1,00 punten per wedstrijd). Middlesbrough won er 1, speelde 0 gelijk en verloor 0 (3,00 punten per wedstrijd).

Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Blackburn Rovers tegen Middlesbrough?

Gebruik deze pagina om de cijfers achter Blackburn Rovers tegen Middlesbrough te vergelijken. Open de NoFluffPicks-app voor de wedanalyse, pick, Value Bet en uitleg.