Engeland - EFL League OnePirelli StadiumGegevens actueel op 18 oktober 2026

Burton Albion - Bradford City: wedstrijdstatistieken

Onderbouwing:

Volledige analyse en pick in de app

Bekijk de wedanalyse, pick, Value Bet en volledige onderbouwing voor deze wedstrijd.

Analyse en pick bekijken

Burton Albion tegen Bradford City: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken

Wat deze wedstrijd is

Burton Albion speelt tegen Bradford City in EFL League One (Engeland). De wedstrijd staat gepland voor 20 oktober 2026. Locatie: Pirelli Stadium.

Huidige vorm

Burton Albion: 1-2-2, 1,00 punten per wedstrijd. Bradford City: 3-2-0, 2,20 punten per wedstrijd.

Doelpuntenstatistieken

Burton Albion scoort 1,45 en krijgt 1,64 doelpunten per wedstrijd tegen. Bradford City scoort 1,00 en krijgt 0,50 tegen. Competitiegemiddelde: 2,84 doelpunten.

BTTS en Over/Under

BTTS: Burton Albion 73%, Bradford City 20%. Over 2.5: Burton Albion 73%, Bradford City 10%. Competitieniveau: BTTS 59%, Over 2.5 54%.

xG, schoten en balbezit

xG per wedstrijd: Burton Albion 1,21, Bradford City 1,33. Schoten per wedstrijd: Burton Albion 10,6, Bradford City 10,7. Gemiddeld balbezit: Burton Albion 46%, Bradford City 52%.

Eerste en tweede helft

Burton Albion: voorsprong bij rust 36%, doelpunten in de tweede helft 0,55. Bradford City: voorsprong bij rust 30%, doelpunten in de tweede helft 0,70.

Doelpunten per minuut

Het sterkste historische scoringsinterval is 16-30 (7) voor Burton Albion en 46-60 (3) voor Bradford City. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.

Competitiecontext

League One: 2,84 doelpunten per wedstrijd, BTTS 59%, Over 2.5 54%.

Onderlinge resultaten

Voor deze wedstrijd waren 2 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 2-0-0. Gemiddeld aantal doelpunten 3,00, BTTS 100%.

Voor de wedstrijd

1X2-quoteringen

(3.45)
(3.35)
(2.00)

Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?

Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.

1.45Gemaakte doelpunten / wedstrijd1
Burton AlbionBradford City
1.64Tegendoelpunten / wedstrijd0.5
Burton AlbionBradford City
46%Gemiddeld balbezit52%
Burton AlbionBradford City
3.45Schoten op doel / wedstrijd3.1
Burton AlbionBradford City

Teamstatistieken— wie is efficiënter?

Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.

10.64Schoten per wedstrijd10.7
Burton AlbionBradford City
3.45Schoten op doel3.1
Burton AlbionBradford City
13.7%Schotconversie9.3%
Burton AlbionBradford City
46%Balbezit52%
Burton AlbionBradford City
1.21xG voor1.33
Burton AlbionBradford City
1.53xG tegen1.1
Burton AlbionBradford City

Schotkwaliteit

Burton Albion: CounteraanvallendBradford City: Gebalanceerd
Burton AlbionBradford City
Nauwkeurigheid (schoten op doel)32%29%
Kanskwaliteit (xG per schot)0.110.12
Afwerking (doelpunten per schot op doel)0.420.32

Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.

* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.

Teamvorm— wie is beter in vorm?

De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.

Bradford City is 120% beter voor vorm laatste 5.

1 punten / wedstrijd - Burton Albion · 2.2 punten / wedstrijd - Bradford City

Burton Albion
DWLLD
Resultaatverdeling seizoen
27% W36% G36% V
Seizoen (W-G-V)
3-4-4
1.18 punten / wedstrijd · doelsaldo -2
Laatste 5 (W-G-V)
1-2-2
1.00 punten / wedstrijd
Record thuis (W-G-V)
1-3-1
Laatste 5 thuis
1-3-1
DWDDL
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 1.2Tegendoelpunten: 1.6xG: 1.39xG tegenstander: 1.60BTTS: 60%Over 2.5: 60%
Bradford City
WWDDW
Onverslagen in de laatste 5 wedstrijden
Resultaatverdeling seizoen
60% W20% G20% V
Seizoen (W-G-V)
6-2-2
2.00 punten / wedstrijd · doelsaldo +5
Laatste 5 (W-G-V)
3-2-0
2.20 punten / wedstrijd
Record uit (W-G-V)
3-1-1
Laatste 5 uit
3-1-1
WLWWD
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 1.0Tegendoelpunten: 0.2xG: 1.15xG tegenstander: 1.13BTTS: 20%Over 2.5: 0%

Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?

Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.

Burton Albion is 45% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.

1.45 doelpunten / wedstrijd - Burton Albion · 1 doelpunten / wedstrijd - Bradford City

Bradford City is 228% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.

1.64 doelpunten / wedstrijd - Burton Albion · 0.5 doelpunten / wedstrijd - Bradford City

Scoringsprofiel van Burton Albion: wisselend

Burton Albion scoort in 82% van de wedstrijden (9 van 11 wedstrijden), terwijl Bradford City in 70% (7 van 10 wedstrijden) de nul houdt.

Scoringsprofiel van Bradford City: zeer sterk

Bradford City scoort in 80% van de wedstrijden (8 van 10 wedstrijden), terwijl Burton Albion in 9% (1 van 11 wedstrijden) de nul houdt.

16Gemaakte doelpunten (seizoen)10
Burton AlbionBradford City
18Tegendoelpunten (seizoen)5
Burton AlbionBradford City
3.09Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd1.5
Burton AlbionBradford City
6Gemaakte doelpunten (laatste 5)5
Burton AlbionBradford City
8Tegendoelpunten (laatste 5)1
Burton AlbionBradford City

Hoe vaak ze minstens scoren...

82%1 doelpunt80%
Burton AlbionBradford City
45%2 doelpunten20%
Burton AlbionBradford City
9%3 doelpunten0%
Burton AlbionBradford City
9%4 doelpunten0%
Burton AlbionBradford City

Hoe vaak ze minstens incasseren...

91%1 doelpunt30%
Burton AlbionBradford City
55%2 doelpunten20%
Burton AlbionBradford City
18%3 doelpunten0%
Burton AlbionBradford City
0%4 doelpunten0%
Burton AlbionBradford City

* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.

Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?

Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.

59%
Competitiegemiddelde

Doelpuntenpatronen

55%BTTS bij rust0%
Burton AlbionBradford City
18%BTTS in beide helften0%
Burton AlbionBradford City
27%Scoorden in beide helften0%
Burton AlbionBradford City

BTTS en aantal doelpunten

64%Min. 3 doelpunten en BTTS10%
Burton AlbionBradford City
9%Min. 3 doelpunten zonder BTTS0%
Burton AlbionBradford City
60%BTTS - laatste 520%
Burton AlbionBradford City

Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?

Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.

1e helft

73%Min. 1 doelpunt voor rust40%
Burton AlbionBradford City
55%Min. 2 doelpunten voor rust0%
Burton AlbionBradford City
36%Min. 3 doelpunten voor rust0%
Burton AlbionBradford City

2e helft

82%Min. 1 doelpunt na rust70%
Burton AlbionBradford City
55%Min. 2 doelpunten na rust30%
Burton AlbionBradford City
9%Min. 3 doelpunten na rust10%
Burton AlbionBradford City

Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?

Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.

Burton Albion — situatie bij rust
36% op voorsprong45% gelijk18% achterstaand
Bradford City — situatie bij rust
30% op voorsprong60% gelijk10% achterstaand

Voor rust (1e helft)

1.55Punten per wedstrijd (1e helft)1.5
Burton AlbionBradford City
0.91Doelpunten voor (1e helft)0.3
Burton AlbionBradford City
0.73Doelpunten tegen (1e helft)0.1
Burton AlbionBradford City
1.64Gemiddeld aantal doelpunten (1e helft)0.4
Burton AlbionBradford City
36%Clean sheet voor rust90%
Burton AlbionBradford City
36%Geen doelpunt voor rust70%
Burton AlbionBradford City

Na rust (2e helft)

1Punten per wedstrijd (2e helft)1.5
Burton AlbionBradford City
0.55Doelpunten voor (2e helft)0.7
Burton AlbionBradford City
0.91Doelpunten tegen (2e helft)0.4
Burton AlbionBradford City
1.45Gemiddeld aantal doelpunten (2e helft)1.1
Burton AlbionBradford City
36%Clean sheet na rust70%
Burton AlbionBradford City
55%Geen doelpunt na rust50%
Burton AlbionBradford City

Burton Albion — resultaten in de tweede helft

18% W45% G36% V
17
Punten bij rust
10
Doelpunten bij rust
+2
Doelsaldo (1e helft)
11
Punten in de tweede helft
-4
Doelsaldo (2e helft)
1.55
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden75%

Staat in 36% van de wedstrijden bij rust voor en wint 27%. Verspeelt na rust soms de voorsprong.

Verdediging na rust+0.2

Krijgt na rust 0.2 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.

Bradford City — resultaten in de tweede helft

40% W30% G30% V
15
Punten bij rust
3
Doelpunten bij rust
+2
Doelsaldo (1e helft)
15
Punten in de tweede helft
+3
Doelsaldo (2e helft)
1.50
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden200%

Staat in 30% van de wedstrijden bij rust voor en wint 60%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust+0.3

Krijgt na rust 0.3 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.

Burton Albion — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd1.001.00
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.80.4
Tegendoelpunten / wedstrijd1.00.6
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd1.81.0
1 doelpunt80%80%
2 doelpunten60%20%
3 doelpunten40%0%
Clean sheet20%40%
Geen doelpunt40%60%
Doelsaldo-1-1
Rust: 20% op voorsprong - 40% gelijk - 40% achterstaand
2e helft: 20% gewonnen - 40% gelijk - 40% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 60% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 4
Bradford City — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd1.801.60
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.40.6
Tegendoelpunten / wedstrijd0.00.2
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd0.40.8
1 doelpunt40%60%
2 doelpunten0%20%
3 doelpunten0%0%
Clean sheet100%80%
Geen doelpunt60%60%
Doelsaldo+2+2
Rust: 40% op voorsprong - 60% gelijk - 0% achterstaand
2e helft: 40% gewonnen - 40% gelijk - 20% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 0% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 2

* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.

Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?

Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.

Burton Albion
GescoordTegendoelpunten
1
1
0-15
7
2
16-30
2
5
31-45
1
0
46-60
2
3
61-75
3
7
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 16-30 (7 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 76-90 (7). Balans late doelpunten (76-90): -4 - de slotfase is een zwak punt.

Bradford City
GescoordTegendoelpunten
2
0
0-15
1
0
16-30
0
1
31-45
3
2
46-60
1
1
61-75
3
1
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 46-60 (3 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 46-60 (2). Balans late doelpunten (76-90): +2 - wint in de slotfase.

* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.

Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?

Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.

Wedstrijdprofiel

2.29
Verwachte doelpunten
aanval versus verdediging tegenstander
1.0 : 1.3
Verwachte verdeling doelpunten
thuis : uit
81%
Tempo versus competitie
100% = competitiegemiddelde
47%
Beide teams scoorden (BTTS)
gemiddelde van beide teams over het seizoen
+31%
Derby-effect
H2H-doelpunten versus typische wedstrijden
66%
BTTS-schatting
op basis van de scoringsfrequentie van beide teams
4%
0:0-risico
ongeveer 1 op 25 wedstrijden
0-1
Meest waarschijnlijke doelpuntenreeks
aanval versus verdediging aan beide kanten

Burton Albion

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
-0.32
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
+0.13
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-1.6 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
+0.24
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
-0.11
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
96%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
123%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
-0.18
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
-0.4
Late doelpunten
19% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 6% valt in de eerste 15 minuten.
19%

Bradford City

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
+0.23
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
+0.27
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-4.0 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
-0.33
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
+0.60
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
75%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
33%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
+0.20
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.4
Late doelpunten
30% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 20% valt in de eerste 15 minuten.
30%

* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.

Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?

Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van League One.

Teams versus competitie

Burton AlbionLigaBradford City
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd▲ 3.092.84▼ 1.50
Beide teams scoorden▲ 73%59%▼ 20%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)▲ 73%54%▼ 10%
Clean sheets▼ 9%25%▲ 70%
Doelpunt voor rust▲ 73%67%▼ 40%
Doelpunt na rust• 82%83%▼ 70%

^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.

2.84
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
59%
Beide teams scoorden
54%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)
25%
Clean sheets
1.51
Thuisdoelpunten / wedstrijd
1.33
Uitdoelpunten / wedstrijd
+14%
Thuisvoordeel aanval
+12%
Thuisvoordeel verdediging
+7%
Totale thuisvoordeel
Doelpunten in de 1e helft (hele competitie)
67%
1 doelpunt
32%
2 doelpunten
15%
3 doelpunten
1%
4 doelpunten
Doelpunten in de 2e helft (hele competitie)
83%
1 doelpunt
47%
2 doelpunten
25%
3 doelpunten
11%
4 doelpunten

Onderlinge resultaten

Recente ontmoetingen (2): Burton Albion 2 - 0 - 0 Bradford City. Gemiddeld aantal doelpunten 3.00, beide teams scoorden in 100% wedstrijden.

Burton Albion FC
2 : 1
Bradford City AFC
Bradford City AFC
1 : 2
Burton Albion FC

Veelgestelde vragen

Wanneer spelen Burton Albion en Bradford City tegen elkaar?

Burton Albion speelt op 20 oktober 2026 in EFL League One tegen Bradford City in Pirelli Stadium. De exacte aftraptijd in jouw tijdzone staat bovenaan de wedstrijdpagina.

Wat is de onderlinge balans tussen Burton Albion en Bradford City?

In de laatste 2 onderlinge wedstrijden won Burton Albion er 2, won Bradford City er 0 en eindigden er 0 gelijk. In deze wedstrijden vielen gemiddeld 3,00 doelpunten; in 100% scoorden beide teams.

Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Burton Albion tegen Bradford City?

Burton Albion scoort gemiddeld 1,45 doelpunten per wedstrijd en Bradford City scoort 1,00. Het gemiddelde in EFL League One is 2,84 doelpunten, met Over 2.5 in 54% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 73% van de wedstrijden van Burton Albion en 20% van die van Bradford City.

Wat is de actuele vorm van Burton Albion en Bradford City?

In de laatste vijf wedstrijden won Burton Albion er 1, speelde het 2 gelijk en verloor het 2 (1,00 punten per wedstrijd). Bradford City won er 3, speelde 2 gelijk en verloor 0 (2,20 punten per wedstrijd).

Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Burton Albion tegen Bradford City?

Deze pagina legt de statistische context uit: vorm, onderlinge historie, doelpunten, BTTS en Over/Under. De betting pick, Value Bet en volledige onderbouwing zijn beschikbaar in de NoFluffPicks-app.