Noorwegen - EliteserienBrann StadionGegevens actueel op 17 oktober 2026

Brann - HamKam: wedstrijdstatistieken

Embleem van Brann
Brann
3 : 0rust 1:0
Embleem van HamKam
HamKam

Brann tegen HamKam: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken

Wat deze wedstrijd is

Brann speelde tegen HamKam in Eliteserien (Noorwegen). De wedstrijd werd gespeeld op 16 augustus 2026. Locatie: Brann Stadion. Eindstand: 3:0.

Huidige vorm

Brann: 3-0-2, 1,80 punten per wedstrijd. HamKam: 1-1-3, 0,80 punten per wedstrijd.

Doelpuntenstatistieken

Brann scoort 2,06 en krijgt 1,69 doelpunten per wedstrijd tegen. HamKam scoort 1,50 en krijgt 1,69 tegen. Competitiegemiddelde: 3,05 doelpunten.

BTTS en Over/Under

BTTS: Brann 88%, HamKam 63%. Over 2.5: Brann 88%, HamKam 69%. Competitieniveau: BTTS 56%, Over 2.5 60%.

xG, schoten en balbezit

xG per wedstrijd: Brann 1,60, HamKam 1,33. Schoten per wedstrijd: Brann 13,0, HamKam 11,1. Gemiddeld balbezit: Brann 58%, HamKam 48%.

Eerste en tweede helft

Brann: voorsprong bij rust 38%, doelpunten in de tweede helft 1,06. HamKam: voorsprong bij rust 31%, doelpunten in de tweede helft 1,00.

Doelpunten per minuut

Het sterkste historische scoringsinterval is 31-45+ (9) voor Brann en 76-90+ (8) voor HamKam. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.

Competitiecontext

Eliteserien: 3,05 doelpunten per wedstrijd, BTTS 56%, Over 2.5 60%.

Onderlinge resultaten

Voor deze wedstrijd waren 5 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 4-1-0. Gemiddeld aantal doelpunten 3,20, BTTS 80%.

Gearchiveerde analyse vóór de wedstrijd

Deze analyse is opgesteld vóór de aftrap. De conclusies gebruiken alleen informatie die vóór de wedstrijd beschikbaar was en bevatten niet de einduitslag of statistieken na de wedstrijd.

Algemene wedstrijdanalyse

Brann verkeert duidelijk in betere vorm: de ploeg won 3 van de laatste 5 wedstrijden en maakte daarin 12 doelpunten, terwijl HamKam slechts 1 keer won, 5 keer scoorde en 3 nederlagen leed. Thuis creëert de thuisploeg meer kansen, met gemiddeld 14,38 schoten en 5 schoten op doel per wedstrijd, tegenover 11,13 schoten en 3,88 schoten op doel van HamKam in uitwedstrijden. De voorsprong van Brann is ook zichtbaar in de kwaliteit van de kansen: het gemiddelde xG van de ploeg thuis bedraagt 1,82, terwijl dat van de bezoekers op vreemde bodem slechts 1,32 is. HamKam won slechts 13% van zijn uitwedstrijden en scoort in 25% van die wedstrijden niet, hoewel de defensie van Brann kwetsbaar blijft en thuis gemiddeld 1,63 doelpunt tegen krijgt. De thuisploeg zal de wedstrijd naar verwachting vaker controleren dankzij gemiddeld 65% balbezit en een grotere aanvallende slagkracht. Daarom is een overwinning van Brann het meest waarschijnlijk.

Statistisch overzicht bekijken
BTTS - scoren beide teams?

Beide teams hebben een BTTS-percentage van 63%, hoger dan het competitiegemiddelde van 55%, wat wijst op een gunstig profiel voor doelpunten aan beide kanten. Brann scoort gemiddeld 1,75 doelpunt, terwijl HamKam maar liefst 1,88 doelpunt per wedstrijd incasseert en slechts in 13% van de wedstrijden de nul hield. HamKam scoort gemiddeld 1,25 doelpunt, terwijl de defensie van Brann tegenstanders een xG van 1,72 toestaat en gemiddeld 1,50 doelpunt incasseert. In de laatste vijf wedstrijden was er bij de thuisploeg in 80% van de duels sprake van BTTS en kreeg het gemiddeld 1,8 doelpunt per wedstrijd tegen, al verlaagt de mindere reeks van HamKam, met een BTTS-percentage van 40%, de zekerheid van deze voorspelling. Desondanks pleiten de hoge doelpuntenindicatoren en de zwakke defensieve prestaties van de bezoekers meer voor een scenario waarin beide teams scoren.

BTTS-statistieken bekijken
Over/Under - doelpuntenanalyse

Het wedstrijdprofiel wijst duidelijk op minstens twee doelpunten: in 88% van de gevallen kwamen de wedstrijden van beide teams boven de lijn van 1.5 uit. Brann scoort gemiddeld 1,75 doelpunt per wedstrijd, terwijl HamKam maar liefst 1,88 doelpunt per wedstrijd tegen krijgt. Bovendien maakte de thuisploeg in de laatste vijf wedstrijden 12 doelpunten, oftewel 2,4 per wedstrijd. De defensies van beide teams zijn momenteel kwetsbaar, want in hun laatste vijf wedstrijden kregen ze elk 9 doelpunten tegen, gemiddeld 1,8 per wedstrijd. Ook het kansenpotentieel ondersteunt doelpunten: het gemiddelde xG van Brann over de laatste vijf wedstrijden bedraagt 1,69, terwijl HamKam de tegenstanders 1,77 xG toestaat. De over 1.5-lijn is de sterkste keuze, omdat die een zeer hoge historische consistentie combineert met de aanvallende vorm van de thuisploeg en de zwakke verdediging van de bezoekers.

Over/Under-statistieken bekijken
HT/FT - scenario voor rust en eindstand

Brann stond in 50% van de wedstrijden bij rust op voorsprong, terwijl HamKam in maar liefst 63% van de gevallen achterstond na de eerste helft. Dat versterkt duidelijk het scenario waarin de thuisploeg de leiding neemt. Voor rust scoort Brann gemiddeld 0,75 doelpunt en krijgt het er 0,63 tegen, terwijl HamKam slechts 0,25 doelpunt maakt en 1,13 doelpunt incasseert. Ook de huidige vorm spreekt in het voordeel van de thuisploeg: in de laatste vijf wedstrijden stond Brann in 60% van de gevallen bij rust voor, terwijl de bezoekers in 80% van de gevallen achterstonden. Na de rust scoort Brann gemiddeld 1,0 doelpunt en krijgt HamKam er 0,75 tegen. Bovendien blijkt het voordeel van de thuisploeg over het hele seizoen uit 63% overwinningen, tegenover 13% aan de kant van de tegenstander. Daarom blijft 1/1 de meest waarschijnlijke variant, al zorgt het gemiddelde van 1,5 tegendoelpunt per wedstrijd voor Brann voor enig risico op een late gelijkmaker.

Statistieken van eerste en tweede helft bekijken

Per helft

1 : 0
1e helft
2 : 0
2e helft

Wedstrijdstatistieken

70Balbezit (%)30
BrannHamKam
31Schoten4
BrannHamKam
13Schoten op doel0
BrannHamKam
3.73xG0.48
BrannHamKam
10Corners1
BrannHamKam
123Gevaarlijke aanvallen30
BrannHamKam
10Overtredingen12
BrannHamKam
1Kaarten3
BrannHamKam

Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?

Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.

2.06Gemaakte doelpunten / wedstrijd1.5
BrannHamKam
1.69Tegendoelpunten / wedstrijd1.69
BrannHamKam
58%Gemiddeld balbezit48%
BrannHamKam
4.81Schoten op doel / wedstrijd4.38
BrannHamKam

Teamstatistieken— wie is efficiënter?

Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.

13Schoten per wedstrijd11.06
BrannHamKam
4.81Schoten op doel4.38
BrannHamKam
15.9%Schotconversie13.6%
BrannHamKam
58%Balbezit48%
BrannHamKam
1.6xG voor1.33
BrannHamKam
1.58xG tegen1.69
BrannHamKam

Schotkwaliteit

Brann: Efficiënte afwerkingHamKam: Efficiënte afwerking
BrannHamKam
Nauwkeurigheid (schoten op doel)37%40%
Kanskwaliteit (xG per schot)0.120.12
Afwerking (doelpunten per schot op doel)0.430.34

Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.

* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.

Teamvorm— wie is beter in vorm?

De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.

Brann is 125% beter voor vorm laatste 5.

1.8 punten / wedstrijd - Brann · 0.8 punten / wedstrijd - HamKam

Brann
LWWLW
Resultaatverdeling seizoen
44% W6% G50% V
Seizoen (W-G-V)
7-1-8
1.38 punten / wedstrijd · doelsaldo +6
Laatste 5 (W-G-V)
3-0-2
1.80 punten / wedstrijd
Record thuis (W-G-V)
4-0-4
Laatste 5 thuis
3-0-2
WLWLW
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 2.0Tegendoelpunten: 1.8xG: 1.59xG tegenstander: 1.71BTTS: 100%Over 2.5: 100%
HamKam
LLLWD
Resultaatverdeling seizoen
38% W25% G38% V
Seizoen (W-G-V)
6-4-6
1.38 punten / wedstrijd · doelsaldo -3
Laatste 5 (W-G-V)
1-1-3
0.80 punten / wedstrijd
Record uit (W-G-V)
1-3-4
Laatste 5 uit
1-2-2
DDLLW
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 1.0Tegendoelpunten: 1.8xG: 1.20xG tegenstander: 1.77BTTS: 40%Over 2.5: 60%

Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?

Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.

Brann is 37% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.

2.06 doelpunten / wedstrijd - Brann · 1.5 doelpunten / wedstrijd - HamKam

Scoringsprofiel van Brann: zeer sterk

Brann scoort in 94% van de wedstrijden (15 van 16 wedstrijden), terwijl HamKam in 25% (4 van 16 wedstrijden) de nul houdt.

Scoringsprofiel van HamKam: zeer sterk

HamKam scoort in 88% van de wedstrijden (14 van 16 wedstrijden), terwijl Brann in 6% (1 van 16 wedstrijden) de nul houdt.

33Gemaakte doelpunten (seizoen)24
BrannHamKam
27Tegendoelpunten (seizoen)27
BrannHamKam
3.75Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd3.19
BrannHamKam
10Gemaakte doelpunten (laatste 5)5
BrannHamKam
9Tegendoelpunten (laatste 5)9
BrannHamKam

Hoe vaak ze minstens scoren...

94%1 doelpunt88%
BrannHamKam
63%2 doelpunten44%
BrannHamKam
25%3 doelpunten13%
BrannHamKam
13%4 doelpunten6%
BrannHamKam

Hoe vaak ze minstens incasseren...

94%1 doelpunt75%
BrannHamKam
50%2 doelpunten44%
BrannHamKam
25%3 doelpunten25%
BrannHamKam
0%4 doelpunten19%
BrannHamKam

* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.

Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?

Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.

56%
Competitiegemiddelde

Doelpuntenpatronen

31%BTTS bij rust13%
BrannHamKam
13%BTTS in beide helften6%
BrannHamKam
38%Scoorden in beide helften25%
BrannHamKam

BTTS en aantal doelpunten

81%Min. 3 doelpunten en BTTS50%
BrannHamKam
6%Min. 3 doelpunten zonder BTTS19%
BrannHamKam
100%BTTS - laatste 540%
BrannHamKam

Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?

Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.

1e helft

94%Min. 1 doelpunt voor rust88%
BrannHamKam
69%Min. 2 doelpunten voor rust38%
BrannHamKam
25%Min. 3 doelpunten voor rust13%
BrannHamKam

2e helft

81%Min. 1 doelpunt na rust81%
BrannHamKam
63%Min. 2 doelpunten na rust63%
BrannHamKam
31%Min. 3 doelpunten na rust25%
BrannHamKam

Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?

Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.

Brann is 22% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).

1.38 punten / wedstrijd - Brann · 1.13 punten / wedstrijd - HamKam

Brann — situatie bij rust
38% op voorsprong25% gelijk38% achterstaand
HamKam — situatie bij rust
31% op voorsprong19% gelijk50% achterstaand

Voor rust (1e helft)

1.38Punten per wedstrijd (1e helft)1.13
BrannHamKam
1Doelpunten voor (1e helft)0.5
BrannHamKam
0.88Doelpunten tegen (1e helft)0.88
BrannHamKam
1.88Gemiddeld aantal doelpunten (1e helft)1.38
BrannHamKam
44%Clean sheet voor rust38%
BrannHamKam
31%Geen doelpunt voor rust63%
BrannHamKam

Na rust (2e helft)

1.38Punten per wedstrijd (2e helft)1.69
BrannHamKam
1.06Doelpunten voor (2e helft)1
BrannHamKam
0.81Doelpunten tegen (2e helft)0.81
BrannHamKam
1.88Gemiddeld aantal doelpunten (2e helft)1.81
BrannHamKam
31%Clean sheet na rust50%
BrannHamKam
38%Geen doelpunt na rust25%
BrannHamKam

Brann — resultaten in de tweede helft

31% W44% G25% V
22
Punten bij rust
16
Doelpunten bij rust
+2
Doelsaldo (1e helft)
22
Punten in de tweede helft
+4
Doelsaldo (2e helft)
1.38
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden116%

Staat in 38% van de wedstrijden bij rust voor en wint 44%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust-0.1

De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.

HamKam — resultaten in de tweede helft

44% W38% G19% V
18
Punten bij rust
8
Doelpunten bij rust
-6
Doelsaldo (1e helft)
27
Punten in de tweede helft
+3
Doelsaldo (2e helft)
1.13
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden123%

Staat in 31% van de wedstrijden bij rust voor en wint 38%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust-0.1

De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.

Brann — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd1.401.60
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.81.2
Tegendoelpunten / wedstrijd1.00.8
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd1.82.0
1 doelpunt80%80%
2 doelpunten60%60%
3 doelpunten40%40%
Clean sheet60%40%
Geen doelpunt40%40%
Doelsaldo-1+2
Rust: 40% op voorsprong - 20% gelijk - 40% achterstaand
2e helft: 40% gewonnen - 40% gelijk - 20% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 20% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 4
HamKam — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd0.601.40
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.20.8
Tegendoelpunten / wedstrijd0.81.0
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd1.01.8
1 doelpunt100%80%
2 doelpunten0%60%
3 doelpunten0%20%
Clean sheet20%60%
Geen doelpunt80%40%
Doelsaldo-3-1
Rust: 20% op voorsprong - 0% gelijk - 80% achterstaand
2e helft: 40% gewonnen - 20% gelijk - 40% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 0% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 1

* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.

Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?

Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.

Brann
GescoordTegendoelpunten
3
4
0-15
4
4
16-30
9
6
31-45
3
4
46-60
6
3
61-75
8
6
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 31-45 (9 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 31-45 (6). Balans late doelpunten (76-90): +2 - wint in de slotfase.

HamKam
GescoordTegendoelpunten
1
3
0-15
2
4
16-30
5
7
31-45
5
8
46-60
3
2
61-75
8
3
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 76-90 (8 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 46-60 (8). Balans late doelpunten (76-90): +5 - wint in de slotfase.

* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.

Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?

Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.

Wedstrijdprofiel

3.47
Verwachte doelpunten
aanval versus verdediging tegenstander
1.9 : 1.6
Verwachte verdeling doelpunten
thuis : uit
114%
Tempo versus competitie
100% = competitiegemiddelde
76%
Beide teams scoorden (BTTS)
gemiddelde van beide teams over het seizoen
-8%
Derby-effect
H2H-doelpunten versus typische wedstrijden
83%
BTTS-schatting
op basis van de scoringsfrequentie van beide teams
1%
0:0-risico
ongeveer 1 op 100 wedstrijden
2-3
Meest waarschijnlijke doelpuntenreeks
aanval versus verdediging aan beide kanten

Brann

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
+0.02
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
+0.35
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-6.8 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
+0.46
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
-0.11
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
117%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
130%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
+0.42
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.1
Late doelpunten
24% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 9% valt in de eerste 15 minuten.
24%

HamKam

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
-0.36
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
+0.17
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
+0.8 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
+0.17
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
0.00
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
115%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
96%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
-0.58
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.5
Late doelpunten
33% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 4% valt in de eerste 15 minuten.
33%

* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.

Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?

Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van Eliteserien.

Teams versus competitie

BrannLigaHamKam
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd▲ 3.753.05▲ 3.19
Beide teams scoorden▲ 88%56%▲ 63%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)▲ 88%60%▲ 69%
Clean sheets▼ 6%23%▲ 25%
Doelpunt voor rust▲ 94%85%▲ 88%
Doelpunt na rust▲ 81%79%▲ 81%

^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.

3.05
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
56%
Beide teams scoorden
60%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)
23%
Clean sheets
1.76
Thuisdoelpunten / wedstrijd
1.30
Uitdoelpunten / wedstrijd
+35%
Thuisvoordeel aanval
+26%
Thuisvoordeel verdediging
+20%
Totale thuisvoordeel
Doelpunten in de 1e helft (hele competitie)
85%
1 doelpunt
44%
2 doelpunten
14%
3 doelpunten
4%
4 doelpunten
Doelpunten in de 2e helft (hele competitie)
79%
1 doelpunt
52%
2 doelpunten
17%
3 doelpunten
8%
4 doelpunten

Opstellingen en spelersgebeurtenissen

Geverifieerde basisspelers, wisselspelers en geregistreerde spelersgebeurtenissen voor deze wedstrijd.

Wedstrijdtijdlijn

Doelpunten, kaarten en wissels in chronologische volgorde.

  1. HamKamGele kaartBlerton Isufi
  2. HamKamRode kaartMartin Gjone
  3. HamKamWisselIn: Markus JohnsgårdUit: Blerton Isufi
  4. BrannDoelpuntJoachim Soltvedt
  5. BrannGele kaartKristall Máni Ingason
  6. BrannWisselIn: Bård FinneUit: Noah Jean Holm
  7. BrannDoelpuntBård Finne

Scheidsrechter en trainers

Open hun seizoensprofielen om wedstrijdrecords, doelpunten en disciplinaire trends te vergelijken.

Onderlinge resultaten

Recente ontmoetingen (5): Brann 4 - 1 - 0 HamKam. Gemiddeld aantal doelpunten 3.20, beide teams scoorden in 80% wedstrijden.

HamKam
1 : 5
Brann
SK Brann
3 : 1
Hamarkameratene Fotball
Hamarkameratene Fotball
1 : 1
SK Brann
HamKam
1 : 2
Brann
Brann
1 : 0
HamKam

Veelgestelde vragen

Wat was de uitslag van Brann tegen HamKam?

De wedstrijd in Eliteserien eindigde in Brann 3:0 HamKam. De volledige wedstrijdstatistieken, uitsplitsing per helft en onderlinge historie staan op deze pagina.

Wat is de onderlinge balans tussen Brann en HamKam?

In de laatste 5 onderlinge wedstrijden won Brann er 4, won HamKam er 0 en eindigden er 1 gelijk. In deze wedstrijden vielen gemiddeld 3,20 doelpunten; in 80% scoorden beide teams.

Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Brann tegen HamKam?

Brann scoort gemiddeld 2,06 doelpunten per wedstrijd en HamKam scoort 1,50. Het gemiddelde in Eliteserien is 3,05 doelpunten, met Over 2.5 in 60% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 88% van de wedstrijden van Brann en 63% van die van HamKam.

Wat is de actuele vorm van Brann en HamKam?

In de laatste vijf wedstrijden won Brann er 3, speelde het 0 gelijk en verloor het 2 (1,80 punten per wedstrijd). HamKam won er 1, speelde 1 gelijk en verloor 3 (0,80 punten per wedstrijd).

Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Brann tegen HamKam?

Deze pagina legt de statistische context uit: vorm, onderlinge historie, doelpunten, BTTS en Over/Under. De betting pick, Value Bet en volledige onderbouwing zijn beschikbaar in de NoFluffPicks-app.