Frankrijk - NationalStade Marcel-VerchèreGegevens actueel op 15 oktober 2026

Bourg-en-Bresse - Fleury 91: wedstrijdstatistieken

Onderbouwing:

Volledige analyse en pick in de app

Bekijk de wedanalyse, pick, Value Bet en volledige onderbouwing voor deze wedstrijd.

Analyse en pick bekijken

Bourg-en-Bresse tegen Fleury 91: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken

Wat deze wedstrijd is

Bourg-en-Bresse speelt tegen Fleury 91 in National (Frankrijk). De wedstrijd staat gepland voor 17 oktober 2026. Locatie: Stade Marcel-Verchère.

Huidige vorm

Bourg-en-Bresse: 0-2-3, 0,40 punten per wedstrijd. Fleury 91: 3-1-1, 2,00 punten per wedstrijd.

Doelpuntenstatistieken

Bourg-en-Bresse scoort 0,56 en krijgt 1,67 doelpunten per wedstrijd tegen. Fleury 91 scoort 1,67 en krijgt 1,33 tegen. Competitiegemiddelde: 2,38 doelpunten.

BTTS en Over/Under

BTTS: Bourg-en-Bresse 33%, Fleury 91 78%. Over 2.5: Bourg-en-Bresse 11%, Fleury 91 56%. Competitieniveau: BTTS 44%, Over 2.5 40%.

xG, schoten en balbezit

xG per wedstrijd: Bourg-en-Bresse 1,08, Fleury 91 1,27. Schoten per wedstrijd: Bourg-en-Bresse 7,4, Fleury 91 10,2. Gemiddeld balbezit: Bourg-en-Bresse 55%, Fleury 91 52%.

Eerste en tweede helft

Bourg-en-Bresse: voorsprong bij rust 22%, doelpunten in de tweede helft 0,33. Fleury 91: voorsprong bij rust 22%, doelpunten in de tweede helft 1,00.

Doelpunten per minuut

Het sterkste historische scoringsinterval is 16-30 (1) voor Bourg-en-Bresse en 16-30 (3) voor Fleury 91. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.

Competitiecontext

National: 2,38 doelpunten per wedstrijd, BTTS 44%, Over 2.5 40%.

Onderlinge resultaten

Voor deze wedstrijd waren 2 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 0-1-1. Gemiddeld aantal doelpunten 3,50, BTTS 50%.

Voor de wedstrijd

1X2-quoteringen

(3.13)
(3.10)
(2.15)

Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?

Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.

Bourg-en-BresseFleury 91
0.56Gemaakte doelpunten / wedstrijd1.67
Bourg-en-BresseFleury 91
1.67Tegendoelpunten / wedstrijd1.33
Bourg-en-BresseFleury 91
55%Gemiddeld balbezit52%
Bourg-en-BresseFleury 91
2.89Schoten op doel / wedstrijd4.67
Bourg-en-BresseFleury 91

Teamstatistieken— wie is efficiënter?

Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.

7.44Schoten per wedstrijd10.22
Bourg-en-BresseFleury 91
2.89Schoten op doel4.67
Bourg-en-BresseFleury 91
7.5%Schotconversie16.3%
Bourg-en-BresseFleury 91
55%Balbezit52%
Bourg-en-BresseFleury 91
1.08xG voor1.27
Bourg-en-BresseFleury 91
1.5xG tegen1.36
Bourg-en-BresseFleury 91

Schotkwaliteit

Bourg-en-Bresse: GebalanceerdFleury 91: Efficiënte afwerking
Bourg-en-BresseFleury 91
Nauwkeurigheid (schoten op doel)39%46%
Kanskwaliteit (xG per schot)0.150.12
Afwerking (doelpunten per schot op doel)0.190.36

Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.

* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.

Teamvorm— wie is beter in vorm?

De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.

Fleury 91 is 400% beter voor vorm laatste 5.

0.4 punten / wedstrijd - Bourg-en-Bresse · 2 punten / wedstrijd - Fleury 91

Bourg-en-Bresse
LLDDL
Geen zege in de laatste 5 wedstrijden
Resultaatverdeling seizoen
11% W22% G67% V
Seizoen (W-G-V)
1-2-6
0.56 punten / wedstrijd · doelsaldo -10
Laatste 5 (W-G-V)
0-2-3
0.40 punten / wedstrijd
Record thuis (W-G-V)
1-1-3
Laatste 5 thuis
1-1-3
WLLLD
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 0.4Tegendoelpunten: 1.4xG: 0.80xG tegenstander: 1.32BTTS: 40%Over 2.5: 0%
Fleury 91
WWDLW
Resultaatverdeling seizoen
33% W33% G33% V
Seizoen (W-G-V)
3-3-3
1.33 punten / wedstrijd · doelsaldo +3
Laatste 5 (W-G-V)
3-1-1
2.00 punten / wedstrijd
Record uit (W-G-V)
1-1-1
Laatste 5 uit
1-1-1
DLW
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 2.6Tegendoelpunten: 1.4xG: 1.41xG tegenstander: 1.41BTTS: 100%Over 2.5: 80%

Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?

Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.

Fleury 91 is 198% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.

0.56 doelpunten / wedstrijd - Bourg-en-Bresse · 1.67 doelpunten / wedstrijd - Fleury 91

Fleury 91 is 26% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.

1.67 doelpunten / wedstrijd - Bourg-en-Bresse · 1.33 doelpunten / wedstrijd - Fleury 91

Scoringsprofiel van Bourg-en-Bresse: wisselend

Bourg-en-Bresse scoort in 33% van de wedstrijden (3 van 9 wedstrijden), terwijl Fleury 91 in 11% (1 van 9 wedstrijden) de nul houdt.

Scoringsprofiel van Fleury 91: zeer sterk

Fleury 91 scoort in 78% van de wedstrijden (7 van 9 wedstrijden), terwijl Bourg-en-Bresse in 0% (0 van 9 wedstrijden) de nul houdt.

5Gemaakte doelpunten (seizoen)15
Bourg-en-BresseFleury 91
15Tegendoelpunten (seizoen)12
Bourg-en-BresseFleury 91
2.22Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd3
Bourg-en-BresseFleury 91
2Gemaakte doelpunten (laatste 5)13
Bourg-en-BresseFleury 91
7Tegendoelpunten (laatste 5)7
Bourg-en-BresseFleury 91

Hoe vaak ze minstens scoren...

33%1 doelpunt78%
Bourg-en-BresseFleury 91
11%2 doelpunten33%
Bourg-en-BresseFleury 91
11%3 doelpunten22%
Bourg-en-BresseFleury 91
0%4 doelpunten11%
Bourg-en-BresseFleury 91

Hoe vaak ze minstens incasseren...

100%1 doelpunt89%
Bourg-en-BresseFleury 91
67%2 doelpunten44%
Bourg-en-BresseFleury 91
0%3 doelpunten0%
Bourg-en-BresseFleury 91
0%4 doelpunten0%
Bourg-en-BresseFleury 91

* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.

Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?

Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.

44%
Competitiegemiddelde

Doelpuntenpatronen

0%BTTS bij rust22%
Bourg-en-BresseFleury 91
0%BTTS in beide helften11%
Bourg-en-BresseFleury 91
11%Scoorden in beide helften22%
Bourg-en-BresseFleury 91

BTTS en aantal doelpunten

11%Min. 3 doelpunten en BTTS56%
Bourg-en-BresseFleury 91
0%Min. 3 doelpunten zonder BTTS0%
Bourg-en-BresseFleury 91
40%BTTS - laatste 5100%
Bourg-en-BresseFleury 91

Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?

Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.

1e helft

100%Min. 1 doelpunt voor rust78%
Bourg-en-BresseFleury 91
22%Min. 2 doelpunten voor rust33%
Bourg-en-BresseFleury 91
0%Min. 3 doelpunten voor rust11%
Bourg-en-BresseFleury 91

2e helft

67%Min. 1 doelpunt na rust89%
Bourg-en-BresseFleury 91
11%Min. 2 doelpunten na rust56%
Bourg-en-BresseFleury 91
11%Min. 3 doelpunten na rust22%
Bourg-en-BresseFleury 91

Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?

Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.

Fleury 91 is 66% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).

0.67 punten / wedstrijd - Bourg-en-Bresse · 1.11 punten / wedstrijd - Fleury 91

Bourg-en-Bresse — situatie bij rust
22% op voorsprong0% gelijk78% achterstaand
Fleury 91 — situatie bij rust
22% op voorsprong44% gelijk33% achterstaand

Voor rust (1e helft)

0.67Punten per wedstrijd (1e helft)1.11
Bourg-en-BresseFleury 91
0.22Doelpunten voor (1e helft)0.67
Bourg-en-BresseFleury 91
1Doelpunten tegen (1e helft)0.56
Bourg-en-BresseFleury 91
1.22Gemiddeld aantal doelpunten (1e helft)1.22
Bourg-en-BresseFleury 91
22%Clean sheet voor rust44%
Bourg-en-BresseFleury 91
78%Geen doelpunt voor rust56%
Bourg-en-BresseFleury 91

Na rust (2e helft)

0.78Punten per wedstrijd (2e helft)1.33
Bourg-en-BresseFleury 91
0.33Doelpunten voor (2e helft)1
Bourg-en-BresseFleury 91
0.67Doelpunten tegen (2e helft)0.78
Bourg-en-BresseFleury 91
1Gemiddeld aantal doelpunten (2e helft)1.78
Bourg-en-BresseFleury 91
44%Clean sheet na rust22%
Bourg-en-BresseFleury 91
78%Geen doelpunt na rust44%
Bourg-en-BresseFleury 91

Bourg-en-Bresse — resultaten in de tweede helft

11% W44% G44% V
6
Punten bij rust
2
Doelpunten bij rust
-7
Doelsaldo (1e helft)
7
Punten in de tweede helft
-3
Doelsaldo (2e helft)
0.67
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden50%

Staat in 22% van de wedstrijden bij rust voor en wint 11%. Verspeelt na rust soms de voorsprong.

Verdediging na rust-0.3

De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.

Fleury 91 — resultaten in de tweede helft

33% W33% G33% V
10
Punten bij rust
6
Doelpunten bij rust
+1
Doelsaldo (1e helft)
12
Punten in de tweede helft
+2
Doelsaldo (2e helft)
1.11
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden150%

Staat in 22% van de wedstrijden bij rust voor en wint 33%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust+0.2

Krijgt na rust 0.2 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.

Bourg-en-Bresse — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd0.600.80
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.20.2
Tegendoelpunten / wedstrijd0.80.6
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd1.00.8
1 doelpunt100%80%
2 doelpunten0%0%
3 doelpunten0%0%
Clean sheet20%40%
Geen doelpunt80%80%
Doelsaldo-3-2
Rust: 20% op voorsprong - 0% gelijk - 80% achterstaand
2e helft: 20% gewonnen - 20% gelijk - 60% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 0% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 1
Fleury 91 — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd1.202.00
Gemaakte doelpunten / wedstrijd1.01.6
Tegendoelpunten / wedstrijd0.60.8
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd1.62.4
1 doelpunt80%100%
2 doelpunten60%80%
3 doelpunten20%40%
Clean sheet40%20%
Geen doelpunt40%20%
Doelsaldo+2+4
Rust: 20% op voorsprong - 60% gelijk - 20% achterstaand
2e helft: 60% gewonnen - 20% gelijk - 20% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 40% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 5

* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.

Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?

Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.

Bourg-en-Bresse
GescoordTegendoelpunten
0
3
0-15
1
1
16-30
1
5
31-45
1
1
46-60
1
2
61-75
1
3
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 16-30 (1 goal). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 31-45 (5). Balans late doelpunten (76-90): -2 - de slotfase is een zwak punt.

Fleury 91
GescoordTegendoelpunten
1
1
0-15
3
3
16-30
2
1
31-45
3
1
46-60
3
3
61-75
3
3
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 16-30 (3 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 16-30 (3). Balans late doelpunten (76-90): 0.

* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.

Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?

Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.

Wedstrijdprofiel

2.62
Verwachte doelpunten
aanval versus verdediging tegenstander
0.9 : 1.7
Verwachte verdeling doelpunten
thuis : uit
110%
Tempo versus competitie
100% = competitiegemiddelde
56%
Beide teams scoorden (BTTS)
gemiddelde van beide teams over het seizoen
+34%
Derby-effect
H2H-doelpunten versus typische wedstrijden
26%
BTTS-schatting
op basis van de scoringsfrequentie van beide teams
15%
0:0-risico
ongeveer 1 op 7 wedstrijden
2-3
Meest waarschijnlijke doelpuntenreeks
aanval versus verdediging aan beide kanten

Bourg-en-Bresse

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
-0.42
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
-0.69
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
+2.3 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
-0.52
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
-0.17
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
42%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
158%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
-0.16
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.1
Late doelpunten
20% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 0% valt in de eerste 15 minuten.
20%

Fleury 91

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
-0.09
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
+0.43
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-4.5 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
+0.40
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
+0.03
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
158%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
101%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
+0.67
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.3
Late doelpunten
20% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 7% valt in de eerste 15 minuten.
20%

* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.

Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?

Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van National.

Teams versus competitie

Bourg-en-BresseLigaFleury 91
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd▼ 2.222.38▲ 3.00
Beide teams scoorden▼ 33%44%▲ 78%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)▼ 11%40%▲ 56%
Clean sheets▼ 0%33%▼ 11%
Doelpunt voor rust▲ 100%73%▲ 78%
Doelpunt na rust▼ 67%72%▲ 89%

^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.

2.38
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
44%
Beide teams scoorden
40%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)
33%
Clean sheets
1.32
Thuisdoelpunten / wedstrijd
1.06
Uitdoelpunten / wedstrijd
+25%
Thuisvoordeel aanval
+20%
Thuisvoordeel verdediging
+16%
Totale thuisvoordeel
Doelpunten in de 1e helft (hele competitie)
73%
1 doelpunt
30%
2 doelpunten
6%
3 doelpunten
2%
4 doelpunten
Doelpunten in de 2e helft (hele competitie)
72%
1 doelpunt
37%
2 doelpunten
15%
3 doelpunten
4%
4 doelpunten

Onderlinge resultaten

Recente ontmoetingen (2): Bourg-en-Bresse 0 - 1 - 1 Fleury 91. Gemiddeld aantal doelpunten 3.50, beide teams scoorden in 50% wedstrijden.

Football Club Fleury 91
3 : 0
Football Bourg-en-Bresse Péronnas 01
Football Bourg-en-Bresse Péronnas 01
2 : 2
Football Club Fleury 91

Veelgestelde vragen

Wanneer spelen Bourg-en-Bresse en Fleury 91 tegen elkaar?

Bourg-en-Bresse speelt op 17 oktober 2026 in National tegen Fleury 91 in Stade Marcel-Verchère. De exacte aftraptijd in jouw tijdzone staat bovenaan de wedstrijdpagina.

Wat is de onderlinge balans tussen Bourg-en-Bresse en Fleury 91?

In de laatste 2 onderlinge wedstrijden won Bourg-en-Bresse er 0, won Fleury 91 er 1 en eindigden er 1 gelijk. In deze wedstrijden vielen gemiddeld 3,50 doelpunten; in 50% scoorden beide teams.

Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Bourg-en-Bresse tegen Fleury 91?

Bourg-en-Bresse scoort gemiddeld 0,56 doelpunten per wedstrijd en Fleury 91 scoort 1,67. Het gemiddelde in National is 2,38 doelpunten, met Over 2.5 in 40% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 33% van de wedstrijden van Bourg-en-Bresse en 78% van die van Fleury 91.

Wat is de actuele vorm van Bourg-en-Bresse en Fleury 91?

In de laatste vijf wedstrijden won Bourg-en-Bresse er 0, speelde het 2 gelijk en verloor het 3 (0,40 punten per wedstrijd). Fleury 91 won er 3, speelde 1 gelijk en verloor 1 (2,00 punten per wedstrijd).

Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Bourg-en-Bresse tegen Fleury 91?

De wedstrijdstatistieken zijn hier openbaar; de volledige wedanalyse en aanbevolen pick zijn beschikbaar in de NoFluffPicks-app.